برگزیده های پرشین تولز

واقعا جوون ایرانی بدبخت نیست؟

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
قطعا هر کی فکر کنده بدخته بدخت هم خواهد شد و خواهد بود و عکس این قضیه هم صادقه ... این قضیه از نظر من به محیط پیرامون و خارجی خود شخص ارتباطی نداره و نظرم اینه که احساس خوب و بد و خوشبختی و بدختی ساخته خود آدم هست و به عوامل خارجی ارتباطی نداره ... :rolleyes:

Last edited:

pedram99

Registered User
لایک‌ها
17
قطعا هر کی فکر کنده بدخته بدخت هم خواهد شد و خواهد بود و عکس این قضیه هم صادقه ... این قضیه از نظر من به محیط پیرامون و خارجی خود شخص ارتباطی نداره و نظرم اینه که احساس خوب و بد و خوشبختی و بدختی ساخته خود آدم هست و به عوامل خارجی ارتباطی نداره ... :rolleyes:

کاملا موافقم

xms

Registered User
لایک‌ها
387
اگه با نق زدن درست میشه :lol:
انقدر نق بزنید تا همه چیز درست بشود
بعد به جای جوان ایرانی میشید پیرمرد ایرانی

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
جوون ایرونی تکه
مومن و با نمکه

پ.ن:در بعضی نسخه های اسرائیلی به صورت " دختر ایرونی تکه ، خوشگل و بانمکه" نوشته اند ( استغفرالله) که 100 درصد دروغ
و برطبق یافته های دکتر عباسی کار اسرائیل است و همان نسخه مذکور صحیح است.
139fs122428.gif

شاهزاده خاموش

Registered User
لایک‌ها
0
بی شوخی!

آیا ما خوشبخت نیستیم وقتی که با بچه ها قرار میزاریم که چجور تیپ بزنیم بریم بیرون تا مامورا بهمون گیر بدند ماهم تلکه شون کنیم بعدش کلی خاطره بشه ...
آیا ما خوشبخت نیستیم وقتی دخترا رو توی ذهنمون بدون حجاب تصور میکنیم و در اخر به این نتیجه میرسیم که اونا با پوشش جذاب تر و خواستنی تر هستند ...
آیا ما خوشبخت نیستیم که همه جای دنیا از ما حرف زده میشه و الان توی دنیا برای خودمون شدیم یه قطب و یه جور حس قدرت میکنیم! ...
آیا ما خوشبخت نیستیم وقتی هر روز صبح بدون هیچ نگرانی پا توی خیابون میزاریم و امنیتی رو داریم که حتی کشورهای پیشرفته هم ندارند ...
آیا ما خوشبخت نیستیم وقتی همه چیز فراهمه تا با کمی کوشش! به اونچه میخواهیم میتونیم دست پیدا کنیم؟ ...
آیا ما خوشبخت نیستیم وقتی خواهر یا مادرمون میتونه براحتی توی خیابون راه بره یا رانندگی کنه در حالی که توی سایر کشورهای منطقه اینگونه نیست ...
آیا ما خوشبخت نیستیم وقتی دولت حاضره هزینه تحصیل ما رو تا آخرین درجه تحصیلی بپردازه بشرطی که واقعا درس بخونیم ...
آیا ما خوشبخت نیستیم وقتی که میخواهیم بریم سربازی انگار دارند جونمون رو میگیرند اما وقتی تموم میشه حسرت روزهاش و رفاقت هاشو میخوریم ...
و ...

در آخر اینکه درسته که این اتفاق افتاده و نظامی بوجود اومده که برای ما جوونا مرز تعیین کرده اما ما نباید به چشم محدودیت به اون نگاه کنیم.

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
من یه فردی بودم که وضعیت مالی خانوادگیم بسیار ضعیف بود و در ماه نزدیک 20 تا 25 هزار تومان پول میگرفتم و کار هم نداشتم تنها منبع درامدم هم فروش دی وی دی های مایکل جکسون بود از طریق وبلاگم که بعد چند وقت دیگه اون هم ماهیانه به زور یه نفر میخرید تازه من باید پول ADSL هم میدادم با همین 20 / 25 تومن در ماه . همین بی پولی من باعث شد که فکر کنم و یه شغل واسه خودم دستو پا کنم از طریق همین اینترنت چون اصلا زیر دست کسی کار کردن رو دوست ندارم . و حالا خدا رو شکر زندگیم به خوبی سپری میشه و مشکل مالیم کاملا حل شده . ( اگه این مشکل نبود من هم به فکر کار نمی افتادم واسه همینه که مشکل میتونه سکوی پرش باشه . ) حالا دوستان اینجا علاقه به مسخره کردن دارن اون یه حرف دیگس .
پ . ن = در مورد شغل هم چیزی نپرسید .
مرسی .

آخه بنده خدا ! یکی اینجا اومده تاپیک زده درددل کنه در حالیکه صددرصد هم حق با اونه بعد تو اومدی میگی من اینم من اونم ! بعد هم انتظار داری یه کف نامرتب به افتخارت بزنیم ؟ بله تلاش و کوشش و این حرفها سر جای خودش ولی بحث اینه که شما اگه حق و حقوقت رعایت میشد با این تلاش و کوشش به خیلی جاهای بالاتر از اینی که هستی میرسیدی.

اصلا این بحث ها سر اعتقاد و دیدی که به زندگی داری نیست ، سر اینه که شما با یه سری مسائلی طرف هستی که نباید باشی ، یه عده دیگه دارن حقت رو میخورن و تو و خانواده ات هیچ امنیت و آرامشی تو جامعه ندارید. حالا دنیایی تلاش کن و دیدت رو عوض کن و از این حرفها میتونی این بدبخت هایی رو که دور و برت هستن هم زندگیشون رو عوض کنی ؟ یا خیلی راحت چشمت رو به روی بدبختی هاشون میبندی و از زندگیت لذت میبری ؟ اونم چه زندگی من نمیدونم ، توی لجنزار مگه میشه زندگی کرد.

بی شوخی!

آیا ما خوشبخت نیستیم وقتی که با بچه ها قرار میزاریم که چجور تیپ بزنیم بریم بیرون تا مامورا بهمون گیر بدند ماهم تلکه شون کنیم بعدش کلی خاطره بشه ...
آیا ما خوشبخت نیستیم وقتی دخترا رو توی ذهنمون بدون حجاب تصور میکنیم و در اخر به این نتیجه میرسیم که اونا با پوشش جذاب تر و خواستنی تر هستند ...
آیا ما خوشبخت نیستیم که همه جای دنیا از ما حرف زده میشه و الان توی دنیا برای خودمون شدیم یه قطب و یه جور حس قدرت میکنیم! ...
آیا ما خوشبخت نیستیم وقتی هر روز صبح بدون هیچ نگرانی پا توی خیابون میزاریم و امنیتی رو داریم که حتی کشورهای پیشرفته هم ندارند ...
آیا ما خوشبخت نیستیم وقتی همه چیز فراهمه تا با کمی کوشش! به اونچه میخواهیم میتونیم دست پیدا کنیم؟ ...
آیا ما خوشبخت نیستیم وقتی خواهر یا مادرمون میتونه براحتی توی خیابون راه بره یا رانندگی کنه در حالی که توی سایر کشورهای منطقه اینگونه نیست ...
آیا ما خوشبخت نیستیم وقتی دولت حاضره هزینه تحصیل ما رو تا آخرین درجه تحصیلی بپردازه بشرطی که واقعا درس بخونیم ...
آیا ما خوشبخت نیستیم وقتی که میخواهیم بریم سربازی انگار دارند جونمون رو میگیرند اما وقتی تموم میشه حسرت روزهاش و رفاقت هاشو میخوریم ...
و ...

در آخر اینکه درسته که این اتفاق افتاده و نظامی بوجود اومده که برای ما جوونا مرز تعیین کرده اما ما نباید به چشم محدودیت به اون نگاه کنیم.

292.gif

الان نصف حرفهات بی شوخی بود نصف دیگه اش جک بود ؟!

tape

Registered User
لایک‌ها
505
بی شوخی!

و ...

راستم مي گي با پوشش و حجاب بهتره در غير اين صورت مثله كوزه هايي ميشدن كنار اتاق:p

naderblue

Registered User
لایک‌ها
17
جوان ایرانی در چی خلاصه میکنید یه گارگر ساده در امریکا حدود 2000 هزارتا درامد داره در ایران چی ؟
ایران فقط شغل کاذب گرفته تو خیابون تو کوچه صفحه نانوایی تو دستشویی تو پارک خلاصه تمام ایران
مردمانه چشم بادامی گرفتن افغانی مثل ملخ وارد میشه هر ماشین به صورت قاچاق 10 تا افغانی میاره
به قیمت هر کدام 600 هزار تومن هر افغانی یه شغل از ایرانیها میگیره
همه که با سواد نیستن همه که درک بالایی برای پولدار شدن ندارند برای پول دارشدن باید ایده داشت در ایران ایا ؟

ایا میدانیید یه فرد تحصیل کرده در امریکا چقدر درامد داره به نظر شما با یک جوان ایرانی یکی هست ؟

زندگی تو ایران در ازدواج و داشتن خانواده ارزوی جون ایرانی میشه
در کل هرکس تلاش نکنه در ایران کارش به فنا مییره خیلی ها هستن که همون 40 تومن که دولت میده نیاز دارند
اگه یه ماه پرداخت نشه نمیتونند زندگیشون بگردونند خیلی ها هستن که برای 400 هزارتومن تا غروب جون میکنند
خیلی هستن که خودشون ایندشون میسازند اما دوبرابر این خیلی ها هستن که نمیتونند بسازند ایندشون
درکش ندارند سوادشو ندارند تلاش ندارند ولی میتونند یه کار ساده که ماهی 1 ملیون درامدش باشه انجام بدن
اما کو این کار کجاست اخرش با دوشیفت سگ دو زدن میشه 600 تا 700 اگه این هم پیدا بشه
همه تو جردن به دنیا نمیان بعضی ها دم کوها به دنیا میان کسیو ندارند مغزم حتی ندارند یعنی باید بمیرند ؟

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
جوان ایرانی در چی خلاصه میکنید یه گارگر ساده در امریکا حدود 2000 هزارتا درامد داره در ایران چی ؟
ایران فقط شغل کاذب گرفته تو خیابون تو کوچه صفحه نانوایی تو دستشویی تو پارک خلاصه تمام ایران
مردمانه چشم بادامی گرفتن افغانی مثل ملخ وارد میشه هر ماشین به صورت قاچاق 10 تا افغانی میاره
همه که با سواد نیستن همه که درک بالایی برای پولدار شدن ندارند برای پول دارشدن باید ایده داشت در ایران ایا ؟

ایا میدانیید یه فرد تحصیل کرده در امریکا چقدر درامد داره به نظر شما با یک جوان ایرانی یکی هست ؟

در کل هرکس تلاش نکنه در ایران کارش به فنا مییره خیلی ها هستن که همون 40 تومن که دولت میده نیاز دارند
اگه یه ماه پرداخت نشه نمیتونند زندگیشون بگردونند خیلی ها هستن که برای 400 هزارتومن تا غروب جون میکنند
خیلی هستن که خودشون ایندشون میسازند اما دوبرابر این خیلی ها هستن که نمیتونند بسازند ایندشون
درکش ندارند سوادشو ندارند تلاش ندارند ولی میتونند یه کار ساده که ماهی 1 ملیون درامدش باشه انجام بدن
اما کو این کار کجاست اخرش با دوشیفت سگ دو زدن میشه 600 تا 700 اگه این هم پیدا بشه
همه تو جردن به دنیا نمیان بعضی ها دم کوها به دنیا میان کسیو ندارند مغزم حتی ندارند یعنی باید بمیرند ؟

با تایید حرفهای شما

تازه در کشورهای درست و حسابی شغل هایی که شاید نسبت به خیلی از شغل های دیگه به تحصیلات و فکر خوب و اینها ندارن ولی کار سخت و پرزحمتی هستن درآمدشون خیلی بیشتره ، مثلا لوله کشی ، مثلا مکانیکی ، مثلا نقاشی ساختمان ، حتی cleaner
اونجا کسی کار بکنه درآمد داره ، مهم اینه که کار کنه و زحمت بکشه. ولی اینجا طرف باید روزی 8 ساعت بره سرکار ، 2 ساعت هم در رفت و آمد باشه میشه 10 ساعت ، اونوقت آخر ماه 400 تومن میندازن جلوش.

web gard

Registered User
لایک‌ها
9
همش از خودتون صحبت کردین! آیا حیوانات هم تو ایران خوشبختن؟ چرا گربه ها رو لگد میزنن سنگ میزنن گنجشکها رو میگیرن و کلشونو میکنن؟ چرا به درختها و فضای سبز اهمیت نمیدن؟ چرا اینقدر پارک کمه؟ آیا با این همه آپارتمان سازی و نبود فضای سبز انسان زنده میمونه؟؟؟ دیگه 2 متر جا که هر کسی صاحب میشه مجوز 10 طبقه میگیره حتی تو کوچه های باریک!!! کاری دارن میکنن که امکان زیستن برای انسان به صفر برسه! ولی خوب جاش بعضی ها سود کلان به جیب میزنن!

Mojtaba88

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هم هست هم نیست
کلاً خوشبختی این نیست که آدم هیچ مشکلی نداشته باشه یا در طول روز هیچ استرسی نداشته باشه خوشبختی یعنی راضی بودن و استفاده از داشته ها

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
بی شوخی!

و ...

چرته

با تشکر (
292.gif
)

---ویراش (اون 2 جمله آخرت اونقدر چرته که فقط "چرت" توصیفش نمی کرد)

هر ساله فقط 20 تا 25 درصد افراد شرکت کننده در کنکور امکان استفاده از دانشگاه های دولتی را پیدا می کنند (یعنی عملا تحصیل در کشو ایران رایگان نیست)

اون 2 سالی که دولت از فرد بردگی و بیگاری شبانه روزه می کشه اونم مفت .... هزینه گران ترین دانشگاه های جهان رو هم ازشون در میاره (آخرشم هیچی جز یه کارت بهشون نمیده) در حالی که به عنوان مثال در آمریکا که سربازی هم داوطلبانس ..... فرد سرباز علاوه بر حقوق خوبی که در دوران خدمتش می گیره .... پس از ترخیص کمک های وحشتناکی در مراحل زندگی از جمله هزینه های دانشگاش دریافت می کنه !

در مقاطع پایین تر هم همینطوره و امکان استفاده از مدارس دولتی حتی در مقاطع ابتدایی برای همه مهیا نیست

با تشکر (ظمناً سربازی در جاهای دیگه انسانی تره)

Last edited:

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7

اضافه بفرمایید به لیست این مشاغل "در صف سکه ایستادن"

با تشکر

Fouad-PES

Registered User
لایک‌ها
252
خسته شدم از بس دنبال این فیلتر شکن و اون وی پی ان گشتم تا بتونم سایت مورد علاقه ام رو باز کنم.
از سرعت پایین و انتظار های زیاد خسته شدم.
از تحقیر هایی که صبح تا شب باید تحمل کنم و به خودم امید بدم که یه روزی این چیزا تموم میشه
خسته شدم از اینکه یه عده به جای من و از طرف من ایرانی حرف میزنن در حالی که من انتخابشون نکردم.
از فکر کردن به آینده و بدبختی های پیش رو خسته شدم.
از دیدن پیشرفت جامعه جهانی و پسرفت ایران خسته شدم. تا کی باید تحمل کنم؟
به کی باید اینا رو بگم؟

gasho

Registered User
لایک‌ها
403
خدایا مردیم از خوشی تو ایران

بالا