برگزیده انجمنها

NetTours2017

Registered User
تاریخ عضویت
14 فوریه 2017
نوشته‌ها
88
لایک‌ها
1
هیجان انگیز ترین تفریحات آبی کیش
افراد زیادی هستند که در تور بهار کیش و تور کیش نوروز 96 به جزیره زیبای کیش سفر میکنند. جزیره کیش، جزیره ای است زیبا و دوست داشتنی که با تنوع تفریحات آبی که دارد هرساله افراد مختلف را به سوی خود جذب میکند و لذت و شادی را برای آنان فراهم میکند. اگر علاقمند هستید تا با هیجان بخش ترین تفریحات آبی کیش آشنا شوید لطفا با نت تورز همراه باشید.


فلای بورد در کیش

فلای بورد یکی از بهترین تفریحات آبی کیش است که توسط یک شلنگ که از جت اسکی به زیر پاهای شما متصل میشود، تا 12 متر بالا میروید و در این بالا رفتن و اوج گرفتن میتوانید چرخش داشته باشید یا در آب های نیلگون خلیج همیشه فارس شیرجه بزنید. این تفریح زیبا در اسکله های کیش که بصورت تفریحی هستند قرار داده شده است و علاقمندان میتوانند از آنها استفاده نمایند.

%D9%81%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF.jpg


%D9%81%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AF.jpg
کیبل اسکی در کیش
یکی از مهیج ترین تفریحات آبی در کیش، وجود تفریح کیبل اسکی می باشد. این ورزش در چند کشور آمریکا، ایتالیا و ... فعالیت دارد و در جزیره چشم نواز کیش به صورت شبانه و اولین مجموعه کیبل اسکی در دنیا که در شب فعالیت دارد و یکی از لذتبخش ترین تفریحات در تور کیش می باشد. در تور ارزان کیش میتوانید از کیبل اسکی استفاده کنید. پایه هایی هستند که در آب خلیج همیشه فارس قرار میگیرند و کابل هایی نیز دارند. یک طرف کابل در دستان شما قرار میگیرد و یک طرف کابل در زیر پاهایتان. برای اینکه کسی که سوار کیبل اسکی می باشد، بتواند حرکت کند، کشنده هایی در اطراف وجود دارند که با سرعت 28 تا 60 کیلومتر در ساعت توانایی کشیدن دارند. از امتیازات خوب این تفریح و ورزش این است که نیاز به تخصص و تجربه و آموزش های زیاد ندارید و با آموزش های ساده نیز میتوانید از پس آن بر آئید.

%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D9%84-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%DB%8C%D8%B4.jpg
پیست خاکی باگی در کیش
پیست خاکی باگی در کیش از جذاب ترین تفریحات در کیش می باشد که هر مسافری که از آن استفاده کرده است بسیار راضی بوده و از هیجانات خود به خوبی تعریف می کند. مسیری که در این پیست باید بپیمائید 400 متر است و میتوانید توسط ماشین های دونفره باگی سواری کنید و از لحظات تور کیش خود نهایت استفاده و لذت را ببرید.

%D9%BE%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%DA%AF%DB%8C-%DA%A9%DB%8C%D8%B4.jpg
پاراسل از بهترین و شاد ترین تفریحات در کیش
در پاراسل شما میتوانید در کنار خانواده و دوستان خود در چتر پاراسل بنشینید و توسط قایقی با سرعت زیاد کشیده شوید و اوج بگیرید ومناظر زیبای جزیره کیش را در ارتفاع 15-300 متری که بالاتر از سطح دریا قرار دارد ببینید و لذت ببرید. پاراسل یکی از شاد ترین تفریحات در کیش می باشد که میتوانید عکس های بسیار زیبایی را با آن بگیرید.

%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%84.jpg
پدل برد از جدیدترین تفریحات آبی در کیش
اگر میخواهید به حالت ایستاده بر روی آب های نیلگون خلیج همیشه فارس پارو بزنید و لذت ببرید، میتوانید از پِدَل برد که تنها در کلوپ های سی من، پارک کیبل اسکی و پارک آبی بادی مارینا وجود دارد، استفاده نمائید. جنس تخته هایی که بر روی آنان می ایستید بنابر استفاده ای که از آنها میکنید متفاوت است. جنس ها معمولا از فایبر گلَس، فایبر کربن، چوب بامبو و پی وی سی در حالت و مدل بادی وجود دارد.%D9%BE%D8%AF%D9%84-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF%281%29.jpg
از دیگر تفریحات مهیج در جزیره کیش میتوانیم به پارک آبی و بادی مارینا، بانجی جامپینگ کیش، پارک آبی اوشن کیش، پرواز با گلایدر، غواصی، جایرو کوپتر و ... اشاره داشته باشیم.

برای اطلاع داشتن از قیمت تور کیش و تور کیش ارزان و ارائه تور لحظه آخری کیش، به لیست تور های سایت نت تورز مراجعه نمائید.
 
بالا