برگزیده های پرشین تولز

واگذاری 4000 مدرسه به حوزه علمیه قم

SadyProgrammer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بدون توضیح اضافی

قراره 4000 مدرسه به حوزه علمیه قم واگذار بشه.
این در حالیه که از گذشته تا الان کمبود مدرسه هست و اکثر مدارس دو شیفته هستن.
قراره فک کنم مثه پیش دبستانی پیش حوزوی باشه.
اگه فردا دیدید یه پسر 5 ساله ای رو تنش لباسی مثه لباس سندباد کردن تو خیابون داشت امر و نهی میکنه بهتون حواستون باشه.

تاپیک جنبه اجتماعی فرهنگی داره.واسه مدیرا گفتم اینو.

به نام يزدان و با درود...
اگر دوستان عزيز يك نگاهي به كتب درسي خود بيندازند خواهند دانست كه همين حالا هم ما كلي درسهاي حوضوي خونديم! فقط تا حالا خودمون خبر نداشتيم! و در نظر من كار زياد بدي هم نكردند دست كم اگر ظاهر و باطن اين جا يكي بود دست كم خودمان را بهتر از اين تحمل مي‌كرديم! ;) خب اگر همه‌ي مدرسه‌هاي هم حوضه‌ي علميه بشوند چيز زيادي تغيير نخواهد كرد! دست كم اين جوري ديگر خيال همه راحت است كه اين جا چه خبر هست و چه خبر نيست! :blink:

SadyProgrammer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منصور جان ميتوني پيش قدم باشي ...احتمالا اين طرح تو برنامه ريزي چندسال ديگشون باشه ،با احداث اين حوزه- مهد كودك مسئولين رو قافل گير كن !

فكر زياد بدي هم نيست دست كم اين جوري بچه ها مون تناقضاتي را كه ما تجربه كرديم تجربه نخواهند كرد! از اول خياله همه راحته! :wacko: شايد بهتر بود ما هم به جاي زبان فارسي عربي ياد مي گرفتيم و به جاي اومدن تو اينترنت مي نشستيم مفاتيح الجنان مي‌خوانديم كلي هم حال مي‌كرديم! :eek:
راستي بچه‌ ها اگر چهارتا آدم حسابي مانند كوروش و بابك خرمدين تو تاريخ ما نبودند و ما الآن مانند خيلي‌ها (مصر سوريه و ...) اگر عرب شده بوديم از اين همه تناقض خلاص بوديم! (پايه‌ي روانشناسي اين جمله است= تناقض عامل بيماري رواني است!) :eek: اما امروز ما نه آن پهلوان دلير راستگوي پيشينيم و نه يك عربي كه دست كم به قانون اسلام عمل مي‌كند (افلاطون مي‌فرمايد: قانون بد بهتر از بي قانوني است!) آنچه كه ما امروز در جامعه داريم بي قانوني است! :(

فرجاميد به درود و شادي وهان و فرارون كنشنان!

بالا