برگزیده های پرشین تولز

ورود به وب انگلیسی | سایت من

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
توی وب ایران میتونی 40 کا بازدید بگیری ؟رفتی دنبال وب خارج:android06::android30:

وب فارسی و انگلیسی اصلا قابل مقایسه با همدیگه نیستن . 10 کا بازدید خارجی میارزه به 40 50 کا بازدید فارسی

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
اما به نظرم اشتباهاتی شما داشتید دوست من که می نویسم شاید براتون مفید باشه
1-زدن وب انگلیسی به این مفهوم نیست که شما تمام خدماتت مورد نیازت رو از همونجا تامین کنید و به دلار مثلا اپ موبایل و سئو داخلی و خارجیشو می تونستی از داخل استفاده کنی
2-شما اول باید با حرکت کوچکتری در این مورد تجربه انجام می دادید و کم کم توسعه می دادید در واقع اول سایتی میزدید و با هزینه های کوچکتر از اون روزی 4 دلار درآمد می داشتید و بعد که خبره شدید با استفاده از قدرت سرمایه کاهاتون رو توسعه می دادید فراموش نکنید کسی که هنوز شنا رو یاد نگرفته اگر به قسمت عمیق استخر بپره غرق میشه اینجا منظور از شنا فعالیت در اکوسیستم وب انگلیسی هست پس توصیه می کنم همین لحظه چنین سرمایه گذاری رو متوقف کنید و با تامل بیشتری حرکت کنید شما باید قدم به قدم حرکت کنید

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
اما به نظرم اشتباهاتی شما داشتید دوست من که می نویسم شاید براتون مفید باشه
1-زدن وب انگلیسی به این مفهوم نیست که شما تمام خدماتت مورد نیازت رو از همونجا تامین کنید و به دلار مثلا اپ موبایل و سئو داخلی و خارجیشو می تونستی از داخل استفاده کنی
2-شما اول باید با حرکت کوچکتری در این مورد تجربه انجام می دادید و کم کم توسعه می دادید در واقع اول سایتی میزدید و با هزینه های کوچکتر از اون روزی 4 دلار درآمد می داشتید و بعد که خبره شدید با استفاده از قدرت سرمایه کاهاتون رو توسعه می دادید فراموش نکنید کسی که هنوز شنا رو یاد نگرفته اگر به قسمت عمیق استخر بپره غرق میشه اینجا منظور از شنا فعالیت در اکوسیستم وب انگلیسی هست پس توصیه می کنم همین لحظه چنین سرمایه گذاری رو متوقف کنید و با تامل بیشتری حرکت کنید شما باید قدم به قدم حرکت کنید

1. متاسفانه اینقدر با فری لنسرهای ایرانی به مشکل برخوردم که دیگه اعتمادم رو از دست دادم ایرانم بی قانون یارو پولتو میخوره توام باید 1 تومن خرج کنی که پیداش کنی آخرشم هیچی ...
2. من یه سال بود داشتم مطالعه میکردم و خوبیش اینه برادرم هم هست که تجربه زیادی داره و خیلی کمکم کرده و اینکه بیشتر از 1 سال وقت ندارم تا سایت بگیر چون میخوام مهاجرت کنم یکم سخت میشه برام . بازم ممنون که راهنمایی کردی

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
1. متاسفانه اینقدر با فری لنسرهای ایرانی به مشکل برخوردم که دیگه اعتمادم رو از دست دادم ایرانم بی قانون یارو پولتو میخوره توام باید 1 تومن خرج کنی که پیداش کنی آخرشم هیچی ...
2. من یه سال بود داشتم مطالعه میکردم و خوبیش اینه برادرم هم هست که تجربه زیادی داره و خیلی کمکم کرده و اینکه بیشتر از 1 سال وقت ندارم تا سایت بگیر چون میخوام مهاجرت کنم یکم سخت میشه برام . بازم ممنون که راهنمایی کردی
سلام دوست عزیز
متاسفانه ایرانیا در کل دنیا اعتبارشو از دست رفته چند وقت پیش گیتهاب ایرانی هارو تحریم کرد و متاسفانه پروژه ما هم که زحمت + پول زیادی رو صرفش کرده بودیم , کداشو بلاک کرد و الان دست ما مونده توی پوست گردو(حتی برنامه نویسمون به آلمان رفت ولی مسئله بازم حل نشد)
و هزاران خط کد رو دوباره دارن مینویسن و هروز ما داریم ضرر میدیم
نتیجه : شرکت ایرانی و خارجی نداره ذات بد کار خودشو میکنه حتی اگه یک شرکت معتبر مثل مایکروسافت باشه :)

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
و نکته بعدی درباره هدف شما
خیلی خوبه هدف گذاری میکنید و به فکر اینده کاریتون هستید ولی رمز کارتون در تبلیغات هست و همینطور که همه میدونیم ریشه تبلیغات در آبه نه خاک بهتره روی فروش محصول ( چه دیجیتال و چه فیزیکی ) مانور بدید
البته هرکسی در یک کاری تخصص داره شاید شما در گرفتن تبلیغات ماهرتر باشید ولی برای شخص بنده همیشه فروش ملاک بوده و هست
موفق باشید

Last edited:

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
کارتون خوبه و به امید خدا و با تلاش موفق می شید
اما یک مسئله به ذهن معیوب ما رسید:
چرا موضوع بهتری برای کار انتخاب نکردید؟ دانلود همیشه با خطرات کپی رایت مواجه هست
سایت های سبک زندگی - نقد فیلم ها - معرفی بازی ها - ساخت کاردستی - مسائل مربوط به خانه یا اشپزی غذاهای هندی یا خاورمیانه ایی یا عربی که به فرهنگ ما هم نزدیک هست - سلبریتی ها یا موضوعاتی تخصصی مانند فارکس
اینها هم مورد توجه گوگل هستند و تبلیغات گرانتر و بهتری میشه براشون گرفت و همه خطر کپی رایت کمتره

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
سلام دوست عزیز
متاسفانه ایرانیا در کل دنیا اعتبارشو از دست رفته چند وقت پیش گیتهاب ایرانی هارو تحریم کرد و متاسفانه پروژه ما هم که زحمت + پول زیادی رو صرفش کرده بودیم , کداشو بلاک کرد و الان دست ما مونده توی پوست گردو(حتی برنامه نویسمون به آلمان رفت ولی مسئله بازم حل نشد)
نتیجه : شرکت ایرانی و خارجی نداره ذات بد کار خودشو میکنه حتی اگه یک شرکت معتبر مثل مایکروسافت باشه :)
آره ولی خب باز درصد اعتماد خارجی ها خیلی بالاتر هست اون روز یه شخصی برای من یه قالب طراحی کرد . نمیشه گفت قالب انگار یه باگ بود که سایتش کرده بودی بعدش میگه 600 تومن میگیرم دی باگ میکنم اخه من چی بیام بگم؟

چرا موضوع بهتری برای کار انتخاب نکردید؟ دانلود همیشه با خطرات کپی رایت مواجه هست

آره ولی خب درامد سایت های دانلودی خیلی بیشتر هست و اینکه کپی رایت مشکلی نیست ما داریم روی برندینگ خودمون کار می کنیم با دامنه ای که گرفتیم راحت به یاد بمونه . و اینکه یه طیف خاصی رو میزاریم نه اینکه هر فایلی از همه جا بزاریم . هدف ما بیشتر روی اپلیکیشن هست که راه هایی دارم برای اینکه بالا بیارمش چون اگه اپ کاربر خودشو بگیره اتومات سایتم میگیره . توی هر زمینه ای سختی هست و اینکه سایت های بلاگی الان یه شخصی بود میگفت 1 میلیون ترافیک ماهانه دارم ولی 5000 - 6000 دلار درامد دارم از ادسنس . نمی دونم چرا اینقدر کم ولی خب خیلیا می گفتن ماهم اینطوری هستیم عادیه

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
سلام دوست عزیز
دوست من گیتاب کدها رو باز کرده و می تونید بک آپ بردارید خب اکثر بچه ها این کارو کردن
متاسفانه اکثر شرکت های خارجی برا خوشرقصی دارن برنامه نویسا رو تو تنگنا قرار میدن

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
آره ولی خب باز درصد اعتماد خارجی ها خیلی بالاتر هست اون روز یه شخصی برای من یه قالب طراحی کرد . نمیشه گفت قالب انگار یه باگ بود که سایتش کرده بودی بعدش میگه 600 تومن میگیرم دی باگ میکنم اخه من چی بیام بگم؟

آره ولی خب درامد سایت های دانلودی خیلی بیشتر هست و اینکه کپی رایت مشکلی نیست ما داریم روی برندینگ خودمون کار می کنیم با دامنه ای که گرفتیم راحت به یاد بمونه . و اینکه یه طیف خاصی رو میزاریم نه اینکه هر فایلی از همه جا بزاریم . هدف ما بیشتر روی اپلیکیشن هست که راه هایی دارم برای اینکه بالا بیارمش چون اگه اپ کاربر خودشو بگیره اتومات سایتم میگیره . توی هر زمینه ای سختی هست و اینکه سایت های بلاگی الان یه شخصی بود میگفت 1 میلیون ترافیک ماهانه دارم ولی 5000 - 6000 دلار درامد دارم از ادسنس . نمی دونم چرا اینقدر کم ولی خب خیلیا می گفتن ماهم اینطوری هستیم عادیه
دوست گرامی اون روز تو یه تاپیک گفتم اینجا هم میگم پیش از زدن سایت باید روش های درآمد اون رو آنالیز کرد و حتما سعی کرد تا حد امکان سمت هیچ سیستم واسطی نرفت چه ایرانی چه خارجی و با خود کاربر مستقیم در ارتباط بود و درآمد داشت شما اگر یک کار خدماتی رو برای کاربر انگلیسی زبان میزدید چه سایتش و چه اپش قطعا با این سرمایه نتایج قابل قبولتر می بود تا اینکه کاربر بیاد دانلشو بکنه بره اون دوستی که یک میلیون کاربر داره درسته 6000 هزار دلار هم کم نیست اما یه سایت یا سیستم پولی می داشت خودت حساب کن چند در میاورد

farhad17

Registered User
لایک‌ها
328
به زبان انگلیسی تسلط دارید؟

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
دوست گرامی اون روز تو یه تاپیک گفتم اینجا هم میگم پیش از زدن سایت باید روش های درآمد اون رو آنالیز کرد و حتما سعی کرد تا حد امکان سمت هیچ سیستم واسطی نرفت چه ایرانی چه خارجی و با خود کاربر مستقیم در ارتباط بود و درآمد داشت شما اگر یک کار خدماتی رو برای کاربر انگلیسی زبان میزدید چه سایتش و چه اپش قطعا با این سرمایه نتایج قابل قبولتر می بود تا اینکه کاربر بیاد دانلشو بکنه بره اون دوستی که یک میلیون کاربر داره درسته 6000 هزار دلار هم کم نیست اما یه سایت یا سیستم پولی می داشت خودت حساب کن چند در میاورد
جناب ما همه ی جوانب رو در نظر گرفتیم و همه ی هدف ها مشخص شده و می دونیم قرار هست از چه روش هایی درامد داشته باشیم و اینکه متاسفانه هیچ علاقه ای به سایت خدماتی نداریم و هیچوقت یه ایرانی نمی تونه بخاطر تحریم ها سایت خدماتی بزنه چون اگه یه امار بگیرید سایت خدماتی خیلی داستان داره چطور اینجا باید هزارتا مجوز بگیری برای یه سایت خدماتی یا فروشگاه اونجا هم دقیقا همینطور هست و باید شماره تماس و اینجور چیزا هم داشته باشید که متاسفانه فعلا امکانش نیست

به زبان انگلیسی تسلط دارید؟
بله

r3za-k

Registered User
لایک‌ها
527
ممنون که تجربه تون رو مینویسین
هم واسه بقیه تجربه میشه و هم اینکه مسیر برای خودتون ملموس تر میشه

امیدوارم از اینکار خسته نشید : )

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
دوست من گیتاب کدها رو باز کرده و می تونید بک آپ بردارید خب اکثر بچه ها این کارو کردن
متاسفانه اکثر شرکت های خارجی برا خوشرقصی دارن برنامه نویسا رو تو تنگنا قرار میدن
خیر دوست گرامی همچنان کدای پروژمون گروگانه

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
آپدیت ( ۱۳۹۸/۰۵/۲۲)

افزایش چشم گیری DA , PA سایت در این مدت کم

PA : 25
DA : 15

در حالی که دامین و پیج اتوریتی رقیب اصلی به ترتیب 36 و 13 می باشد . ( عمر سایت بیش از دو سال )

کارهای آینده :

قراردادن اپ در گوگل پلی و بیش از 20 مارکت اندروید

------------------------------------------------------
دقت داشته باشید که قبل از پابلیش کردن اپلیکیشن در گوگل پلی حتما َASO رو یاد بگیرید و اگر نمی دونید چطوری این کارو کنید بگید براتون توضیح بدم .

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,505
آپدیت ( ۱۳۹۸/۰۵/۲۲)

افزایش چشم گیری DA , PA سایت در این مدت کم

PA : 25
DA : 15

در حالی که دامین و پیج اتوریتی رقیب اصلی به ترتیب 36 و 13 می باشد . ( عمر سایت بیش از دو سال )

کارهای آینده :

قراردادن اپ در گوگل پلی و بیش از 20 مارکت اندروید

------------------------------------------------------
دقت داشته باشید که قبل از پابلیش کردن اپلیکیشن در گوگل پلی حتما َASO رو یاد بگیرید و اگر نمی دونید چطوری این کارو کنید بگید براتون توضیح بدم .
بجز گوگل پلی چه مارکتایی هست مگه ؟ رایگان یا پولی ؟
این ASO رو هم توضیح بده ممنون

face

Registered User
لایک‌ها
15
سلام دوست عزیز
توی لوکال یعنی کسی کد نداشته که الان دارین مجدد مینویسین؟؟

استارتر به نظرم آدرس سایتت رو علنی نکنی بهتره.

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
استفاده کنید )
بجز گوگل پلی چه مارکتایی هست مگه ؟ رایگان یا پولی ؟
این ASO رو هم توضیح بده ممنون
https://www.amazon.com/mobile-apps/b?ie=UTF8&node=2350149011
https://www.getjar.com/
http://www.mobogenie.com/
http://slideme.org/
https://f-droid.org/en/
https://en.aptoide.com/
https://en.uptodown.com/
https://apkupdater.en.uptodown.com/android
https://www.apkmirror.com/
https://getapkmarket.co/
http://www.1appmarket.com/
https://apkpure.com/
http://www.mobile9.com/
...

ASO : app store optimization / بهینه سازی اپ استور

ببین همونطوری که ما سایتمون رو برای گوگل سئو می کنیم تا توی یه سری کلمات کلیدی بالاتر از رقبا باشیم دقیقا همین اتفاق توی اپ استورا هم میوفته که قلق های خاص خودشو داره که یه سریش بدون هزینه هست یه سری هاش باید هزینه بدی البته اگه زرنگ باشی اونم هزینه نمیخواد که براتون توضیح میدم

یک سری از ملاک های تاثیر گذار روی ASO : ( گوگل پلی )
  1. آیکون تاثیر گذار و برندی ( اگر میخواهید رایگان آیکون بسازید با کیفیت متوسط می تونید از https://iconsflow.com/editor استفاده کنید )
  2. تایتل که حدودا 30 کاراکتر می تونه باشه
  3. توضیحات که می تونه 4000 کاراکتر باشه
  4. کللمات کلیدی - 100 کاراکتر
  5. تعداد دانلود
  6. تعداد Review
برای خرید نصب و ریویو می تونید از https://mobiaso.com و https://aso.keyapp.top استفاده کنید که البته دومی حرفه ای تر هستش و می تونید برای کلمه کلیدی خودتون نصب بخرید که میگم چطوریه .

خرید نصب برای کلمه کلیدی
برای مثال شما اپی در زمینه خرید ماشین دارید و کلمات کلیدی شما buy car , best cars for sale , cheapest cars , buy used cars هستش و فکر می کنید هر کسی سرچ کنه این کلمات رو حتما اپ شما میاد بالا ولی خب اینطوری نیست . اپ هایی که تازه وارد گوگل پلی میشن قدرت کمی دارن و معمولا در جایگاه های پایین تر قرار دارن یعنی در کلمه کلیدی buy used cars ممکن هست اپ شما رتبه 150 ام باشه و در روز 2 بار دانلود بگیره تازه اونم اگه همه چیز رو رعایت کرده باشید. برای همین شما میرید نصب برای کلمه کلیدی میخرید که قیمت هر عدد آن معادل 0.2 دلار می باشد یعنی 100 تا میشه 20 دلار . و این باعث میشه رتبه شما در کلمه کلیدی مورد نظرتون بهبود پیدا کنه و بعد از مدتی دیگه خودش نصب میگیره چون توی رتبه های بهتری هستش .

کلمه کلیدی
همونطوری که گفتم برای هر اپ شما میتونید 100 کاراکتر کلمه کلیدی داشته باشید و باید به خوبی از اون استفاده کنید و ما دو نوع کلمه کلیدی داریم :

Long keyword

این نوع کلمه کلیدی یعنی کلمه کلیدی بلند که بیشتر از 3 کلمه حساب میشه و تخصصی تر میشه و این یعنی نصب بیشتر در زمینه کاریتون . یعنی اگه شما یک اپ خدماتی خاصی رو دارید و مثلا دوباره برای ماشین هست این کلمه ی کلیدی می تونه نصب های بیشتری در زمینه کاریتون بهتون بده buy used russian cars که البته این کلمات سرچ کمتری دارن و اما اگه اپ شما به خوبی طراحی و سئو شده باشه نصب + پول بیشتری به شما میده.

Short keyword

خب این کلمه های کلیدی که بین 1 تا 3 کلمه هستن معمولا سرچ بالاتری دارند و رقابت بسیار سخت تر هست و اما کمتر تخصصی هستن و بهتر هست فعلا کاری به رقابت در این کلمه ها نداشته باشید چون هدف کاربر برای مثال از کلمه Cars مشخص نیست دقیقا چی میخواد ! میخواد ماشین بخره یا میخواد ماشین بازی کنه یا میخواد اطلاعات ماشینو بگیره برای همین زیاد مفید نیستن اما توی رتبه های اول نصب خوبی میگیرید.

تایتل - عنوان

عنوان باید تا جای ممکن کلمات کلیدی اصلی رو که هدف قرار میدید در خودش داشته باشیه . اگه اپلیکیشن شما برندی هست و دوست دارید اسم شما شناخته بشه معمولا از شکل ( youbrand - kw kw kw ) استفاده میشه که حرفه تر هست اما اگه شما سایتی تازه تاسیس هستید و اسم طولانی هم دارید بهتر هست فعلا تاتیل رو با کلمه های کلیدیتون پر کنید البته نه به صورت اسپم و نا خوانا !

توضیحات

اقا تو این مورد دقت کنید درسته گفتم 4000 کاراکتر ولی این سایت نیست که 4000 تا براش بنویسید و با زور بچپونید توش ! مثلا یه اپ دانلود اهنگ هیچوقت نمی تونه 4000 کاراکتر براش نوشت مگه اینکه بخوای اسپم کنی که اصلا کار درستی نیست شاید توی گوگل بالا بیاید ولی خب نصب کمتری میگیرید و در حقیق افت می کنید بعدش . معمولا کلمه های کلیدی اصلی ( 3 تا حدودا ) 4 تا 6 بار در توضیحات تکرار میشن که بستگی به تعداد کاراکتر توضیحات داره و بازم نباید اسپم کنید و به مقدار نیازتون استفاده کنید . هزینه نوشتن توضیحات اپ حدودا 5 دلار بابت هر 500 کلمه هستش.

کلمات کلیدی

توی انتخاب کلمات کلیدی باید خیلی دقت کنید تا یه موقع از کلمه های استفاده نکنید که مطابق فعالیت شما نباشن تا مثلا بیشتر دیده بشید . شاید بیشتر دیده شید یا کلیک بخورید اما چون کاربرا به اون چیزی که میخوان نمیرسن از صفحه شما میرن و این باعث میشه رنک شما بیاد پایین و اوت بشید .

تعداد دانلود

توی خریدن دانلود هم باید خیلی احتیاط کنید چون اگه یه دفعه 10 هزار تا دانلود بخرید و اما 5 تا ریویو داشته باشید خب معلومه یه جای کار شما میلنگه و گوگل متوجه اون میشه و میزنه کل اکانتو و اپ باهم پاک می کنه . سعی کنید مثلا 100 تا دانلود بخرید + 10 تا ریویو که همه چی طبیعی باشه .

آیکون + اسکرین شات ( پوستر )

اولین چیزی که باعث ارتباط برقرار کردن اپ شما با بازدید کننده هاست آیکون هست که باید مرتبط و چشم گیر باشه و اگه دنبال کار حرفه ای هستید می تونید با هزینه ای بین 200 تا 700 تومن این کارو انجام بدید . دومین چیز ساخت اسکرین شات های جذاب هست که اگه کمی فتوشاپ بلد باشید می تونید به راحتی بسازید ولی خب یه سری سایتا هم هستن که این کارو پولی + رایگان انجام میدن که حرفه ای ترینشون ( https://theapplaunchpad.com/ ) هست که 3 تا تم رایگان داره میتونید استفاده کنید . نسخه رایگان هم داره اینجور سایتا مثل ( کلیک کنید )

-----------------------------------------------------
پول ندارم ریویو و دانلود بخرم چیکار کنم

خب اگه پول نداری نیاز به دو تا چیز داری ! حوصله + وقت که همه ی کارا رو خودتون انجام بدید . فقط کافیه 10 تا اکانت گوگل بخرید + گوشی + قند شکن . برای اینکه ریویو بزارید باید اپ رو دانلود کنید .
پس هر بار با یه اکانت + قند شکن اپ رو دانلود می کنید دوباره ای پی رو عوض می کنید و اون یکی اکانت گوگل رو وصل می کنید و همش این کارو می کنید . روزی تا ده تا هم می تونید ریویو بزارید که خیلی زیاد !
بعضی سایتا هم هستن به ازای دانلود + ریویو گذاشتن برای بقیه می تونید برای خودتون ریویو و نصب بگیرید که توی گوگل سرچ کنید میاد " free google play installs " !

میخوام بدون پول توی رتبه های بهتری در کلمات کلیدی باشم

فقط کافیه کلمه کلیدی مورد نظرتون رو وارد کنید توی سرچ بار و بعدش برید و اپ خودتون رو پیدا کنید و دانلود کنید + ریویو : )

* یه سری روش های ریز کلاه سیاه هم داره که توی بعضی اپ ها به درد میخوره بعدا براتون میگم *

استارتر به نظرم آدرس سایتت رو علنی نکنی بهتره.

اره همینکارو می کنم

Last edited:
بالا