برگزیده های پرشین تولز

ورژن جدید نیاز به 2 میلیون سرمایه ( سرمایه داران بشتابید - فرصتی عالی در انتظار شماست )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

milads

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
54
سلام

ختم تاپیک جناب mehdi136/8 اعلام آمادگی کردند کل مبلغ سرمایه گذاری رو متقبل میشن.

از همینجا از ایشون بخاطر لطفشون تشکر می کنم.

1 مارس بود تاپیک نیاز به 2 میلیون سرمایه رو در پرشین تولز زدم و اکنون 13 روز از آن موقع گذشته ! و نتیجه ای جز سردرد برایم نداشته است !!! به تاپیک نگاهی بیاندازید لطفا .... بیش از 1150 بازدید 60 پاسخ و 5 صفحه ! جدا از تمام این ها بیش از300 پخ هم رد وبدل شده ( که واقعا نتیجه ای جز سردرد و دست درد برایم نداشته است )...

خوب اما بنده کنار نخواهم کشید و با تمام دشواری ها طرحم رو اجرا خواهم نمود .... و این تاپیک رو نزدم تا شرح آنچه اتفاق افتاده رو خدمتتون عرض کنم و زدم این تاپیک جدید را تا شرایط را تغییر دهم ...بله شرایط سرمایه گذاری !

اینبار نیز ایده همان ایده است و مقدار سرمایه مورد نیاز نیز همان 2 میلیون تومان است و چیزی که تغییر یافته تعداد سرمایه گذاران است.و اینبار به 10 سرمالیه گذار احتیاج است که هرکدام مبلغ 200 هزارتومان سرمایه گذاری کنند.و هرکدام بعد از به سود رسیدن 6 درصد نصیبشان می شود به صورت ماهانه.

خوب شاید برخی بگویند 6 درصد کم است اما دوستان وقتی درامد طبق برنامه ریزی ها در عرض یکسال نشده به 6 میلیون حداقل برسد یعنی سهم هر سرمایه گذار ماهیانه بیش از 400 هزارتومان می شود!!!

اما خوب شاید عده ای تمایل داشته باشند سهمشان را بیشتتر کنند مثلا 10 درصد یا 20 درصد الی بیشتر .... خوب امکانش فراهم است کافی است پخ بدهند و جای خود را رزرو کنند.

هرکس تمایل دارد سهمی داشته باشد لطفا اعلام آمادگی کند.

البته اگر باز هم کسی تمایل داشت تا تمام سرمایه رو خودش بگذارد استقبال می شود!

بزرگوارانی که تاکنون برای سرمایه گذاری اعلام آمادگی نمودند :

farzad.sadeshi

piishii

AMIR0098

meysam_2012

Last edited:

mehdi136/8

Registered User
لایک‌ها
53
ببخشید رفیق اینو میگم فقط از روی تجربه میگم هیچ غرضی نیست بنظر من بیش از این خودت رو خوار نکن هیچ چیزی مهمتر از آبرو نیست من که یه میلیارد هم بهم بدن همچین کاری نمیکنم بیام به کسانی رو بزنم که اولاً خیلیهاشون مثل خودم هستند و به این راحتیها نمیتونند این مقدار رو بهم قرض بدن دوماً رو بزنم به عده ای که از جلو و پشت بهم خنجر میزنند...
دو روز دیگه از بی پولی در بیاری یا حتی نسبت به اطرافیان بدبین بشی و بیش از این خوارت کنند پشیمون میشی کی بود گفتم.

SasyMankan6-9

Registered User
لایک‌ها
155
سلام، عزیز این طرحتون چی جوریاس؟ رو اینترنت اجرا میشه یا خارجش؟ شرایط و کامل ترین توضیحات رو واسم پ.خ کن

milads

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
54

oooomiid64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
من قبلا گفتم الانم میگم مقدار وجهش برام اهمیت نداره چه 1 میلیون تا 300 میلیون ولی 6 درصد ماهانه با شرایطی که پیغام خصوصی گفتم

milads

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
54
من قبلا گفتم الانم میگم مقدار وجهش برام اهمیت نداره چه 1 میلیون تا 300 میلیون ولی 6 درصد ماهانه با شرایطی که پیغام خصوصی گفتم

سلام بزرگوار

دوست عزیزم این پول اونوقت میشه مصداق نزول ! وای که پولی است این نزول ... آتش است آتش است آتش ....راستش پول حلال می خوریم و این است وضعمون وای چه رسد نزول بخوریم.شرمنده بنده در پخ بهتون گفتم که اگر بتونید سرمایه گذاری کنید خیلی بهتره . شما که سرمایش رو دارید بیایید سرمایه گذاری کنید.یا حداقل این پول رو بدون سود به بنده بدهید یکساله.

shojaa

Registered User
لایک‌ها
132

چه خبره دوست عزیز
مگه میخوای غارت بکنی مردم رو
انصاف هم خوب چیزیه
الان خود بانک ملت میشه امتیازشو خرید 14 درصد سود بازپرداخت بدی و یا بری امتیاز بانک رسالت رو بگیری و 2 درصد سالانه کارمزد بدی
شما در سال میخوای 72 درصد سود بگیری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یارو کارخونه هم که داشته باشه از پس این سود بر نمیاد

milads

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
54

بله بهشون گفتتم که شما یا بیایید با هم شریک بشیم یا اینکه نمی شید اگر می تونید یکساله این پول رو بدون سود به بنده قرض بدید .

سلام

شما خودت 2 میلیون داری و 2 میلیون هم میخواید ؟
برای حاضرم برای طرحم شریک شم ؟

2 میلیون بدیم ماهی 500 از درآمد میدی بهم ؟

تضمین ؟

ممنون

سلام پخ شد

لطفا شرایط کار رو برام ارسال کنید

با تشکر

سلام پخ شد

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
بله بهشون گفتتم که شما یا بیایید با هم شریک بشیم یا اینکه نمی شید اگر می تونید یکساله این پول رو بدون سود به بنده قرض بدید .

کسی که روزی 6% سود طلب میکنه به نظرت میاد یک سال پول بی زبون رو بده به شما که بعدا بدون سود بهش برگردونی؟؟ من مخالف زدن تاپیک برای گرفتن پول و دادن سود نیستم اما این توع تاپیک هیچ سودی نداره جز وقت تلف کردن !!

تجربه نشون داده 90% افراد چه در بازارچه و چه بخش های دیگر فقط برای افزایش پست و اسپم اینگونه پست میزنن " داداش واسه منم پ.خ کن " ، " آقا واسه منم ارسال کن " و... واسه همین هستش که شما سر درد گرفتی :دی

2 میل رو برو از فامیل ، پدر و یا برادرت بگیر عزیز...

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
کدوم شهری شما ؟

milads

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
54
کدوم شهری شما ؟

سلام

برای شما دوست محترم هم پخ شد.

کسی که روزی 6% سود طلب میکنه به نظرت میاد یک سال پول بی زبون رو بده به شما که بعدا بدون سود بهش برگردونی؟؟ من مخالف زدن تاپیک برای گرفتن پول و دادن سود نیستم اما این توع تاپیک هیچ سودی نداره جز وقت تلف کردن !!

تجربه نشون داده 90% افراد چه در بازارچه و چه بخش های دیگر فقط برای افزایش پست و اسپم اینگونه پست میزنن " داداش واسه منم پ.خ کن " ، " آقا واسه منم ارسال کن " و... واسه همین هستش که شما سر درد گرفتی :دی

2 میل رو برو از فامیل ، پدر و یا برادرت بگیر عزیز...

بله واقعا حق باشماست. خوب دیگه ... البته ایشون برای بنده شخص محترمی هستند اما خوب دیگه هرکسی یک روشی داره و روش ایشون هم اینطوری است.آقا سرمایه ی خودش اسیت و اختیارش رو داره:D

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
شرایط کامل لطفا/ و توزیح طرح/ و زمان رسیدن به سود/و تضمین اون

V.K

Registered User
لایک‌ها
174
سلام بزرگوار لطفا طرحتونو و همچنين تضمين سرمايه رو برام پ خ كنيد ممنون

farzad.sadeshi

Registered User