برگزیده های پرشین تولز

واردات جنس از دبی

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من می خوام این دفعه که رفتم دبی چند تایی دوربین عکاسی دیجیتال مدل روز با خودم بیارم ولی خوب برای قانونی وارد کردنش باید گمرکی داد که نمی صرفه

توی فرودگاه ایران بار ها رو می گردن یا دستگاه نشون میده که تو چمدون مثلا وسایل الکترونیکی هست ؟؟؟؟

اگر از راه دریایی از دبی بیام قشم یا کیش گمرک اونجا چه جوریه ؟؟؟؟

تمام وسایل رو می گردن ؟؟؟؟؟؟ یا میشه جاسازی شون کرد تو لباس و اینا یا دستگاه نشون میده ؟؟؟؟

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
اون دیگه بستگی به حجم بار و تعداد چمدون و شانس و تیپ ظاهریت داره که بارت رو گمرک نگاه کنه ولی معمولا اگر یک چمدون کوچیک داشته باشی و سفر اولت در سال باشه بارت رو نمی گردند و فقط از زیر دستگاه عبور می دهند و دستگاه برای چک کردن بار مسافر از مورد نداشتن اسلحه و مهمات است و نه لوازم برقی.
اگر تعداد دوربین هات زیاده به نظر من به این لنجی ها که تو آبراه هستند بده و تو تهران تحویل بگیر فکر کنم هم ریسکش کمتره و هم به صرفه تر از گمرکی دادن است.

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اون دیگه بستگی به حجم بار و تعداد چمدون و شانس و تیپ ظاهریت داره که بارت رو گمرک نگاه کنه ولی معمولا اگر یک چمدون کوچیک داشته باشی و سفر اولت در سال باشه بارت رو نمی گردند و فقط از زیر دستگاه عبور می دهند و دستگاه برای چک کردن بار مسافر از مورد نداشتن اسلحه و مهمات است و نه لوازم برقی.
اگر تعداد دوربین هات زیاده به نظر من به این لنجی ها که تو آبراه هستند بده و تو تهران تحویل بگیر فکر کنم هم ریسکش کمتره و هم به صرفه تر از گمرکی دادن است.

در مورد شانس که معمولا من شانس نمیارم

ولی این دستگاه فقط اسلحه و مهمات رو نشون میده ؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه همه نوع فلزات رو نشون نمیده ؟؟؟؟؟

در مورد این لنجی ها هم فکر نمی کنم مورد اطمینان باشن بالاخره 6-7 میلیون جنسه

کسی اطلاع دقیق از این دستگاه ها داره که دقیقا چه چیزایی رو نشون میدن ؟؟؟؟؟

در ضمن مگه تو گمرک بندر عباس هم از این دستگاه ها هست ؟؟؟؟؟؟؟

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16

ولی این دستگاه فقط اسلحه و مهمات رو نشون میده ؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه همه نوع فلزات رو نشون نمیده ؟؟؟؟؟

به نظر من بهترین راهش اینه که بدی لنج برات بیاره.
همه اینایی که قاچاق میارن همین کار رو می کنن.
ولی باید راهش رو بلد باشی.6 میلیون که چیزی نیست یکی از دوستان من کارش همینه.مرتب جنس می یاره.

marco250

Registered User
لایک‌ها
340

این دستگاه تقریبا همه چیز رو نشون میده ولی اپراتور این دستگاه گیرش بیشتر رو ورود لوازم ممنوعه است و فقط می تونه لوازم رو با توجه به ظاهر و نوع جنسش تشخیص بده.
رو حجم بالا نمی تونی مسافری اقدام کنی چون ریسکش بالا است و اگر بفهمند یا باید گمرکی رو پرداخت کنی و یا مرجوع کنی.
معمولا همه از طریق اون لنج هایی که تو پست قبل نوشتم وارد می کنند نه مسافری. ورود کالا از طریق مسافری معمولا برای وارد کردن یکی دو تا استفاده میشه ولی رو حجم بالا یک کم ریسکش بالا است. اگه ریسک پذیر هستی امتحان کن وگرنه که هیچ...
در ضمن از این دستگاه ها در همه ورودی های گمرک استفاده میشه و فقط مربوط به گمرک شهر های بزرگ نیست.

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
این دستگاه تقریبا همه چیز رو نشون میده ولی اپراتور این دستگاه گیرش بیشتر رو ورود لوازم ممنوعه است و فقط می تونه لوازم رو با توجه به ظاهر و نوع جنسش تشخیص بده.
رو حجم بالا نمی تونی مسافری اقدام کنی چون ریسکش بالا است و اگر بفهمند یا باید گمرکی رو پرداخت کنی و یا مرجوع کنی.
معمولا همه از طریق اون لنج هایی که تو پست قبل نوشتم وارد می کنند نه مسافری. ورود کالا از طریق مسافری معمولا برای وارد کردن یکی دو تا استفاده میشه ولی رو حجم بالا یک کم ریسکش بالا است. اگه ریسک پذیر هستی امتحان کن وگرنه که هیچ...
در ضمن از این دستگاه ها در همه ورودی های گمرک استفاده میشه و فقط مربوط به گمرک شهر های بزرگ نیست.

مرسی از همتون که راهنمایی می کنید

این لنج هایی که شما می فرمایید قضیش چیه ؟؟؟؟

اینا که نمی تونن مطمئن باشن ؟؟ چه تضمینی می تونه باشه که جنست رو حتی تو تهران نه توی بندر عباس بیارن تحویلت بدن ؟؟؟

شما کسی رو می شناسید که این کار و کرده باشه ؟؟؟ فکر کنم باید اینجا هم آشنا داشته باشی

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10

اینا که نمی تونن مطمئن باشن ؟؟ چه تضمینی می تونه باشه که جنست رو حتی تو تهران نه توی بندر عباس بیارن تحویلت بدن ؟؟؟

شما کسی رو می شناسید که این کار و کرده باشه ؟؟؟ فکر کنم باید اینجا هم آشنا داشته باشی
اين لنج ها كارشون همين ترانسفر هست. الان اين همه جنس قاچاق كه تو بازار هست از همين راهها اومده قطعا...

البته افراد كهنه كار ، باسابقه و مطمئن هم در بينشان پيدا مي شود.

بالاخره شما مجبوري اعتماد كني.

marco250

Registered User
لایک‌ها
340

من قبلا 2 دفعه ای با این لنج ها جنس فرستاده بودم ولی متاسفانه اون لنجی رو که باهاش کار می کردم و از طریق یک آشنا بهش معرفی شده بودم رو دیگه پیدا نکردم . آدم خوبی و منصفی بود و جنس رو اگر موقع حرکت لنج بهش می رسوندی تا 2 هفته بعد بهت تو تهران تحویل می داد. یک شنبه دوباره دارم می روم دوبی اگر شانسم بزنه و تو آبراه دوبی بتونم پیداش کنم شماره جدیدش رو می گیرم و بهت می دهم.
ولی معمولا روند کار برای گرفتن دستمزد به این شکل است که جنس رو با توجه به حجم و وزن و قیمت و نوع کالا بررسی می کنه و قیمت کارمزد رو بهت می گه و اگر قبول کردی به اندازه ارزش کالایی که بهش گفتی بهت چک خودش رو می ده که وقتی جنس رو تحویل داد چک رو ازت می گیره. بهت توصیه می کنم که اگر خواستی این کار رو از طریق لنجی انجام بدی حتما از طریق یک آشنا این کار رو برای بار اول انجام بده و خودت هم حضورا برو تا با قیافه ات اشنا بشه که برای بار دوم باهاش بتونی راحت کار کنی و قیمت کارمزد پایین تری بهت بده. و هیچ وقت هم ارزش کالاتو پایین تر از اون چیزی که هست بهشون نگو چون اونا قیمت رو دارن و یا می تونن از همونجا بگیرن و ممکنه جنستو بهت تحویل ندهند و آنوقت است که دستت به هیچ جا بند نیست و فقط یک چک دستت می مونه که ارزش پایین تری از ارزش کالای از دست رفته ات هستش.

موفق باشید

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خیلی خیلی ممنون از راهنمایی هاتون:)

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
من قبلا 2 دفعه ای با این لنج ها جنس فرستاده بودم ولی متاسفانه اون لنجی رو که باهاش کار می کردم و از طریق یک آشنا بهش معرفی شده بودم رو دیگه پیدا نکردم . آدم خوبی و منصفی بود و جنس رو اگر موقع حرکت لنج بهش می رسوندی تا 2 هفته بعد بهت تو تهران تحویل می داد. یک شنبه دوباره دارم می روم دوبی اگر شانسم بزنه و تو آبراه دوبی بتونم پیداش کنم شماره جدیدش رو می گیرم و بهت می دهم.
ولی معمولا روند کار برای گرفتن دستمزد به این شکل است که جنس رو با توجه به حجم و وزن و قیمت و نوع کالا بررسی می کنه و قیمت کارمزد رو بهت می گه و اگر قبول کردی به اندازه ارزش کالایی که بهش گفتی بهت چک خودش رو می ده که وقتی جنس رو تحویل داد چک رو ازت می گیره. بهت توصیه می کنم که اگر خواستی این کار رو از طریق لنجی انجام بدی حتما از طریق یک آشنا این کار رو برای بار اول انجام بده و خودت هم حضورا برو تا با قیافه ات اشنا بشه که برای بار دوم باهاش بتونی راحت کار کنی و قیمت کارمزد پایین تری بهت بده. و هیچ وقت هم ارزش کالاتو پایین تر از اون چیزی که هست بهشون نگو چون اونا قیمت رو دارن و یا می تونن از همونجا بگیرن و ممکنه جنستو بهت تحویل ندهند و آنوقت است که دستت به هیچ جا بند نیست و فقط یک چک دستت می مونه که ارزش پایین تری از ارزش کالای از دست رفته ات هستش.

موفق باشید

خيلی وسوسه انگيزه ولی ريسکش بالاست
ايرانين؟ عربن؟ ميآن دم دفتر يا منزل تحويل ميدن؟
جنسو له و لورده نميکنن؟
رسيد ميدن؟اگه بار ناقص بشه و کم داشته باشه قبول ميکنند؟
اطلاعات بيشتری اگه داری باز هم بگوو دووست عزیز
:)

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
خيلی وسوسه انگيزه ولی ريسکش بالاست
ايرانين؟ عربن؟ ميآن دم دفتر يا منزل تحويل ميدن؟
جنسو له و لورده نميکنن؟
رسيد ميدن؟اگه بار ناقص بشه و کم داشته باشه قبول ميکنند؟
اطلاعات بيشتری اگه داری باز هم بگوو دووست عزیز
:)

لنجی ها , همشون ایرانی های حاشیه خلیج هستند.
جنس رو شما باید بروی و از آدرسی که می گن تحویل بگیری.
جنس رو اگر درست بسته بندی کنی سالم دستت می رسه و معمولا لنجی ها با هاش کشتی نمی گیرند.:D
رسیدهم بهت می دهند ولی رسید قانونی نیست . رسیدشون چکی هست که به ازای مبلغ جنست بهت می دهند.
جنس رو بر حسب همون رسید یا به اصطلاح بارنامه تحویلت می دهند.
ولی حتما برای شروع کار با لنجیی که یک دوستی با او چند بار کار کرده , کار کن.

IranNewMan

Registered User
لایک‌ها
69
کسی هست این کار را انجام بده :D

بالا