برگزیده های پرشین تولز

واسه ولنتاين چي كار كرديد

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
سلام دوستان
ولنتاين نزديكه
چي كار كرديد؟
چي خريديد؟
برنامتون چيه؟

سلام چطوری!!؟ کاملا ذوق مرگ برای هفته دیگه ام!
چی کار؟ پس این تاپیک چیه!؟ همفکری!
خرید؟ دوستان نظر اشون در مورد خیابون میرزای شیرازی چیه؟! از اونجا بهتر ام تو تهران هست؟ لطفا میلاد نور رو معرفی نکنید!
برنامه؟ 5شنبه هفته بعد بیرون...

دو تا نکته
1.اینقدرا قضیه خفنی نیست!
2.LOVE.FLOWER.CHOCOLATE

LIES FEED YOUR JODGEMENT OF OTHERS
BEHOLD HOW THE BLIND LEAD EACH OTHER
THE PHILOSOPHER
.YOU KNOW SO MUCH ABOUT NOTHING AT ALL

عزیز دمت گرم ساده و مفید!!
حالا اگر شکلات دوست نداشت؟ :D همچنین قهوه!

کلا حق با شماست... LOVE و از این حرف ها!

به من بگين واسه bf چي بخرم
اخه اواين بارمه !!!

عزیز پروفایل اتون رو دیدم زده بودین 32 !! کمی برای اولین کادو دیر نیست؟!
در ضمن خانوم ها نیازی به تهیه کادو ندارن!!! همون همراه ه پسر بیرون رفتن نوعی کادو ...در نهایت اگر خیلی رمانتیک+عشقولانه هستید میتونید کادویی دیگه هم بدید...u know whats that !

انسان ه خوب جان انقدر Spam نریز! :D شوخی میکنم!

اولا !! اگر یادتون باشه قرار شد 29 رو به عنوان نسخه اصلی ایرانیش انتخاب کنیم!

کارای من ( امروز پوستم رو کند ! اخه دیگه تا 2 اسفند وقت سر خاروندن ندارنم چه برسه به خرید!)

1- یه تدی بر ناناز ( خیلی دنبالش گشتم! اخه تمام بازار شده بود این عروسک مسخره شاسخین!!)
2- یه توله همستر گیمبیلی( ادم دلش می خواد بوخوردش انقدر نازه! بگزیرم که 2 بار گازم گرفت ! بی پدر!)
3-کاکتوس
4-... *(اینم رازه!!)
5- یه بسته شوکول!

خوب
شما چه خب

آقا دم شما هم گرم! به قول انسان ه خوب همستر رو خیلی پایم! سفید قهوه ای یا قهوه ای ساده؟ کوچولو؟

اون **** هم چون پسری و هم چون به قیافت میخوره اهل ه شوخی باشی چند گزینه بیشتر نداره!!!

یدونه جعبه قرمز که توش یدونه قلب با 4 یا 5 تا بسته شوکولاته +دعوت به کافی شاپ به صرف خوردن قهوه و کیک.

همینم زیادشه

عزیز اول اش رو خیلی خوب رفتی اما آخرش زدی همه رو خراب کردی!!!!! مهربون باش عزیزم!

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولا !! اگر یادتون باشه قرار شد 29 رو به عنوان نسخه اصلی ایرانیش انتخاب کنیم!

کارای من ( امروز پوستم رو کند ! اخه دیگه تا 2 اسفند وقت سر خاروندن ندارنم چه برسه به خرید!)

1- یه تدی بر ناناز ( خیلی دنبالش گشتم! اخه تمام بازار شده بود این عروسک مسخره شاسخین!!)
2- یه توله همستر گیمبیلی( ادم دلش می خواد بوخوردش انقدر نازه! بگزیرم که 2 بار گازم گرفت ! بی پدر!)
3-کاکتوس
4-... *(اینم رازه!!)
5- یه بسته شوکول!

خوب
شما چه خبر

واقعاً همـۀ اینهارو براش خریدی؟؟؟؟ من اگه GF ام جنیفر لوپز هم بود اینهمه کادو براش نمیخریدم!!!!

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یدونه جعبه قرمز که توش یدونه قلب با 4 یا 5 تا بسته شوکولاته +دعوت به کافی شاپ به صرف خوردن قهوه و کیک.

همینم زیادشه

شوووکووولات هارو وقتی خورد و جوش زد اونوقت کی باید پاسخگو باشه... (وقتی جوش ها منفجر میشن و **** میریزه برون و خلاصه دیگه...)
sheepdance.gif

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
واقعاً همـۀ اینهارو براش خریدی؟؟؟؟ من اگه GF ام جنیفر لوپز هم بود اینهمه کادو براش نمیخریدم!!!!
من اگه GFم آنا نیکول اسمیت یا الیزابت مک گاورن بود 10 برابره اینارو واسش میگرفتم.

نیکل کیدمنم که واسش خودکشی میکردم

جنیفرم میدادم کفشامو واکس بزنه- آخه در شرایطه عادی این اجازرو نداره. ولی حالا به عنوانه کادو اشکالی نداره. میدم بواکسه

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
عزیز برات بگم BF ه جنیفر مارک آنتونی ه و سالی 20 میلیون دار براش جواهرات میخره! (از کانال VH1 دیدم)

شوووکووولات هارو وقتی خورد و جوش زد اونوقت کی باید پاسخگو باشه... (وقتی جوش ها منفجر میشن و **** میریزه برون و خلاصه دیگه...)

عزیز حتما این همه سال مشکلی پیش نیومده که شکلات پیشنهاد میشه!

'golsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
باشه خشونت رو کنار می ذاریم شاید بعد کافی شاپ

کمی قدم زدیم و بعد2 یا 3 تاشاخه رز قرمز هم بهش دادم

'golsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7

sheepdance.gif

:wacko: اوف حالم رو بهم زدی

براش شکولات شیری می خرم که جوش نزنه

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
25 یا 22 ؟!؟!؟!؟!؟!

14 feb

اما توی ایران باستانن جشنی هست که به نم "سپندارمزگان" 29 بهمن(فکر کنم)

یادمه یه تاپیک بود که توش قرار گذاشتیم ولنتاین رو بیخیل شیم و به جاش سپندارمزگان رو جشن بگیریم

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
تاسف شديد ميخورم براي همتون ... بهترين راه ... دعوا 2 روز قبل از ولنتاين ... آشني 1 هفته بعدش :D

بهترين راه ... تو اين مدت هم به هيچ وجه جواب تل رو نميدين كه نازتونو نكشه و شما دلتون به رحم بياد 100 تومن

پياده شيد :) البته اين روش براي اقايان مي باشد و *****ا بايد براي دوست پسر هايشان كادو بگيرن

( نوعي وظيفه هست )

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
تاسف شديد ميخورم براي همتون ... بهترين راه ... دعوا 2 روز قبل از ولنتاين ... آشني 1 هفته بعدش :D

بهترين راه ... تو اين مدت هم به هيچ وجه جواب تل رو نميدين كه نازتونو نكشه و شما دلتون به رحم بياد 100 تومن

پياده شيد :) البته اين روش براي اقايان مي باشد و *****ا بايد براي دوست پسر هايشان كادو بگيرن

( نوعي وظيفه هست )

:eek: ..........

بالا