برگزیده های پرشین تولز

ورود به وب انگلیسی | سایت من

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281
استارتر کلا خواسته خودش رو فدای دوستان بکنه.
برای رسیدن به همچین تجربه ای چندین سال زمان نیازه. یه سری سایت معرفی کرده که هیچ جوره نمیشه پیداشون کرد ...

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
@helpmasteri
سلام دوست عزیز
خوشحال شدم از اینکه وارد وب جهانی شدید.
امیدوارم موفق باشید
فقط یه سوالی داشتم ازتون
من یه برنامه نویس وب هستم که خیلی با وسواس پروژه قبول میکنم و همیشه سعی میکنم کاری که قبول میکنم دچار مشکل نشه و بدقول نشم واسه همینه که تعداد پروژه هایی که میگیرم خیلی کمه و همینطور که گفتی برنامه نویس های ایرانی مشکل دارند مشتری های ایرانی هم مشکل دارند و من هم دارم سعی میکنم بتونم مشتری های خارجی پیدا کنم بنابراین خوشحال میشم ایرادات برنامه نویس های ایرانی که باهاشون کار کردی رو بگی و همچنین نقاط مثبت برنامه نویس های خارجی رو که ما هم بتونیم نقاط ضعفی اگه داریم برطرف کنیم و از نقاط مثبت هم استفاده کنیم
ممنون

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
@helpmasteri
سلام دوست عزیز
امیدوارم موفق باشید
فقط یه سوالی داشتم ازتون
من یه برنامه نویس وب هستم که خیلی با وسواس پروژه قبول میکنم و همیشه سعی میکنم کاری که قبول میکنم دچار مشکل نشه و بدقول نشم واسه همینه که تعداد پروژه هایی که میگیرم خیلی کمه و همینطور که گفتی برنامه نویس های ایرانی مشکل دارند مشتری های ایرانی هم مشکل دارند و من هم دارم سعی میکنم بتونم مشتری های خارجی پیدا کنم بنابراین خوشحال میشم ایرادات برنامه نویس های ایرانی که باهاشون کار کردی رو بگی و همچنین نقاط مثبت برنامه نویس های خارجی رو که ما هم بتونیم نقاط ضعفی اگه داریم برطرف کنیم و از نقاط مثبت هم استفاده کنیم
ممنون

سلام خیلی ممنون همینطور .
ایراد 1 : اینکه کاری رو قبول میکنن که تقریبا نصفشو بلد نیستن و وقتی میرسن به وسطای کار یه پول اضافه ای میخوان و میگن مشکل پیش اومده بعد میدن یکی دیگه که براشون درست کنه
ایراد 2 : از نظر پشتیبانی بعد از طراحی یا سرویس کلا 0 یعنی انگار اعتقادی به پشتیبانی ندارن و مثلا میگن این کارو باید بکنی به جای اینکه خودش درست کنه
ایراد 3 : نسبت به برنامه نویس های خارجی از طرح پایین برخوردار هستن البته توهین نباشه توی همین پی تی برنامه نویسایی هستن که جزو بهترین ها هستن و من نسبت به خارجی ها بیشتر قبولشون دارم D:
ایراد 4 : ایده پردازی -2 هست مخصوصا فری لنسرهای پونیشا و اینجور سایتا انگار یه بچه 4 ساله رو گذاشتی پشت استک اور فلو

خارجی ها هم همه خوب نیستن مخصوصا هندی ها که سرطانن . ببخشید ولی موقع کار باهاشون فیریک میزنی اینقدر میرن رو مخ و هیچی بلد نیستن نمی دونم چطوری اینقدر اسمشون در رفته ( شاید یوتیوب )
ولی کلا فری لنسرهای خارجی اون ایرادای بالا رو ندارن و کارشونو تمیز انجام میدن هیچوقت وسط پروژه پول اضافی نمی خوان.

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
سلام خیلی ممنون همینطور .
ایراد 1 : اینکه کاری رو قبول میکنن که تقریبا نصفشو بلد نیستن و وقتی میرسن به وسطای کار یه پول اضافه ای میخوان و میگن مشکل پیش اومده بعد میدن یکی دیگه که براشون درست کنه
ایراد 2 : از نظر پشتیبانی بعد از طراحی یا سرویس کلا 0 یعنی انگار اعتقادی به پشتیبانی ندارن و مثلا میگن این کارو باید بکنی به جای اینکه خودش درست کنه
ایراد 3 : نسبت به برنامه نویس های خارجی از طرح پایین برخوردار هستن البته توهین نباشه توی همین پی تی برنامه نویسایی هستن که جزو بهترین ها هستن و من نسبت به خارجی ها بیشتر قبولشون دارم D:
ایراد 4 : ایده پردازی -2 هست مخصوصا فری لنسرهای پونیشا و اینجور سایتا انگار یه بچه 4 ساله رو گذاشتی پشت استک اور فلو

خارجی ها هم همه خوب نیستن مخصوصا هندی ها که سرطانن . ببخشید ولی موقع کار باهاشون فیریک میزنی اینقدر میرن رو مخ و هیچی بلد نیستن نمی دونم چطوری اینقدر اسمشون در رفته ( شاید یوتیوب )
ولی کلا فری لنسرهای خارجی اون ایرادای بالا رو ندارن و کارشونو تمیز انجام میدن هیچوقت وسط پروژه پول اضافی نمی خوان.
من فکر میکنم دید ما ایرانی ها یه دید محدود باشه و جهانی و حرفه ای به موضوعات فکر نمی کنیم و همین باعث بروز چنین مشکلاتی میشه.
به شخص سعی میکنم این موارد رو حتما در آینده کاریم لحاظ کنم تا بتونم کارم رو با کیفیت ادامه بدم
ممنون از اینکه وقت گذاشتید و این توضیحات مفید رو اینجا به اشتراک گذاشتید.
امیدوارم موفق باشید :)

ya3ya6

Registered User
لایک‌ها
755
فکر میکنم هر هزار بازدیدکننده این قدر باشه
امروز دوباره یه موضوعی پیش اومد، درآمد متوسط adsense رو چک کردم.
پاسخ بالایی گفته متوسط درآمد هر 1000 بازدید us (آمریکا)، 1-2 دلاره.
اینم گفته بلاگ های خودش ، تو حوزه تکنولوژی هر 1000 بازدیدش حدود 3-4 دلاره، و تو حوزه food (آشپزی مثلا) حدود 1 دلار.
average adsense rpm
هم سرچ زدم، (rpm = درآمد بازای هر 1000 بازدید)، حدود 1-5 دلار نوشتن رنجش رو.
خلاصه درست گفتی، اشتباه گفتم متوسط 5 دلار. بنظر متوسطش 1-2 دلاره.
@helpmasteri ببخشید دوباره میپرسم، گفتم احتمالا سوالم رو ندیدید. پرسیده بودم سایت های جایگزین adsense رو متوسط درآمدشون رو اطلاع دارید؟

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
امروز دوباره یه موضوعی پیش اومد، درآمد متوسط adsense رو چک کردم.
پاسخ بالایی گفته متوسط درآمد هر 1000 بازدید us (آمریکا)، 1-2 دلاره.
اینم گفته بلاگ های خودش ، تو حوزه تکنولوژی هر 1000 بازدیدش حدود 3-4 دلاره، و تو حوزه food (آشپزی مثلا) حدود 1 دلار.
average adsense rpm
هم سرچ زدم، (rpm = درآمد بازای هر 1000 بازدید)، حدود 1-5 دلار نوشتن رنجش رو.
خلاصه درست گفتی، اشتباه گفتم متوسط 5 دلار. بنظر متوسطش 1-2 دلاره.
@helpmasteri ببخشید دوباره میپرسم، گفتم احتمالا سوالم رو ندیدید. پرسیده بودم سایت های جایگزین adsense رو متوسط درآمدشون رو اطلاع دارید؟
من قبلا سرچ کرده بودم در این مورد هر هزار آی پی از ادسنس، 3.5 - 4 دلاره که خوب خودت میدونی که میتونه بسته به موضوع و عوامل دیگه کمتر یا بیشتر بشه

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636

سلام . سایت های خارجی معمولا هم کلیک خوری کمتری دارن چون تنوع پایینه و هم ریت پایین تری حدودا بیشترینشون میشه گفت 20 - 30 درصد از ادسنس کمتر

shomal-pet

Registered User
لایک‌ها
72
سلام.هاستینگ خارجی خوب که پرداخت به ازای دانلود داشته باشه میشناسین معرفی کنین؟

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
بهترین منبع تورنت هست اما توی گوگل سرچ کنی میاد همشون . ( انگلیسی )
rapidgator , nitroflare کوتاه کننده لینک shorte.st
با هر چی می تونی شروع کنی مهم نیست اون فقط خیلی باید فعال باشی چون حجم برنامه ها زیاد و هر روز آپدیت میشن مگه اینکه تخصصی تر کار کنی

بهترین سیستم کسب درامد کلیکی سال ها کارمیکنم
cutwin هستش

با احترام به استارتر

نظرم خواستم بگم
عالی هستش

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
سلام.هاستینگ خارجی خوب که پرداخت به ازای دانلود داشته باشه میشناسین معرفی کنین؟

پیشنهاد رو سرویس هاست های رایگان کارکنید با ماندگاری بالا (عدم حساسیت به کپی رایت )

و لینک هارا کوتاه کنید

shomal-pet

Registered User
لایک‌ها
72

shomal-pet

Registered User
لایک‌ها
72
سلام چندتا سوال داشتم
یه سایت برای پخش آنلاین ویدئو میخام بسازم ، یه سوالی که دارم سایت های تبلیغاتی اگه ویدئو های تو سایت میزارم کوپیرایت نداشته باشه ، سایت رو اکسپت نمیکنن ؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
@helpmasteri
سلام دوست عزیز
امیدوارم موفق باشید
فقط یه سوالی داشتم ازتون
ممنون
سعی کن محصولی تولید کنی و توی codecanyon قرار بدی درآمد خوبی داره و لول کاریت کم کم بالا میره چون باید مشکلات خریدار حل کنی و امکاناتی که میخوان به محصولت اضافه کنی

shomal-pet

Registered User
لایک‌ها
72
اپدیت نمیکنین دگ این تایپیکو ؟
یه سوال داشتم با توجه به اینکه دانش زبانم پایینه از کجا باید بفهمم محتوی های که دارم میخرم از نویسنده از لحاظ خوانایی و ... کیفیت مناسبی دارن ؟ روش خاصی هست برای متوجه شدن ؟

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
یه سوال داشتم با توجه به اینکه دانش زبانم پایینه از کجا باید بفهمم محتوی های که دارم میخرم از نویسنده از لحاظ خوانایی و ... کیفیت مناسبی دارن ؟ روش خاصی هست برای متوجه شدن ؟

سلام.چون سایت واگذار شد و به زودی تاپیک آپدیت میشه.
باید از انجمنا استفاده کنید و یکی بخرید و توی انجمنای خارجی بزارید و بقیه نظر بدن راجبش

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
سلام.چون سایت واگذار شد و به زودی تاپیک آپدیت میشه.
باید از انجمنا استفاده کنید و یکی بخرید و توی انجمنای خارجی بزارید و بقیه نظر بدن راجبش
پس الان زدی تو چه کار ؟;)

بالا