برگزیده های پرشین تولز

واگذاری حیوانات خانگی ( قبل از ارسال پست ، موارد پست اول مطالعه و رعایت شود )

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
چون درخواست زیاد بود و تاپیک مشابه هم زیاد داشتیم بطور آزمایشی این تاپیک شروع به کار می کنه
توجه داشته باشید که این تاپیک محلی برای کسب و کار نیست و برای انجام این مورد میتونید از قسمت بازارچه استفاده کنید
هر شخص مالک فقط یک پست مرتبط میتونه داشته باشه و اون پست باید شامل عکس و مشخصات باشه
این تاپیک جهت حمایت از حیوانات بخت برگشته ای که صاحب آنها امکان نگهداری ندارد احداث شده
پس لطفا جنبه کسب و کار به این تاپیک ندید

پ ن : کلیه مسایل مربوط به واگذاری یا انتقال ، مربوط به طرفین بوده و پرشین تولز و شخص دیگری در این ماجرا دخیل نیست
پیشنهادی یا انتقادی هم اگر بود ( در راستای تاپیک ) میپذیریم

k1mobile

Registered User
لایک‌ها
7
واگذاری دو عدد غاز در اردبیل و یا تهران با قیمت مناسب دوستان هر کسی خواست اطلاع بده

modj.ir

Registered User
لایک‌ها
136
چرا اینهمه اینجا اسپم میکنن :D !!? اون از سلام و احوالپرسی دیروز ، این هم از فروش غاز امروز !
توجه کنین نوشته شده اینجا برای فروش نیست !
من یک لاکپشت از این سنگاپوری ها دارم، لاکش داره ترم میشه چون نمی تونم قلاده ببندم ببرم برای گردش جلو آفتاب :D !!
اینها رو توو طبیعت هم نیمشه ول کرد. میگن آفت هستن برای ایران. کسی خواست بگه لااقل سرپرستیش رو بسپارم

fmirdamadi

Registered User
لایک‌ها
281
واگذاری دو عدد غاز در اردبیل و یا تهران با قیمت مناسب دوستان هر کسی خواست اطلاع بده

دوستمون مثل اینکه معنی واگذاری هنوز براشون خوب جا نیفتاده
اگه واگذاریه قیمت مناسبش دیگه چیه!؟!؟؟؟!؟!

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
بی نهایت مواظب باشید در واگذاری حیوانات

بنده چون چندین ساله در جریانش هستم بسیاری از موارد رو دیدم که طرف حیوان رو گرفته اذیت کرده یا فروخته یا حتی متاسفانه برای جنگ بین حیوانات استفاده کرده یا بدونه هماهنگی خانواده مسئولیت قبول کرده و حالا اون حیوان زبون بسته به دلیل مخالفت خانواده باید جاش تو خیابون باشه....

پس مواظب باشید همه انسانیت ندارند و بی مسئولیت تشریف دارند در قبال موجودات زنده ی دیگه

miladdn

Registered User
لایک‌ها
1,629
بی نهایت مواظب باشید در واگذاری حیوانات

بنده چون چندین ساله در جریانش هستم بسیاری از موارد رو دیدم که طرف حیوان رو گرفته اذیت کرده یا فروخته یا حتی متاسفانه برای جنگ بین حیوانات استفاده کرده یا بدونه هماهنگی خانواده مسئولیت قبول کرده و حالا اون حیوان زبون بسته به دلیل مخالفت خانواده باید جاش تو خیابون باشه....

پس مواظب باشید همه انسانیت ندارند و بی مسئولیت تشریف دارند در قبال موجودات زنده ی دیگه
شدیدا تایید میشه

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
من هفته پیش یه توله نزدیک مجتمع خرید بوستان دیدم که افتاده بود روی زمین. بیچاره از گرما له له می زد. بهش نون دادیم نخورد. سوسیس خریدیم بازم نخورد. فهمیدم توله است و شیر می خواد. لبنیاتی هم پیدا نشد که شیر بخریم واسش. مغازه داره می گفت اینو چند وقت پیش یکی اومده ول کرده و رفته. خیلی دلم واسش سوخت. الان توی خونمون 8 نفر مهمون داریم. بعدشم می خوایم بریم مسافرت و دو هفته ای نیستیم وگرنه خودم نگهش می داشتم.
دوستان هر کسی که جا داره بهش خونه بده. خیلی گناه داره به خدا....

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
درود،

یک عدد گربه حدودا چهار ماهه پنج ماهه، ک طی عمل جراحی یکماه پیش، دست چپش از بدنش جدا شد، ب هر حیوان دوستی ک بخواد واگذار میشه. در حال حاضر نگهداری از 19 تا گربه برام سخت هست. بینهایت افسرده هست و حتی "میو میو" نمیکنه. عزلت طلب شده و با دست راستش جلوی صورتش رو میگیره بعضی اوقات. اما مثل ی گربه ی معموی، راه میره. بینهایت خجالتی و ترسو شده. بینهایت. فقط کج خونه پیداش میشه کرد. پشت پرده مثلا. ی لگن گذاشتم اون گوشه و ازش نگهداری میکنم.

پ. ن. یکماه پیش ک پیدا کردم این پیشی رو، کاملا دستش از بدنش جدا بود و با چسپ نواری ب بدنش چسپونده بودن توسط رهگذران. و قطع شد طی عمل جراحی.
پ. ن. عکس هم ب همین پست اضافه میشه.
پ. ن. من مشهد هستم

بخاطر نور فلش، چشماش نیمه بسته افتاده.

P1040178.JPGP1040180.JPGP1040182.JPG

Last edited:

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
چرا اینهمه اینجا اسپم میکنن :D !!? اون از سلام و احوالپرسی دیروز ، این هم از فروش غاز امروز !
توجه کنین نوشته شده اینجا برای فروش نیست !
من یک لاکپشت از این سنگاپوری ها دارم، لاکش داره ترم میشه چون نمی تونم قلاده ببندم ببرم برای گردش جلو آفتاب :D !!
اینها رو توو طبیعت هم نیمشه ول کرد. میگن آفت هستن برای ایران. کسی خواست بگه لااقل سرپرستیش رو بسپارم

از این گوش قرمزهاست؟ عکس بذار ازش

fmirdamadi

Registered User
لایک‌ها
281
درود،

یک عدد گربه حدودا چهار ماهه پنج ماهه، ک طی عمل جراحی یکماه پیش، دست چپش از بدنش جدا شد، ب هر حیوان دوستی ک بخواد واگذار میشه. در حال حاضر نگهداری از 19 تا گربه برام سخت هست. بینهایت افسرده هست و حتی "میو میو" نمیکنه. عزلت طلب شده و با دست راستش جلوی صورتش رو میگیره بعضی اوقات. اما مثل ی گربه ی معموی، راه میره.

پ. ن. یکماه پیش ک پیدا کردم این پیشی رو، کاملا دستش از بدنش جدا بود و با چسپ نواری ب بدنش چسپونده بودن توسط رهگذران. و قطع شد طی عمل جراحی.

داداش یه عکسی بزار مشخصات خودتو بزار کدوم شهری توضیح بده
ممنون

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
من فکر میکنم اینو واگذار نکنی بهتره
اونایی که سالمه رو واگذار کن

مواظبت از این گربه شرایط مخصوصی داره البته که میتونه راه بره ولی به هر حال یکم مواظبت بیشتر میخواد

البته این فقط نظر منه

fmirdamadi

Registered User
لایک‌ها
281
درود،

یک عدد گربه حدودا چهار ماهه پنج ماهه، ک طی عمل جراحی یکماه پیش، دست چپش از بدنش جدا شد، ب هر حیوان دوستی ک بخواد واگذار میشه. در حال حاضر نگهداری از 19 تا گربه برام سخت هست. بینهایت افسرده هست و حتی "میو میو" نمیکنه. عزلت طلب شده و با دست راستش جلوی صورتش رو میگیره بعضی اوقات. اما مثل ی گربه ی معموی، راه میره. بینهایت خجالتی و ترسو شده. بینهایت. فقط کج خونه پیداش میشه کرد. پشت پرده مثلا. ی لگن گذاشتم اون گوشه و ازش نگهداری میکنم.

پ. ن. من مشهد هستم

بخاطر نور فلش، چشماش نیمه بسته افتاده.

مشاهده پیوست 424495مشاهده پیوست 424496مشاهده پیوست 424497

اخههههههه چقدر دوست داشتنیه
باد قدیما افتادم
دلم هواشونو کرده
اااااا
a4a8u9a7.jpg
e3eta9a8.jpg

نگفتید کدوم شهرید
اصفهان کسی بود من هستم

poyagostar

Registered User
لایک‌ها
68
بنده شدیدا احتیاج دارم اگه کسی جوجه مینا و یا هر پرنده دیگه ای داره که میخواد واگذار کنه به من بنده فقط پرنده .

sky13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام کسی توله ژرمن شپرد نر نداره بنده به فرزندی قبولش میکنم دی:D

rasana

Registered User
لایک‌ها
34

سلام دوستان

سگ تریر دارای شناسنامه و انگل زدایی شده و همه واکسنها را دریافت کرده است

ماده می باشد، اسمش جسیه، سفید با گوشهای حنایی

وسایل همراه سگ:

قلاده: 10 تومن
زنجیر: 10 تومن
کاسه غذا: 15 تومن
لباس: 50 تومن
ناخن گیر: 15 تومن
شانه: 13 تومن
باکس: 85 تومن
عروسک: 21 تومن
:blink::blink::blink::blink::blink:

واکسیناسیون سگ در 3 نوبت انجام شده و 150 تومن بابت واکسیناسیون پرداخت شده
تو شناسنامه ش مشخصه

سگ کاملاً آپارتمانی بوده و بسیار مهربان و بازیگوش می باشد

تقریباً قیمت سگ مفته

قیمت مقطوع با همه وسایل: 400 تومن
:thumbsup:

شماره تماس: 09380986389

72572849707851870537.jpg

59323728399558952927.jpg

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
من نمیدونم کجای دنیا گفته شده که واگذاری یک قرار داد یکطرفه هست
در توضیحات هم ذکر کردم
اگر کسی حیوان خانگی دارد و به دلایلی توانایی نگاه داری ان را ندارد
میتواند در این تاپیک تحت شرایط توافقی حیوان را واگذار کند و این امر در راستای حمایت از حقوق حیوانات هست
و از این جهت به این تاپیک انتقال داده شد که به صلاحدید مدیران خرید و فروش از نوع کاسبکارانه ممنوع میباشد
به این معنا که اگر شما بعد از این مورد مورد دیگری هم برای فروش داشته باشید که طوری استخراج شود که شما بدلیل سود مالی به این فعل پرداخته اید از ادامه فعالیت در این بخش جلوگیری میشود و برای موارد تجاری میتوان از بخش بازارچه استفاده کرد
وسلام

پ ن : لطفا اگر مسئله ای هست پی ام کنید و از پرداختن به مسایل حاشیه ای در این تاپیک خودداری کنید .

Nistama

Registered User
لایک‌ها
53
سگ تریر یا کلا گ آپارتماتی استان فارس بود من هستم

بالا