برگزیده های پرشین تولز

واریز پول از خارج به کشور

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
درود بر دوستان
کسی که اروپا زندگی میکنی بخواد هر از گاهی مبالغی برای خانواده اش ارسال کنه بهترین راهش چیه؟

danyalbmw

Registered User
لایک‌ها
170
با درود
ما خودمون از ارسال تتر به ایران و فروختنش داخل ایران استفاده میکنیم ولی روش های حواله ای که خود صرافی پیشنهاد میده هم هست میتونید بررسی کنید که هم کارمزدش بیشتره هم دردسرش

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
با درود
ما خودمون از ارسال تتر به ایران و فروختنش داخل ایران استفاده میکنیم ولی روش های حواله ای که خود صرافی پیشنهاد میده هم هست میتونید بررسی کنید که هم کارمزدش بیشتره هم دردسرش
ممنون
برای تتر از هر دو طرف از چه کیف پولی استفاده میکنید؟
کارمزد صرافی میدونید چقدره؟

danyalbmw

Registered User
لایک‌ها
170
ممنون
برای تتر از هر دو طرف از چه کیف پولی استفاده میکنید؟
کارمزد صرافی میدونید چقدره؟
من خودم همیشه کیف پول لجر داشتم ولی دوستان از کیف پول های Safe pal هم استفاده میکنند راضی هستن
کارمزد صرافی داخلی که عدد دقیقی نداره، صرفا بر اساس همون ما به التفاوت قیمت دلار خرید و فروش میشه ولی کارمزد انتقال تتر اگر روی شبکه اتریوم باشه 20 دلار هست و اگر روی شبکه ی ترون باشه کمتر از 1 دلار
خلاصه طرفین اگه به ارز های دیجیتال آشنایی داشته باشند انتقالشون خیلی ساده تر خواهد بود البته که کل این داستان پیچیدگی خاصی هم نداره

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
خلاصه طرفین اگه به ارز های دیجیتال آشنایی داشته باشند انتقالشون خیلی ساده تر خواهد بود البته که کل این داستان پیچیدگی خاصی هم نداره
من خودم به عنوان گیرنده یه اشنایی نسبی دارم با کیف پول بلاک چین چند سال پیش کار کردم الانم یه کیف پول ایرانی نوبیتکس یه کارایی توش کردم..خوبی این نوبیتکس این بود که تبدیل به ریال داره حالا نمیدونم از این ارز تتر هم پشتیبانی میکنه یا نه اگه بکنه که خوبه این لجر چجوریه؟بخوام تبدیل به ریال بکنم باید چیکار کنم؟

danyalbmw

Registered User
لایک‌ها
170
من خودم به عنوان گیرنده یه اشنایی نسبی دارم با کیف پول بلاک چین چند سال پیش کار کردم الانم یه کیف پول ایرانی نوبیتکس یه کارایی توش کردم..خوبی این نوبیتکس این بود که تبدیل به ریال داره حالا نمیدونم از این ارز تتر هم پشتیبانی میکنه یا نه اگه بکنه که خوبه این لجر چجوریه؟بخوام تبدیل به ریال بکنم باید چیکار کنم؟
بله نو بیتکس از تتر هم پشتیبانی میکنه
کیف پول لجر یه کیف پول سخت افزاری هستش که آدرس ها و Private key ها داخلش ذخیره میشه و برای هولد کردن بیشتر استفاده میشه، حتی شما اگه داخل کیف پول لجر انتقال بدید هم باید مجدد به یک صرافی ایرانی به جهت نقد کردن داراییتون انتقال بدید پس اگر میخواید ریال دریافت کنید همون بهتر که مستقیم به والت صرافی انتقال داده بشه و از اونجا تبدیل به ریال بشه
لایک هم فراموش نشه :LOL:

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
پس اگر میخواید ریال دریافت کنید همون بهتر که مستقیم به والت صرافی انتقال داده بشه و از اونجا تبدیل به ریال بشه
یعنی اون فامیلم که اونروه هم میتونه توی این صرافی های ایرانی حساب باز کنه و تتر بخره؟اون بخواد توی اون صرافی تتر بخره از چه درگاهی میتونه پرداخت کنه؟

danyalbmw

Registered User
لایک‌ها
170
یعنی اون فامیلم که اونروه هم میتونه توی این صرافی های ایرانی حساب باز کنه و تتر بخره؟اون بخواد توی اون صرافی تتر بخره از چه درگاهی میتونه پرداخت کنه؟
خیر فامیلتون که اونوره باید از صرافی هایی مثل بایننس و اینا که پرداخت نقدی دارن استفاده کنه تتر خریداری کنه و بعد انتقال بده به والت نوبیتکس شما و شما توی همون والت نوبیتکس تتر ها رو ریال میکنید و مستقیما به حساب بانکیتون انتقال میدید

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,719
فکر کنم از سایت های واسطه بتونی کمک بگیری

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
به خدا تبلیغ کردن هیچ اشکالی نداره، راحت تبلیغ کنید دیگه چرا لقمه رو دور سر خودتون میچرخونید :D

در مورد سوال استارتر هم اگه مبلغ خیلی کم هست میتونید آدرس خریدار رو مستقیم بدید به ارسال کننده تا بعد از دریافت معادل ریالی رو اینجا به شما بده.

تتر ترونی کارمزدش حدودا 1 دلار هست.

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
تراست ولت رایجترین کیف پول مجانی غیرمتمرکزه
اما صفر تا صدشو با یک صراف آشنا کار کنید بهتره

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
فرق این تتر با اون یکی چیه من چجوری باید تتر ترونی رو بکار ببرم؟

به ارسال کننده و دریافت کننده میگید آدرس تتر بر روی شبکه ی ترون را بدید.

USDT Tron network

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,719
صرافی مراجعه کنید میزنن براتون

شما از اعضای ایرانی کارت هستید درسته؟
داخل سایتش عضوم و می‌خوام بیشتر بشناسم این سایت رو
خودم چند وقتی هست درگیر کسب درآمد از یوتیوب و فعالیت فری لنسری هستم و بعد از بسته شدن پیمنت ۲۴ خیلی تبلیغشو دیدم.
شما سایت بهتری سراغ دارین معرفی کنید

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

بالا