برگزیده های پرشین تولز

واگذاری گیم نت+کافی نت+اموزشگاه کامپیوتر

sh_b_e_1365

Registered User
لایک‌ها
256
سلام دوستان
بنده تو منطقه عباس اباد یه کافی نت گیم نت دارم که داخل سرای محله شهرداری قرار داره،که سرای محله کلاس های کامپیوترش شامل مبانی کامپیوتر ویندوز افیس اینترنت و ... رو به ما می ده ما برگزار کنیم تا همین هفته یه خانومی رو اورده بودم مسول برگزاری کلاس ها بود که یه شغل تمام وقت گیر اورد و رفت و کافی نت گیم نت رو هم بستم چون نه زمان نه نیروی کارش رو داشتم که اونجا رو بگردونه
حالا می خوام اون رو به کسی رایگان برای کار کردن واگذار کنم با چند شرط
1-اونجا 3 ماه بسته اس درامدش تابستون روز 60-70 بدون یه برگ تبلیغ کردن یعنی در امدش از همون افراد که به سرای محله می اومدن تامین می شد و در پاییز و زمستون متغییر بیشتر تعمیر میاد و بعد از ظهر ها واسه گیم نت پس کسی که میاد نباید الان انتظار درامد بالا داشته باشه ولی اگر تبلیغ حسابی کنه خوب می گیره
2-سیستم ها و همه ی تشکیلات شامل 7 تا سیستم برای بازی که تا 10 تا افزایش می دم و ... همه برای منه و کسی که میگیره اونجا رو هیچ حقی و مالکیتی روی اونها نداره
3-اجاره ای که پرداخت می کنه ماهی 200 هزار تومانه که فکر نمی کنم کسی بتونه با این قیمت توی سهروردی عباس اباد جا پیدا کنه تا فروردین هم نیازی نیست پولی بده از فروردین تا اخر قرارداد پای خودش یعنی بهمن و اسفند و فروردین فرجه پا گرفتن دوباره کافی نت
4-اگر بخواد می تونه مسول it سرای محله شهرداری بشه که ماهی 300 از طرف سرای محله حقوق می گیره یعنی می تونه 200 رو بابت اجاره بده که سر به سر بشه و 100 هم بمونه واسه خودش و کل درامد کافی نت هم سود خالص خودش و کلاس ها سود دوبلش
5-درصد سرا از کلاس های برگزاری 60 درصده بقیه به کسی که اونجا رو می گیره و کلاس ها رو دایر می کنه میرسه(پس کسی می گیره اونجا رو که بتونه کلاس برگزار کنه) من درصدی نمی گیرم تا بار اجاره از اینی هم که هست کمتر بشه
6-تنها چیزی که از اول به عهده ی خود طرف هست اینه که تبلیغات به عهده خودشه فقط همین من کمکی نمی کنم
7-چرا من این کار رو میکنم؟؟چون اونجا رو با وام خوداشتغالی گرفتم واسم مهمه باز باشه من خودم درامدم همه جوره از جای دیگه تامینه نیازی به اینجا ندارم الا باز بودنش،این طوری باعث میشه هم بانک به من گیر نده هم کسی نون ببره،که راحت اگه بخواد کار کنه کم کم 4 سال می تونه اونجا کار کنه
8-قرارداد من و شخصی که از من می گیره یکساله هست اونجا کلا در اختیارش قرار می گیره و مدیریتش تمام و کمال در اختیارشه انگار یه نفر براش یه کار راه انداخته و دیگه بقیه اش به همت و پشتکار خودش بستگی داره چه درامد برسه به 1 میلیون چه 0 تومن همش در اختیاره خودشه و می تونه تا هر چند سال خواست بمونه
5-تنها کمبود اونجا یه پرینتره که ردیفش می کنم

Last edited:

taktaz1

Registered User
لایک‌ها
51
مشهد بودی همه جوره می تونسی روم حساب کنی

samir2011

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هستم شرایط خاصی از طرف است

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
من هستم.کافی نت هم داشتیم و مشکلی یست از این بابت

تنها مشکلم اینه که از عباس آباد دور هستم

diagram

Registered User
لایک‌ها
27
داداش من هستم همه جوره هم به مدیریت کافی نت وارد هستم و علاقه دارم ممنون میشم منو قبول کنید تا شروع کنم

diagram

Registered User
لایک‌ها
27
خبرشو بهم بده ممنون ازت

mohammadlover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام
امکانش هست درباره وامی که گرفتید و چه سالی رو بفرمائید ؟

sh_b_e_1365

Registered User
لایک‌ها
256
بند جدید اضافه شد
دیگه خداییش از این بهتر کی تو این مملکت پیشنهاد میده؟
یه بند دیگه به شرایط اضافه شد
-اگر بخواد می تونه مسول it سرای محله شهرداری بشه که ماهی 300 از طرف سرای محله حقوق می گیره یعنی می تونه 200 رو بابت اجاره بده که سر به سر بشه و 100 هم بمونه واسه خودش و کل درامد کافی نت گیم نت هم سود خالص خودش و کلاس ها سود دوبلش
اگر می خوایید اونجا رو بهم زنگ بزنید
09399881388

Mr.Diyaco

Registered User
لایک‌ها
85
هر جوری فکر میکنم منفعت این کار شما اونم رایگان (( با عنوان کردن گرفتن وام .... )) غیر قابل درک می باشد ...
البته قصد جسارت توهین و این چیزا رو اصلا و ابدا ندارم
فقط برام سوال شده ....
و دلیل قانع کننده ای را بیان کنید
پ.ن : آدم می تونه یک شاگرد بگیره ... به این دلیل هست توضیح شما کمی ... !!!

sh_b_e_1365

Registered User
لایک‌ها
256
هر جوری فکر میکنم منفعت این کار شما اونم رایگان (( با عنوان کردن گرفتن وام .... )) غیر قابل درک می باشد ...
البته قصد جسارت توهین و این چیزا رو اصلا و ابدا ندارم
فقط برام سوال شده ....
و دلیل قانع کننده ای را بیان کنید
پ.ن : آدم می تونه یک شاگرد بگیره ... به این دلیل هست توضیح شما کمی ... !!!
بنده مشكلي ندارم با نظر شما هر كسي مايله هرجور فكر كنه
بنده خودم در سخت ترين شرايط و وقتي تازه ازدواج كردم بيكار شدم و با سختي خون دل خوردن رسيدم به جايي كه كافي نت با 30 تا سيستم دارم و كار واردات قطعات ابزار دقيق هستم و احتياجي به اين كافي نت ندارم بنده با وام اينجا رو گرفتم و دينش به گردنم هست چئن حق يه نفر ديگه ضايع شده البته زماني كه درخواست وام دادم بهش احتياج داشتم اما الان نه تاكيدم هم روي لياقت كسي بوده كه مي خواد بياد بگيره يه جوون مثل خودم كه صفر باشه و حداقل كمكي كه از دست برمياد بهش بكنم به جاي اينكه بزارم وسايل خاك بخوره اما چرا شاگرد نمي گيرم؟چون كسي رو كه بهش اونجا رو ميدم اگه شاگرد باشه تمام دردسرش براي منه،كلاس ها به موقع برگزار شه يه روز اينترنت وصل نيست يه روز بايد بشينيم حساب كتاب كنيم و .... كسي كه اونجا بهش واگذار ميشه يه جورايي اگه مدير باشه بيشتر دلش مي سوزه تا شاگرد باشه
پ.ن:تو اين مملكت بخواي كار خير كني يا همه بهت شك مي كنن يا تهمت مي زنن بنده براي همين بنده يكي از اشنايان رو اوردم سركار،خدا رو شكر راضيه تو همين 2 روزه و فعلا قرار شده قراردادي با سراي محله به صورت قراردادي مدير اي تي سراي محله و مدير تيم منتخب گيم نت منتطقه 7 شهرداري ها بشه،دوستاني كه ترديد كردن ضرر كردن،شانس در خونه ادم رو يه بار ميزنه

بالا