برگزیده های پرشین تولز

وامهایی که گرفتم ........

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
دوستان عزیزی که سوال پرسیدن
یک حقیقتی که هست واقعا شیر تو شیریه دومی نداره
قبول دارم بانکا اذیت میکنن وام بدم ولی دیگه اونجوری هم که اون دوست عزیز غلو کردن نیست و میشه با یه ذره سرزبون و شانس کارتو راه بندازی
اصولا رییس شعبه میتونی هرکاری بکنه پس همیشه نقطه شروعتون از رییس بانک باشه
اون عزیزهم که گفته هر شعبه یه چیزی میگه آره منم زیاد دیدم هر کدوم یه چیز بگن
اگه چند تا شعبه داره همشونو برو اگه نه که یکیه مجبوری با سازشون برقصی ولی بازم برید سراغ رییس
معمولا هرشعبه یه مسول اعتبارات تسهیلات یه همچین عنوانی داره که مسول وام اونه بعد از رییس سراغ اونو بگیرین
درمورد موسسه آرمان اظهار نظر نمیکنم چون هم تو شهرمون نیست همم باهاشونکار نکردم
ولی اینم درنظر بگیرین که آرمان یه موسسه تجمیعیه که ده بیست تا موسسه توش حل شدن مشکل خراسان بیشتر درمورد موسسات مشهدیه ادغامی تو این موسسه بوده که تا زمان مجوز نهایی بانک مرکزی احتمالا پابرجاست و بعد ازاون حل میشه به وسیله تخصیص اعتبار از سایر قسمت ها (احتمالا)
اینم بدونین موسسه نور هم قبل از گرفتن مجوز سودای خوبی میداد و لی بعدش نه
آرمان هم الان اینطوریه عزیزی تو پی تی میگفت سپرده یکساله با سود 32% باز کردم که واقعا عالیه بعد مجوز دیگه از این خبرا نیست
البته بازم میگم حرف منو ملاک نگیرین و نگین تو گفتی برین بپرسین ولی احتمال گرفتن مجوزش بالاست
بازم سوال بود پخ بدید در حد خودم جواب میدم
خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بربیاد برا یکی بکنم

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
البته و صدالبته سر روال هم میشه وام گرفت.
عجیب اینه من میخواستم تو بانک مهر ایران بنابر پست دوست عزیزمون @شیب منفی که در اینجا نوشتن http://forum.persiantools.com/threads/وامهایی-که-گرفتم.397320/page-12#post-11309342
از بانک مهر ایران وام بگیرم.من میخواستم 10 میل بزارم 6 ماهه و 10 میل بگیرم اقساط 12 ماهه باشه.
رئیس بانک میگفت ما نمیتونیم اینطور وامی بدیم.
ما فقط وام با بازپرداخت های 18 ماه به بالا میتونیم بدیم.
خب نازنین 18 ماهه بگیر
هر چی اونا بگن فعلا باید به سازشون برقصی
هرچند میدونم حرفشون زور داره برا آدم

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
خب نازنین 18 ماهه بگیر
هر چی اونا بگن فعلا باید به سازشون برقصی
هرچند میدونم حرفشون زور داره برا آدم
عزیز 18 ماه به دردم نمیخوره.
من میخوام وام بازپرداختش بالا باشه.
هرچی بازپرداخت بالا باشه ضررش بیشتر میشه.
ولی به قول شما مجبوریم.
رو 24 ماه بود .... طرف محصل بابام بود فعلا آورده رو 18 ماه .... میخوام بابامو ببرم شاید کمترش کرد.:)
ولی خوبیش اینه دیگه مشکلی بابت ضامن ندارم ...گفت آقا معلمش به عنوان ضامن قبوله

a-shafiei

Registered User
لایک‌ها
112
باسلام خدمت شما
من گزارش هاتون رو از تاپیک کناری میخونم فقط یه نکته کلی در مورد هر دو این موضوعات
1-اون داستان صندوق که رفتی شما پرسیدی تماما میشه گفت اغلب دقیق بت نگفتن دلیلشو من قبلا نوشتم دوباره هم مینویسم حتما بخون
2- مربوط به داستان این تاپیک وام
ببین یه چیزی بگم کل ماجرا رو خودت بخون برو دنبالش
اولا این موسسه آرمان رو تا جایی که میتونی بیخیال شو فعلا به نظر من چرا چون آرمان کلا همه جا هر شعبش انگار یه بانک مستقله یه جا میگن تو مشهد پول نداره بده دست مردم یه جا میگن تو تهرون حساب ملیاردی مردمو چک بشون میدن میبندن!!!!
این که اینجوریه شما زیاد دنبالش نرو یه مورد دیگه هم بود در مورد بانکای دیگه که پرسیدی بعضی کارمنداشون واقعا اطلاع درستی ندارن یا اطلاعشون مال قدیمه و درست نمیدونن این مشکلات ایجاد میشه
دوما برا وام گرفتن از یه هزار تومنی یا ملیاردی باید بری رئیس اون شعبه رو کاملا مخ بزنی یا با پارتی یا با هر روش دیگه که میشناسی هیچ قانونی وجود نداره
من خودم آشتا دارم این بشر با وام زندس ماشین میخره باوام لباس میخره با وام همه چیش چرا چون تو همه بانکا پارتی و... به راهه میره در بانک میگه 100 تومن میخوام ضامن و... رو یه جوری به هم میمالونه و پوله رو میگیره بعد یه وام دیگه میگیره که با اون پول قسطای این وامو بده هزار تا داستان دیگه که بخوام بگم یه کتاب میشه
شما هم میخوای وام بگیری این راهشه
این درصدارم ول کن یه روز تو یه بانک بودم از ان واما میدادن که طرف یه مبلغی رو باید میزاشت تا یه مقداری رو بش وام بدن به علاوه پول اولیه
طرف پول گذاشته بود بعد اون مدت تازه واسش مراسم راه انداختن که برو 100 تا ضامن بیار و چقد سفته و پرینت حساب جاری و زیبا تر از همه نمیدونم پرینت تلفن بود یه همچین چیزی بعد درنهایتم گفته بودن اون مبلغ اولیه که گذاشتی رو حالا بت نمیدیم برو هر وقت دلمون خواست
سودش که هیچ چی میگه 5درصد حساب میکنی میشه 50 درصد انصافا اینش خیلی بیشتر از بقیه میسوزونه رو این خیلی شما دقت کن!!!!!
تازه اون پول وامم یه چند مدتی دیگه میریختن به حساب فرض کن شما امروز مدارک رو تکمیل کردی فردا به حسابت نمیریزن یه 50 60 مرحله باید طی کنن خودشون

این کل مطلب بود به این امید شما و بقیه دوستان که میخونید استفاه کنین
باتشکر

سلام ممنون بابت راهنماییت دوست عزیز..واقعا حق با شماست تا پارتی نداشت باشی نمیتونی به راحتی وام بگیری..من خیلی اتفاقی یه پولی واسم جور شد بیخیال وام شدم..این قرض الحسنه ها هست که بین خانم هایی جلسه ختم قرآن میذارن تشکیل میشه..با قرعه کشی در میاد..مادر من 10 تومن به اسمش در اومد دادش به ما..:D:D..خیلی فاز داد..نه ضامنی نه میانگین حسابی نه چک و سفته ای از همه مهم تر نه سود و کارمزدی..25ماهه ماهی 400تومن..خیلی فاز داد..

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
صادرات داره تسهیلات میده تا 20میلیون با 2 تا ضامن 36 ماه نرخ سود 24 درصد ، 15 درصد وام رو هم همون موقع مسدود میکنن
متاسفانه نرخ سودش واقعیش حساب کنید خیلی بالا و تقریبا 28 درصد هست

اولش میگن نرخ 24 درصد هست یکم حساب کتاب بلد نباشی سرت کلاه میره
بعد میگن 15 درصد مبلغ وام مسدود میشه تو حساب بدون سود برای سه سال ، یعنی برای 20 میلیون 3 میلیون مسدود میکنن بهت نمیدن تا زمان تصفیه کامل ، اما با شما وام رو 20 میلیون با نرخ 24 درصد حساب میکنن.

17 میلیون بهت میدن اما وامت رو 20 میلون حساب میکنن 24 درصد

محاسبه کردم در طول 3 سال وام براتون 37 درصد میوفته ! بعد سه سال که وام تصفیه کردی و 3 میلیون بهت بدن تاز وامت میشه 28 درصد !

تجارتی میکنن ها

Last edited:

30Garo

Registered User
لایک‌ها
107

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
باچه شرایطی؟
توضیحات رو پست اضافه کردم الان . با شرط مسدود کردن 15 درصد وامی که بهت میدن . یعنی 20 میلیون میدن همون لحظه 3 میلیونش رو ور میدارن مسدود میکنن
کلا من پیشنهاد نمیکنم بخاطر نرخ بالا ، مگر تو شرایط اضطراری باشید

Last edited:

30Garo

Registered User
لایک‌ها
107
توضیحات رو پست اضافه کردم الان . با شرط مسدود کردن 15 درصد وامی که بهت میدن . یعنی 20 میلیون میدن همون لحظه 3 میلیونش رو ور میدارن مسدود میکنن
کلا من پیشنهاد نمیکنم مگر تو شرایط اضطراری باشید
سپرده نمیخواد؟ شما این اطلاعات را از شعبه خاصی گرفتید؟

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
شعب تهران ، امروز حضوری گرفتم ، سپرده نیمخواد ، والا دیگه تسهیلات 28 درصدی از خداشونم باشه مردم بگیرن ، طبق قانون بانک مرکزی 24 بیشتر نباید بگیرن ، اینا با این روش قانون دور میزنن

30Garo

Registered User
لایک‌ها
107
شعب تهران ، امروز حضوری گرفتم ، سپرده نیمخواد ، والا دیگه تسهیلات 28 درصدی از خداشونم باشه مردم بگیرن ، طبق قانون بانک مرکزی 24 بیشتر نباید بگیرن ، اینا با این روش قانون دور میزنن
ممنون داداش
مشهدم ، فردا میرم آمارشو در میارم

R o o z b e h

Registered User
لایک‌ها
8
دوست عزیز اقساط ماهیانه ش چقدره؟
میشه 4 ساله بازپرداخت کرد؟

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
دوست عزیز اقساط ماهیانه ش چقدره؟
میشه 4 ساله بازپرداخت کرد؟

3 میلیون از 20 میلیون تو یک حساب قرض الحسنه بدون سود مسدود میکنه، 17 تومن دستت میگره ولی قسط بر مبنای 20 میلیون هست
ماهی 784 هزارتومان تا سه سال باید قسط بعنی اینگار 17 میلیون با سود 37 درصد گرفتین تا زمانی که وام تصفبه کنید 3 میلیون برگرده که اونجوری وامتون میشه 28 درصد ،

من پیشنهاد میکنم اگه پول داری حتی مقداری کم سپرده بزاری 3 4 ماه وام بگیری ( تو بانکاهای که این با سپرده گذاری میدن ) خیلی برات ارزون تر در میاد

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
بچه ها دارم کارامو ردیف میکنم تو این هفته برم مهر اقتصاد وام ۴درصد بگیرم
میخام بازپرداختش ۱۸ ماهه باشه یعنی ۶ ماه پولمو بخابونم
۱۸ تومن دارم
فقط میخام ببینم این بانک مطمئنه یا نه؟
مجوز داره؟

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
بچه ها دارم کارامو ردیف میکنم تو این هفته برم مهر اقتصاد وام ۴درصد بگیرم
میخام بازپرداختش ۱۸ ماهه باشه یعنی ۶ ماه پولمو بخابونم
۱۸ تومن دارم
فقط میخام ببینم این بانک مطمئنه یا نه؟
مجوز داره؟

خیر در حال حاضر مجوز ندارد ، جز موسسات غیر مجاز هست و بانک نیست ، به شتاب هم وصل نیست .

اما این نکته رو هم بگم که شعب خیلی زیاد داره و از برخی بانک های خصوصی مشتری بیشتری داره و احتمال کمی میدم که مشکلی بخواد براش پیش بیاد ضمن اینکه پشتوانه هم داره !

وام 4 درصد میدن ؟ تا جایی من پارسال میدونستم طرح مهر 3 مهر 4 اینا داشتن یعنی پول میزاشتی بعد 15 درصد اینا میدادن پارسال

در ضمت بانک قزض الحسنه مهر شهرتون داره ؟ پیشنهاد میکنم یکسر بزن

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
خیر در حال حاضر مجوز ندارد ، جز موسسات غیر مجاز هست و بانک نیست ، به شتاب هم وصل نیست .
اما این نکته رو هم بگم که شعب خیلی زیاد داره و از برخی بانک های خصوصی مشتری بیشتری داره و احتمال کمی میدم که مشکلی بخواد براش پیش بیاد ضمن اینکه پشتوانه هم داره !
وام 4 درصد میدن ؟ تا جایی من پارسال میدونستم طرح مهر 3 مهر 4 اینا داشتن یعنی پول میزاشتی بعد 15 درصد اینا میدادن پارسال
در ضمت بانک قزض الحسنه مهر شهرتون داره ؟ پیشنهاد میکنم یکسر بزن
آره دوتا شعبه تو شیراز داره منتها من تماس گرفتم جواب درستی ندادن
وام چند درصد میدن؟

amirh7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
فعلا برای وام کم بهره بهترین بانک مهر اقتصاده
طرح میثاقش اگه اشتباه نکنم تا سقف 10 تومن را 4 درصد وام میده

puyamh

Registered User
لایک‌ها
14
من که نه شرایط گرفتن وام دارم ونه پارتیش رو یند هم ندارم.وامم به شدت نیاز دارم.وام فروشی نبود؟

puyamh

Registered User
لایک‌ها
14
من به بیست تا سی میلیون تومن شدید نیاز دارم سند هم ندارم پارتی هم ندارم نمیدانم چه کنم

salar2015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در مورد وام مسکن برای خرید یه واحد آپارتمان کسی اطلاع نداره مبلغ وام و شرایطش چیه ؟
در حال حاظر چیزی تو بانک مسکن سپرده نذاشتم. بدون سپرده شرایطش چیه و اگه سپرده گزاری کنم چقدر طول میکشه ؟
این آپارتمان هایی که خودشون وام دارن داستانشون چیه ؟

بالا