برگزیده های پرشین تولز

ورود به ویندوز Xp بدون داشتن رمز کاربری

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
با تشکر از opera اونم ورژن 8 اش ! ولی منم نتونستم دانلود کنم :( طول میکشه خیلی ... خدا لهنت کنه این خارجی ها رو با اون آپ کردنشون:blush:

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مرسی opera
حالا کدوم از این 3 تا بهتره ؟
واقعا دستت درد نکنه

من این سومیه رو تست نکرده بودم
دیشب اونم دانلود کردم و تست زدم
ولی زیاد جالب نبود
همون سی دی اول از همشون بهتره اینم یه لینک رزیوم دار که انصافا خوب کار میکنه فقط اگه میخوایید دانلود کنید زودتر که اعتباری به موندنش نیست

http://files.9down.com:8080/Hiren's.BootCD.7.6.with.Keyboard.rar

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از IcedAngel :
آره یه جورایی دسترسی میشه کرد ... من تو همون دفتر admission مدرسمون کار میکنم و شبها که همه میرن فقط منم اونجا :) اگه دسترسی پیدا کنم به shared folder های معلمها که میدونین توش "چیا که نیستن" دسترسی پیدا میکنم :devil:

تا شب تو مدرسه چیکار میکنی؟:blink:

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تا شب تو مدرسه چیکار میکنی؟

چیکارش داری حالا؟
106.gif

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از check_shark :
تا شب تو مدرسه چیکار میکنی؟:blink:
مثلا" درس میخونم .... ولی اگه راستش رو بخوای فضولی :) بعضی از دوستام هی خالی میبندن ... شبا میشینم پرونده اعمالشون رو میبینم خالی بندیهاشون رو میشه :D به اون کامپیوتری که پرونده اعمال هستش راه پیدا کردم ... یعنی پسوردش رو گیر آوردم فقط ! خودم کاری نکردم :D حالا این یکی مونده :blink:

matrix1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Opera 8.0 :
من این سومیه رو تست نکرده بودم
دیشب اونم دانلود کردم و تست زدم
ولی زیاد جالب نبود
همون سی دی اول از همشون بهتره اینم یه لینک رزیوم دار که انصافا خوب کار میکنه فقط اگه میخوایید دانلود کنید زودتر که اعتباری به موندنش نیست

http://files.9down.com:8080/Hiren's.BootCD.7.6.with.Keyboard.rar

سلام

میشه لطف بفرمایید برای این برنامه ها لینک دیگری بدید.که البته سالم هم باشند.

متشکرم.موفق باشید.

.

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام

میشه لطف بفرمایید برای این برنامه ها لینک دیگری بدید.که البته سالم هم باشند.

متشکرم.موفق باشید.

دوست عزیز همه لینکهایی که دادم سالمه
خودم اینا رو تست زدم
24.gif

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
بچه ها اینارو فقط روی windows قلابی میتونین استفاده کنینا...اگه ویندوز اصل باشه ویندوز خراب میشه

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از cyber boy :
بچه ها اینارو فقط روی windows قلابی میتونین استفاده کنینا...اگه ویندوز اصل باشه ویندوز خراب میشه
مطمئنی ؟؟؟ اینایی که من میخوام همشون ویندوز راس راسکیه

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
راست میگه اپرا ؟

با منی یا با اون؟
اگه با منی باید بگم اینو بعنوان جک سال 2006 توی کریسمس پخش کنن

نمیدونم این حرف از کجا به قوه مخیله ایشون راه پیدا کرده

راستی تو برو درستو بخون اینجا چیکار داری

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از Opera 8.0 :
با منی یا با اون؟
اگه با منی باید بگم اینو بعنوان جک سال 2006 توی کریسمس پخش کنن

نمیدونم این حرف از کجا به قوه مخیله ایشون راه پیدا کرده

راستی تو برو درستو بخون اینجا چیکار داری

دارم میگم "راست میگه اپرا؟" حالا خودت بگو با تو هستم یا با اون !!!!
اوخ راست میگی برم سر درسم فردا آخرین امتحانمه :( تموم شه میشینم سر این لینکهات دانلودشون کنم و به حونت دعا کنم ... ای خدا کنه بشه ... اگه بشه ترم دیگه نونم تو روغنه :p

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
با همه این حرفهایی که گفتین ولی باز هم یه راه است که بدون هیچ نرم افزار جانبی میشه Password ادمین رو Bypass کرد در واقع یک ترفندی هست که خود ویندوز داره .
تو شهر ما یه نفر بلده ولی بی انصاف نمیگه ( امان از دست آدمهای تنگ نظر )
من هم نمیدونم ولی شدیداْ دنبالش هستم ...
اینو هم بگم که اگه برای کسی فایلهاش خیلی مهم باشه همینطوری اونها رو رها نمیکنه تو خود ویندوز هم اونا رو لاک می کنه یا رمزگذاری می کنه ... هزارتا درد بی درمان دیگه...
بعضی از این برنامه های رمز گذاری اونقدر جدی هستند که اگه Passwordش یادت بره خودتم تا ابد دیگه نمیتونی اونا رو باز کنی!
مثل Genie Eyes-Only که من خودم ار اون استفاده میکنم.
محصول شرکت genie-soft.com

matrix1000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mynobar :
با همه این حرفهایی که گفتین ولی باز هم یه راه است که بدون هیچ نرم افزار جانبی میشه Password ادمین رو Bypass کرد در واقع یک ترفندی هست که خود ویندوز داره .
تو شهر ما یه نفر بلده ولی بی انصاف نمیگه ( امان از دست آدمهای تنگ نظر )
من هم نمیدونم ولی شدیداْ دنبالش هستم ...
اینو هم بگم که اگه برای کسی فایلهاش خیلی مهم باشه همینطوری اونها رو رها نمیکنه تو خود ویندوز هم اونا رو لاک می کنه یا رمزگذاری کی کنه ... هزارتا درد بی درمان دیگه...
بعضی از این برنامه های رمز گذاری اونقدر جدی هستند که اگه Passwordش یادت بره خودتم تا ابد دیگه نمیتونی اونا رو باز کنی!

سلام

موافقم.چون منم یکی میشناختم که این کار رو بلد بود ولی نمیگفت.البته تا اونجایی که یادمه

شاه کلید ویندوز را داشت و میگفت به نصف بیشتر کلیدهای کیبرد هم احتیاج نداره.

راست و دروغش با خودش.

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
میگم چطوره یک وبگردی و نیز وبلاگ گردی بکنیم ، شاید پیداش کردیم.
اون شخصی که به من گفته بلدم ، خودش گفته که از توی یکی از وبلاگ ها پیدا کرده، من زیاد وقت جستجو ندارم ولی شما دنبالش برید مطمئنم پیداش می کنید ؛ به ما هم بگید.

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من نميدونم اينها چقدر بدرد ميخوره. امروزه روز هم كاربردي داره يا نه.راستش امتحان نكردم.ببينيد بكارتون مياد يا نه.من فقط نقل قول كردم:

در ويندوزXP علاوه بر كابراني كه شما تعريف مي كنيد، كاربر ديگري به نام Administrator وجود دارد كه نه تنها در ليست كاربران صفحه ورود به ويندوز نشان داده نمي شود ، بلكه اگر با استفاده از گزينه User Accounts موجود در Control Panel هم ليست كاربران سيستم را مشاهده كنيد،اسمي از آن برده نشده است . همين امر سبب مي شود كه به احتمال قوي اگر شما رمز اين كاربر را به نحوي تغيير دهيد و بتوانيد از طريق آن وارد سيستم شويد ، تا مدتها كسي از اين موضوع باخبر نشود و...
بتوانيد با استفاده از اين كاربر چه از راه دور واز طريق اينترنت وچه به طور محلي وارد آن رايانه شويد واز آنجايي كه اين كاربر بالاترين حق هاي دسترسي به تمام پوشه ها و تنظيمات را دارد. نفوذي از اين كامل تر متصور نخواهد بود. ابتدا براي آشنايي با محيط ورود به ويندوز XP ، اگر روي سيستم خود تنها يك كاربر داريد، با استفاده از گزينه Accounts User موجود در Control Panel و انتخاب a new account Create دو كاربر يكي ازنوع L I m I t e d و ديگري از نوع Computer Administrator بسازيد (بر خلاف ظاهرامر ، XP از تمام انواع كاربراني كه ويندوز 2000 داشت هم پشتيباني مي كند ، اما در اينجا فقط همين دو حالت را نمايش مي دهد ) به اين صورت كه ابتدا نام كاربر را وارد مي كنيد و سپس نوع آن را انتخاب و كليد Create account را فشار مي دهيد . كمي با تنظيمات اين قسمت كار كنيد تا بتوانيدبه راحتي كاربر بسازيد ، رمز عبور و مشخصاتش را تغيير دهيد و يا آنرا حذف كنيد . حال سيستم را مجددا راه اندازي كنيد. اين بار با صحفه اي مواجه مي شويد كه نام كاربران مختلف سيستم شما را نشان مي دهد تا بتواند با استفاده از هر كدام كه تمايل داشتيد وارد سيستم شويد . اما باز هم اثري از Administrator نمي بينيد. حال كليدهاي Ctrl+Alt+Del را دوباره پشت سر هم فشار دهيد . مشاهده مي كنيد كه ظاهر منوي ورود به سيستم تغيير مي كند به صورتي كه مي توانيد نام كاربري را هم مانند رمز عبور تايپ كنيد . حال نام كاربري Administrator را با رمز عبور كه هنگام نصب ويندوز به آن داده ايد، وارد كنيد تا به عنوان مدير سيستم وارد ويندوز خود شويد.
تذكر: يكي از نقايص امنيتي در ويندوزهاي XP نصب شده در ايران در هنگام نصب آنها ايجاد مي شود . بسياري از افراد هنگام نصب ويندوز در مرحله اي كه از آنها خواسته مي شود رمز Administrator را وارد كنند آن رمز را خالي مي گذاردند و در برخي موارد ديگر نيز كسي اين رمز را تعريف مي كند كه طبق قاعده نبايد دسترسي به اطلاعات آن سيستم داشته باشد. هرگز اين كاربر را فراموش نكنيد!

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
والا یه روشی من دیده بودم همینجوری که شما میگین بود
ولی کلی مخلفات داشت
تقریبا اندازه یه برنامه کامل خط فرمان داشت
البته فکر کنم برای شبکه بود
33.gif

بالا