برگزیده های پرشین تولز

وامهایی که گرفتم ........

فرهود 86

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
کدوم بانک بدون انتطار و بدون مسدودی یک هفته ای وام میده ؟؟؟
سودش مهم نیست
والا بانک قوامین شنیدم 2 تومن بزاری تا 10 تومن وام میده یک ماه با دو ضامن قسطشم اگه اشتباه نکنم دور و بر 400 تومنه .

فرهود 86

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
وام صندوق کار آفرینی ( مهر رضای سابق )
عنوان وام : ضروری
مبلغ وام : 3تومن
مبلغ سپرده گذاری : 3تومن
مدت انتظار : 6 ماه
سود : 4 در 100
قسط : 133
بازپرداخت : 24 ماه
مقدار وام : 6 تومن

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
سلام و درود
دوستان بانک ملت 25 میلیون وام میده(البته بیشتر یا کمتر هم میده )بدون سپرده، 4 ساله و 3 ساله
4 ساله رو 25 درصد با اقساط تقریبا 832000 تومن. من با سند سوال کردم چندتا ضامن می خواد نمی دونم.امروز پرسیدم.

Last edited:

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
سلام و درود
دوستان بانک ملت 25 میلیون وام میده بدون سپرده، 4 ساله و 3 ساله
4 ساله رو 25 درصد با اقساط تقریبا 832000 تومن. من با سند سوال کردم چندتا ضامن می خواد نمی دونم.امروز پرسیدم.
25 میلیون وام 4 ساله 25 درصد قسطش شده 832000 خورده ای
کسی میدونه چطور حساب کردن شده 832000 تومن

Last edited:

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
سلام و درود
این سوال یکی از دوستان هم بود @nemesis2005
نمی دونید با داشتن 20 تومن بهترین شرایط برای گرفتن یه وام 20 تومنی چیه.

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
سلام
تقریبا تاپیکو ماییدی با پستات

جواب سوال اولت : وقتی سند میره در رهن بانک دیگه ضامن نمیخواد البته البته ارزش ملک باید بیشتر از مبلغ وام باشه

سوال دوم:محاسبه سود فرمول خاصی داره که میتونید از اینترنت حتی تو همین پی تی هم هست پیدا کنی زیاد پیچیده نیست کافیه عدد هارو جاگذاری کنی (منم حساب کردم مبلغ قسط همون عدد شد)

سوال سوم:
یکی دیگه از دوستان هم تقریبا شرایط شمارو داشت هر جی برای ایشون نوشتم رو اینجا هم میذارم البته اینا برای وام قرض الحسنه است واماییکه با سود باشن معمولا دوره بازپرداخت طولانی تری دارن مثل مهر4 مهر اقتصاد
به هر حال من یه شرایط کلی مینویسم بعدا جایی اشکال داشتین از من بپرسین

روال کلی اینطوریه که شما یه مبلغی رو تو اون بانک سپرده میکنی چه اینکه از اول فیکس 20 تومن باشه چه اینکه کم و زیاد بشه معدلشو میگیرن تا 10 میل یه ضامن تا 20 دو ضامن بیشتر از اون سند ملکی
به نظرم باید همشونو حضوری بری نه فقط یه شعبش هر چی شعبه داره سر بزن

کلا الان سه تا بانک رسالت قرض الحسنه مهر ایران و مهر اقتصاد وام 4 درصدی میدن البته شاید تو سطح شهرتون صندوق های کوچکی هم باشن که این کارو بکنن ولی چون شما گفتی تضمینی در ثانی این صندوق ها واقعا تضمینی بهشون نیست

شرایط کلی رو میگم
بانک رسالت: به ازای هر ماه موندن پولت تو بانک 2.5 قسط حساب میشه مثلا 4 ماه موندگاری تو بانک اقساط 10 ماهه میبنده و سودشم 2% به شتاب هم وصله و میتونی راحت با پولت گردش بزنی بدیش اینه اقساطش کمه و قسط سنگین میشه
بانک قرض الحسنه مهر ایران:شرایطشو تو تاپیک وامهایی که گرفتم نوشتم عکسشم گذاشتم اونم تقریبا شبیه اینه منتها به ازای هر ماه تقریبا 3 قسط میشه فک کنم دیده باشین
http://forum.persiantools.com/threads/وامهایی-که-گرفتم.397320/page-12#post-11309358
بانک مهر اقتصاد: به شتاب وصل نیست ولی با ملت طرف قرارداده واز خدمات اون استفاده میکنه مجوز نداره ولی صد در صد تضمینیه و تو مراحل اخذ مجوزه به ازای هر ماه سه قسط میبنده طرح هایی زیادی برا وام های خورد داره چه 4% چه با سود حتما برو و همه طرحاش مثل مهر 4 و میثاق و میعاد و .. رو بپرس

منظور از دوبرابر اینکه مثلا 20 بذاری بیست هم وام بگیری بشه 40؟
نمیدونم شاید شما منظورتون اینکه 20 بذاری 40 وام بگیری بشه 60
امکان داره ولی طول بازپرداخت نصف میشه مثلا با 12 ماه سپرده گذاری 20 وام میده 36 ماهه یا 40 میده 18 ماهه که اقساطش خیلی سنگین میشه

باز شما شهرتون و شغلتون و اینکه میتونین ضامن جور کنین یا نه رو هم بگین
فعلا اینا به نظرم رسید اگه جایی سوال داشتین بپرسین

a-shafiei

Registered User
لایک‌ها
112
امروز رفتم مهر ایران چون شرایط وام رو جلو بانک رو بنر زده بودن دیگه نرفتم تو بانک از تو ماشین عکس گرفتم شرمنده شوشه یکم کثیفه :D
حالا فردا هم میرم مهر اقتصاد!
مشاهده پیوست 805313
سلام دوستان این طرح هنوز پابرجاس؟بعد اینکه اصل پول رو پس میدن؟؟

mehrdad_70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان این طرح هنوز پابرجاس؟بعد اینکه اصل پول رو پس میدن؟؟
والا خبر ندارم چون من با طرح يكروزه موسسه ثامن وام گرفتم و اصل پول رو به عنوان ضمانت نگه داشتن ولي شرايط اين عكسي كه بنده گذاشتم شرط بلوكه كردن پول رو نداره

mehrdad_70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام و درود
دوستان بانک ملت 25 میلیون وام میده(البته بیشتر یا کمتر هم میده )بدون سپرده، 4 ساله و 3 ساله
با چه شرايطي وام ميده؟ همه ميتونن بگيرن؟

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
با چه شرايطي وام ميده؟ همه ميتونن بگيرن؟
آره همه می تونن فقط از 20 به بالا باید سند داشته باشید شعبه ای که رفته بودم رئیسش ازم سوال میکرد شغلت چیه. میخواست مطمئن بشه که می تونم اقساط رو پرداخت کنم.
فکرش رو بکن سندت رو بعنوان ضمانت میگرن بعدش هم می خوان حقوقت طوری باشه که اقساط رو بتونی بدی.
فرض کن طرف خونش 150 م ارزش داره و قراره 100 میلیون وام بگیره ولی این زمانی امکان داره که اون شخص بتونه اقساطش رو پرداخت کنه. یعنی ضمانت که جوره فقط می مونه پرداخت اقساط .

mehrdad_70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آره همه می تونن فقط از 20 به بالا باید سند داشته باشید شعبه ای که رفته بودم رئیسش ازم سوال میکرد شغلت چیه. میخواست مطمئن بشه که می تونم اقساط رو پرداخت کنم.
فکرش رو بکن سندت رو بعنوان ضمانت میگرن بعدش هم می خوان حقوقت طوری باشه که اقساط رو بتونی بدی.
فرض کن طرف خونش 150 م ارزش داره و قراره 100 میلیون وام بگیره ولی این زمانی امکان داره که اون شخص بتونه اقساطش رو پرداخت کنه. یعنی ضمانت که جوره فقط می مونه پرداخت اقساط .
يعني به اين راحتي وام 100 ميليوني ميدن؟؟؟
البته وثيقه گذاشتن سند هم به اين آسوني نيس يكي دو ماه دوندگي داره به علاوه 2 3 ميليون هزينه كه همشو وام گيرنده بايد بپردازه!

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
بچه ها من یه 8تومن تا 10تومن لازم دارم...
از مهر وام گرفتم و بدهکارم و بالطبع دیگه نمیتونم وام بگیرم...
قوامین،ثامن و ملت بدون سپرده و حداکثر یک ماهه وام میدن؟
ضامن و دسته چک و فیش حقوقی و اینا دارم و ردیفه...

amirh7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
اقا من یه وام ده تومنی میخوام 4-5 ماهه هم صاف میکنم فقط نمیتونم هرماه قسط بدم میخوام در سر رسید کامل حسابو صاف کنم
بانک یا قرض الحسنه ای سراغ دارید با این شرایط؟

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
اقا من یه وام ده تومنی میخوام 4-5 ماهه هم صاف میکنم فقط نمیتونم هرماه قسط بدم میخوام در سر رسید کامل حسابو صاف کنم
بانک یا قرض الحسنه ای سراغ دارید با این شرایط؟
رسالت وام مضاربه ای شیش ماهه یا چهار ماهه میده سود 4%
مهر ایران فک کنم همچین طرحی داره
برو حضوری بپرس

a-shafiei

Registered User
لایک‌ها
112
سلام دوستان من واقعا گیج شدم همه طرح هارو قاطی کردم..من 5تومن دارم که میخوام بخوابونم واسه وام..میخوام 5تومن بگیرم با کارمزد حداکثر 6%..24 ماه هم اقساطش باشه..باید چیکار کنم؟؟چه طرحی توصیه میکنین؟؟حالا اگه وام دیگه هم بود که سودش کم بود و نیاز به پول خوابوندن نبود بهم بگین ممنون میشم..

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
برو مهر اقتصاد مهر ایرن و رسالت
از پشت مانیتور نمیشه وام گرفت
تک تک شعبه ها رو برو یه هفته دیگه خودت اینجا به جای من جواب سوالارو میدی
چند پست بالاترم میخوندی دقیقا متوجه میشدی چی به چیه
شب بخیر..........

a-shafiei

Registered User
لایک‌ها
112
برو مهر اقتصاد مهر ایرن و رسالت
از پشت مانیتور نمیشه وام گرفت
تک تک شعبه ها رو برو یه هفته دیگه خودت اینجا به جای من جواب سوالارو میدی
چند پست بالاترم میخوندی دقیقا متوجه میشدی چی به چیه
شب بخیر..........
داداش بخدا خودم یک هفته اس همه بانکهارو هروز سر میزنم تو تاپیک سودای بانکی نوشته هام هست..ولی تو قضیه وام واقعا گیج شدم..از کارمندای بانک میپرسی انگار از جیب باباشون میخوان بت وام بده اصن جواب درست حسابی نمیدن..مثلا امروز یه شعبه آرمان میگفت پولت رو 5ماه بخوابون بعد همون مقدار با کارمزد 5% بهت وام میدیم 24ماهه..بعد اون شعبه ای که نزدیک خونمونه میگفت نه همچین چیزی نداریم..

reza128

Registered User
لایک‌ها
99
داداش بخدا خودم یک هفته اس همه بانکهارو هروز سر میزنم تو تاپیک سودای بانکی نوشته هام هست..ولی تو قضیه وام واقعا گیج شدم..از کارمندای بانک میپرسی انگار از جیب باباشون میخوان بت وام بده اصن جواب درست حسابی نمیدن..مثلا امروز یه شعبه آرمان میگفت پولت رو 5ماه بخوابون بعد همون مقدار با کارمزد 5% بهت وام میدیم 24ماهه..بعد اون شعبه ای که نزدیک خونمونه میگفت نه همچین چیزی نداریم..

باسلام خدمت شما
من گزارش هاتون رو از تاپیک کناری میخونم فقط یه نکته کلی در مورد هر دو این موضوعات
1-اون داستان صندوق که رفتی شما پرسیدی تماما میشه گفت اغلب دقیق بت نگفتن دلیلشو من قبلا نوشتم دوباره هم مینویسم حتما بخون
2- مربوط به داستان این تاپیک وام
ببین یه چیزی بگم کل ماجرا رو خودت بخون برو دنبالش
اولا این موسسه آرمان رو تا جایی که میتونی بیخیال شو فعلا به نظر من چرا چون آرمان کلا همه جا هر شعبش انگار یه بانک مستقله یه جا میگن تو مشهد پول نداره بده دست مردم یه جا میگن تو تهرون حساب ملیاردی مردمو چک بشون میدن میبندن!!!!
این که اینجوریه شما زیاد دنبالش نرو یه مورد دیگه هم بود در مورد بانکای دیگه که پرسیدی بعضی کارمنداشون واقعا اطلاع درستی ندارن یا اطلاعشون مال قدیمه و درست نمیدونن این مشکلات ایجاد میشه
دوما برا وام گرفتن از یه هزار تومنی یا ملیاردی باید بری رئیس اون شعبه رو کاملا مخ بزنی یا با پارتی یا با هر روش دیگه که میشناسی هیچ قانونی وجود نداره
من خودم آشتا دارم این بشر با وام زندس ماشین میخره باوام لباس میخره با وام همه چیش چرا چون تو همه بانکا پارتی و... به راهه میره در بانک میگه 100 تومن میخوام ضامن و... رو یه جوری به هم میمالونه و پوله رو میگیره بعد یه وام دیگه میگیره که با اون پول قسطای این وامو بده هزار تا داستان دیگه که بخوام بگم یه کتاب میشه
شما هم میخوای وام بگیری این راهشه
این درصدارم ول کن یه روز تو یه بانک بودم از ان واما میدادن که طرف یه مبلغی رو باید میزاشت تا یه مقداری رو بش وام بدن به علاوه پول اولیه
طرف پول گذاشته بود بعد اون مدت تازه واسش مراسم راه انداختن که برو 100 تا ضامن بیار و چقد سفته و پرینت حساب جاری و زیبا تر از همه نمیدونم پرینت تلفن بود یه همچین چیزی بعد درنهایتم گفته بودن اون مبلغ اولیه که گذاشتی رو حالا بت نمیدیم برو هر وقت دلمون خواست
سودش که هیچ چی میگه 5درصد حساب میکنی میشه 50 درصد انصافا اینش خیلی بیشتر از بقیه میسوزونه رو این خیلی شما دقت کن!!!!!
تازه اون پول وامم یه چند مدتی دیگه میریختن به حساب فرض کن شما امروز مدارک رو تکمیل کردی فردا به حسابت نمیریزن یه 50 60 مرحله باید طی کنن خودشون

این کل مطلب بود به این امید شما و بقیه دوستان که میخونید استفاه کنین
باتشکر

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
البته و صدالبته سر روال هم میشه وام گرفت.
عجیب اینه من میخواستم تو بانک مهر ایران بنابر پست دوست عزیزمون @شیب منفی که در اینجا نوشتن http://forum.persiantools.com/threads/وامهایی-که-گرفتم.397320/page-12#post-11309342
از بانک مهر ایران وام بگیرم.من میخواستم 10 میل بزارم 6 ماهه و 10 میل بگیرم اقساط 12 ماهه باشه.
رئیس بانک میگفت ما نمیتونیم اینطور وامی بدیم.
ما فقط وام با بازپرداخت های 18 ماه به بالا میتونیم بدیم.

بالا