برگزیده های پرشین تولز

وایمکس یا adsl.. مسئله این است!

ITstudio

Registered User
لایک‌ها
7
سلام،
از دوستان صاحب نظر خواهش می کنم راهنمایی کنید کدوم یک از نظر سرعت و هزینه مناسب تره؟
ما هم دیگه داریم دل می کنیم از این دایال آپ لعنتی!

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
بابا وایمکس چیه ، جک ِ...

ADSL بگیر خیالت راحت..

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
اتفاقا تنها چیزی که تو دنیای اینترنت ایران درحال حاضر اصلا مسئله نیست، جواب سوال وایمکس یا adsl هست ! انقدر جواب این سوال واضح هست که جای هیچ مسئله‌ای باقی نمونده !

فکر wimax ایرانسل رو حالا حالا ها از سر بیرون کنید ...

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
adsl....

w4b3

Registered User
لایک‌ها
9
در مورد وایمکس ایرانسل که دوستان بهتر گفتند !

شما حساب کن تا زمانی که چندین شرکت کاملا" خصوصی با پهنای باند خصوصی در زمینه وایمکس نباشه ،

و رقابت نباشه وضع همینه ، این ایرانسل با این خدمات و سرویس وایمکس ریدمانش هر جور دلش بخاد به ملت می چپونه !

نمی تونید انتظار داشته باشید ، حالا حالا ها این وایمکس مونده تا از نظر قیمت و کیفیت به اون
سطحی که شما انتظار دارید برسه ...

همون adsl ...بگیرید.

ITstudio

Registered User
لایک‌ها
7
البته wimax ایرانسل منظورم نبود، شرکت های دیگه چه طوریاس؟
یک سوال دیگه: برای ثبت نام adsl احتیاجی به حضور مالک خط هست یا با بردن مدارکش می شه حلش کرد؟ آخه صاحب خط اون طرف آبه...

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
وایمکس شرکت‌های دیگه خوبه. چون عمومی نیست و کلا قضیه اونها متفاوته ... ولی هزینه‌ی خیلی بالایی داره که قابل مقایسه با adsl نیست. اگر از پس هزینه‌هاش برمیاید، مشکلی نداره ... از adsl هم بهتره !

ahmaad313

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان برای سرعت 512 و یک مگابایت کدوم ای دی اس ال بهتره

(کلا ای دی اس ای که سرعت بیشتری نسبت به سرعت خریداری شده بده میشناسید؟)

irancell-mtn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1همه چیز در مورد وایمکس ایرانسل (از ثبت نام تا بسته شدن حسایم در 4 روز!)به تمام دوستان و عزیزانم خواهش میکنم تا حتما قبل از گرفتن وایمکس ایرانسل حتما و حتما با دوستانی که قبلا از این سرویس استفاده کردند مشورت کنید.تا مثل من به این روزگار نیفتید.
اول از اینکه مودم ها چینی هستند و انصافا با دیدن اون فقط خودتون نظر بدین که 110 هزارتومان و دویستو اندی هزار تومان !!!!! بابت اون میرزه یا نه؟!!:eek: (بماند که موقع پرداخت با عوارض و مالیات افزوده و یک سری هزینه یامفت و بازی با کلمات ، 110 هزار تومان به163 هزار تومان میرسه(میتونید امتحان کنید!)
دوم: میتونید امتحان کنید ،هر دفعه که زنگ میزنید به شما یک توصیه ای میکنند!! و معمولا به همه افراد در ایتدا مودم فضای باز پیشنهاد میشه!! مثل خود من که در تماس اول خانمی که مشاوره میداد به من گفت که با مودم داخلی هیچ امکان کانکت وجود نداره! ولی من سرانجام با مودم داخلی کانکت شدم!(البته فقط برای 4روز!) و با چند بار تماسی که بعدا گرفتم مشخص شد این معمولا رویه کار هست! وعزیزان این رو بدونند که اصلا اینطور نیست که با مودم بتونید در حال حرکت کانکت شوید(طبق صحبتهای نصاب مودم و کارشناسان خود ایرانسل!) این رو هم بگم که گیرندگی مودم توی خونه شما با همسایتون کاملا فرق داره(این رو شخصا تست کردم) یعنی این فکر رو کاملا فراموش کنین که مودم را دستتون بگیرید و هر جایی خواستید برید و کانکت شید!(این قرتی بازیا به ایران نیومده) البته شاید خیلی جاها آنتن بده و لی ایرانسل هیچ تضمینی نمیده.اگر حرف من رو باور ندارید تماس بگیرید. موقع تماس اولین چیری که از شما سوال میشه آدرس دقیق هست،حتی گاهی پلاک و طبقه چندم بودن هم مهمه!!!(از خود من چون منزلمون5طبقه بود سوال شد!)
سوم : برای پشتیبانی باید با خطوط ایرانسل تماس بگیرید!! اگر از خطوط غیر ایرانسل تماس بگیرید برای شما دقیقه ای 40-50 تومان خرج داره که ممکنه تا آخر یک ماه این هزینه از خود هزینه اشتراک بیشتر شه!!! (در هر تماس حد اقل 4 دقیقه باید پشت خط بمونید!حالا بماند که ما10 دقیقه هم منتطر بودیم)و اگر بخواهید از خطوط ایرانسل تماس بگیرید(که ارزان تره) به آرزوی ایرانسل کمک کردین چون باید یک خط ایرانسل تهیه کنین(یعنی هر کس وایمکس بخواد باید یک خط ایرانسل هم بخواد!!!!:( )
چهارم : موقع ثبت نام اگر پی گیری نکنید تا 17 روز هم آوردن مودمتون به طول میانجامه!(من تو این توشته از تجربیات5 نفر از دوستانم استفاده کردم ما هممون با هم برای ثبت نام اقدام کردیم) وکمترین زمان برای ارسال مودم بین دوستانم برای من بوده که7 روز بوده و انصافا10 بار تماس گرفتم و خواهش وتمنا کردم که کارم رو راه ببندازند!
پنجم : در مورد سرعت دانلود و محاسبه هزینه ها و اتفاقی که برای من افتاد و گند های زیادی که از ایرانسل برای من رو شد ( طبق آخرین تماس، مشاوران ایرانسل با نهایت گستاخی به گفتند که من باید ماهی حدود دویست هزار تومان بابت هر ماه با سرعت 128 و 3 گیگ حجم بپردازم!!!!!چیزی که به فریب تو سایت ایرانسل نوشته 15هزار تومان!!! چون این مقدار برای من توی 2 روز تمام شد!!!!) تو یه قسمت دیگه توضح میدم.حالا شاید بهتر میفهمم که چرا شرکت ام تی ان ایرانسل برای یک چیزی مثل وایمکس که اصلا نمیتونه مثل سیم کارتها همه گیر و پاپیولر شه اینقدر تبلیغات چند میلیارد تومانی میکنه !(چون تا همین الان فکر کنم چند برابرشو در آورده) نحوه شارژ، کم کردن اعتبار و تمدید ماهانه اعتبار در سرویس وایمکس ایرانسل بسیار عجیب ،غیر صحیح، دروغین و گنگ هست . انقدر گنگ که مشاوران چون نمیتوانند جواب گوی من باشند تماس من را در چند مورد قطع کردند!!!!طوریکه ایرانسل مدعی است من در یک روز حدود175 گیگ دانلود کرده ام !!!!حال اینکه کل شارژ من برای 2 ماه 6 گیگ بوده!به همین علت6گیگ شارژ من 4 روزه تمام شد و کلی هم بدهکار شدم که بسیار خنده دارو مضحک است. پس تورو به خدا این ها رو بخونید و به دوستانتون هم اطلاع بدید تا دیگه مثل من گول این فریبکاران رو نخورند! و مثل من بشون توهین نشه و حقیر نشن و وقت و پولشون رو حروم نکنن.

amk

Registered User
لایک‌ها
9
adsl بگيري بهتره....كمتر حرص ميخوري...

Mohammad 1985

Registered User
لایک‌ها
1
من کاربر وایمکس ایرانسل هستم ! جایی که ای دی اس ال هست فقط و فقط ای دی اس ال بگیرید و بس !

King Cyrus

Registered User
لایک‌ها
21
درود
از دیدگاه من نیز ADSL گزینهٔ بهتری است.

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
بابا ديگه طرف عمرا دنبال wwimax بره
همون adsl بهتره فعلا

xms

Registered User
لایک‌ها
387

xms

Registered User
لایک‌ها
387
معلوم که adsl فعلاً از همه نظر بهتر هست .

فقط وقتی wimax بگیرید که مجبور باشید و اصلاً دسترسی به adsl نباشه. مثلاً جایی که تلفن ثابت نباشه یا خطتتون
pcm باشه یا فیبر نوری باشه.

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
البته زیاد سخت نگیرید

یه چند ماه دیگه وای مکس داتک هم رو نمایی می شه که اگه اشتباه نکنم از سامسونگ خریداری کرده.قرار بود ابتدای 89 شروع به اقدامش کنه

وایمکس اسپادان اصفهان هم ماه دیگه رونمایی می شه

اینا می تونه بازار رقابت رو داغ تر کنه.

البته از یه شرکتی که تو کار تبلیغات انبوه هست نمی شه توقع داشت که سرویس قوی بده.اونم در ایران که هرکی هرکی هست.ایرانسل سابقه درخشانی نداره ! فقط با تبلیغات سر مشتری ها کلاه می زاره.

من به وای مکس داتک خیلی بیشتر امیدوار تر هستم.البته مسلما اینکارو نمی کنم فعلا.

الان همه چی خونه ما با اینترنت بی سیم کارت می کنه.یه دونه وایرلس یو اس بی گرفتم ای دی اس ال خونه رو وایرلس کردم.همه جا به کارم می یاد ! فقط حیف که تلویزیون خونه با لن کار می کنه !

واقعا تو این مملکت حق ما خیلی بیشتر از این حرفاست.

تصورش رو کنید.یه لب تاب مینی دارم که هرجای خونه باهاش می رم اینترنت رو داره ! گوشیم همیشه اینترنتش فعاله ! کامپیوتر خونه اینترنت داره !

فعلا وایرلس خیلی بهتر از وای مکس هست !

Last edited:

bazykon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با این سرعت اینترنت فقط دایل آپ

بالا