برگزیده های پرشین تولز

وردپرس mu فارسی

andishehno

Registered User
لایک‌ها
0
میخواستم بدونم mu وردپرس فارسی شده یا نه؟ اگه شده لطفاً لینکی چیزی برای دریافت پکش معرفی کنید. سیستم مجانی وردپرس دات کام که ظاهراً هم از mu استفاده میکنه فارسی. پس باید بشه فارسی رو mu ریخت.
دوماً تو این سیستم مدیر میتونه قبل از پابلیش مطالب رو بررسی کنه بعد منتشر کنه دیگه؟ یعنی یوزرهای سایت فقط مطالب وبلاگ هاشون رو درفت کنند. لطفاً بگید این تنظیم کجای وردپرسه؟

andishehno

Registered User
لایک‌ها
0
البته جواب سوال دومم رو در مورد مدیریت مطالب قبل از پابلیش پیدا کردم. ظاهراً به طور پیشفرض همینطوری هست و یوزرها تا زمانی که author نشدند نمیتونند پابلیش کنند. اما سوال دوم mu فارسی همچنان باقی است :)

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
فارسی ساز وردپرس معمولی ، 90% مولتی وردپرس را هم فارسی میکنه ، از همون باید استفاده کنید .

andishehno

Registered User
لایک‌ها
0
فارسی ساز وردپرس معمولی ، 90% مولتی وردپرس را هم فارسی میکنه ، از همون باید استفاده کنید .

البته من اینکار رو کردم ولی نتیجه اصلا مناسب و دلچسب نبود. یعنی انگلیسیش خیلی بهتره!

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
درسته. فارسي ساز وردپرس معمولي... ولي خوب چون همش فارسي نشده زياد جالب نميشه. منم در حال نصبشم

mamalionline

Registered User
لایک‌ها
0
تا چند روز دیگر نسخه ای جدید از فایل زبان منتشر میشود که کاملا" این سیستم را فارسی میکند .

sama_sally

Registered User
لایک‌ها
1
سلام مملي جان.
لطف كن اطلاعات كاملتري در اختيارمون بزار ... كي؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
بالا