برگزیده های پرشین تولز

واگذاری یا مشارکت در اکانت فریلنسری خارجی (freelancer.com)

فترمه

Registered User
لایک‌ها
290
با سلام به همه

من یک اکانت فعال و کاملا وریفای شده در سایت فریلنسری خارجی freelancer.com دارم.
قصد دارم از یکی از دوستان کمک بگیرم برای همکاری مشترک در این سایت و در نتیجه فعالتر کردن اکانت، دریافت پروژه های بیشتر و کسب درآمد بیشتر در این سایت.

این اکانت از کشور مالزی وریفای شده و تا حالا 12 پروژه انجام داده و مقداری پول هم ازش برداشت شده و هیچ مشکلی نداره (سیم کارت فعال مالزی هم برای برداشت پول خریده شده است).

این اکانت در حوزه مدیریت سرورها-سیستمها و شبکه های کامپیوتری (system admin, devops, network admin) تعریف شده و پروژه انجام داده است.

اگه کسی به همکاری مایل است، لطفا پیام خصوصی بفرستد.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,187

30Garo

Registered User
لایک‌ها
107
حوزه سختی تعریف شده اکانت. صفحه پروفایل اکانت مورد نظر را میتونید ارسال کنید؟

alpine91

Registered User
لایک‌ها
29
با سلام به همه

من یک اکانت فعال و کاملا وریفای شده در سایت فریلنسری خارجی freelancer.com دارم.
قصد دارم از یکی از دوستان کمک بگیرم برای همکاری مشترک در این سایت و در نتیجه فعالتر کردن اکانت، دریافت پروژه های بیشتر و کسب درآمد بیشتر در این سایت.

این اکانت از کشور مالزی وریفای شده و تا حالا 12 پروژه انجام داده و مقداری پول هم ازش برداشت شده و هیچ مشکلی نداره (سیم کارت فعال مالزی هم برای برداشت پول خریده شده است).

این اکانت در حوزه مدیریت سرورها-سیستمها و شبکه های کامپیوتری (system admin, devops, network admin) تعریف شده و پروژه انجام داده است.

اگه کسی به همکاری مایل است، لطفا پیام خصوصی بفرستد.
سلام در زمینه برنامه نویسی و ساخت انواع پروژه با انواع زبانهای برنامه نویسی و فریم ورکهای روز دنیا میتونیم همکاری داشته باشیم

front-end back-end

JavaScript
node.js
golang
python
php
c#

react
Django
flask
Laravel

همچنین در پیاده سازی زیرساختهای High-Frequency Trading (HFT) برای hedge fund ها و trading institution ها تجربه داریم و میتونیم درامد بسیار خوبی داشته باشیم.

موارد بیشتری هم هست که در صورت تمایل میتونیم صحبت کنیم راجع بهشون

بالا