برگزیده های پرشین تولز

وبلاگ شارژ رایگان

nilagroup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
fghfghfhfgh.JPG hfghfghfthfghhj.JPG untitled.JPG

سایت شارژ رایگان;)

سلام به کاربران عزیز و مدیران محترم

شارژستان نیلا یک وبلاگ منحصر به فرد هست و چون فعالیت ها در وبلاگ و انجمن کاملن با هم متفاوت هستند من جداگانه به معرفی آنها می پردازم
و اکنون قصد معرفی انجمن وبلاگم را دارم که شارژستان نیلا خطابش می کنند.

در انجمن سایت من بطور روزانه برای کاربران شارژ رایگان قرار داده می شود و هر کاربر بطور میانگین هر هفته حدود 30 الی 40 هزار تومان شارژ رایگان میگیرد.
البته بستگی به تعطیلات رسمی هم دارد چون در اکثر روز های تعطیل شارژ رایگان نداریم
کاربران انجمن من از طریق فروش شارژ های رایگانی که از طریق انجمن شارژستان نیلا به دست می آورند کسب درآمد می نمایند.

شاید از خودتون بپرسید این شارژای رایگان از کجا میاد؟؟؟؟؟

اپراتور هایی مانند ایرانسل و همراه اول در روز های خاصی اقدام به اهدای شارژ رایگان به کاربران می کنند و چون تبلیغی در این مورد صورت نمی گیرد اکثر کاربران چیزی گیرشان نمی آید
.

اما در شارژستان نیلا با قرار دادن به موقع و سریع روش گرفتن شارژ گوشی شما کاربران را همیشه پر شارژ نگه می دارد.

و مجدد باز هم سوال پیش میاد که میشه یک مثال بزنید؟

بله...بطور مثال در تاریخ 23 آبان ما در انجمن یک تاپیک میزنیم و میگیم که کاربران عزیز با ارسال عدد 1 به شماره ی 737601 برنده ی کارت شارژ می شوند(این مورد صرفا جهت مثال است) و کاربر با پیامک کردن عدد 1 به شماره فوق کارت شارژ خود را بطور کاملن رایگان دریافت می نماید.
روزانه چندین مورد ازین شارژ ها در انجمن قرار می دهیم.

پس دیگر لازم نیست برای شارژ کردن گوشی خود هزینه ای صرف کنید.

بلکه با عضویت در شارژستان نیلا هم شارژ زیادی داشته باشید و هم کسب درآمد کنید.

اگر به شارژ های رایگانی که از شارژستان نیلا به دست می آورید احتیاجی ندارید در انجمن ما کاربران ویژه و قابل اعتمادی هستند که شارژ ها را از شما خریداری کرده و مبلغش را به حساب شما واریز می کنند و شما کسب درآمد می کنید
.

در ضمن در انجمن ما قرعه کشی های بزرگ هم انجام می شود بطور مثال در تاریخ 3 دی ماه ما حدود 50 هزار تومان شارژ را قرعه کشی میکنیم و به 15 نفر از کاربرا تقسیم می کنیم. جهت شرکت در قرعه کشی 3 دی ماه 1394 برای عضویت در سایت اقدام نمایید.

و من الله توفیق

این هم تصاویری از انجمن شارژستان نیلا

nilagroup.rozblog.com/forum

بالا