برگزیده های پرشین تولز

واردات تبلت از چین، خوب یا بد؟

bghad1

Registered User
لایک‌ها
197
با سلام خدمت همه دوستای عزیز
من می خواستم نظر دوستان رو بدونم راجع به واردات تبلت و لوازم جانبیش....

آیا به صرفه هست که از چین تبلت بخوام بیارم و اینجا بفروشم؟
چرا الان خب خیلی ها که خیلی هم احتمالاً از لحاظ مالی وضعشون خوبه این کار رو نمی کنن و این بازار رو به دست نگرفته ان اگه سود خوبی داره؟
آیا سود خوبی داره اصلاً؟
حداقل مقداری که باید کرد برای این کار چقدر هستش؟
مشکلی از لحاظ وارد کردنش وجود داره یا خیر؟

و خلاصه هر راهنمایی ای که می تونین توی این زمینه بهم بکنین ممنون میشم...
چون تو فکر این کار هستم اما نمی دونم که به صرفه هست و درآمد داره یا خیر...

البته از مبالغ و با تعدا پایین شروع می کنم طبیعتاً...

ممنون

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
با سلام خدمت همه دوستای عزیز
من می خواستم نظر دوستان رو بدونم راجع به واردات تبلت و لوازم جانبیش....

آیا به صرفه هست که از چین تبلت بخوام بیارم و اینجا بفروشم؟
چرا الان خب خیلی ها که خیلی هم احتمالاً از لحاظ مالی وضعشون خوبه این کار رو نمی کنن و این بازار رو به دست نگرفته ان اگه سود خوبی داره؟
آیا سود خوبی داره اصلاً؟
حداقل مقداری که باید کرد برای این کار چقدر هستش؟
مشکلی از لحاظ وارد کردنش وجود داره یا خیر؟

و خلاصه هر راهنمایی ای که می تونین توی این زمینه بهم بکنین ممنون میشم...
چون تو فکر این کار هستم اما نمی دونم که به صرفه هست و درآمد داره یا خیر...

البته از مبالغ و با تعدا پایین شروع می کنم طبیعتاً...

ممنون

همه چیز بستگی به میزان سرمایه گذاری و تبلیغات و فروش شما دارد هر مقدار تعداد خرید بالاتر باشه هزینه های جانبی بر روی تعداد تقسیم میشه و در نتیجه قیمت تمام شده کالا برای شما ارزان تر و بصرفه تر خواهد بود همچنین روش حمل که بصورت دریایی و هوایی هم بسیار در قیمت تمام شده تاثیر میزاره که در تعداد کم شما مجبور هستید که هوایی بیارید و برای بالای 500 کیلو حداقل باید 4 تا 5 دلار بابت هر کیلو هزینه کنید که این مبلغ هم روی مبلغ فاکتور جمع میشه و بهش گمرکی میخوره در اصلاح CIF کالا رو گمرک محاسبه میکنه و مورد بعدی انتخاب فروشنده و برند هست که مسله بسیار مهمی هست که باید دقت کنید که چه برندی با چه مشخصاتی میارید و ایا فروشنده شما مورد اطمینان هست ایا کالای سالم برای شما ارسال میکنه و.....
بهتره تعداد تبلتی که توان خرید رو دارید و میزان نقدینگی رو به من اطلاع بدید تا اگر کمکی از دستم بر بیاد حتما براتون انجام بدم از قبیل ارسال بارتون از چین به ایران و همچنین کارهای مرتبط با ثبت سفارش و .....

با تشکر فراوان

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
دوست عزیز من اون چیزی رو میگم که میدونم حالا ممکنه اشتباه باشه!
ببین تبلت بازار خاصی داره. جا انداختن یک برند مثل اوندا اصلا کار راحتی نیست خیلی خیلی سرمایه میخواد و نیز یک قرارداد محکم برای نمایندگی انحصاری و تامین قسمتی از هزینه تبلیغات از طرف تولید کننده...درنهایت سرعت turnover تولید تبلت اینقدر زیاده که واقعا سخت میشه به این سرعت جنس فروخت...

AREZO.B

Registered User
لایک‌ها
7
سلام.خرید از چین بهترین گزینه هست.چون قیمتهای بازار ایران چند برابر قیمت چین میباشد.ما میتوانیم هر نوع تبلتی را که بخواهید با قیمت خیلی مناسب براتون از چین خرید کنیم.

pcyord

Registered User
لایک‌ها
363
خیلی به صرفه هست
مستقیم هم میتونید از سایت علی اکسپرس خرید کنید و نیازی به واسطه نداشته باشید دلار رو هم بعضی سایتا پرداخت میکنن

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
خیلی به صرفه هست
مستقیم هم میتونید از سایت علی اکسپرس خرید کنید و نیازی به واسطه نداشته باشید دلار رو هم بعضی سایتا پرداخت میکنن

سایت ALIEXPRESS سایت خرده فروشی هست برای خربد به قیمت مناسب باید خرید از درب خانه انجام بشه

bghad1

Registered User
لایک‌ها
197
دوستان من مقداری از جوابم رو گرفتم
حالا روی اینکه چه مدل تبلتی با چه مشخصاتی رو برای فروش بهتر هست بیاریم هم یه بحثی داشته باشیم خوبه
نظر خود من روی تبلتهای با کانفیگ بالا و قیمت متوسط هستش...
حالا دوستان نظرات و کاراریی رو که کردن یا خبر دارن رو ممنون میشم تا حدودی یه دورنمایی رو ازش توضیحاتی انیجا بذارن..

ممنون دوستای عزیز

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
دوستان من مقداری از جوابم رو گرفتم
حالا روی اینکه چه مدل تبلتی با چه مشخصاتی رو برای فروش بهتر هست بیاریم هم یه بحثی داشته باشیم خوبه
نظر خود من روی تبلتهای با کانفیگ بالا و قیمت متوسط هستش...
حالا دوستان نظرات و کاراریی رو که کردن یا خبر دارن رو ممنون میشم تا حدودی یه دورنمایی رو ازش توضیحاتی انیجا بذارن..

ممنون دوستای عزیز

هر تبلتی یک سری امکانات خودش رو داره مثلا خیلی ها تصور میکنند wintouch q75 بهترن تبلت هست و مینویسن همه فن حریف . ولی در اصل یکی از رده های پایین تبلت رو داره و اصلا چیزی به اسم حرفه ای بودن رو نمیشه روش گذاشت
و فقط و فقط به خاطر قیمت پایین تجار ما میرن و میارن و میفروشن و چون یک محصول جدیدی هست معمولا کسی اطلاعات دقیقی درباره سخت افزار نداره اصلا خیلی ها نمیدونن معنی dual core چی هست و ....
در کل منظورم اینه اگه میخواهید حرفه ای کار کنید باید دنبال برند های خوب چینی مثل pipo باشید که واقعا از نظر من حرفه ای هست هم سی پی یو قوی داره هم امکانات خوب ولی قیمتش یک مقداری نسبتا بالا هست یا تبلت های دیگر چینی . و اگر میخواهید جنس ارزون بیارید و زود فروش بره همین wintouch خوبه ولی کیفیت در حد پایین هست . در هر صورت اگر کمکی در رابطه با خرید و ارسال و کارهای مرتبط با ثبت سفارش و استاندارد های لازم داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم

با تشکر فراوان

M.KH.64

Registered User
لایک‌ها
145
سلام من یه سوال دارم به نظرتون اگه از چین نیاریم ازکجابیاریم داداش تحریمیم دیگه این چشم بادامی هاهم گاهی شل کن سفت کن درمیارن ...

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
سلام من یه سوال دارم به نظرتون اگه از چین نیاریم ازکجابیاریم داداش تحریمیم دیگه این چشم بادامی هاهم گاهی شل کن سفت کن درمیارن ...

از چین نیارید باید از چین بیارید . فروشنده با فروشنده و شرکت با شرکت خیلی فرق میکنه مورد های زیادی هست که فروشنده پول رو گرفته و هیچ کالایی ارسال نشده . یا اینکه کالا خراب بوده یا یک کالای دیگه بوده . همش هم به علت عدم شناخت مارکت اونجا و فروشنده های معتبر و کارخانه های معتبر هست که متاسفانه برخی از دوستان دچار این مشکلات میشن .

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
از چین نیارید باید از چین بیارید . فروشنده با فروشنده و شرکت با شرکت خیلی فرق میکنه مورد های زیادی هست که فروشنده پول رو گرفته و هیچ کالایی ارسال نشده . یا اینکه کالا خراب بوده یا یک کالای دیگه بوده . همش هم به علت عدم شناخت مارکت اونجا و فروشنده های معتبر و کارخانه های معتبر هست که متاسفانه برخی از دوستان دچار این مشکلات میشن .

تایید میشه. به شدت supplier خودتون رو بشناسید و با واسطه خرید نکنید مگر اینکه واسطه شما یک شرکت کنترل کیفیت باشه

بالا