برگزیده های پرشین تولز

وبلاگ عاشقان مسیح مقیم انگلستان

ذثغقخظ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من این وبلاگ را برای شناخت و اشنایی شما با خداوندم ( مسیح) ساختم.
WWW.NEJAT.CO.SR

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
خدای ما فقط یکی هست. نه فرزندی داشته و نه داره. واحد و صمد. یکتا و بی نیاز از هر چیزی و هر بنده ای.

قل هو الله احد. الله صمد. لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفن احد

شما هم بهتره یه کم مطالعه ات رو بیشتر کنی و با دید باز تری دینت رو انتخاب کنی. در هر صورت موفق باشی.

ذثغقخظ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدای ما فقط یکی هست. نه فرزندی داشته و نه داره. واحد و صمد. یکتا و بی نیاز از هر چیزی و هر بنده ای.

شما هم بهتره یه کم مطالعه ات رو بیشتر کنی و با دید باز تری دینت رو انتخاب کنی. در هر صورت موفق باشی.

خوب خدا رو شکر اخه خدای ما با خدای شما فرق میکنه
اخه عزیز این چه حرفیه که زدی
:hmm:

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102

فکر کنم این دوستمون مسیحی باشند و در اینصورت طبق عقایدشون مشکلی نداره و وبلاگ جالبی دارند!
اگر همینطوره، به نظر بنده بهتر بود در عنوان وبلاگ و همچنین این تاپیک یه جوری این مطلب رو بیان میکردید تا بقیه فکر نکنند شما مسلمانی و داری عقاید مسیحیت رو ترویج میکنی!

ضمنا، تا اونجایی که من شنیدم مسیحی ها حضرت عیسی رو خدا نمیدونند ....! نمیدونم شاید هم اطلاعات من ناقص هست!
به هرحال بهتره اینجا بحث نشه! چون بحث های مذهبی ممنوعه و ممکنه تاپیکتون پاک بشه!

موفق باشید!

ذثغقخظ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم این دوستمون مسیحی باشند و در اینصورت طبق عقایدشون مشکلی نداره و وبلاگ جالبی دارند!
اگر همینطوره، به نظر بنده بهتر بود در عنوان وبلاگ و همچنین این تاپیک یه جوری این مطلب رو بیان میکردید تا بقیه فکر نکنند شما مسلمانی و داری عقاید مسیحیت رو ترویج میکنی!

ضمنا، تا اونجایی که من شنیدم مسیحی ها حضرت عیسی رو خدا نمیدونند ....! نمیدونم شاید هم اطلاعات من ناقص هست!
به هرحال بهتره اینجا بحث نشه! چون بحث های مذهبی ممنوعه و ممکنه تاپیکتون پاک بشه!

موفق باشید!

منونم دوست عزیز
ولی فقط برای اطلاع میگم که بدونید عیسی مسیح رو خود خداوند میدونیم و جوابی هم داریم (چون همه ما از روح خداوند هستیم و خداوند هستیم در قران هم که من مطالعه داشتم (مقدار کمی) این موضوع رو دیدم و متوجه شدم که چه قدر نظر ها متفاوت هستن و من قصد توهین یا وقت بحث الکی ندارم و چون این دوستمون خیلی تند رفتن من گله مند شدم
به هر حال خدای همه ما یکی هست محمد حسن حسین علی یا عیسی برای معرفی خدای واحد اومد ن و من باز هم میگم قصد بدی ندارم و دیدم معرفی بلاگ نوشته من هم دیدم امار بلاگم پایین هست(اصلا بازدید کننده ندارم)گفتم بلاگم رو معرفی کنم
به هر حال از اشنایی شما خوشبختم و بهتر برم دیگه خیلی پر جونه بازی دارم در میارم:wacko: :wacko: :wacko: :D :) :lol:

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
من با پارسا موافقم
43.gif
43.gif

بالا