برگزیده های پرشین تولز

واگذاری وبسایت فروش خدمات اینستاگرام با سرور اختصاصی

PUYA141

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
91
سلام لطفا قیمت برام ارسال کنید
+ پاسخ این دوستمون
سلام . با توجه به محدودیت های جدید اینستاگرام 1 کا فالوور توی چه مدت زمان زده میشه؟ قیمت مد نظر و میزان درآمد ماهانه چقدر هست؟

ایران نشر

Registered User
لایک‌ها
21
سلام ، لطفا جزییات و قیمت را ارسال کنید .

Divarr

Registered User
لایک‌ها
54
سلام ، لطفا جزییات و قیمت را ارسال کنید .
جزیات سایت میزان درامد و قیمت رو پخ کنید
وقت بخیر
بزرگوار لطفا جزییات بیشتر رو برای منم بفرستید
درود
لطفا هزینه ها و درامد و قیمت رو برام بنده هم بفرستید اوکی بود بریم سر معامله
سلام، ارسال شد

baxiha

Registered User
لایک‌ها
173
سلام. لطفا اطلاعات کامل رو برای بنده هم ارسال کنید. میزان درامد فعلی و اینکه از کجا نمایندگی تهیه کردید( البته اگر امکانش هست )

aramfar

Registered User
لایک‌ها
19
سلام درباره طرز کار اسکریپت توضیحات برام بفرستید اینکه ای پی آی هست؟و به کدوم متصله؟و قیمت رو برام بفرستید

Divarr

Registered User
لایک‌ها
54

Divarr

Registered User
لایک‌ها
54
برای منم بفرستید
سلام وقت بخیر، سلام وقت بخیر، در حال حاضر درآمد نداره چون من یه پروژه دیگه رو استارت زدم این رو کلا وقت نکردم رسیدگی کنم حالا با همین شرایط هم مشتری های قدیمم چنتایی خاستن که ردشون کردم گفتم نمیتونم پشتیبانی کنم یه چنتایی هم تو سایت پرداخت کردن که پولشون و برگشت زدم.
و اینکه من خودم فروشنده اصلی نیستم حدود ۶ ماهی میشه که از یه شرکت نمایندگی گرفتم و به سرور اونا وصل ام ولی با یکی از افراد اون شرکت تو این مدت رفیق شدم و برای من خیلی خوب حساب قیمت خدمات رو.

خدمات از طریق سرور اختصاصی که خود اون شرکت راه اندازی کردن انجام میشن به همین دلیله که سفارشات انجام شده کیفیت خوبی دارن و سرعت بالا چون اختصاصیه و روش خیلی با وسواس کار کردن.

و سفارشات سریع انجام میشن بعد محدودیت های جدید اینستا کل سرورهای قبلی از کار افتادن و این سرور های جدید محدودیت های اینستا رو دور میزنن و سرویس ها با سرعت بالایی انجام میشن

golro

Registered User
لایک‌ها
67
هنوز منتظریم چیزی نفرستادید

بالا