برگزیده های پرشین تولز

واردات لوازم برقی دست دوم !

Nirvanna

Registered User
لایک‌ها
10
سلام

من هم مثل خیلی از افرادی که اینجا مشاوره میگیرن نیاز به راهنمایی دارم از دوستان با تجربه در زمینه واردات.

یه شرکت کره ای پیدا کردم که لوازم برقی دست دوم برای فروش داره و قیمت هاش هم نسبتا مناسبه آیا میشه روش کار کرد؟

محدودیت های گمرکی نداره در ایران؟

کسی تجربه اش رو داره؟

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
قاچاق بتونی ارزش داره ، لوازم دست دوم جز موارد صنعتی خاص ممنوع هست

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
لوازم برقی دقیقا چیه
بگو تا دقیق راهنمایی کنیم

Nirvanna

Registered User
لایک‌ها
10
لوازم برقی خانگی مثل یخچال - ماشین لیاسشویی- جارو برقی - .... منظورمه.

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
به دردسترش نمی ارزه ,وارد کنی خراب باشه رو دستت می می مونه و قطعاتش گیر نمیاد و ..........

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
لوازم برقی خانگی مثل یخچال - ماشین لیاسشویی- جارو برقی - .... منظورمه.
اگر خیلی اصرار به واردات داری و مطمئنی که سودده است
ممکنه بتونی به عنوان کالای ته لنجی و یا از طریق مناطق آزاد واردش کنید
ولی به صورت معمول واردات اینگونه کالاها که دسته دوم محسوب شده و جزو لوازم برقی منزل طبقه بندی میشن و اکثرا تولید داخل دارن به دلیل حمایت از تولیدات داخلی ممنوعه
به عنوان یک کسی که کار بازرگانی خارجی با سابقه 17 ساله میکنه اصلا بهت توصیه نمی کنم وارد کنی
الان لوازم خانگی استوک و دسته دوم در مناطق مرزی به راحتی قابل دسترسه

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
اگر خیلی اصرار به واردات داری و مطمئنی که سودده است
ممکنه بتونی به عنوان کالای ته لنجی و یا از طریق مناطق آزاد واردش کنید
ولی به صورت معمول واردات اینگونه کالاها که دسته دوم محسوب شده و جزو لوازم برقی منزل طبقه بندی میشن و اکثرا تولید داخل دارن به دلیل حمایت از تولیدات داخلی ممنوعه
به عنوان یک کسی که کار بازرگانی خارجی با سابقه 17 ساله میکنه اصلا بهت توصیه نمی کنم وارد کنی
الان لوازم خانگی استوک و دسته دوم در مناطق مرزی به راحتی قابل دسترسه
دادا شما که دستتون تو کاره منم چندتا سوال دارم:
اگر واردات دست دوم ممنوعه پس این همه قطعات کامپیوتر دست دوم که از چین و امارات و اروپا وارد میشه همه قاچاقه؟؟؟؟؟؟؟

این دستگاه های فتوکپی هم قاچاقه؟؟؟؟؟؟؟

برا مصرف شخصی کدوم مرزها لوازم خونگی دست دوم بیشتر بورسه؟؟؟؟؟؟

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
دادا شما که دستتون تو کاره منم چندتا سوال دارم:
اگر واردات دست دوم ممنوعه پس این همه قطعات کامپیوتر دست دوم که از چین و امارات و اروپا وارد میشه همه قاچاقه؟؟؟؟؟؟؟

این دستگاه های فتوکپی هم قاچاقه؟؟؟؟؟؟؟

برا مصرف شخصی کدوم مرزها لوازم خونگی دست دوم بیشتر بورسه؟؟؟؟؟؟
ما توی تهران لوازم دسته دوم کامپیوتری وارداتی نمی بینیم
درمورد اروپا هم بعید میدونم
در مورد چین اونها از ما بدترن هنوز مونیتور سی آر تی 14 اینچ استفاده میکنن و خودشون مصرف کننده هست
امارات هم با توجه به اینکه امارات یک هاب تجاری فرامنطقه ایه حتی برای خود تاجرهای اماراتی هم بعضا صرفه نمی کنه خرید و فروش دسته دو عمده
این کارها رو بیزنس من های زیرپله ای پاکستانی و هندی انجام میدن و معمولا هرکی خریده پشیمونه چون جنسی که از زیر دست اونها بیاد بیرون معلوم نیست چی باشه
اکثر دستگاههای فتو کپی دسته دوم قاچاقه ولی بعضا با مجوز های خاصی مثلا برای چاپ و ارتقا چاپخونه ها ( با این بهانه ) وارد میشه به صورت قانونی
چند سال پیش مرز های سیستان و بلوچستان در بازارچه های مرزی الان
مرز اقلیم کرد نشین عراق

دادا به خدا من قاچاقچی نیستم اینقدر سوال قاچاق نپرسین من خودم توی این 17 سالی که کارتجاری میکنم یه دفعه هم قاچاق نه آوردم نه خریدم نه فروختم

new business

Registered User
لایک‌ها
76
همه این وسایلی رو که میخواید موجوده استوک با بهترین قیمت
حتی کانتینری هم امکان اوردنش اما بصورت ته لنجی هست .
جاروبرقی استو ک ولی بدون استفاده پلمب تو کارتن قیمت 150
اسپیلت 18 هزار سامسونگ 600
اسپیلت 24 هزار میتسوبیشی 1.500
همگی در حد صفر تست شده تحویل مشتری داده میشه اگر حواستید من براتون تامین میکنم .
هرجنسی که بخواید چه در داخل و چه در خارج تحویل بوشهر

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
ما توی تهران لوازم دسته دوم کامپیوتری وارداتی نمی بینیم
درمورد اروپا هم بعید میدونم
در مورد چین اونها از ما بدترن هنوز مونیتور سی آر تی 14 اینچ استفاده میکنن و خودشون مصرف کننده هست
امارات هم با توجه به اینکه امارات یک هاب تجاری فرامنطقه ایه حتی برای خود تاجرهای اماراتی هم بعضا صرفه نمی کنه خرید و فروش دسته دو عمده
این کارها رو بیزنس من های زیرپله ای پاکستانی و هندی انجام میدن و معمولا هرکی خریده پشیمونه چون جنسی که از زیر دست اونها بیاد بیرون معلوم نیست چی باشه
اکثر دستگاههای فتو کپی دسته دوم قاچاقه ولی بعضا با مجوز های خاصی مثلا برای چاپ و ارتقا چاپخونه ها ( با این بهانه ) وارد میشه به صورت قانونی
چند سال پیش مرز های سیستان و بلوچستان در بازارچه های مرزی الان
مرز اقلیم کرد نشین عراق

دادا به خدا من قاچاقچی نیستم اینقدر سوال قاچاق نپرسین من خودم توی این 17 سالی که کارتجاری میکنم یه دفعه هم قاچاق نه آوردم نه خریدم نه فروختم

ممنون از راهنماییتون .اما دادا هر روز وانت وانت داره جنس دست دوم کامپیوتر وارداتی تو بازارهای تهران و سار شهرها خالی میشه اکثرا هم از امارات وارد میشه .پس با این تفاسیر قاچاق وارد میشه

همگی در حد صفر تست شده تحویل مشتری داده میشه اگر حواستید من براتون تامین میکنم .

به طور واضح میشه توضیح بدهید ته لنجی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟همون قاچاق هست به صورت محترمانه؟؟؟!!!

new business

Registered User
لایک‌ها
76
نه قاچاق نیست .
شما بعنوان کالای همراه ملوان همون خدمه لنج که بدلیل مرزنشینی از امتیازات خاصی برخوردارند
استفاده میکنید هر ملوان سالیانه میتونه بدون پرداخت عوارض گمرکی مقداری کالا برای خودش وارد کنه

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
نه قاچاق نیست .
شما بعنوان کالای همراه ملوان همون خدمه لنج که بدلیل مرزنشینی از امتیازات خاصی برخوردارند
استفاده میکنید هر ملوان سالیانه میتونه بدون پرداخت عوارض گمرکی مقداری کالا برای خودش وارد کنه
خوب چرا بهش ته لنجی می گویند؟؟؟؟طرف اگر وارداتش قانونی است مثل بقیه جنسها بفروشه بگه واردات رسمی و قانونی اینم مدارکش

بعد شما می تونید با کانتیر ته لنج جنس دست دوم به هر مقدار مورد نیاز وارد کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

همین قطعات کامیپوتر دست دوم هم می تونید وارد کنید؟؟؟؟حداقل سرمایه مورد نیاز چقدره؟؟؟

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
ممنون از راهنماییتون .اما دادا هر روز وانت وانت داره جنس دست دوم کامپیوتر وارداتی تو بازارهای تهران و سار شهرها خالی میشه اکثرا هم از امارات وارد میشه .پس با این تفاسیر قاچاق وارد میشه

به طور واضح میشه توضیح بدهید ته لنجی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟همون قاچاق هست به صورت محترمانه؟؟؟!!!
وانت وانت رو من ندیدم شاید چشمم ضعیفه!!
اونهایی که شما میگین استوکه یعنی انبار موندس
که مشکلی نداره میشه قانونی آورد و ترخیص کرد
ضمنا اون وانت ها کجان بگو ما هم بریم ببینیم
ته لنجی قاچاق نیست
هر ملوان به مقدار مشخصی میتونه کالا برای خودش بیاره که از معافیت گمرکی اسفاده میکنه خوب ده تا ملوان 10 کارتن مثلا میتونن بیارن ده تاشون میشه 50 تا کارتن ...
شما هم اگر خودت بری مثلا دوبی میتونی یه چمدان کالا بیاری که معمولا تا 500 دلار چیزی بهت نمیگن توی گمرک
ولی قانونیش 50 دلاره
گمرکی لوازم کامپیوتری زیر 15 درصده
قاچاقچی حداق 20 درصد میگیره ازت تا بارتو بیاره
تازه اگر بیاره

new business

Registered User
لایک‌ها
76
خوب واسه حنس دست دوم که نیست برای حنس نو میتونند هرساله یه مقدار مشخص بیارن
ولی مشکل کار اینجاست که چون رو امتیاز مرزنشینی میارید نمیتونید بیرون از محدوده استان بفروشید
و جریاناتی دیگه هم هست که صحیح نیست بیشتر از این در موردش اینجا حرف زده بشه
خودتون باید بدونید دیگه کسی این اطلاعات رو به کسی نمیده چون مطمن باشید کسانی هستند
که سواستفاده میکنند و نون بقیه رو هم اجر میکنند .
اگر سوالات تخصصی و بیشتری دارید لطفا پ.خ بدید

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
وانت وانت رو من ندیدم شاید چشمم ضعیفه!!
اونهایی که شما میگین استوکه یعنی انبار موندس
که مشکلی نداره میشه قانونی آورد و ترخیص کرد
ضمنا اون وانت ها کجان بگو ما هم بریم ببینیم
ته لنجی قاچاق نیست
هر ملوان به مقدار مشخصی میتونه کالا برای خودش بیاره که از معافیت گمرکی اسفاده میکنه خوب ده تا ملوان 10 کارتن مثلا میتونن بیارن ده تاشون میشه 50 تا کارتن ...
شما هم اگر خودت بری مثلا دوبی میتونی یه چمدان کالا بیاری که معمولا تا 500 دلار چیزی بهت نمیگن توی گمرک
ولی قانونیش 50 دلاره
گمرکی لوازم کامپیوتری زیر 15 درصده
قاچاقچی حداق 20 درصد میگیره ازت تا بارتو بیاره
تازه اگر بیاره

ممنون دادا جواب من تو همین کلمه بود استوک جنس دست دوم را ظاهرشو تمیز می کنند به اسم نو یا استوک میارند پس داستان اینه

در مورد وانت جنسهای دست دوم عرض کنم که حداقل 4نفر از بچه های همین سایت دارند جنس دست دوم وارداتی تعداد بالا می فروشند که اکثرا ولیعصر هستند(حالا بقیه شهرها بماند) .خواستید بگویید یوزرهاشون را سرچ کنم لینک بدهم (تازه اینها فقط کامپیوتر کار هستند لپ تاپ های دست دوم هم که تا دلتون بخواهد وارد میشه) همین کیس پکهای دل یا اچ پی و........اینها تمام دست دومه و دست دوم بودنش کاملا واضحه فقط ظاهرش تمیز شده داخلش را باز کنید تمام فنهاشون و هیت سینکها خاک گرفته اگر کیس ته انباری باشه خودش خاک میگیره نه فنهاش ... یا سی پی یو های 775و........به جرات به شما میگم نصف بیشتر قطعات ddr2در حال فروش در ایران دست دومه وارداتی است. سی پی یو 775که اصلا دیگه تولید نمیشه ته انباری ها یا به قول شما استوکها هم چند سال پیش همه فروخته شده مادربورد ddr2چین محدود نو هم میزنه اما اصلا به صرفه نیست

اگر اشتباه نکنم تو شارجه یک مرکز بازیافت کامپیوتر و الکترونیک هست که تو سایتش در قسمت کشورهای مشتری قشنگ ایران هم نوشته بود و یک نفر هم قبلا برام تعریف کرده بود که از همین شرکت خیلی از قطعه فروشهای بازار جنس می خرند فقط برام سوال بود که داستان چیه و چطوری وارد می کنند که اون موضوع استوک را شما گفتید برام روشن شد داستان چیه

abdi1148

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
فکر کنم بتونم تو شهر خودمون روی فروش این محصولات کار کنم. اگر مقدوره بهم ایمیل بدین تا با هم بیشتر در ارتباط باشیم[email protected]

adhamm

Registered User
لایک‌ها
418
دادا هزاران زاه واسه وارد کردنش هست.......................
خواستی پیام بده تا راهنماییت کنم تازه من یکی رو میشناسم هر لوازمی رو تو دبی بهش تحویل بدی هرجای ایران بخوای بهت تحویل میده تضمینی...... بعدش از هر جای دنیا هم به راحتی همه لوازم رو میشه اورد تا دبی.................... خواستی پیام خصوصی بده یشتر راهنمایی کنم

بالا