برگزیده های پرشین تولز

واسطه یا نماینده برای فروش و اعتماد سازی شما در شیراز

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MRMReady

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عزیزان فروشنده‌ای که تصمیم به فروش مطمئن و بدون مشکل در شیراز دارند بنده به عنوان واسطه جهت اطمینان معاملات دوطرف و رفع مشکل اعتماد سازی با سوابق مختلف تحصیلی و اجرایی با داشتن امکانات کامل،آدرس ثابت، تلفن ثابت و ... با کمال میل و افتخار در خدمت عزیزان در پرشن تولز هستم.

shojaa

Registered User
لایک‌ها
132
فقط فروشنده معتبر بودن و داشتن آدرس و اینا کافی نیست دوست عزیز برای معتبر بودن چون مثلا من الان از یکی یه چک برگشتی دارم و آدرس و شماره تلفن و همه چیشو هم دارم ولی الان 6 ماهه دنبال پولم دارم میرم
و از اعضای این سایت هست و فکر کنم فروشنده معتبر هم باشه
باید سابقه در خود این انجمن داشته باشید مثلا امتیاز بازارچه بالا و چند نفر از با سابقه های اینجا شما رو تایید کنن
به هرحال امیدوارم از صحبت های من ناراحت نشده باشید

MRMReady

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فقط فروشنده معتبر بودن و داشتن آدرس و اینا کافی نیست دوست عزیز برای معتبر بودن چون مثلا من الان از یکی یه چک برگشتی دارم و آدرس و شماره تلفن و همه چیشو هم دارم ولی الان 6 ماهه دنبال پولم دارم میرم
و از اعضای این سایت هست و فکر کنم فروشنده معتبر هم باشه
باید سابقه در خود این انجمن داشته باشید مثلا امتیاز بازارچه بالا و چند نفر از با سابقه های اینجا شما رو تایید کنن
به هرحال امیدوارم از صحبت های من ناراحت نشده باشید

ببینید بنظر من برای کسانی که میخواهند معامله‌ای بکنند حتی اگر این معامله با شناخت مختصری هم باشد وجود یک واسطه از جهات مختلف بسیار کمک خواهد کرد

اولا همینکه واسطه هیچکدام از دو طرف را نمی‌شناسد امتیاز بزرگی است بنا براین میتوان احتمال داد که چه در روند عادی معامله و چه در موارد اختلاف احتمالی بین خریدار و فروشنده عادلانه رفتار و قضاوت خواهد کرد چون هنگامیکه موضوع نفع شخصی برای واسطه در بین نباشد بیشتر ما بر اساس عدالتی که در وجودمان است رفتار و قضاوت خواهیم کرد.
دوما چون واسطه است و میخواهد واسطه بماند لذا برای اعتبارش کوشش خواهد کرد
سوما در موارد اختلاف و مشکلات احتمالی بین طرفین و رجوع یکی از آنها به قانون، متضرر میتواند واسطه را به عنوان ناظر و شاهد روند معامله برای اثبات ادعای خود معرفی نماید.

از طرفی بنظر من حداقل شرایط صلاحیت داشتن یک واسطه این است که مختصری از حقوق و قانون و روند کلی معاملات بداند و دارای آدرس ثابت باشد و پس از این حداقل می‌تواند با فعالیت خود برای خود اعتبار و سابقه کسب کند.

روند معامله با واسطه ( که بنظرم برای اکثر معاملات، معامله را بیش از ۹۹٪ ایمن میکند) اینست که خریدار و فروشنده وجه یا کالا را برای واسطه ارسال و واسطه بر طبق توافقی که در بین خریدار و فروشنده است عمل انتقال وجه یا کالا را از خریدار به فروشنده یا بالعکس انجام دهد و یا در صورتی که شرطی مثل مهلت تست یا ... در میان است بهمین شکل عمل نماید.

البته باید حقی برای واسطه توسط طرفین بجهت حقالزحمه و انجام معامله ایمن به واسطه پرداخت شود.

بنظر این روش بسیار خوبی است در مقابل اینکه مثلا خریدار و فروشنده که موضوع نفع شخصی هرکدام باعث می‌شود نتوانند به یکدیگر اعتماد کنند یا با اضطراب و شک و ریسک معامله کنند، یا، بخاطر همین مساله به‌کلی قید معامله‌ای را که می‌توانست برای هردوطرف منفعت زیادی داشته باشد را بزنند.

اگر در شهرهای دیگر نیز عزیزانی تمایل داشته باشند بعنوان واسطه فعالیت کنند لطفا خودشان را همینجا معرفی کنند تا دوستان از وجودشان استفاده کنند.

یکی دیگر از مزایا این روش این است که
اگر در پی تی در هر شهر یک نفر نماینده یا واسطه داشته باشیم آنگاه کافیست در هر شهر فقط به یک نفر (واسطه) اعتماد کنیم و در کل کسانی که میبایست مورد اعتماد باشند تعدادشان حد اکثر به تعداد شهر ها خواهد بود(نه به همه افراد آن شهر ) که کم کردن تعداد افرادی که یک معامله درست باید بر اساس اعتماد آنها باشد در کل احتمال کلاهبرداری یا تقلب را بسیار کاهش میدهد.

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا