برگزیده های پرشین تولز

هوش کلاغ ها را دست کم نگیرید!

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
من هم يه خاطره ى کلاغى بگم. من تو بالکن گل و گلدون زياد دارم، يه بار چند تا گلدون گازانيا خريده بوديم و چون خاک نداشتم، همينجورى‌گذاشته بودمشون تو فلاورباکس رو لبه ى بالکن.

يه صبح اومدم ديدم چند تا از برگ هاشون از وسط نصف شدند! خوب که دقت کردم ديدم عجب! چه با دقت چيده شدند کف گلدون و البته مورچه هم داشت از سر و کولشون بالا ميرفت. برشون داشتم ديدم وااى! اينا چيه! زيرشون يه سرى آشغال گوشت بود. منم برگ ها و آشغال گوشت ها رو انداختم دور. نگو اينا رو کلاغه آورده بود اينجا قايم کرده بود و برگ ها رو هم گذاشته بود روش که ديده نشن! فرداش که اومدم گل ها رو آب بدم ديدم عجب، کلاغه به تلافى اينکه غذاشو انداخته بودم دور، تک تک گل هاى اين گازانياهاى بيچاره رو چيده بود انداخته بود کف بالکن!!!

حالا خدا رحم کرد به همين بسنده کرده بود چون کلاغ بخواد انتقام بگيره آدم بيچاره است! اينم احتمالا چون يه بار جون يه بچه کلاغه رو نجات داده بودم کوتاه اومده بود وگرنه فکر کنم تمام بالکن رو کن فيکون ميکرد :f34r:

یه بار با بروبچز رفتیم شکار کلاغ. اونهم با تفنگ ساچمه ای. کلاغها تفنگ رو خوب می شناختن. فقط وقتی مگسک به سمتشون نشونه می رفت فرار می کردن.
چرا کشتن؟ چرا شکار؟ چرا گرفتن جون يه موجود زنده؟ نکنيد اين کار ها رو ، درست نيست. عاقبت خوبى هم نداره.

‌‌‌

Ari@n

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,888
آخرش هم مرد رفتم چالش كردم(كلي مراسم براش گرفتم با بچه هاي همسايه :دي)

مگه نمیگن 200 - 300 سال عمر میکنه؟ چیکار کردی با اون بدبخت که اینقد سریع نقله شد :دی

فرداش که اومدم گل ها رو آب بدم ديدم عجب، کلاغه به تلافى اينکه غذاشو انداخته بودم دور، تک تک گل هاى اين گازانياهاى بيچاره رو چيده بود انداخته بود کف بالکن!!!

‌‌‌

جدی ؟ :f34r: ایول ^_^

حالا پرشیانا جان خاطره اونم بگو که چجوری یه بچه کلاغ رو نجات دادی :دی

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,721
راسته می گن کسی s ک s ئه کلاغ رو ندیده؟
آره
منم درموردش شنیدم که میگن جفت گیری کلاغ رو کسی ندیده
شایعس ؟

راستی ما یه جنگل نزدیک خونمو ( خونه های سازمانی ) داشتیم

پر از لونه کلاغ بود

خونه هاشون رو توی بلندترین ارتفاع ممکن میساختن
خیلی باحال بود
هر وقت پرنده ای میدیدن دسته جمعی دوره اش میکردن و میکشتنش
خیلی هیجان انگیز بود

راستی دشمن کلاغ چیه ؟ ( غیر از انسان )

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
راسته می گن کسی s ک s ئه کلاغ رو ندیده؟ :دی

شایعه ـس بابا... قدیمیا موفق به دیدار یار نشدن اینو گفتن... الان که شیپیلیون ها دانشمند روی اینا تحقیق میکنن مطمئناً یکی دیده... :دی

راستی دشمن کلاغ چیه ؟ ( غیر از انسان )

گوبره نره، شیر، پلنگ، یوزپلنگ، ببر، پاندا، خرس، نهنگ، کوسه، مرغ ماهی خوار... :cool:

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
میگن کلاغ و جغد و مار حیوانات شیطانی هستند و نفرین شده
چون زمانی که در بهشت شیطان می خواست انسان رو فریب بده که از گندم بهشتی بخورن از این سه حیوان کمک گرفت یا به روایتی به شکل این سه حیوان در اومد و آدم و حوا رو فریفت
برای همین از اون به بعد این سه حیوان همراه با آدم و حوا از بهشت رانده شدن و به زمین تبعید شدن

my7xN

Registered User
لایک‌ها
1,343
چون زمانی که در بهشت شیطان می خواست انسان رو فریب بده که از گندم بهشتی بخورن از این سه حیوان کمک گرفت یا به روایتی به شکل این سه حیوان در اومد و آدم و حوا رو فریفت
برای همین از اون به بعد این سه حیوان همراه با آدم و حوا از بهشت رانده شدن و به زمین تبعید شدن
55.gif

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
به نسبت قبلنا خیلی خیلی کم شدن . راستی کسی فرق بین زاغ و کلاغ رو میدونه ؟ از همه جهات بررسی بشه
زاغ کلا سیاه رنگه ولی کلاغ پراش سفیده و ..

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
به نسبت قبلنا خیلی خیلی کم شدن . راستی کسی فرق بین زاغ و کلاغ رو میدونه ؟ از همه جهات بررسی بشه
زاغ کلا سیاه رنگه ولی کلاغ پراش سفیده و ..

موقعی که میخواستن از بهشت بیرونشون کنن زاغ خیلی یچه بدی بوده ولی کلاخ آدم بهتری بوده و هنوز نشانه های آدم شدن توش یافت میشده به خاطر همین یکم سفید قاطیش گذاشتن بمونه...

:cool:

Last edited:

منتظر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سعی کنید از کلاغ دوری کنید چون شوم است و برکت زندگی را میبرد
ضمنا غار غار کلاغ در صبح نشان دهنده رحلت یکی از بندگان خداست

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81

اولا صبح همه موجودات ازجمله گنجیشک وکبوتر وکلاغ وخروس شروع میکن سرو صدا کردن حتی گربه ها هم شروع میکنن میو میو کردن این یه امر کاملا طبیعی اصلا هم ربطی نداره کلاغ صبح غار غار کنه یکی مرده لطفا به اسم دین خرافات نگین
در روز هزاران نفر در سراسر دنیا میمیرن وهزاران نوزاد به دنیا می اد چرا کلاغ غار غار کنه یکی از بندگان خدا مرده؟؟؟چرا منفی گرای؟
چرا نمیگی کلاغ صبح غار غار کنه یکی از بندگان خدا به دنیا اومده؟

درمورد این که کلاغ شومه دلیل داره که گفتن چون کلاغ به وسایلی که برق میزنن علاقه داره ومیره طرفش که بر داره وممکنه همراه یه شخص وسیله ای که برق میزنه باشه وکلاغ یه دفعه حمله کنه طرفش که اون وسیله برداره میگفتن شومه چون تو 1400سال پیش که نمی تونستن به مردم این چیزا توضیح بدن میگفتن شومه که نرن طرفش
ولی دیگه برکت از زندگی دور میکنه واقعا خنده داره .برکت رابطه مستقیم با سعی تلاش ادم تو روز برای پول دراوردن وهزینه زندگی تامین کردن داره هرچقدر بیشتر کار کنی به اصطلاح برکت یا راحتی واسایشت بیشتره ربطی به حیوانات نداره

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
حيوونهاي خطرناكي اند. بعضي وقتها خر ميشن حمله ميكنن به آدم.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90

خیلی ببخشید.....ولی من فکر میکنم اینا خرافاته:f34r::f34r:

fatima z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سه چیز رو از کلاغ بیاموزید1.سحز خیزی 2.محتاط بودن3.مخفی کاری در امور ج ن س ی :)

wildlife

Registered User
لایک‌ها
14

بالا