برگزیده های پرشین تولز

هک کردن گوگل با استفاده از قدرت روح !

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
مدتی هست روی پروژه جدید و عملی سئو کار می کنم که نگاهی جدید داره به قوانین سئو! همونطور که در بخش انگلیسی سایتم در مطلبی با عنوان Practical SEO project نوشته بودم از تیم گوگل اومده بودند اون پروژه رو که در قالب یک سایت ایجاد شده دیدند و باز توی همون صفحه نوشته بودم که شاید چیز زیادی سر در نیارن تا اینکه مقاله اش رو بنویسم.

اما امروز کف کردم وقتی دیدم که از همون بخش گوگل اومدند و سایت شخصی منو به عنوان مدیر این پروژه بازدید کردند.

اینم مدرک : همونطور که در عکس پائین می بینید یا در اینجا می بینید
seo.jpg

یک نفر از یک آدرس که مالکیتش برای گوگل هست اومده سایت منو دیده. و آدرس این هست :

translate.googleusercontent.com

همونطور که در آدس می بینید translate یه ساب دامین هست و روی آدرس هم کلیک کنید هیچی باز نمی شه. چه با ساب دامین چه بی ساب دامین.که نشونه این هست که این فقط مخصوص تیم گوگل هست برای ارزیابی ها و …

حالا با هم درباره اینکه این آدرس واقعا واسه گوگل هست یا نه صحبت می کنیم. برای این کار نیاز داریم تا اطلاعات ثبت کننده دامین رو ببینیم. برای رسیدن به این هدف باید این صفحه رو ببینیم :
whois.domaintools.com/googleusercontent.com

که می بینیم اطلاعات ثبت کننده کمپانی گوگل هست :

Registrant:
DNS Admin
Google Inc.
1600 Amphitheatre Parkway
Mountain View CA ۹۴۰۴۳
US

ای کاش گوگل متوجه می شد چقدر دوست دارم توی این کمپانی کار کنم و البته فکر می کنم توانائیهاشم داشته باشم ! دو تا ایده هم برای این کمپانی فرستادم.

فقط کافیه یک بار اعتماد کنندو منو استخدام کنند، حتی برای خالی کردن سطل آشغالهائی که توی کامپیوترهای متخصصاش هست !lol

خدا رو چه دیدی شاید سه روز نشده جای این آقا رو در گوگل گرفتم

250px-Eric_E_Schmidt%2C_2005_%28looking_left%29.jpg

چون باور دارم توی گوگل شایسته سالاری هست ! تازه خود دکتر در مصاحبه ای که با فاکس نیوز داشتند ادعا کردند که …

مدیرعامل شرکت اینترنتی گوگل در مصاحبه با شبکه فاکس‌نیوز اذعان کرد که ایرانیان صاحب استعدادی «غیرمعمول» در حوزه عملیات سایبری هستند.

خب حالا فردا من اگه اومدم گوگل رو هک کردم و لوگوی گوگل رو بصورت عکس مولانای عزیز درآوردم دیگه نگید چرا اینطور شدا ! چون باور دارم روح قابلیت تبدیل شدن به صفر و یک رو داره . چون از اونجا که فکر می کنم همه ذرات از یک منبع هستند پس قابلیت تبدیل شدن به همدیگه رو دارند ! فقط باید روشش رو دونست.

ماده فقط یه توهم و سایه ای از یک نور و حقیقت برتره !

و بر اساس این قانون پایدار اما شناخته نشده هستی می شه روح رو که بسیار رقیق هست و قدرت انعطاف بالائی داره تبدیل به صفر و یک کرد بعدش درون شبکه اینترنت رفت (چون روح یعنی آگاهی برتر) و بعد اومد پشت پی سی اون کارمندی که وظیفه تغییر آرم گوگل رو داره و از طرف اون آرم گوگل که شبیه لباس مولانا طراحی شده رو قرار داد.

حال دیگه نمی خوام بیش از این شکنندگی قوانین فیزیک رو ثابت کنم با تبدیل شدن به شیش تاا مثل خودت دکتر ! و همه من که شش نفر هستیم بیائیم پیشت و تو انقد رهنگ کنی که نتونتی تشخصی بدی کمدوم یکی از این هفت نفر خود توئه ! و نهاتیا دچار چند شخصیتی بشی و با اون ۵ تای دیگه از راهی که دانش فکر می کنه وجود داره و اسمشو گذاشته کرم چاله یا سوراخ زمان بفرستم پیش خود مولانا و تازه اونجاست که متوجه خواهی شد تو و اون پنج نفردیگه که فکر می کردی توهم هستند در واقع همه در قانون کیهان شمول ! وحدت قابل توجیه هستند !

منم که هسته مرکزی روحم رو که و توی یکی از اون ۵ نفر جا کرده بودم به جای تو می رم گوگل و سه روزه گوگل رو به باد فنا می دم و تو هم می ری با اون ۵ نفر و کنار مولانا شراب روحانی به رگ بی غیرتی می زنی تا ببینی مرزی بین حقیقت و رویا وجود نداره و در تعاریف بشر این رویاست که بهش می گن حقیقت و به حقیقت می گن رویا !

تماس فرت

تیم تحقیقاتی گوگل

از جهنم !

مهدی محمدی دهقانی

نوشته های مهدی محمدی دهقانی

Last edited:

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
داداش هر وقت استخدام شدي اونجا

اگه آبدارچي لازم داشتن مي توني رو من حساب كني -منم هستم

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
ما هم هستیما مهندس

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
LOL
در واقع این رو برای خلاقیت بیشتر نوشتم که لازمه نواوری هست.

از اون بخشی که اومدن چون قوانین جدید سئوئی رو اجرا کردم احتمالا اومدن ببینند که اگه دارم خلاق قوانین سئو روشهای فریب بکار می برم رنک سایت رو بگیرن که خب خودشونم دیدن این روش جدید و واقعی هست lol
چون توش فریبی بکار برده نشده
البته مدتی هست که کارم روش تموم شده و فقط باید ترجمه اش کنم . بعد از ترجمه به رایگان در همین پی تی و سایت اصلی یعنی رازهای سئو قرار می دم
Search Engine Optimization (SEO) - Webmaster Tools

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
البته پیشنهاد می کنم نوشته قبلی منو که در بخش پارسی سایت هست حتما بخونید

مقاله رایگان سئو

بالا