برگزیده های پرشین تولز

هک شدن پرشین وبلاگ

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اصلا برای چنین کار هایی نیاز به تخصص خاصی نیست
2 ماه طرف بره دنبالش یاد می گیره
مثله این می مونه که شما یک پاره آجر ور دارید و بکبونید وسط یک شیشه
شما برای اینکار لازم به هیچ تخصصی ندارید
یعنی شما نیومدی سرعت و جرم و فشار هوا و سرعت باد را حساب کنی و بعد پاره آجر را ول کنی
ولی برای ساخت اون شیشه کلی تخصص و تجربه به کار رفته
رو این حساب می خوام بگم که شق الاقمر نکردند

رستم جام من دوماه که هیچی دو سال بهت فرصت میدم برو دنبالش ببینم میتونی یه سایت ساده رو هک کنی؟!!

مثالت خیلی بی ربط بود تنها چیزی که تو این کار مهمه تخصصه وتا مخ نداشته باشی هکر موفقی نمیشی...;)

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
رستم جام من دوماه که هیچی دو سال بهت فرصت میدم برو دنبالش ببینم میتونی یه سایت ساده رو هک کنی؟!!

مثالت خیلی بی ربط بود تنها چیزی که تو این کار مهمه تخصصه وتا مخ نداشته باشی هکر موفقی نمیشی...;)

چرند نگو مهندس

یک سری باگ های از پیش کشف شده وجود دارند که این اشخاص با نرم افزار های اسکنر از طریق سایت گوگل وب سایت هایی که نقطه ضعف دارند را کشف می کنند و به وسیله اون حفره ها با نرم افزار های Auto attacker به دیتا بیس سایت ها نفوذ می کنند و یوزر و پسورد ادمین را می دزدند
این کار هم همش تو 5 دقیقه روی سایت های باگ دار صورت می گیرد و هیچ دانش فنی و تخصصی هم نمی خواهد
و فقط و فقط هم روی سایت های مشکل دار اجرا می شود

چون شما ندید بدید هستید و فکر می کنید که این ها جادوگری می کنند و کار های شگفت انگیزی انجام می دهند برایتان خیلی شگفت انگیز هست و واقعا هم من بهتان حق می دهم :)

سیب موز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب خوب خوب
چه جنجالی به پا کردم من
اگه می دونستم این همه به پرشین بلاگ علاقه دارید و این همه فعال میشید خودم هکش می کردم و به جاش به عرب ها فحش می دادم
بگذریم
باید به چند تا مسئله اشاره کنم
خیلیهاتون فکر می کنید عنوان تاپیک اشتباه هستش
ولی این طوری نیست
اولین سایتی که هک شد پرشین وبلاگ بود که درسته توی بعضی جاها فیلتره ولی اگه با وی پی ان وصل باشید میدید که هک شده البته زود تر از پرشین بلاگ(سرویس دهنده وبلاگ) آخرین هدف این هکر ها پرشین بلاگ بوده و چند سایت دیگه از گروه پرشن بلاگ رو هم هک کردن که به دلیل کم بودن اهمیت و رفع سریع مشکل توی خبر گذاری ها اعلام نشده
در ضمن نظر همه محترم هستش
چه اونهایی که فکر می کنن کار عرب هاست
چه اونهایی که فکر می کنن کار بقیه کشور هاست تا تفرقه افکنی کنن
هیچ کدوم از ماها نمی تونه نظر قطعی بده
پس خواهشا برای یه کاری که تموم شده و جوابش رو هم گرفتن به جون هم نیافتین
من فقط قصد داشتم اعلام کنم که پرشین وبلاگ هک شده همین
برید وبلاگ منو بخونید تا شاد بشید و از این فضا دود آلود (با آواتار های سیگاری بعضی ها ) بیایید بیرون
روش های ابراز علاقه خانوم ها به آقایان

loocatelli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عربهای غير ايرانيو بايد کشت و زنهاشونو و دختراشونو به کنيزی گرفت
همون کاری که اونها با ما کردن
نه 1400 سال پيش
همين 20 سال پيش و تو جنگ ايران و عراق
من يک فاشيست آريايی هستم!

سیب موز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه 1400 سال پيش
این هم یه جوریشه

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
نه 1400 سال پيش

درود بر دوست گرامی

hyip monitoring

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرند نگو مهندس

یک سری باگ های از پیش کشف شده وجود دارند که این اشخاص با نرم افزار های اسکنر از طریق سایت گوگل وب سایت هایی که نقطه ضعف دارند را کشف می کنند و به وسیله اون حفره ها با نرم افزار های Auto attacker به دیتا بیس سایت ها نفوذ می کنند و یوزر و پسورد ادمین را می دزدند
این کار هم همش تو 5 دقیقه روی سایت های باگ دار صورت می گیرد و هیچ دانش فنی و تخصصی هم نمی خواهد

چون شما ندید بدید هستید و فکر می کنید که این ها جادوگری می کنند و کار های شگفت انگیزی انجام می دهند برایتان خیلی شگفت انگیز هست و واقعا هم من بهتان حق می دهم :)

کاملا درسته
من یه دوستی داشتم اصلا درسو مدرسه حالیش نبود از کامپیوترم زیاد سر در نمیاورد
ولی فقط 2 ماه رفت دنبال هک یه روز اومد دیدم سایت tabarok.com که مشهورترینش بود با کلی سایتو زده
البته هکر داریم تا هکر بعضیا از کارهای دیگران استفاده میکنن و اسمشونو گذاشتن هکر

نگار زندگی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
می بینید چی شد
یه مشت جوجه زپرتی اومدن و سایت پرشین وبلاگ و چند تا دیگه از سایت های پرشن بلاگ رو هک کردن و یه مشت چرت و پرت نوشتن
خودتون ببینید: http://persianweblog.com
اون وقت بیایید به این عرب های عراق خوبی کنید حقتونه اون هام میان سایتتون رو هک می کنن و به فحش می ببندنتون
این گروه آشیانه کجاست بیا هکشون کن دیگه وگرنه خودم سایتشون رو می ترکونم ها
این هم لینک سایت هک کننده
http://www.iraqhack.com/

چقدر جالب :wacko:

به احتمال زیاد تا چندی دیگر خبر از هک شدن پرشین تولز هم به گوش خواهد رسید :lol:

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
چرند نگو مهندس

رستم جان از اول هم میدونستم خیلی جالب نیست با هات طرف صحبت بشم ولی حالا زیاد مهم نیست تجربه شد ارزش نداره بخوام حرفم رو برات ثابت کنم.اگه اینقدر راحت بود فرزندم که همه میشدن هکر این کارایی هم که شما گفتی من اسمش رو هک نمیزارم هک تعریف داره بچه بازی نیست که و همونطور که گفتم هم دانش میخواد هم تخصص.
دفعه بعد هم لطف کن در نظر بگیر داری کجا صحبت میکنی من که برام مهم نیست اگه یه صفحه فحش هم برام بفرستی قرار نیست جوابت رو بدم ولی درست نیست توی محیط که اکثرا آدم های با فرهنگی هستن اینجوری از آموخته های فرهنگیت استفاده کنی.
تو رو خدا برام ننویسی"اینا چیه نوشتی افغانیه!!!ترجمش کن":lol::lol:چون دیدم اکثرا از این لفظ استفاده میکنی.

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
رستم جان از اول هم میدونستم خیلی جالب نیست با هات طرف صحبت بشم ولی حالا زیاد مهم نیست تجربه شد ارزش نداره بخوام حرفم رو برات ثابت کنم.اگه اینقدر راحت بود فرزندم که همه میشدن هکر این کارایی هم که شما گفتی من اسمش رو هک نمیزارم هک تعریف داره بچه بازی نیست که و همونطور که گفتم هم دانش میخواد هم تخصص.
دفعه بعد هم لطف کن در نظر بگیر داری کجا صحبت میکنی من که برام مهم نیست اگه یه صفحه فحش هم برام بفرستی قرار نیست جوابت رو بدم ولی درست نیست توی محیط که اکثرا آدم های با فرهنگی هستن اینجوری از آموخته های فرهنگیت استفاده کنی.
تو رو خدا برام ننویسی"اینا چیه نوشتی افغانیه!!!ترجمش کن":lol::lol:چون دیدم اکثرا از این لفظ استفاده میکنی.

اونو که نوشتم افغانی هست منظورم شما نبودی
منظورم نویسنده اون مقاله بود که در مورد موبایل و قفل ماشین نوشته بود ;)

hyip monitoring

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

آره اون هک دانش میخواد منتها این وسط بعضیا از دانش دیگران استفاده میکنن و اسمشون رو میذارن هکر
در کل آخر هک هم باشی در راه درست استفاده نکنی به نظر من یه چیز پوچیه

بالا