برگزیده های پرشین تولز

واقعا جوون ایرانی بدبخت نیست؟

Fouad-PES

Registered User
لایک‌ها
252

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
احساس بدبختی یه چیز نسبیه

به طور مثال یکی نون به زن و بچش نمیده ولی پول جمع میکنه واسه دربی بره تهران ، بعدم اگه تیمش باخت جلوی دوربین اشک و آب دماغش
قاطی میشه و زار میزنه آقا این چه وضعه مربی رو عوض کنید. از نگاه بیرونی این آدم بدبخته ولی وقتی خودش با این روشش خوشه و بهش
خوش میگذره نمیدونم واقعا باید بهش گفت بدبخت یا نه
میگن آدم تا وقتی شرایط بهتر رو ندیده و دلش به هوس نیفتاده باشه همه چیز براش خوبه و فکر میکنه خوشبخته ، اونی که میگه من به نون و پنیر
راضیم و حال میکنم که با دوست دخترم از دست پلیس در برم و کلا" ایرانو با محدودیت هاش دوست دارم نمیدونم اگه پاش به جای آزاد باز شد و
فهمید که تا حالا چه شرایطی داشته بازم به شرایط قبلی راضی میشه یا نه؟ حالا شاید واقعا" یکی به همین شرایط راضی باشه و "مرغ قفسی"
شده باشه ، تشخیص خوشبخت یا بدبخت بودن اون دیگه دست ما نیست
پرنده های قفسی ، عادت دارن به بی کسی
عمرشونو بی همنفس ، کز میکنن کنج قفس
نمیدونن سفر چیه، عاشق دربدر کیه
هرکی بریزه شادونه ، فک میکنن خداشونه
یه عمره بی حبیبن، با آسمون غریبن
این همه نعمت اما ، همیشه بی نصیبن...

omid0018

Registered User
لایک‌ها
39
ای بی نداره روحی جون بیا با من شوخی من خیلی باجنبه ام. (جنبم بالای ۲۰ تاست.
:D:D:D:D

Sony_B

Registered User
لایک‌ها
44
اتفاقا جوون ایرانی خیلیم خوشبخته هم بهش می ره هم بهش می یاد!

Sony_B

Registered User
لایک‌ها
44
آقا جیدیدش نگیر خوب نیست با این اتیتود (یه چی تو همین مایه ها)

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394
LIKE+++++++++++++++++++++++++++++

و دیگر هیچ
خودت و عشقه عمو

ای بی نداره روحی جون بیا با من شوخی من خیلی باجنبه ام. (جنبم بالای ۲۰ تاست.
:D:D:D:D

حالا از اون فیلم سوپلات تو همین تاپیک یه چندتا بذا نصفه شبی بروبچ فیلت ر چی و احسان و اینا همه خوابن بیبینیم. :D

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
موقعيت فعليم . من هر چقدر فكر كردم ديدم اصلا من موقعيتي ندارم . شادي هم ندارم . جاي تفريح هم ندارم . خدا ميدونه از تنهايي ميام تو نت . از كمبود شادي . از كمبود آزادي . همه كاري جرمه . همه كاري عيبه . همه كاري گناهه . تو شهر ما گيتار اويزون كني مطربي . فشن بپوشي سر و گوشت ميجنبه كه كووني بشي . ريش بذاري سانديسي . همه شدن عشق لاتي . همه دوست دارن يه اسمي تو لاتي دربيارن . قديما يه ورزشي ميرفتم . الان ديگه اونم نميرم .

من تنها سعي ميكنم آينده ام را بسازم چون اگه به موقعيت فعلي فكر كنم يك ميت متحركي بيش نيستم و شايد از مرده هم كمترم . جووناي ساده و پاك و سالم و سر پائيني مثل من رفتيم حاشيه و بايد نگران زندگيمون بعد پدر مادرمون باشيم .

انشاالله تمام سعي ام را مي كنم تا وكيل شوم و تنها چيزي ست كه برايش مبارزه مي كنم .

Sony_B

Registered User
لایک‌ها
44
موقعيت فعليم . من هر چقدر فكر كردم ديدم اصلا من موقعيتي ندارم . شادي هم ندارم . جاي تفريح هم ندارم . خدا ميدونه از تنهايي ميام تو نت . از كمبود شادي . از كمبود آزادي . همه كاري جرمه . همه كاري عيبه . همه كاري گناهه . تو شهر ما گيتار اويزون كني مطربي . فشن بپوشي سر و گوشت ميجنبه كه كووني بشي . ريش بذاري سانديسي . همه شدن عشق لاتي . همه دوست دارن يه اسمي تو لاتي دربيارن . قديما يه ورزشي ميرفتم . الان ديگه اونم نميرم .

من تنها سعي ميكنم آينده ام را بسازم چون اگه به موقعيت فعلي فكر كنم يك ميت متحركي بيش نيستم و شايد از مرده هم كمترم . جووناي ساده و پاك و سالم و سر پائيني مثل من رفتيم حاشيه و بايد نگران زندگيمون بعد پدر مادرمون باشيم .

انشاالله تمام سعي ام را مي كنم تا وكيل شوم و تنها چيزي ست كه برايش مبارزه مي كنم .

چقدر درددددددددددددددددددددددددددددددددددد بچاره............................

Sony_B

Registered User
لایک‌ها
44
نگو اینجوری دلمون می شکنه!!! خوشگل ÷سر

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
به همه چيزي كه ميپرسدين حوصله اسپم كردن هم ديگه نداره ... اينه زندگي ما !! :(

بالا