برگزیده های پرشین تولز

هوس کردم....

Lover_Suspended

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب این جمله رو کامل کنید

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو ...
48.gif
48.gif

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت که من خیلی....
icon8.gif

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه!
175.gif

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش!:D

919

Registered User
لایک‌ها
3
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي روکرد به طرف من و یه جوری من و نگاه کرد که
156.gif

919

Registered User
لایک‌ها
3
یه 2 ثانیه صبر کنید بابا

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش!:D من بهش گفتم:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم !
120.gif
184.gif

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از Shahedr :
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم !
120.gif
184.gif
من در همينجا اعلام ميكنم مغز شاهد به شدت در حال تلاش براي ورود به مباحث بالاي 18 سال ميباشد. لطفا پيگيري و دسترسي ايشان را قطع نماييد.
نهاد رياست جمهوري!
21.gif

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از daftarekhaterat :
من در همينجا اعلام ميكنم مغز شاهد به شدت در حال تلاش براي ورود به مباحث بالاي 18 سال ميباشد. لطفا پيگيري و دسترسي ايشان را قطع نماييد.
نهاد رياست جمهوري!
21.gif
1.gif
1.gif
1.gif
181.gif
181.gif

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو
90.gif
اشپزخونه با من!
91.gif
83.gif

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم !
113.gif

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم ! گفت : یه لحظه صبر کن ...

Lover_Suspended

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هوس کردم برم خواستگاری دخمل همسایه کناری اما بی اف داشت
52.gif
37.gif

Lover_Suspended

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Shahedr :
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو ...
48.gif
48.gif
پایام
هوس کردم بیام کمکت

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم ! گفت : یه لحظه صبر کن برم کاغذ بیارم نقطه بازی کنیم:D

بالا