برگزیده های پرشین تولز

واگذاری کلیه اعضا به وبمسترهای ایرانی سیستم کلیکی ایران امیر

sysiranamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سپاس و درود بی کران بر اعضای وبمسترهای سایت ها و فروشگاه دار ها و شرکت های تجاری

اینجانب مدیر سیستم کلیکی ایران امیر هستم و قصد دارم به یک نفر ویا کسانی که سیستم کلیکی دارند اعضای وفادار و بسیار خوب خودم رو به اونها اعطا کنم. بر کسی پوشیده نیست که امار و سیستم شرکت ایران امیر در حوزه اینترنت بر اساس سیستم کلیکی مشهور شده است و فروش محصولات این شرکت مدیون همین سیستم کلیکی میباشد.
بنده قصد دارم ضمن ادامه دهنده سیستم کلیکی ایران امیر اعضای خودم را به سیستم دیگر در صورتی که شرایط ایده ال داشته باشد همکاری نماید.
بطور واضح بگویم اعضای وبمستر من هم در سایت من فعالیت میکنند و هم در سیستم شما.
مناسب برای فروشگاه ها و کسانی که میخواهند فروش محصولاتشان را به یکباره چندین برابر کنند.
تنها کاری که باید انجام بدهید بدین شرح میباشد.
1- چون سود و فروش شما بالا است پس حتما حساب وبمسترها رو بدهید که همیشه با شما کار کنند.
2-سر به موقع دادن پول وبمسترها. شما در یک سال فعالیت این سیستم حتی یک نفر که شاکی باشه از سیستم کلیکی ایران امیر پیدا نخواهید کرد):hmm:
3- قیمت واگذاری اعضا بصورت اشتراکی با ایدی
poshtibani_iranamir
تماس بگیرند.
پس شد نصب سیستم کلیکی در سایت شما همراه با کلیه اعضای وبمستر
این یعنی اینکه شما نیز همانند ایران امیر بازدید خواهید داشت
مزیت های سیستم :
فروش شما را بالا خواهد برد
2- رتبه جهانی الکسای شما بطور چشمگیری بهتر خواهد شد. الان در حال حاضر رتبه الکسای ایران امیر
580 ایران میباشد که روز به روز در حال افزایش است.
3- افزایش فروش فروشگاه دارها به 20 الی 30 برابر
میزان فروش روزانه تقریبا 30 کالا الی 40 کالا در روز.( تقریبا 80 الی 100 هزار تومان) در بدترین شرایط
دارای پنل مدیریتی قدرتمند.
با تشکر از شما اعضای فروم پرشین تولز روز خوبی داشته باشید:):)
ادر وب سایت
http://www.iranamir.com/webmaster

یا علی

Last edited:
بالا