برگزیده های پرشین تولز

هول ميديد چرا !؟

sexsekeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب ديگه ! اين آخرين آدي و آخرين پست من تو پرشين تولزه ! اين من مافيا :cool: اين تابستون هبم خوش گذشت اما كيف نكردم ؟ اين فروم ديگه صفا نداشت ! اما مرسي مديريت سايت ! اين روز آخري منو بن كردن اون آيديمو ! ميشد پست بزنم اما تاپيك نه ! مجبور شديم يه آيدي ديگه به اسم سكسكه بزنم ! هق :D ولي خداييش بايد از محمد رضا و امير و احسان عزيز تشكر كنم كه تو اين 20 روز منو بن نكردن و گذاشتن با يك آيدي حال كنم ! ميدونم خيليس پستاي بدي زدم و اونا خيلي تحمل كردن ! ديكگه آن نميشم جواباتونو بخونم اما فكر نكنم كسي هم جواب بده ! مهم نيست ! موفق باشيد !

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از sexsekeh :
خوب ديگه ! اين آخرين آدي و آخرين پست من تو پرشين تولزه ! اين من مافيا :cool: اين تابستون هبم خوش گذشت اما كيف نكردم ؟ اين فروم ديگه صفا نداشت ! اما مرسي مديريت سايت ! اين روز آخري منو بن كردن اون آيديمو ! ميشد پست بزنم اما تاپيك نه ! مجبور شديم يه آيدي ديگه به اسم سكسكه بزنم ! هق :D ولي خداييش بايد از محمد رضا و امير و احسان عزيز تشكر كنم كه تو اين 20 روز منو بن نكردن و گذاشتن با يك آيدي حال كنم ! ميدونم خيليس پستاي بدي زدم و اونا خيلي تحمل كردن ! ديكگه آن نميشم جواباتونو بخونم اما فكر نكنم كسي هم جواب بده ! مهم نيست ! موفق باشيد !
ولی این ایدیت خیلی غلط اندازه!!!!!!!!!! مخصوصا که 3 تا حرف اولش!!!!!!!!!!

emad86_20011

Registered User
لایک‌ها
2
چه قد تابستون زود گذشت :( ، کاش که يک ماهه ديگه هم تعطيل بود

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
اينم مديره؟

وايييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
خدا حافض پارسا جون . دستت از بابت اون يوز پس ها دردنكنه . ايشالا بدن يه حالي بهت ميديم

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از shankimout :
خدا حافض پارسا جون . دستت از بابت اون يوز پس ها دردنكنه . ايشالا بدن يه حالي بهت ميديم

رفتي پارسا جووون ؟!

به خاك سپردمت.... :D :D :D :D :D :D :D :D

بالا