برگزیده های پرشین تولز

واردات از چین

saman7238@yahoo. com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان عزیز من چند سال کارم موبایل هست الان میخوام از چین لوازم جانبی موبایل بیارم ایا با 100 میلیون میشه رفت واسه خرید؟؟؟؟؟؟؟ دوم اینکه از چین بجز لوازم جانبی موبایل دیگه شما چی بیشنهاد میدین یا شما جای من بودین با این سرمایه چی میاوردین

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
سلام دوستان عزیز من چند سال کارم موبایل هست الان میخوام از چین لوازم جانبی موبایل بیارم ایا با 100 میلیون میشه رفت واسه خرید؟؟؟؟؟؟؟ دوم اینکه از چین بجز لوازم جانبی موبایل دیگه شما چی بیشنهاد میدین یا شما جای من بودین با این سرمایه چی میاوردین
سلام تا به حال خودتان از چین جنس آوردید ؟

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
هر کالایی خواستید ما براتون وارد میکنیم اگر نمونه جنس هایی یا مدل های خاصی را هم میخواهید میتوانید به ما نمونه جنس یا عکسش را بفرستید همون کالا را به شما ایران تحویل میدیم به صورت پارتی یا کانتینری

Last edited:

timemachine2029

Registered User
لایک‌ها
130
چرا نشه عزیز اگه میدونی فروشش رو داری!
من کسی رو می شناسم با 20 تومن جنس میاره (شاید خنده دار باشه دکمه لباس)
شما با 100 تومن همون لوازم جانبی موبایل که به این کار اشنا هستی بیار سمت جنسی که بازارش رو نمیدونی نرو.
اگه پیشنهاد این و اون رو همینجوری رو هوا گوش بدی ممکنه ضرر هم بکنی!!
موقع تحویل جنس اونجا باشی بهتره تا خودت تحویل بگیری و بذاری داخل کانتینر (توصیه یکی از این دفاتر به من)
+دفاتر معتبر ایرانی زیاد هست + مترجم دارن میتونی خرید هات رو انجام بدی. مراکز قطعات موبایل = گوانگژو و شنژن.

saman7238@yahoo. com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چرا نشه عزیز اگه میدونی فروشش رو داری!
من کسی رو می شناسم با 20 تومن جنس میاره (شاید خنده دار باشه دکمه لباس)
شما با 100 تومن همون لوازم جانبی موبایل که به این کار اشنا هستی بیار سمت جنسی که بازارش رو نمیدونی نرو.
اگه پیشنهاد این و اون رو همینجوری رو هوا گوش بدی ممکنه ضرر هم بکنی!!
موقع تحویل جنس اونجا باشی بهتره تا خودت تحویل بگیری و بذاری داخل کانتینر (توصیه یکی از این دفاتر به من)
+دفاتر معتبر ایرانی زیاد هست + مترجم دارن میتونی خرید هات رو انجام بدی. مراکز قطعات موبایل = گوانگژو و شنژن.
ممنونمممممممم

ssanta29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان عزیز
با کادری مجرب و حرفه ای در هر دو کشور آماده همکاری با شما در انجام کلیه امور تجاری در کشور چین هستیم .
لطفا دوستانی که نیاز به کمک در انجام امور اعم از تحقیقاتی ،خرید و فروش در کشور چین دارند پیغام خصوصی ارسال نمایند

بالا