• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

وایمو (WiMO) اولین شبکه‌ی اینترنت پرسرعت بی‌سیم محلی مبتنی بر فناوری Wi-Fi

laleh1380

Registered User
لایک‌ها
19
وایمو (WiMO) اولین شبکه‌ی اینترنت پرسرعت بی‌سیم محلی مبتنی بر فناوری Wi-Fi

وایمو (WiMO) اولین شبکه‌ی اینترنت پرسرعت بی‌سیم محلی مبتنی بر فناوری Wi-Fi با پوشش گسترده می‌باشد که توسط شرکت ارتباطات مبین‌ نت ، تنها دارنده پروانه ارایه خدمات ارتباطی بی­ سیم با فناوری وایمکس در سراسر کشور از سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی، در اماکن عمومی و پرتردد مانند مراکز خرید، پایانه­ ها، بانک­ ها، فرهنگسرا­ها ، کتاب خانه­ ها ، رستوران­ ها، سرای محله ها،دفاتر خدمات الکترونیک و... راه‌اندازی گردیده است و این امکان را برای کاربران فراهم می­ آورد از طریق تلفن همراه،لپ­ تاپ، تبلت و یا هر گونه دستگاه مجهز به فناوری Wi-Fi و بدون نیاز به مودم و نرم افزارهای جانبی به آسانی به اینترنت دسترسی داشته باشند .

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

البته برای من پیامک فعالسازی رو نمیفرسته ولی شما دوستان امتحان کنید چون برای خیلی از دوستانم اس ام اس اومد...

ah76

Registered User
لایک‌ها
17
عجب چیز ردیفیه خدا کنه زودتر تو همه شهر ها بیاد

فرشید

Registered User
لایک‌ها
122
در کلیه نقاط تحت پوشش وایمو می توانید بطور رایگان از خدمت وایمو با سرعت ۳۲ کیلو بیت بر ثانیه و بدون محدودیت دانلود بهره مند شوید.

یعنی این دروغی که گفته راسه؟!

shitokai

Registered User
لایک‌ها
157
آقا تو کل تهرانه یا فعلا تو اماکن عمومی؟
کسی الان تو خونه استفاده کرده؟

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
سلام.دوستان من وایمو استفاده میکنم،اما میخوام بدانم چه طوری پرداخت ها انجام میشه؟!

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
من که فریب این چیز ها رو نمیخورم شما هم باور نکنید و واقعیت وضعیت گند اینترنت ایران رو ببینید و خیال پردازی نکنید. یه کم روشن فکر باشید

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
من که فریب این چیز ها رو نمیخورم شما هم باور نکنید و واقعیت وضعیت گند اینترنت ایران رو ببینید و خیال پردازی نکنید. یه کم روشن فکر باشید
مرسی روشن فکر جان,اما بنده داشنجو رشته ای تی هستم,7سال هم سابقه فعالیت دارم :) فکر نکنم نیازی به توضیح شما باشه
وضعیت نت ایران مشکل داره؟ مشکلی نیست شما بیشتر پرداخت کن سرعت بالاتر بگیر بهتر میشه
و رابطه با وایمو هم بنده سوال کردم,سرعتش واقعا عالی فقط مشکل اینجاست که تو نسخه رایگانش حالت تستر داره باید مثلا(مثلا) بعد از 10دقیقه اگر استفاده نکردی از اینترنت دوباره وصل بشی اما نسخه های پرسرعتش نه
خیلی هم راضی هستم ,دوستانی که تو محدوده وایمو هستن حتما استفاده کنن,من با یوز و پس خودم با موبایل و لپ تاپ وصل میشم(در حد وب گردی ,ایمیل,وایبر و اینستا) راضی هستم به برخلاف دوست روشن فکرمان,خیال پردازی ها درست هست منم فکر میکردم رایگان و عمومی هست 10نفر وصل بشن قطع میشه و ... اما واقعا بدون مشکل هست بنده هم در دانشگاه استفاده میکنم فکر نکنم نیاز باشه بگم چند نفر وصل میشن
بلاخره ایران هم پیشرفت میکنه ;)

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
مرسی روشن فکر جان,اما بنده داشنجو رشته ای تی هستم,7سال هم سابقه فعالیت دارم :) فکر نکنم نیازی به توضیح شما باشه
وضعیت نت ایران مشکل داره؟ مشکلی نیست شما بیشتر پرداخت کن سرعت بالاتر بگیر بهتر میشه
و رابطه با وایمو هم بنده سوال کردم,سرعتش واقعا عالی فقط مشکل اینجاست که تو نسخه رایگانش حالت تستر داره باید مثلا(مثلا) بعد از 10دقیقه اگر استفاده نکردی از اینترنت دوباره وصل بشی اما نسخه های پرسرعتش نه
خیلی هم راضی هستم ,دوستانی که تو محدوده وایمو هستن حتما استفاده کنن,من با یوز و پس خودم با موبایل و لپ تاپ وصل میشم(در حد وب گردی ,ایمیل,وایبر و اینستا) راضی هستم به برخلاف دوست روشن فکرمان,خیال پردازی ها درست هست منم فکر میکردم رایگان و عمومی هست 10نفر وصل بشن قطع میشه و ... اما واقعا بدون مشکل هست بنده هم در دانشگاه استفاده میکنم فکر نکنم نیاز باشه بگم چند نفر وصل میشن
بلاخره ایران هم پیشرفت میکنه ;)
ببین دوست عزیز من نگفتم اینترنت نیست گفتم وضعیت اینترنت ایران را با کشور های پیشرفته که هیچ با وضعیت مثلا پاکستان مقایسه کنید. از ترس براندازی چندین برابر قیمت واقعی از مردم هزینه اینترنت میگیرن.
سرچ کنید مقایسه اینترنت ایران با اینترنت پاکستان

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
ببین دوست عزیز من نگفتم اینترنت نیست گفتم وضعیت اینترنت ایران را با کشور های پیشرفته که هیچ با وضعیت مثلا پاکستان مقایسه کنید. از ترس براندازی چندین برابر قیمت واقعی از مردم هزینه اینترنت میگیرن.
سرچ کنید مقایسه اینترنت ایران با اینترنت پاکستان

عزیز جان،چرا ما باید کشور خودمان را با کشور دیگه مقایسه کنیم؟سوال هم که اصلا این نبود بماند ،اما شما که خودتان از اینترنت کشور دیگه حرف میزنید 100٪ باید بدانید،فیلترینگ همه جا هست،هرکشوری فرق داره فقط،اونا هم شما فکر نکن کل کشور مجهز به اینترنت پرسرعت هست،اوناهم چیزی مثل همین وایمو دارن،با محدودیت های خاص ،به طور مثال محدودیت سنی دارن،هر سایتی نمیتوانن باز کنن و...
اما اصلا ما نباید مقایسه کنیم،مثل این میماند که بگیم اونجا قیمتش اینقدره قیمت اینجا اینقدره،اونجا قانون اینه ما این قانونو داریم... هرجا یه طوری دیگه ،مقایسه میخواهیم کنیم شهر با شهر یا ای اس پی با ای اس پی... داخلی

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
عزیز جان،چرا ما باید کشور خودمان را با کشور دیگه مقایسه کنیم؟سوال هم که اصلا این نبود بماند ،اما شما که خودتان از اینترنت کشور دیگه حرف میزنید 100٪ باید بدانید،فیلترینگ همه جا هست،هرکشوری فرق داره فقط،اونا هم شما فکر نکن کل کشور مجهز به اینترنت پرسرعت هست،اوناهم چیزی مثل همین وایمو دارن،با محدودیت های خاص ،به طور مثال محدودیت سنی دارن،هر سایتی نمیتوانن باز کنن و...
اما اصلا ما نباید مقایسه کنیم،مثل این میماند که بگیم اونجا قیمتش اینقدره قیمت اینجا اینقدره،اونجا قانون اینه ما این قانونو داریم... هرجا یه طوری دیگه ،مقایسه میخواهیم کنیم شهر با شهر یا ای اس پی با ای اس پی... داخلی
نتیجه مقایسه پیشرفت و رفع نکات منفی هست. موقع گرونی و... ساکت بمونید ولی موقع انتخابات صف بکشید همین کار ها رو کردیم که از همه جا عقب افتادیم

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
نتیجه مقایسه پیشرفت و رفع نکات منفی هست. موقع گرونی و... ساکت بمونید ولی موقع انتخابات صف بکشید همین کار ها رو کردیم که از همه جا عقب افتادیم

شما که هیچ ،10000 نفر مثل شما،روزی 3بار به نوبت اعتراض کنن هیچ اتفای نمیفته...
پس فقط میشه با شرایط موجود کنار بیایم وسعی کنیم لذت ببریم ،چه خوب چه بد انتخاب دیگه ای نیست

بالا