برگزیده های پرشین تولز

واقعا جوون ایرانی بدبخت نیست؟

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,559
موقعیت خودتون تو زندگی چیه؟
چکار میخواید بکنید چکاره میخوایدن بشین
با تمام این موانعی که سر راه هدفش وجود داره جوان ایرانی بدبخت نیست ؟

my7xN

Registered User
لایک‌ها
1,343
نه
interview.gif

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
ما اینقدر خوشبختیم که حد نداره. سوزه دل جوانان آمریکایی که یه تفریح هم ندارن. ما اینجا هیچ کم و کسری نداریم. بازم سوز دلشون

مارمولک

Registered User
لایک‌ها
3
نخیر . جوون ایرانی نسبت به بقیه ایرانی ها خیلی هم خوشبخت است.

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
بدبختی ؟ بدبختی نداریم ما ... شوما به من نشان داد .. خودم با چوب می زنمش..

shervin_r

Registered User
لایک‌ها
5
بدبختی؟؟؟؟ نگید تو رو خدا! جوون ایرانی با کلمه و معنی بدبختی نا آشناست، داریم تو بهشت زندگی میکنیم، دیگه چی میخوایم؟؟؟
چندین ماه پیش هم جناب ا.ن فرموده بودند آزادی در ایران نزدیک به مطلق است ، خدا رو شکر الان دیگه از مطلق هم اونورتر رفته! واقعا" نباید نا شکری کرد، الان همه جوونهای دنیا دارن به ما حسادت میکنند و غبطه میخورند! من که همیشه از خدا میخوام یه خورده به جوونها و کلا" مردم ما غم بده تا بفهمیم این غمی که همهء دنیا ازش صحبت میکنند چیه و چه حسی داره؟ خسته شدیم از این همه خوشی!!!

e.m

Registered User
لایک‌ها
199
ان فرمود چند وقت پیش که کاری میکنیم که هرکس برود سر کار مورد علاقه اش و هرکسی خودش کارش را انتخاب کند و انقدر کار تولید میکنیم که بپوکونیم

خدا ما چقدر خوشبختیم
========
من همیشه به این فکر میکنم فردا ما متاهل شدیم این فرزندی که میخواییم به دنیا بیاریم چه گناهی کرده که باید به دنیا بیاد اصلا

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
من همیشه به این فکر میکنم فردا ما متاهل شدیم این فرزندی که میخواییم به دنیا بیاریم چه گناهی کرده که باید به دنیا بیاد اصلا

تو با این اوضاع چطوری می تونی متاهل بشی که از الان فکرت بچت هستی!
crazy.gif

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
خیلی هم خوب است . این سوالات را مطرح میکنید که در اراده آهنین ما جوانان خدشه ایجاد کنید .

من الان 2 هفتس میخام یک کتاب از wrox بخرم نمیشه . الان 2 هفتس دیگه بیکار نیسم . تازه اشتغال زایی هم شده چون 3-2 نفر دیگه رو هم الاف کردم . این بده ؟ واقعا شماها چی میگید ؟ این همه با حاله همه چیز

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,559

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
ایران کشوری توسعه یافته و دمکراتیک است که بهره مند از اقتصادی قوی می باشد. این کشور دارای سیستم تامین اجتماعی ارزشمندی است که بسیاری از خدمات آموزشی و پزشکی را به رایگان در اختیار شهروندان و افراد مقیم قرار می دهد. این کشور در بررسی های بین المللی همیشه به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان برگزیده می شود که در این ارزیابی ها کیفیت زندگی مردم سهمی اساسی دارد.

زیبای های طبیعی:

ایران از نظر زیبایی های طبیعی یکی از چشم نوازترین و الهام بخش ترین کشورهای جهان است. این کشور دارای برخی از زیباترین رشته کوه ها، فلات، مزارع کشاورزی، جنگل ها، دریاچه های کوچک و بزرگ، رودخانه های چشم نواز، 38 پارک ملی و هزار پارک استانی می باشد.

چند ملیتی ترین و انسانی ترین کشور جهان:

ایران انبوهی از مهاجران از کشورهای گوناگون جهان را به عنوان رکن های اصلی جمعیتی در خود دارد و تهران چند ملیتی ترین و بین المللی ترین شهر جهان می باشد. این طیف جمعیتی چند ملیتی رنگارنگ، در صلح، آرامش و دوستی در کنار یکدیگر همزیستی انسانی و بده بستان فرهنگی دارند.

سیستم آموزش فراگیر و رایگان

ایران حق تمامی کودکان خود، برای آموزش رایگان را محترم شمرده و سیستم آموزشی رایگان و فراگیری (از کودکستان تا پایان دبیرستان) برای آنها فراهم آورده تا بدون تبعیض مالی از آموزش بهره مند گردند.
آموزش دانشگاهی نیز با تامین وام دانشجویی مناسب برای تمام جوانانی که خواستار تحصیلات دانشگاهی هستند فراهم است و هزینه زندگی و شهریه را برای آنان تامین می کند.
تمامی شهروندان ایرانی، بدون توجه به سن و سال، می توانند از تحصیلات عالی و یا دوره های آموزشی و بازآموزی کوتاه و درازمدت، بدون نگرانی از توان مالی، بهره مند بشوند. این سیستم آموزش همگانی یکی از بهترین و کارآترین خدمات اجتماعی در جهان است.

سیستم پزشکی رایگان و فراگیر:

شهروندان و افراد مقیم ایران بهره مند از یکی از پیشرفته ترین و مردمی ترین سیستم های پزشکی در جهان هستند. خدمات پزشکی، اعمال جراحی و داروی رایگان در تمامی بیمارستانها و کلینیک های ایران برای بیماران تامین می گردد. برای ویزیت پزشکان و انجام آزمایش های پزشکی هزینه ای پرداخت نمی شود و آزمایش های سالیانه نیز رایگان می باشد. در مجموع مردم ایران از یکی از بالاترین سطوح خدمات پزشکی بهره مند بوده و طول عمر متوسط آنها 76.5 سال می باشد.

ده دلیل انکارناپذیر در تایید مهاجرت به ایران:

دمکراسی و آزادی و احترام به حقوق مدنی و شهروندی برای همگان

ایجاد فرصت های زندگی و رشد عادلانه، بدون تبعیض و بی توجه به نژاد، سن، جنسیت ملیت، قوم و . . .

ایران چند ملیتی ترین کشور جهان است و کمترین نشان از نژادپرستی و خشونت های قومی در آن به چشم می خورد.

ایران یکی از سالم ترین و ایمن ترین کشورهای جهان است. ضریب خشونت و جنایت و میزان آلودگی های هوا و محیط زیست در این کشور در پایین ترین درجات است.

ایران کشوری است که امنیت، سلامت، آموزش و رفاه کودکان در آن اولویت اصلی را دارد. خدمات اجتماعی در بالاترین رده های جهانی به ایرانییان ارائه می گردد. از جمله خدمات آموزشی، پزشکی، ورزشی، علمی، مسکن، تامین

کمک هزینه زندگی برای نیازمندان، بیمه بیکاری، پرداخت کمک هزینه زندگی به سالمندان و تامین مسکن مناسب برای آنان و . . .

حق شهروندی ایران به راحت ترین شیوه ممکن و پس از سه سال اقامت در ایران به افراد مقیم داده می شود و آنها دارای حق شهروندی دوگانه (تابعیت دو کشور مختلف) نیز می باشند.

رسیدگی عادلانه به درخواست های مهاجرت در برنامه های گوناگون مهاجرتی در یک چارچوب زمانی منطقی.

بهره مندی از مزایای پاسپورت ایرانی و از جمله حق آزادی سفر به تقریبا سراسر جهان بدون نیاز به دریافت ویزا و بدون آن که هدف تنفر دیگران قرار گیرند.

حداقل محدودیت و دست و پاگیری از نظر مقررات دولتی و بوروکراتیک برای آغاز و تاسیس بیزنس.

گزینش ایران در سالهای پیاپی به عنوان بهترین کشور جهان برای زندگی از سوی سازمان ملل.

در این گزینش ها، معیارهایی همچون کیفیت زندگی مردم، فرصتهای آموزشی، میزان بیکاری، ضریب خشونت، طول عمر و غیره در نظر گرفته می شوند.

آیا دلایل فوق برای گزینش ایران به عنوان کشور میزبان کافی نیست؟

مهاجرت به ایران تجربه دلنشین و فراموش نشدنی در عرصه تغییر شیوه زندگی تان خواهد بود.

اطلاعیه : به جای کلمه ایران در این متن از کلمه کانادا استفاده کنید.

22ze

Registered User
لایک‌ها
3
چراهست...سوال بعدی

arash_amini44

Registered User
لایک‌ها
186
موقعیت خودتون تو زندگی چیه؟
چکار میخواید بکنید چکاره میخوایدن بشین
با تمام این موانعی که سر راه هدفش وجود داره جوان ایرانی بدبخت نیست ؟
من كه راضيم
درسته سخته ولي راضيم
چون ارشدو تموم كردم حداقل ريس بانك ميشم
البته احتمال زياد دكترا رو هممي خونم

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
من كه راضيم
درسته سخته ولي راضيم
چون ارشدو تموم كردم حداقل ريس بانك ميشم
البته احتمال زياد دكترا رو هممي خونم

احسن به تو عزیز ما اگه بدبخت میشیم حاسل کم کاریه خودمونه نه ایران

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ایران چندتا چیز نداره که خارج داره یکی توالت فرنگی یکی کاواره یکی مشروب یکی یه چیز دیگه (مثلاً حجاب بیشتر زنها یا شاش نکردن ملت کنار خیابون یا یا) !
ولی در کل زندگی جوونا اگر وضع مالیشون خوب باشه بد نیست مگه تو دنیا قراره آدم برای اینکه خوشبخت بشه فیل هوا کنه ؟! کل زندگی لذاتش متشکل هست از :
خواب خوراک تخلیه سکس خوشی و از این حرفا :eek:
و دیگر هیچ
که همه اینارم میشه تو ایران داشت نیاز به کاباره و مشروبم نیست که بدتر معتادو پیزوری بشیم :crying:

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
ایران چندتا چیز نداره که خارج داره یکی توالت فرنگی یکی کاواره یکی مشروب یکی یه چیز دیگه (مثلاً حجاب بیشتر زنها یا شاش نکردن ملت کنار خیابون یا یا) !
ولی در کل زندگی جوونا اگر وضع مالیشون خوب باشه بد نیست مگه تو دنیا قراره آدم برای اینکه خوشبخت بشه فیل هوا کنه ؟! کل زندگی لذاتش متشکل هست از :
خواب خوراک تخلیه سکس خوشی و از این حرفا :eek:
و دیگر هیچ
که همه اینارم میشه تو ایران داشت نیاز به کاباره و مشروبم نیست که بدتر معتادو پیزوری بشیم :crying:

آقا کم لطفی می کنیا !! . خرابکاری ملت کنار خیابونا رو که داریم خدا رو شکر . حالا تو برنامه پنج ساله ششم ، چنتا توالت فرنگی هم وارد میکنیم که شما خوشبختیت کامل بشه :rolleyes:
مگه تو دنیا قراره آدم برای اینکه خوشبخت بشه فیل هوا کنه ؟! کل زندگی لذاتش متشکل هست از :
خواب خوراک تخلیه سکس خوشی و از این حرفا
و دیگر هیچ
:crying:

اینهایی که نوشتی برای خوشبختی یک خوک کاملا کافیه ! . برای خوشبختی یک انسان چیزای دیگری لازمه !

astanboos

Registered User
لایک‌ها
781
خیلی هم خوب
خیلی چیزا داریم که اونا ندارن
اختلاس نداریم که داریم
دزدی نداریم که داریم
تجاوز ندارییم که داریم
پول نفت رو به مردم نمیدن که نمیدن :دی
..... نداریم که داریم
کلا داریم با خودمون حال میکنیم