برگزیده های پرشین تولز

واقعا کمرمون شکست! چرا وضع بازار و اقتصاد مملکت اینطوری شده؟

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
انتظار داشتم هر سال بدتر از پارسال باشه ولی امسال دیگه وضع بازار خیلی بدتر شده:general509:

آیا امیدی هست شش ماه دوم سال 96 وضع کار و کاسبی بهتر بشه و اقتصاد یک تکونی بخوره؟

دیگه واقعا هزینه های جاری شرکت را هم دارم از جیب میدم:confused:

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
انتظار داشتم هر سال بدتر از پارسال باشه ولی امسال دیگه وضع بازار خیلی بدتر شده:general509:

آیا امیدی هست شش ماه دوم سال 96 وضع کار و کاسبی بهتر بشه و اقتصاد یک تکونی بخوره؟

دیگه واقعا هزینه های جاری شرکت را هم دارم از جیب میدم:confused:
من که بعد از گذشت 3 سال شرکت رو جمع کردم و ریختم دور ماجرای کارآفرینی و ایده و ... تو این مملکت دزد بازار همش حرفه

یا باید دزد و حروم خور باشی یا نه ! هیچ حالت دیگه ای هم نداره ، انقدر اداره مالیات و کوفت و زهر مار به پرو پامون پیچید که یه روز گفتم گور بابای همه چیز نمیخوامممممممممممممممم . میرم برای این و اون کار میکنم و تو سری میخورم اما پول زور به دارایی و ... نمیدم . تا بیشتر ضرر نکردی جمع کن عزیز این کشور هیچ وقت درست نمیشه

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
من که بعد از گذشت 3 سال شرکت رو جمع کردم و ریختم دور ماجرای کارآفرینی و ایده و ... تو این مملکت دزد بازار همش حرفه

یا باید دزد و حروم خور باشی یا نه ! هیچ حالت دیگه ای هم نداره ، انقدر اداره مالیات و کوفت و زهر مار به پرو پامون پیچید که یه روز گفتم گور بابای همه چیز نمیخوامممممممممممممممم . میرم برای این و اون کار میکنم و تو سری میخورم اما پول زور به دارایی و ... نمیدم . تا بیشتر ضرر نکردی جمع کن عزیز این کشور هیچ وقت درست نمیشه

جمع کنم چکار کنم؟ دیگه کاری بلد نیستم! مگه مغز خر خوردم بعد از این همه سال زحمت و تلاش جمعش کنم!!! به همین راحتی:eek:

متاسفانه با تمام این احوالات اقتصاد و وضع مملکت، خودِ دولت و ادارات هم پدرمون را در آوردن. همش درگیر این بروکراسی و کاغذ بازی اداری هستیم:mad:

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
6 ماه دوم ردیف میشه همیشه همینه

mascrano

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
به جاي آه ناله، رو كار جديد با ايده جديد سرمايه گذاري كنيد

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
مگه امنیت نداریم ؟

وختی امنیت باشه دیگه کار و اینا که مهم نیست

یه لقمه نون و استخون میندازیم جلوی مردم واسمون پارس میکنن :)

world15

Registered User
لایک‌ها
837
همه چی عالیه بهتر از این نمیشه :cool:

خدا نکنه 6 ماه دوم تکون بخوره .. باید یکم جنسا رو دستشون بمونه یکم گرون فروشی کم شه و بفکر دزدگیر بیافتن!
فقط این برق و گاز رو انقدر گرون کردن شورشو دراوردن

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
اینا همه از عواقب دلار ارزونه :(
مصطفی راست میگه:general601:. از وقتی که دلار و یورو دوباره داره گرون میشه، کار من رونق پیدا کرده:D

پ.ن: فکر نمیکنم حداقل در بخش خدمات تخصصی، بازار به این زودی ها رونق پیدا کنه.... الان وقت مناسب برای تولیده، اگر کسی حوصله و سرمایه کافی داشته باشه

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
مصطفی راست میگه:general601:. از وقتی که دلار و یورو دوباره داره گرون میشه، کار من رونق پیدا کرده:D

پ.ن: فکر نمیکنم حداقل در بخش خدمات تخصصی، بازار به این زودی ها رونق پیدا کنه.... الان وقت مناسب برای تولیده، اگر کسی حوصله و سرمایه کافی داشته باشه
تولید چی؟

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435

world15

Registered User
لایک‌ها
837
چون کسی پول نداره
پس اگه کسی پول نداره هروز دارن میزنن فلان ماشین شاسی بلند خارجی وارد ایران شد.. فلان کفش هوشمند خارجی وارد ایران شد.. فلان سیگار با روکش طلا ک هر برگ اون 55 هزار تومن هست وارد ایران و مد شده... یعنی اینا رو کدوم از ما بهترونی میخرن :general307:

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,244
پس اگه کسی پول نداره هروز دارن میزنن فلان ماشین شاسی بلند خارجی وارد ایران شد.. فلان کفش هوشمند خارجی وارد ایران شد.. فلان سیگار با روکش طلا ک هر برگ اون 55 هزار تومن هست وارد ایران و مد شده... یعنی اینا رو کدوم از ما بهترونی میخرن :general307:
جامعه ما دو بخش داره . یکی بخشی که دیده میشه که اینچیزایی که گفتی برای همونا هستش .و چیزای دیگه ..:general707::general707:
ویکی هم بخشی که دیده نمی شه .ما الان دیده نمی شیم ...:cool:

world15

Registered User
لایک‌ها
837
جامعه ما دو بخش داره . یکی بخشی که دیده میشه که اینچیزایی که گفتی برای همونا هستش .و چیزای دیگه ..:general707::general707:
ویکی هم بخشی که دیده نمی شه .ما الان دیده نمی شیم ...:cool:
البته متاسفانه ی عده هرچی پولدارتر میشن خسیس تر میشن و اب از دستشون نمیچکه و همیشه هم ناله میکنن ک ندارن.. مثلا طرف کلی خونه و اپارتمان ساخته اجاره میده اینهمه هر ماه پول اجاره میگیره بازم داد نداری میزنه یا این شرکتا ک اینقدر پولدارن همیشه دنبال کسایی میگردن ک با حقوق خیلی کمتر از قانون کار براشون کار کنن:general307:

بالا