برگزیده های پرشین تولز

واقعا 200 هزار بازی میخرید

synthesizer

Registered User
لایک‌ها
242
من خودم ps3 داشتم اوریج خوربود کپی نکردمش
ولی تومدتی که داشتمش فقط داغون شدم
بازی میخریدیم اون موقع80-90 هزارتومن
بعدش همون بازی رومیبردیم فروشگاه برای تعویض با30هزارتومن اختلاف تعویض میکردیم تازه اونم بابازی دست دوم وکارکرده!!!
خلاصه دیدیم داره یکسره پول ازجیبمون میره ps3روفروختم به جاش360خریدم کپی خور
دیگه راحت شدم هربازی میخریدم اون موقع1500تومن!!!!!
اکثرعناوین روتونستم باهزینه اندکی تجربه کنم
تازه کینکتم که جای خودش....

HomeFront

Registered User
لایک‌ها
92
این قضیه کدهاش چیه. شنیدم هر بازی 3 تا کد روشه. با این کدا آنلاین بازی میکنن؟ میدونم باید اکانت psn داشته باشی. منظورم اینه ثلا فقط 3 نفر میتونن با این کدا آنلاین بازی کنن یا چیز دیگه ایه؟

نه داداش ps4 دیگه از این قرتی بازی های ps3 نداره.دیگه هیچ بازی کد نداره
برا آنلاین فقط باید پلاس داشته باشی رو اکانتت. اون کدایی هم که میگی یحتمل باید برای این چیزای اضافی باشه.

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
نه داداش ps4 دیگه از این قرتی بازی های ps3 نداره.دیگه هیچ بازی کد نداره
برا آنلاین فقط باید پلاس داشته باشی رو اکانتت. اون کدایی هم که میگی یحتمل باید برای این چیزای اضافی باشه.
من امروز نیگا میکردم یکی میفروخت مثلا 120 میگفت یک کدش استفاده شده یا یه همچین چیزی. اونایی هم که 3 کد خودشون رو داشتن مثلا 180 بودن

HomeFront

Registered User
لایک‌ها
92
من امروز نیگا میکردم یکی میفروخت مثلا 120 میگفت یک کدش استفاده شده یا یه همچین چیزی. اونایی هم که 3 کد خودشون رو داشتن مثلا 180 بودن
برا آنلاین مطمئنا نیاز به کد نداره ps4 و فقط اشتراک پلاس میخواد. یه جورایی مثل 360 شده که برا آنلاین گلد میخواست.
اون کد که همون دی ال سی چیزای اضافه بازی هست مثل لباس جدید و اسلحه یا مرحله اضافه. و اصلا ربطی به آنلاین نداره.

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
بازیهای انحصاری کنسول ها یه داستان دیگس برادر من ,همون داستانی که خودِ منو مجاب کرد همه کنسولا رو بخرم
شما هیچ وقت حتی تو خواب هم the last of us رو برای pc نمیبینید.
همچنین بازیهای mario galaxy 1 .2 یا mad world یا halo یا gran turismo یا forza یا uncharted یا heavy rain یا و هزاران بازی انحصاری دیگه
که عمرا برای pc بیاد
پس نتیجه میگیریم یکی از مهمترین عامل برای خرید بازی حتی به قیمت 200 تومن بازیهای انحصاری هست نه صرفا سرگرم شدن
ضمناً بازی کردن با گیم پید ps4 و xbox one و wii u رو هیچوقت با ماوس و کیبورد pc مقایسه نکنید

درسته 200 تومن میدیم به بازی ولی در عوض خیلی شیک و مجلسی بازی رو میذاریم تو کنسول و بازی میکنیم
یادمه برای pc کابل همه درایو ها رو باید میکشیدیم کلی خفت و مصیبت میکشیدیم تا مثلا پرنس او پرشیا بازی کنیم تازشم برای هر بازی باید کارت گرافیک و رم ارتقا میدادیم ولی کنسول این داستانها رو نداره

Last edited:

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
با توجه به صحبتهایی که شد منم نظرم عوض شد و به نظرم کنسول بهتره. چون ارزون تره از لحاظ سخت افزاری. راحتتره چون فقط سی دی رو میزاری و تمام. جا به جایی نداره واسه کانکت شدن به تلویزیون (فقط یه سیم) کلی بازی انحصاری داره.
بابت قیمت بازیها بهترین حالت اینه که بازی دست دو بخری بعد همون رو خوب نگهداری کنی (نابودش نکنی) و بعد بازی بفروشی بره. واسه بازیهای جدید هم یکم وایسی و همون اول نخری تا ارزونتر گیرت بیاد.
طبق حرف دوستمون کسایی که به امارات دسترسی دارن هم میتونن ارزونتر بخرن
اینا خلاصه تاپیک بود

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
مثلا بازی کردن با nintendo 3ds و sony ps vita رو مقایسه کنیم با بازی کردن با گوشی موبایل (اندروید)
بازی castlevania یا uncharted یا هزاران بازی انحصاری دیگه , براتون ارزشمنده یا بازی طناب را ببرِ اندروید ؟؟؟
از دید یه شخص ثالث هر 3 گجت دستی بازی میشن ولی این کجا و ان کجا
من خودم سرجمع نزدیک 5 میلیون پول بازی فقط برای 3ds و vita دادم (خریدم و دارم) ولی گوشی اندرویدی ندارم
ایفون 6پلاس دارم ولی اصلا با موبایل بازی نمیکنم

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
بازی که آنلاین هم بشه بازی کردش ارزشش رو داره 200 تومن بدی , چون سینگل پلیرش که تو 2 روز تموم می شه ولی آنلاینش هست که ماه ها ادامه پیدا می کنه
در مورد خرید کامپیوتر یا کنسول, کامپیوتر قطعاتش گرون تر درمیاد
روی کاغذ شما سیستمی می تونی ببندی که از لحاظ قدرت 10 برابر سخت افزار PS4 باشه
ولی در زمان اجرای بازی اون PS4 سر هست نسبت به کامپیوتر علتش هم اینه که کنسول یه سری قطعات مشخص داره و بازی ساز از نهایت قدرت هر کدوم می تونه استفاده کنه ولی کامپیوتر هزاران ترکیب مختلف داره و هیچ وقت بازی ای نمی تونه برای همه این ترکیب ها بهینه سازی بشه, کلی از قدرت کامپیوتر هدر میره

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
موافقم
کامپیوتر 10 میلیونی هم بگیری بازم تو بازی ها لگ میزنه و افت فریم داره ولی کنسول نه

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
کپی خور نشه بهتره که افت کلاس پیدا نمیکنه
مثلا الان pc و x360 و ps3 و wii خیلی خوبن که کپی خورن؟

والا منم واس اولین بار با تعاریفی که از ps4 خوندم و شنیدم خواستم بخرم اما بازی هاشو که دیدم هنگ کردم

مشکل درآمد و ... نیست چون به هیچ عنوان تو کتم نمیره 200 تومن به بازی بدم

همچنان منتظر کپی خور شدنش میشم ولی شاید چند سال طول بکشه :D

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
خوش به حالت با این طرز فکرت :|

یعنی تازه میفهمم این که میگن طرف اس ام اس هم بلد نیست بده اما آیفون 6 میگیره واس خاطر سیب پستش یعنی چی ...

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
اتفاقا همه گیر بشه بهتره. میتونی با 4 آشنا سی دی ها رو عوض کنی. آنلاین بازی کردن با آشناها بیشتر حال میده تا با یه عده که نمیشناسی

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
اتفاقا همه گیر بشه بهتره. میتونی با 4 آشنا سی دی ها رو عوض کنی. آنلاین بازی کردن با آشناها بیشتر حال میده تا با یه عده که نمیشناسی

کپی بشه دیگه آنلاین و تروفی کیلو چند:D

PS3 ش بعد 5سال لانچ شدن زوووری کپی خور شد! 4که بماند! تازه PS3 هایی هم که کپی خور شدن و میشن بعد از کپی خور و دستکاری ب فیریز دچار میشن .. ... .

360دارها که هرماه دی وی دی رام عوض میکردن:D

آره همه گیر میشه قیمتش هم ضبدر3میشه در اون صورت:general307:الان یهPS3 کپی خور فقط 200-300تومن از یه pS4 آک ارزونتره:general306:

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
دِ نَه دِ کپیخور بشه (که نمیشه) آنلاین مانلاین فِرت
همه گیر هم بشه دیگه حال نمیده اتفاقا غریبه ها سگشون شرف داره به آشناها و فک و فامیل

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
ویرایش شد

Last edited:

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
ببین دایی... برو
میدونم هدفت چیه
من نمیخوام اینجا خلاف قوانین باهات کل کل کنم

Last edited:

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
من با شما حرفی ندارم لطفا ادامه نده

آفرین کوچولو
همین که پیش خودت فک میکنی این پست ها کل کل هست یعنی 180 درجه منحرفی و دنیال این چیزا هستی

در ضمن هدفی ندارم چون اینجا واس هدف داشتن خیلی کوچیکه شما خوش باش باهاش :-h

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
کپی بشه دیگه آنلاین و تروفی کیلو چند:D

PS3 ش بعد 5سال لانچ شدن زوووری کپی خور شد! 4که بماند! تازه PS3 هایی هم که کپی خور شدن و میشن بعد از کپی خور و دستکاری ب فیریز دچار میشن .. ... .

360دارها که هرماه دی وی دی رام عوض میکردن:D

آره همه گیر میشه قیمتش هم ضبدر3میشه در اون صورت:general307:الان یهPS3 کپی خور فقط 200-300تومن از یه pS4 آک ارزونتره:general306:

دِ نَه دِ کپیخور بشه (که نمیشه) آنلاین مانلاین فِرت
همه گیر هم بشه دیگه حال نمیده اتفاقا غریبه ها سگشون شرف داره به آشناها و فک و فامیل
آره. حواسم نبود که کپی خور شه دیگه آنلاین نمیشه بازی کرد ولی همه گیر شه خیلی حال میده (که فکر نکنم با این قیمت بازی ها همه گیر شه)
من همونطور که گفتم کنسول رو بعد آتاری و میکرو خدا بیامرز کنار گذاشته بودم. الان نمیتونم یه فیفا با دسته بزنم:general609:. در هر صورت بازی و کنسول برای سرگرمیه و هیچ کلاسی نداره. آخه چرا هی دنبال کلاس گذاشتن باید باشیم ماها:general208:

bl4ck3urn

Registered User
لایک‌ها
667
چون ایرونی هستیم داداش
ایرونی کلاس نذاره پــَ کی بذاره؟

راستی یاد میکرو بخیر :rolleyes:

آره. حواسم نبود که کپی خور شه دیگه آنلاین نمیشه بازی کرد ولی همه گیر شه خیلی حال میده (که فکر نکنم با این قیمت بازی ها همه گیر شه)
من همونطور که گفتم کنسول رو بعد آتاری و میکرو خدا بیامرز کنار گذاشته بودم. الان نمیتونم یه فیفا با دسته بزنم:general609:. در هر صورت بازی و کنسول برای سرگرمیه و هیچ کلاسی نداره. آخه چرا هی دنبال کلاس گذاشتن باید باشیم ماها:general208:

بالا