برگزیده های پرشین تولز

وبلاگ سینمایی

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
من چندتا وبلاگ در مورد کارگردانها و بازیگران مورد علاقه ام راه اندازی کردم که به مرور تعداشون بیشتر هم میشه. فعلا وبلاگهای روبرتو بنینی ، فدریکو فلینی و جیم جارموش رو راه اندازی کردم و درفرصتی دیگر چندتا دیگه اضافه میکنم. ازتون دعوت میکنم از این وبلاگها بازدید کنید و نظراتتون رو بگید:

http://benigni.persianblog.com/
http://jarmusch.persianblog.com/
http://fellini.persianblog.com/

من در وبلاگ نویسی تجربه چندانی ندارم. دوستانی که تجربه بیشتری دارن در مورد قالب و طرح وبلاگ منو راهنمایی کنند. علی الحساب در گذاشتن لینکی برای موضوعات مطرح شده در گوشه ای از وبلاگ خودم مشکل دارم. ممنون میشم یکی راهنمایی کنه!

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
نمیدونم کسی به وبلاگهای من سر زده یا نه. در وبلاگهای جیم جارموش و فدریکو فلینی شرح زندگی و فیلم شناسی اونا رو اوردم و در اینده نزدیک هم تک تک فیلمهاشون رو نقد و بررسی خواهم کرد. در حال حاضر دارم وبلاگ روبرتو بنینی رو کامل میکنم وقتی این وبلاگ کمی سروسامون گرفت میرم سراغ بقیه. ژان رنو هم تو برنامه هست و بزودی اضافه میشه.

مطالبی که در وبلاگ روبرتو بنینی تاکنون مطرح شده عبارتند از:

شرح زندگی نامه، نقد وبررسی فیلمهای ببر و برف، پینوکیو، زندگی زیباست و شرح مراسم جشنواره فیلم کن 1998.

مطالبی که در اینده به مرور اضافه خواهد شد هم شامل
شرح مراسم اسکار 1999، نقد وبررسی فیلمهای هیولا، جانی خلال دندون، شیطان کوچک، کاری جز گریه نمانده، شب روی زمین، مغلوب قانون ... و همچنین شرح برنامه های تلوزیونی سن رنو، شب سپید، راک پلتیک و.. هستش.

اگه از فیلمها و بازیهای این بازیگرا و کارگردانها خوشتون میاد تردید نکنید و به این وبلاگها سر بزنید، چون فکر نمیکنم جای دیگه بتونید سایت فارسی کاملتری پیدا کنید. اگه پیدا کردید بگید که ما کرکره رو بکشیم پایین!

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
ممنون برای اطلاعاتی که اونجا قرار دادید کاشگی یک وبلاگ هنری داشتین و نه 3 تا که فقط به یکی اش سر میزدیم نه چندتا.

موفق باشید.:)

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
با تشکر از لطف شما.
حقیقتش من هم دوست داشتم همه مطالب یه جا قرار داشت و مجبور نبودم هر بار با یه اکانت وارد بشم. در عین حال هم نمیخواستم مطالب باهم مخلوط باشه. و از اونجاییکه نمیدونم چطور میشه تو یه وبلاگ چند صفحه مختلف داشت، به همین علت راه دیگه ای به نظرم نرسید. وبه این صورت عمل کردم.

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
خواهش میکنم.
بخش بخش میکردید راحت میشدید.
هر بخش خبر ر رابطه یک موضوع

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
ببخشید ، گفتم که من هنوز خیلی ناشی ام و فقط یه هفته اس که اومدم تو خط وبلاگ نویسی!.
منظور شمارو از بخش بخش کردم متوجه نمیشم. یعنی مطالب همه در یک صفحه باشند؟ یا میشه صفحات مختلفی رو تعریف کرد؟

با تشکر از وقتی که برای پاسخ دهی میگذارید!

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
شما یک وبلاگ که ساختید چندتا بخش براش درست کنید(categories)
یک کم با سیستم های وبلاگ در blogspot.com ور برید یاد میگیرید.

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
کمک بدبخت شدم.
این پرشین بلاگ پدر منو دراورده. بار اول که این اتفاق افتاد به حساب ناشی گری خودم گذاشتم. اما اینبار به خدا اصلا تقصیر من نبود. :wacko:
مشکل اینجاست که من یه پست جدید تو وبلاگ زدم و بعدش که اومدم وبلاگ رو باز سازی کنم خطا داد که مشکلی در ذخیره سازی صفحات وجود داره و بازسازی نمیشه. اخرین پست رو پاک کردم و امتحان کردم، بازهم همین خطا رو داد. حتی چند پست دیگه رو پاک کردم بازم درست نشد. الان هرچی ارسال میکنم. ذخیره میشه. اما وبلاگ بازسازی نمیشه تا نشونشون بده.
آیا راهی برای حلش هست؟
منکه دیگه حوصله ندارم بشینم از اول همه پستها رو دوباره بزنم.

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
خداییش اگه کسی راهی بلده راهنمایی کنه.
وگرنه مجبورم وبلاگ رو حذفش کنم و نمیدونم حالش رو داشته باشم پستها رو دوباره بزنم یانه:eek:

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
من بهتون pm میدم و اونجا دربارش بحث کنیم.
ok
فعلا"

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
مثل اینکه این مشکل تنها برای من پیش نیومده و تو سایتهای دیگه هم اشخاصی این مشکل رو از دیروز اعلام کردند. در هر صورت منتظر PM شما هستم. و چون آدم عجولی هستم تصمیم دارم اگه تا آخر شب درست نشه پرشین بلاگ رو ول کنم برم سراغ BLOGFA فعلا هم یه ذره شو شروع کردم :http://www.benigni.blogfa.com/ .
مرسی از زحمتی که میکشید.

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
مثل اینکه خود به خود درست شد. خیر سرشون با این سرورهاشون. فقط میخواستند چند ساعت ما رو تو اینترنت دربدر کنند و اعصابمونو به هم بریزن. اما در کل فکر کنم Blogfa خیلی بهتر باشه. ایکاش از اول اونجا رو انتخاب کرده بودم.

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
این روزها به جای گشتن تو اینترنت و مطلب مفید جمع کردن همش وقتم صرف درست کردن ایرادهای وبلاگ شده. مردم از دست این پرشین بلاگ.
حالا قالب سایت رو به هم ریخته، سه چهار ساعت هم وقت گذاشتم درست نشد که نشد.

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
یه دو ساعتی سرکار بودم، اما بلاخره اثاث کشی کردم. امیدوارم این BLOGFA بهتر باشه و اینقدر اذیت نکنه!

http://www.benigni.blogfa.com/

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
علی رغم تمام موانع و مشکلات، وبلاگ روبرتو بنینی تقریبا کامل شد. در روزهای آینده به تکمیل وبلاگ جیم جارموش میپردازم. امید که مورد توجه سینما دوستان واقع شود.

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
وبلاگ جارموش رو به یه جاهایی رسوندم. با جستجویی که در این مدت تو اینترنت داشتم دیدم جارموش از اونی که من فکر میکردم معروفتره و مطالب فارسی زیادی در موردش نوشته شده. واسه همین دیدم که تکرار همون حرفها لطفی نداره و من هم چندا حرف زیادتری برای گفتن نداشتم . به همین جهت این وبلاگ رو تعطیل کردم. فعلا کمی از سینما دور شدم و در حال حاضر یه وبلاگ غیر سینمایی راه انداختم که در مورد آموزش زبان ایتالیایی و ایتالیا هستش که البته در آینده در مورد سینما و هنرمندان ایتالیایی هم در حد یه وبلاگ عمومی لابلاش مطالبی مینویسم. اگه به هر دلیلی به ایتالیا و زبونش علاقمندید هر از چنگاه یه سری به آدرس زیر بزنید.

http://italianlerning.blogfa.com

بالا