برگزیده های پرشین تولز

وبلاگ گروهي انگليسي

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا سلام ما تصميم گرفتيم بزنيم تو كار وبلاگ گروهي انگليسي دومينش ثبت شده persianmag.com مي مونه نرم افزار كه باهش بخواهيم كار كنيم. فضا رو از اين جا ميگرم اما واسه نرم افزار ش با توجه به اينكه مخاطباي اصليش ايرانيان خارج از كشور و خود خارجي ها هستند بين ام تي و اسب سوار كدوم رو پيشنهاد مي كنيد كي حاظره تو طراحيش كمك كنه و دست آخر اينكه نويسندگان اين وبلاگ همه كساني مي تونن باشند كه خودشون يك وبلاگ فارسي دارن منتظرما مي خوام تا قبل از عيد بياد بالا

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من مووبل تايپ رو پيشنهاد ميكنم. چون اصليتش هم براي انگليسي طراحي شده و حتما هيچ مشكلي نخواهي داشت.

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خيلي هم خوب.
احسان خان شما خودت مي توني يك وبلاگ خيلي خيلي سبك و در عين حال جمع و جور با كلاس في سبيل الله واسش طراحي كني ؟ بي رو در واسي آره يا نه رو بگو
آهاي بقيه ملت شما هم نظر بديد :lol:

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من مي تونم توي طراحي كمكتون كنم و براي نوشتن به زبان انگليسي هم بدم نمياد چون از فارسي خيلي راحتره....
به نظر من ام تي از همه بهتره و راحتره
موفق باشيد.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از arash_kh :
دمت گرم مشاهير.
براي چي؟ براي اينكه نوشتم انگليسي از فارسي نوشتن راحتره؟ منظورم براي آموزش (كامپيوتر) هستش

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نه. براي كمك در طراحي

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نقل از Mashaheer :
براي چي؟ براي اينكه نوشتم انگليسي از فارسي نوشتن راحتره؟ منظورم براي آموزش (كامپيوتر) هستش
من فکر میکنم این مجله قراره فرهنگی باشه. یا اینکه در مورد تکنولوژی؟
اگه مشاهیر بتونه تو طراحی کمک کنه منم سعی میکنم اگه مشکلی توی مووبل تایپ بود و بلد بودم حل کنم. :)

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب اين خيلي خيلي خوب و عالي شد كه شما ها مي تونيد كمك كنيد.
مي دونيد به ين مساله خيلي نياز دازيم .
چون جز تك و توكي وبلاگ انگليسي چيزي كه آبروي ما رو جلو ملت بخره نداريم.
اينجوري مي تونيم بهشون بفهمونيم كه بابا ما هم خداي اينترنت و و ام تي و زندگي هستيم من فكر كنم يك چيزي باشه از لحاظ سبك و سياق راه روش مو ميانه روي مثل كاپوچينو يعني خيلي چيزا رو در بر بگيره ولي سياست زده نشه. در ضمن فكر كنم فعلا وبلاگ گروهي باشه بعدش اگه ديديم استقبال خواننده و نويسنده خوب بود نشريه بشه. در هر حال بچه ها ممنون بيشتر بيائيد مشاهير و احسان جان در موردش حرف بزنيد و نظر بديد. باي

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از ehsan :
اگه مشاهیر بتونه تو طراحی کمک کنه
منم سعی میکنم
اگه مشکلی توی مووبل تایپ بود
و بلد بودم حل کنم. :)
عجب جمله مشروطي! :wacko:
نتيجه گيري: اگه آقاي مشاهير کمک نکنه آقا احسان هم کمک نميکنه.
اگه آقاي مشاهير کمك کنه آقا احسان سعي مي کنه کمک کنه.(هيچ قولي نميده)
اگه آقاي مشاهير كمك كنه و آقا احسان سعي كنه كمك كنه و اين سعي موفقيت آميز باشه، تا زماني كه مشكلي پيش نياد از كمك خبري نيست و بايد مشكل پيش بياد تا آقا احسان كمك كنه.
اگه تمام شروط فوق محقق بشه و مشكلي هم پيش بياد آقا احسان فقط در زمينه مووبل تايپ كمك مي كنه.(فكر هاست و اين چيزا رو نكنيد يه وقت ;) )
اگه آقا احسان كمك كنه و اگه مشكل پيش بياد و اگه در زمينه مووبل تايپ باشه آقا احسان اگه بلد بود حل مي كنه(اين يه قلم فك كنم 99% تحقق پيداد مي كنه. چون بعيده تو مووبل تايپ مشكلي باشه و آقا احسان بلد نباشه. (پاچه خاري ;) ))

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اي والله پسر بابا دمت گرم اذيت احسان نكن هر دومون رو مي اندازه بيرون ها :lol: احسان اصلا تمام كاراش رو خودش انجام ميده خوبه :p شوخي ...

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
حالا هی ما رو فیلم کنید دیگه! :)
حالا از شوخی گذشته این مورد که خب منظور اینقدرها هم اینجوری که میگین نبود ولی من سر یه مساله ای یه چیزی یاد گرفتم و اونم اینکه آدم سعی کنی همیشه حرفی بزنه که تمام جوانب امر رو در نظر بگیره! تریپ فلسفه خلاصه دیگه!

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا از بحث اصلي خارج نشيم الان بريم توي كنح اين قضيه بحث كنيم. راستي اين مشاهير كوش يك چيزي گفت دست شما رو احسان گذاشت تو حنا رفت :lol:

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از magmag :
آقا از بحث اصلي خارج نشيم الان بريم توي كنح اين قضيه بحث كنيم. راستي اين مشاهير كوش يك چيزي گفت دست شما رو احسان گذاشت تو حنا رفت :lol:
مگ مگ عزيز (مرتضي) خوب ابتدا بايد اين نكات مشخص بشه:
1. وبلاگ ميخواد در چه زمينه هايي باشه و چه بخشهايي داره؟
2. طرح وبلاگ چطوري خواهد بود؟ به صورت مجله هستش يا وبلاگ؟
3. طريقه آپديت شدن ميخواد به چه صورت باشه؟ روزانه؟ هفتگي؟ ماهيانه؟ و ....
...

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احوال طاهاي عزيز
آقا ديشب مي خواستم ميل بدم خوابم گرفت
صبح خط ارور داشت حالا هم كه شما پيداتون شد.
خوب من مي خواستم اينا رو توي ميل مطرح كنم كه بد نيست اسنجا ياشه دوستان هم در جريان قرار بگيرن
من تا نيم ساعت ديگه دوباره ميام و ميگم نظرم چيه در اين باب فعلا

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نظر من هم بهتر اينجا كاملا در موردش بحث بشه و بعد از اينكه تمامي جوانب بررسي شد دست به كار ميشيم...

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب و اما بعد
ماجرا از این قرار بوده که در ابتدا من برنامه مجله فارسی داشتم اما دیدم اول اینکه دوستان در این زمینه فعالند و نمونه های پر محتوائی وجود داره و مساله بعدی این بود که می ترسیدم مجموعه به سمتی بره که سیسات زده بشه یا بی توجه به این مسائل منظورم اینه در دام افراط و تفریط بیوفته چون می دونی که لم نویسنده ها در دست من نیست البته بچه های خوبی هم سراغ داشتم واسه نوشتن چه خارج شبکه چه در شبکه.
بهر حال دیدم وجود یک نشریه الکتورنیکی انگلیسی که متعلق به بچه های وبلاگستان فارسی زبان باشه جاش خیلی خالیه. در این بین نشر من به وجود یک2 هفته نامه بوده و هست حقیقت اینه من دو نفری رو که بتونن این کار رو از لحاظ فنی انجام بدن سرساغ داشتم اما درگیری های شخصی داشتن و دیگه نمی تونستم به کسی رو بزنم. الان هم اصلا انتظار استقبال شما و احسان رو نداشتم بهر حال هدف من وجود همون دو هفته نامه هست البته اگر ببینیم مخاطب های خودش رو در حد خوبی پیدا کرده و ازمون بوان می تونیم بعدا هفته نامه اش کنیم.
اما خطی مشی مد نظر من چیه... من دبال این هست که کار از لحاظ محتوا یک بولت سیاسی نباشه بلکه انعکاس دهنده زندگی و علم بچه های ایرانی داخل و خارج از ایران باشه و بتونه به مخاطب غیر ایرانی یا کسسانی که اصلیت ایرانی دارند اما بزرگ شده خارج هستند یک چهره واقعی از فضای کشور نشون بده. در کنار این مورد بتونیم به اونا بشناسونیم که ما هم قدرت خلق اطلاعات رو شبکه داریم و واسه خودمون صااحب نظر هستیم.
این می تونهه در شکل های مختلفی نمود نوشتاری پیدا کنه. مقالات در زمینه سیستم وشبکه و وبلاگ نویسی. مقالات اجتماعی و تاریخی و طنز و حتی ورزشی ...
بهر حال اگر شما قدرت بهره گیری از ام تی برای ایجاد مجله دو هفته نامه رو دارید بسم الله. در کارش هم یک وبلاگ گروهیمی تونه زیر مجموعه بشه اما برای بعد ... آقا بیئید بیشتر در موردش نظر بدیم که بین اینا یک چیزه پخته در بیاد.

با نظرت آخرت هم كاملا موافقم

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كجائيد شما ؟ :blush:

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نظر من فكر خوبيه اگر در اون زمينه ها باشه به جز سياسي...

بالا