برگزیده های پرشین تولز

وبگذر را تحریم کنیم!

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
باید تستش کنم ببینم چطوریه.
نصب میشه رو سرور؟

بله رو هاست نصب میشه . خیلیا نگرانیشون از اینه که لوود سرور رو ببره بالا و یا سرعت سایت رو بیاره پائین ولی فکر نکنم تاثیری داشته باشه . یا حداقل تاثیرش خیلی کم هست.

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
این هم خیلی خوبه

StatCounter - Free Invisible Web Tracker, Hit Counter and Web Stats

خارجیه ، مشکل سرعت نداره . آمارش هم جامع هست

پلاگین وردپرس هم داره که تو خود کنترل پنل آمار دیده بشه

تو همه آمارهاش ( ورودی های گوگل ، رزولوشن صفحه ، مرورگر ، صفحات پربازدید ) هم میشه رنج زمانی مشخص کرد . مثلا یک ماه مشخص ، یا یک هفته اخیر .

saman008

Registered User
لایک‌ها
26
واسه همینه که سایت من داون بود و روزی 7 تا امار نشون میداد که بازدید شده ! امکانات رو نگاه کنید . 1/4 اش رو هم histats نداره . مثل گوگل انالیتیکه ولی حداقل تحریم نیست . درضمن افزونه وردپرس و سایر سیستم ها رو هم داره .

لیست امکانات : http://piwik.org/features/list/

این هم دمو :‌
هم نژاد ادرس سایتتو بده!

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
من نه از وبگذر استفاده می‌کنم و نه از کارکنان اون‌ها هستم.
اما اینگونه نظر دادن در مورد سرویسی که 10 سال به صورت رایگان به وب فارسی خدمات میده و از همون روز اول کنار لوگوش BETA نوشته شده خیلی صحیح نیست. فکر نمی‌کنم نیازی به توضیح بتا بودن سرویس باشه، اما با چنین شرایطی مسئولیت استفاده با خود کاربر هست.

همین وردپرس و جوملا و ... هم که همه‌ی ما همه روزه استفاده می‌کنم با شرایط AS IS و NO WARRANTY ارائه میشه.

کسی هم الان انتظار پرداخت غرامت نداره .

اون بتا هم که الکیه . گوگل هم خیلی سرویس هاشو تا مدت ها بتا نگه میداره که یعنی ما داریم گسترشش میدیم . اینا هم احتمالا خواستن کلاس بذارن

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
وبگذر بای بای!:د
هرچند یادمون نمیره یه زمانی ابر قدرتی بودی واسه خودت اما وقتشه بری خونه ننه بابات پیر مرد!:|

bahram512

Registered User
لایک‌ها
140
دروغ چرا استفاده كردم در حد خودش خوب بود

پول درآورد ولي خودش رو ارتقا نداد كاري كه خيلي از سايت هاي ايراني ميكنن پولي در ميارن و حاضر نيستن كه براي سايت خرج كنن ( خودم هم همينطور ( فقط پوله در نمياد :D ))

در كل كدش رو كه برداشتم ما هم كوچ كرديم طرف هاي ببينيم اين رو چطور خراب كنيم :)

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,270
واسه همینه که سایت من داون بود و روزی 7 تا امار نشون میداد که بازدید شده ! امکانات رو نگاه کنید . 1/4 اش رو هم histats نداره . مثل گوگل انالیتیکه ولی حداقل تحریم نیست . درضمن افزونه وردپرس و سایر سیستم ها رو هم داره .

لیست امکانات : http://piwik.org/features/list/

این هم دمو :‌
جالبه ندیده بودمش

bfgf5600

Registered User
لایک‌ها
284
جالبه ندیده بودمش

منم ندیده بودم.

اونایی که دنبال ایده بودن اینم ایده یک سیستم آمار گیر حرفه ای کاملا ایرانی درست کنید که این مشکلات رو نداشته باشه نونتون توی روغنه.

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
همه کد رو براداشتن و تحریم کردن خوب الان مرد می خواد که تحریم نکنه و کد وبگذر رو از سایت بر نداره:blink:
بعد برگشت سایت دوباره همه کدش رو میزارن چون هیچ جایگزین ایرانی وجود نداره ...

حتما مگه باید ایرانی باشه؟ های استتس خیلی خوبه روی همین میمونم تا خراب بشه :| ولی هیچوقت به وبگذر بر نمیگردم!

shirazkid

Registered User
لایک‌ها
281
ما مدتی میشه که از های استت استفاده می کنیم خدایی خیلی بهتر از وبگذره اما یه مشکل اساسی داره
بعضی وقتا ورودی گوگل رو درست مشخص نمیکنه یا لینکای ورودی از گوگل رو اول درست نشون نمیده ولی چند ساعت بعد درست میشه !

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
خوب کردید تحریمش کردین با دزدی هایی که قبلاً هم کرده بود ! واقعاً دیگه نمیشد ازش انتظار داشت :)

usiiiii

Registered User
لایک‌ها
205
[ ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡
فقط ویگذر :thumbsup:خیلی هم خوب
specool.gif

خرابم یشه دوسش دارم / اصلا خرابشم
heart.gif

بالا