برگزیده های پرشین تولز

(وب سایت افتتاح شد)...Testerland واردکننده انواع عطر تستر با کیفیت از ایتالیا

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام خدمت دوستان عزیز

*** افتتاح وب سایت تسترلنذ
www.testerland.ir

Testesrland در ایسام

Testerland در فیس بوک

Testerland در اینستاگرام

شاید شماهم ندونید تستر چیه ؟ خیلی ها فکر میکنن تستر همین عطرهای جیبی 2 تا 5 میل هست که به صورت اشانتیون به خریداران داده میشه :)

برای همین لازم میدونم ابتداعا یه سری توضیحاتی خدمتتون بدم

تستر چیست ؟

IMG_8865.JPG

شرکت های سازنده ادکلن برای هر باکس 12 تایی که فروشندگان از اون ها خریداری میکنند،یک عدد از همون عطر خریداری شده با همون سایز،رایحه و کیفیت به صورت اشانتیون به فروشنده میدن که برای مشتری ها تست کنه تا مجبور نباشه که از عطرهای پلمپ برای این کار استفاده بکنه.بعضا مشاهده شده که کیفیت و موندگاری تستر حتی از عطرهای اصلی هم بیشتره.به این دلیل که شرکت سازنده اصلی باید تلاش بکنه تا تمام کیفیت و موندگاری جنسش رو توی تستر به معرض دید خریدار بزاره و رغبت برای خرید ایجاد بکنه.بنابراین هیچ بعید نیست که حتی از اسانس بیشتری هم استفاده بکنه تا رایحه،موندگاری و کیفیت بالاتری رو در ذهن خریداران ماندگار کنه :)

چرا به جای عطر و ادکلن تستر بخریم ؟

این سوالی که در بدو آشنایی با تستر ها برای خودمون هم ایجاد شد.وقتی که عطر و ادکلن هست،چرا تستر ؟ به بیان دیگه توجیه خرید تستر چیه ؟
خوب.پیشتر خدمتتون توضیح دادم که تستر همون ادکلن اصلی هست و با همون کیفیت و موندگاری.تنها تفاوت اینه که جعبه تستر ها سفید رنگ و فاقد طرح گرافیتی هستن.و عبارت Tester not for sale روی جعبه و بعضا خود شیشه عطر ها حک شده.در برخی موارد هم خود تستر ها درهای معمولی دارن.حالا با این تفاسیر وقتی بدونید که قیمت یه تستر خیلی مناسب تر از ادکلن و عطر اصلی هست میفهمید که چقدر خرید تستر معقولانس :)
قیمت عطر X فرضا 430 هزار تومنه.تستر این عطر در فروشگاه تسترلند

با همون رایحه و موندگاری و کیفیت بین 220 تا 270 تومن قیمتش میشه
یعنی چیزی حدود 40% تا 60 % ارزونتر !
شرکتی که ما ازشون خرید و واردات رو انجام میدیم موندگاری،رایحه و کیفیت بین 70 تا 90% مشابه با عطر و ادکلن ارجینال کارخونه رو تضمین میکنه.

چرا تستر رو از فروشگاه Testerland بخریم ؟

اگر قانع شده باشید که تستر چیز بدرد بخوریه :) ممکنه این سوال مطرح بشه که چرا باید از ما بخرید ؟
* فروشگاه تسترلنذ وارداتی بودن محصولات ارایه شده از ایتالیا رو 100% تضمین میکنه.ما جنس ساخت چین و امارات و ... نداریم :):)
* کیفیت و موندگاری تمامی محصولات تضمین میشه.به همین منظور 24 ساعت ضمانت بازگشت محصول و وجه رو برای شما قرار میدیم.
* بیش از 50 مدل تستر عطرها و ادکلن های پرفروش در ایتالیا تو فروشگاه ما موجوده بنابراین میتونیم هر نوع سلیقه ای رو راضی کنیم
* نمیدونید چه رایحه ای بخرید ؟ نمیدونید چه عطری برای سن و فصلی که میخواید عطر رو استفاده کنید مناسبه ؟ مشاوره خرید فروشگاه تسترلنذ همراه شماست :)

* ارسال رایگان تمامی محصولات در تهران با پیک و ارسال به شهرستان ها با پست به صورت نیم بها
* هدایای تسترلند برای مشتریان عزیز که به تمامی خریدها تعلق میگیره و همراهشون ارسال میشه
* با خرید 3 تستر 20% تخفیف بگیرید

dq0h_img_9178.jpg

e1su_img_8901.jpg

2041-600x600.jpg

2020-600x600.jpg

2063-600x600.jpg

IMG_8909.JPG

مشاهده پیوست 778780

Tom ford.jpg

لیست موارد موجود به همراه قیمت

yzsr_untitled.jpg

نظرات خریداران :

سلام
یک عدد ورساچه و یه عدد وان میلیون از ایشان خریداری شد
واقعا باکیفیت هستن

بادرود خدمت همگی دوستان.4نفر از دوستان طبق پیام خصوصی که به بنده نوشته بودن جویای کیفیت بودن بنده ادم رکی هستم تمام معیب و مزایای فروشنده رو عرض میکنم
عطرهای سفارشی بنده
PACO ROBANNE INVICTUS.100 ML-...170
TOM FORD BLACK ORCHID 100ML.EDP...190
CAROLINA HERRERA 212 VIP 100ML,...100

اول از همه این رو عرض کنم هیچ چی مثل صداقت تو فروش نمیشه من 2مورد تستر از ایسام خریداری کردم فروشنده هایی که ادعا میکنن تسترها اصل و ارجینال هستن در صورتی که بعد رسیدن کالا انگار آب سرد که چه عرض کنم آب جوش 100 درجه ریختن روم تسترها کاملا با اسانس پر شده بودن و این رو یه ادم مبتدی هم متوجه میشد. !!اما فروشنده های مثل آقا پوریا کاملا صادق بودن ابتدا عین مارگزیده ها باز ترس داشتم که نکنه .... ولی خوب فروشنده ابتدای توضیحات کاملا شفاف سازی کردن نوشتن که عطرهای ما حداقل 70 درصد ماندگاری و بوی ارجینال رو دارن در صورتی که میتونست بگه ارجیناله ارجیناله!البته کیفیت برتر اروپاست.عطرها همگی دارای ماندگاری عالی و بوی فوق العاده ای هستن بنده میگرن دارم به بوی اسانس کاملا حساس هستم وقتی اسانس به مشامم برسه سردردم شروع میشه ولی عطرهای ایشون هیچ اثری رو سردردم نداشت و کاملا طبیعی و عالی به نظر میرسن
عطر تام فورد بلک ارکید و خصوصا پاکو اینوکتیوس در نوع خودش بی نظیر بودن خصوصا پاکو که وقتی میزنی حس اعتماد بنفسی بهت میده که فکر میکنی بهترینی .بوی تام فورد رو شنیدم داداشم ارجینال ارجینالش رو داره به جرایت میتونم بگم 80 درصد یا شایدم بیشتر کیفیت اون رو داشت در خرید عطرها شک نکنین .اما در مورد 212 کاملا روی این عطر شناخت کافی دارم و البته تو بازار پر شده فیک این مدل.که با پوریای عزی اختلاف نظر داشتم عطری که دستم رسید 80 میل بود البته کاملا اصلی اصلی یی از بارزه هاش اینه که دربش حالت اهن ربایی داره و تهش حالت سوراخ داره و بوش هم کاملا تابلو است که طبق اطلاعاتی که قبل داشتم 80 میلی زنانه است که در قسمت فروش زده بودن 100 میل !!البته اصلا و اصلا بابتش نه ناراحت شدم نه چیزی چون قسمت شد اونم به خانم بچه ها بدیم بعد اینکه ایشون بقدری تو اخلاق و منش فروشندگی بالا هستن که یه عطر خریداری رو برام تعویض و یه عطر دیگه که بوش از نظر بنده خوب بود رو اوردن .دوستت دارم داداش وریا
باز تاکید میکنم در خرید شک نکنین کارها واقعا عالی هستن

با ما همراه باشید :Instagram : TESTERESTAN
Viber : 09213867577

فایل های ضمیمه

• ESTAND (1).jpg
    ESTAND (1).jpg
    172.5 KB · نمایش ها: 969
Last edited:

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
ای کاش قیمتها مشخص بود
چون اساس ای کار و تستر هزینه اونه و لیست کلی قیمتها برای کسی که دنبال تستر هست نقطه نظر اصلیه

شما هر چندتا مدل رو که میخواید اعلام کنید تو اینجا یا پیام خصوصی.بنده قیمت ها رو براتون ارسال میکنم :]

mohamadeblis2

Registered User
لایک‌ها
145
سلام آقا پوریا گل
قیمت
Chance Eau Fraiche می خواستم

mohsen-rm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
قیمت این رو میدی؟
DOLCE & GABBANA THE ONE SPORT 100 ML
ممنون

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام
قیمت این رو میدی؟
DOLCE & GABBANA THE ONE SPORT 100 ML
ممنون
سلام عزیزم
موجودی اون تموم شده
ولی dolce gabana one موجوده
و تو اون سبک کار،خنک هم میخوای ck one کار بسیار عالی و خوشبوییه

Sent from my iPhone using Tapatalk

OyamaO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوست عزیز
قیمت: آلور هوم اسپورت - تق هرمس و بلو د چنل چنده؟

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
لطفا طبق قوانین بازارچه تا 24 ساعت آینده اقدام به درج قیمت برای تک به تک محصولات نمایید

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
بیزحمت قیمت عمده ی تستر عطرای پرفروش رو برام خصوصی کنید و در مورد اصالتشون هم توضیحی بدین. ممنون

Sent from my HTC One max using Tapatalk 2

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
پاسخ تمامی دوستان ارسال شد... :)

***پست اول با موجودی های حدید و قیمت به روز شد***

only_flight

Registered User
لایک‌ها
595
درود...یه چیزی که تحریک پذیری بالا داشته باشه چی تو دست و بالت هست ؟ ;) ( مردانه) ( PM PLZ )

behzad-solid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
با سلام شنل پلاتینیوم /دی اند جی وان مردونه و بلو شنل ؟
مرسی
میشه حضوری هم مزاحم شد ؟

بالا