برگزیده های پرشین تولز

وبلاگ من نه کانتر دارد نه امکان گرفتن کامنت

ramshad

Registered User
لایک‌ها
18
سلام. من یه وبلاگ دربلاگردارم که توقالبم نه نظر سنجی دارم و نه بینندگان وبلاگم می تونن برام کامنت بگذارن. راهی هست که این دومشکل حل شه؟ اسم وبلاگ هست http://omid4iran.blogspot.com لطفا یه سر بزنین و اگه میتونین راهنماییم کنین. سوال سوم این که ظاهرا میشه با داشتن وبلاگ توی بلاگر؛ یه جی میل هم داشت. چه جوری؟
مرسی.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوست عزيز شما براي گذاشتن توي وبلاگتون ميتونيد از سرويس كامنت بلاگر و يا سايتهايي كه اين امكان رو به شما ميدند استفاده كنيد.
در رابطه با كانتر هم اگر نگاه كنيد چندين سايت هستش كه اين امكانات رو به شما ميدهند. اتفاقا بين اينها چندين سايت ايراني هم هستش كه يكي از آنها Bravetools هستش كه مربوط به دوست خوبمون آقاي فرهاد اصغرزاده هستش.
در رابطه با سوال آخرتون تا جايي كه من اطلاع دارم اين ايميل به كساني داده ميشد كه فعاليتشون توي بلاگر زياد بوده و قديمي بودند...

ramshad

Registered User
لایک‌ها
18
مشاهیر جان! امکانش هست مشکل کانتروکامنت وبلاگ منو حل کنی؟ من کلی در این مورد مطالعه کردم! و وبلاگ پاپیونpapiyoon دربلاگ اسپات رو پسندیدم. دلم می خواد بدون این که قالبم ( که برای ادیتش کلی زحمت کشیدم و فکر می کنم چیز جالبی شده) بهم بخوره کامنت و کانتری شبیه به وبلاگ پاپیون پیدا کنم. میدونم باعث زحمته؛ ولی امکانش هست یوزر پسورد وبلاگم رو بدم زحمتش رو بکشی؟ من هم برای جبران لطف شما یه مقاله خوب می نویسم و یک نرم افزار ناشناخته پرقدرت را به همه دوستان معرفی می کنم. من وبلاگ امید برای ایران را به قصد آن که وبلاگی عمومی باشد درست کردم . می خواستم چیزی شبیه به فانوس باشد. اما متاسفانه نمیدانم آنها چطور توانسته اند در بلاگ اسپات ؛ آن وبلاگ را پیاده کنند. چطور میشود هر کس دریک وبلاگ یوزر نیم پسورد خودش را برای ورود داشته باشد؟ یا اصلا فانوس این جور که من فکر می کنم نیست؟ به هر حال هنوز هم آماده ام ومایلم وبلاگ امید برای ایران گروهی شود؛ اگر شدنی باشد..... ترکیب امکانات فانوس و پاپیون چه شود!!!!!!!!

ramshad

Registered User
لایک‌ها
18
آهاي.. بي وفا............. ديگه دوستم نداري؟
........................
ديگه دوستم نداري ديگه دوستم نداري..................
يكي در راه خدا كمك كنه!

ramshad

Registered User
لایک‌ها
18
مشاهیر جان! امکانش هست مشکل کانتروکامنت وبلاگ منو حل کنی؟ من کلی در این مورد مطالعه کردم! و وبلاگ پاپیونpapiyoon دربلاگ اسپات رو پسندیدم. دلم می خواد بدون این که قالبم ( که برای ادیتش کلی زحمت کشیدم و فکر می کنم چیز جالبی شده) بهم بخوره کامنت و کانتری شبیه به وبلاگ پاپیون پیدا کنم. میدونم باعث زحمته؛ ولی امکانش هست یوزر پسورد وبلاگم رو بدم زحمتش رو بکشی؟ من هم برای جبران لطف شما یه مقاله خوب می نویسم و یک نرم افزار ناشناخته پرقدرت را به همه دوستان معرفی می کنم. من وبلاگ امید برای ایران را به قصد آن که وبلاگی عمومی باشد درست کردم . می خواستم چیزی شبیه به فانوس باشد. اما متاسفانه نمیدانم آنها چطور توانسته اند در بلاگ اسپات ؛ آن وبلاگ را پیاده کنند. چطور میشود هر کس دریک وبلاگ یوزر نیم پسورد خودش را برای ورود داشته باشد؟ یا اصلا فانوس این جور که من فکر می کنم نیست؟ به هر حال هنوز هم آماده ام ومایلم وبلاگ امید برای ایران گروهی شود؛ اگر شدنی باشد..... ترکیب امکانات فانوس و پاپیون چه شود!!!!!!!!

nima178

Registered User
لایک‌ها
12

ramshad

Registered User
لایک‌ها
18
مرسي از دوستان كه لطف دارن! وبلاگ من "اميد براي ايران" در بلاگ اسپاته. كه نوشته ميشه
اميد 4 ايران. ميشه زحمت بكشيد و توضيح بدين دقيقا كجا برم و چي كار كنم تا مشكل كامنت
و كانترم حل شه؟ برام خيلي مهمه قالبم خراب نشه. وگرنه قالب هاي آماده خود بلاگ اسپات هست. مرسي.

ramshad

Registered User
لایک‌ها
18
کد:
<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Language" content="fa">
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">
<meta name="ProgId" content="FrontPage.Editor.Document">

<title><$BlogTitle$></title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
<style type="text/css">
  body, td, p {  
font-size : 21px; 
font-family : verdana, arial; 
line-height: 1.3em;   
scrollbar-face-color: #000000;
scrollbar-shadow-color: #666666;  
scrollbar-highlight-color: #666666;
scrollbar-3dlight-color: #000000;
scrollbar-darkshadow-color: #000000;
scrollbar-track-color: #000000;
scrollbar-arrow-color: #000000;  
}

.sidee {  
color: #999999;
font-size : 10px; 
padding: 4px;
}
.maintop {  
font-size : 19px; 
}
.borderrr{ 
border: solid 1px #666666;
}
.toplinkss{  
font-size : 11px; 
}
.blog {
overflow: auto;
padding: 2px;
margin: 0px;
height: 200px; 
}
a {  
text-decoration:none;
}      
a:hover{  
text-decoration:underline;
}     
textarea, input, select {
background:#000000;   
font-weight: normal;   
color:#999999; 
border-color: #666666;   
border-style: solid; 
border-top-width: 1px; 
border-left-width: 1px;
border-right-width: 1px; 
border-bottom-width: 1px; 
} 

.title {  
font-size : 27px; 
}

.datetitle {
		font-family:verdana, arial, sans-serif;
		color:#666666;
		font-size: 9px;
		font-weight:bold;		  							
}
.datee {
		font-family: verdana, arial, sans-serif;
		color:#444444;
		font-size: 13px;
		font-weight:bold;
}

.byline{
color:#444444;
font-size:9px;
}

</style>
</head>
<!-- <body> -->
<body bgcolor="#000000" text="#E9E9E9" link="#B4C0CC" vlink="#707880">
<table width="100%" height="100%" valign="middle"><tr><td valign="middle" align="center">
<table border="0" background="http://mazi2.web1000.com/file/adarkstarbymaystar.gif" class="borderrr"  cellspacing="2" width="600" height="341" align="center" valign="center">
<tr>
  <td colspan="3" valign="bottom" align="right" class="maintop" height="1" width="592">

<b><i>

<font size="6"><font color="#FFFFFF">امید برای ایران</font> </font>

<font size="5">&nbsp;&nbsp;&nbsp; </font>
</i></b>
<p>&nbsp;</td></tr>
<td colspan="3" height="27" class="toplinkss" align="right" width="592">
<!--main top links here -->

<a href="mailto:[email protected]"><font color="999999">ارتباط با من</font></a> |
<a href="<$BlogArchiveFileName$>"><font color="999999">آرشیو نوشته ها</font></a> 

<!--END EDITING YOUR TOP LINKS -->
</td>
<tr valign="top">
<td class="sidee"  width="18"  colspan="1" valign="bottom" height="300" >
<div class="title"><a href="http://maziar.ir" target="_blank"><font color="000000">*</font></a>&nbsp;
</div>

</td>

<td class="sidee"  width="557"  colspan="1" valign="bottom" height="300" >
<div class="blog">

<Blogger>
		<p>
<div class="datee">
  <p align="right"><BlogDateHeader><$BlogDateHeaderDate$></BlogDateHeader><a name="<$BlogItemNumber$>"> </a></div>
<BlogItemTitle><div class="datetitle">
  <p align="right"><font color="#E6E6E6"><$BlogItemTitle$></font></div></BlogItemTitle>
<p align="right">
<font color="#E6E6E6"><$BlogItemBody$></font><font color="#FFFFFF"> </font> 
<br>
		<div class="byline">
		<p align="right">
		<a href="mailto: <$BlogItemAuthorEmail$>"><$BlogItemAuthor$></a> at 
<a href="<$BlogItemArchiveFileName$>#<$BlogItemNumber$>" title="perma-link for this post"><$BlogItemDateTime$></a>
		<p align="center">
		<span lang="en-us">------------------------------</span></div><p>

</Blogger>

</div>
</td></tr><tr>
  <td colspan="3" valign="middle" align="right" height="20" width="592">
<font color="#FFFFFF">
 <span lang="en-us">&nbsp;</span></font></td></tr></table>
</td></tr></table>
</body>
<noscript> <body> </noscript>
</html>

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از mahiar0 :
اگر به شما مشاهير كمك كرد به ما هم بگو تا به ما هم كمك كنه براي ام تي
مهيار جان اول اينكه من مدتي بود كه اصلا اينترنت كار نميكردم به علت بعضي از مشكلات بعد هم اينكه من تا جايي كه بتونم در خدمت شما دوستان هستم. اگر تا به حال ام تي رو نصب نكردي بهم خبر بده تا برات نصب كنم.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از ramshad :
دوست عزيز لطفا سعي كنيد از ساختن تاپيكهاي تكراري با عناوين متفاوت و نامناسب خودداري كنيد. بعد اينكه لطفا كدهاي رو بين دو تگ كد بذاريد تا بهتره نمايش داده بشه...

ramshad

Registered User
لایک‌ها
18
سلام. جناب مشاهير عزيز. با پوزش. حق با شماست. من خودم كلي روي قالبم كار كردم شده
ايني كه مي بينيد. لطفا يه نگاه بكنيد ببينيد خوب شده يا كار بيشتري هم روش ميشه انجام داد؟

ramshad

Registered User
لایک‌ها
18
آقای طاها ابراهیمی! آقا راستی راستی خوش به حالتون!که لابد می تونین در شارجه هم به زبون هندی؛ هم عربی؛هم انگلیسی تی وی نگاه کنید و بفهمین چی میگن. من خیلی دوست دارم عربی بفهمم. یعنی وقتی یه شبکه عربی می بینم مثل فارسی بفهمم. چی کار کنم؟ چند وقت طول می کشه یاد بگیرم و از کجا شروع کنم؟ راستی این سوال ها موقعی به ذهنم رسید که وبلاگ بلغان دربلاگر را دیدم که برای فضا نورد درست کرده بودی. عالی بود. شما بالاخره این وبلاگ منودیدی؟ omid4iran دربلاگر. واقعا وقت گذاشتم و کامنت و شمارشگرش را هم درست کردم
اما وقتی با وبلاگ فضانورد مقایسه می کنم معلوم میشه که کارم حرفه ای نیست. میشه یه لطفی بکنی ببینی برای حرفه ای تر شدن وتکمیل شدنش چه کاری میشه کرد؟

بالا