برگزیده های پرشین تولز

وریفای کامل اکانت بایننس با چهره خودتون با ارایه پاسپورت اروپایی همراه با پروف ادرس (Full verified account binance)

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
بنام خدا

باسلام خدمت همه کاربران سایت و انجمن بزرگ پرشین تولز

حتما تا بحال به فکر داشتن یک اکانت بایننس وریفای شده بوده اید که به دلیل سخت گیری شدید بایننس امکان وریفای این اکانت برای شما وجود نداشته

به همین خاطر امروز نوید بخش این هستیم که به اطلاع برسانیم اکانت بایننس را میتوانیم برای شما در کمتر 12 ساعت از کشورهای اروپایی و تضمینی وریفای کنیم

برای انجام وریفای تنها مراحل احراز هویت انجام میشود و نیازی به دادن اطلاعات شخصی اکانت نیست

با انجام وریفای شما به سطح لول 2 میرسید که قابلیت برداشت روزانه تا سقف 100 بیت کوین را دارد

بعد ساخت مدرک دریافت وجه انجام میشود

به هر دلیلی نتوانیم اکانت شما را وریفای کنیم وجه پرداختی تمام و کمال به شما عودت میگردد

وریفای اکانت با تصویر و چهره شما انجام میشود

با خرید یک اکانت بایننس که شامل مدارک هویتی مثل پاسپورت و پروف ادرس میباشد، شما قادر خواهید بود سایت ها،اکسچنچ های مالی، کیف پول های مختلف ،

و .... وریفای کنید و بدون تحریم از شرایط به وجود امده بهره مند شوید.

راه های ارتباطی :

09370654434 حسن بهمنی

telegram: @bahmani2000

در کانال تلگرامی زیر نظرات مشتریان و عکس وریفای اکانت های تک تک مشتریان قرار میگیرد که اعتبار سنجی و اعتمادسازی برای سایر دوستان محقق شود

با تشکر

Untitled2 (2).jpg

Last edited:

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
ادرس کانال تلگرامی بنده

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
سرویس جالبی ارائه می دهید. می شود اکانتی که الان داریم را وریفای کنید ؟ یا حتماً باید اکانت جدید باشد ؟

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432

m343

Registered User
لایک‌ها
356
با سلام
شرایط و هزینه چطوره

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
سفارش وریفای هر سایتی پذیرفته میشود

حسن بهمنی 09370654434
تلگرام bahmani2000@
ادرس کانال
verifed_binance@

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
چه تضمینی وجود داره؟
اینکه شما با مدارک بعدا حساب رو پس نگیرید از بایننس
دوست عزیز با دو دلیل اصلی من جواب شما رو میدم
اول اینکه من مشخصات و اطلاعات ورود به اکانت از شما نمیگیرم و حتی ایمیل و مشخصات بایننس شما رو نمیدونم چون انجام وریفای توسط خودتون انجام میشه
دوم اینکه وقتی مدرک با عکس و چهره شما و مشخصات فردی شما ساخته میشه هیچ کس نمیتونه از اکانت شما سو استفاده کنه

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
دوست عزیز با دو دلیل اصلی من جواب شما رو میدم
اول اینکه من مشخصات و اطلاعات ورود به اکانت از شما نمیگیرم و حتی ایمیل و مشخصات بایننس شما رو نمیدونم چون انجام وریفای توسط خودتون انجام میشه
دوم اینکه وقتی مدرک با عکس و چهره شما و مشخصات فردی شما ساخته میشه هیچ کس نمیتونه از اکانت شما سو استفاده کنه
خوب منظورم همینه که شما ( منظورم شما نیستی ناراحت نشو منظورم کلیه هرکسی که این کارو میکنه ) بعدا بتونی با همون مدارک حساب رو بگیری
قیمت هاتون چقدره؟ لطفا برام ارسال کنید و زمان انجامش

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
خوب منظورم همینه که شما ( منظورم شما نیستی ناراحت نشو منظورم کلیه هرکسی که این کارو میکنه ) بعدا بتونی با همون مدارک حساب رو بگیری
قیمت هاتون چقدره؟ لطفا برام ارسال کنید و زمان انجامش
یه توضیح کامل برای شما و سایر دوستان میدم
بایننس لایو چهره داره موقع احراز هویت
وقتی اکانت بایننس شما وریفای بشه بعدا اگر به هر دلیلی مثل تغییر ای پی وارد اکانت بشید برداشت از حساب شما رو میبنده و از شما مجدد لایو چهره میخواد این لایو چهره باید مطابقت داشته باشه با چهره همون فردی که قبلا وریفای صورت گرفته و قبلا لایو چهره انجام داده
یا ممکن شما دسترسی به ایمیل رو از دست بدید و نیاز باشه تغییر ایمیل بدید جهت تغییر ایمیل بازم لایو چهره انجام میگیره بعد اجازه تغییرات بهتون میده
یا اینکه ممکن شما گوگل2fa رو گم کنید و از گوشی و یا سیستمتون پاک بشه جهت ریست کردن این مرحله بازم نیاز به انجام لایو چهره دارید
جهت استعلام قیمت و نحوه انجام کار در تلگرام به من پیام بدید

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
یه توضیح کامل برای شما و سایر دوستان میدم
بایننس لایو چهره داره موقع احراز هویت
وقتی اکانت بایننس شما وریفای بشه بعدا اگر به هر دلیلی مثل تغییر ای پی وارد اکانت بشید برداشت از حساب شما رو میبنده و از شما مجدد لایو چهره میخواد این لایو چهره باید مطابقت داشته باشه با چهره همون فردی که قبلا وریفای صورت گرفته و قبلا لایو چهره انجام داده
یا ممکن شما دسترسی به ایمیل رو از دست بدید و نیاز باشه تغییر ایمیل بدید جهت تغییر ایمیل بازم لایو چهره انجام میگیره بعد اجازه تغییرات بهتون میده
یا اینکه ممکن شما گوگل2fa رو گم کنید و از گوشی و یا سیستمتون پاک بشه جهت ریست کردن این مرحله بازم نیاز به انجام لایو چهره دارید
جهت استعلام قیمت و نحوه انجام کار در تلگرام به من پیام بدید
مرسی
برای قسمت برداشت از حساب با ربات تلگرام میگه باید احراز هویت کنی این روش شما برای اینم جواب میده؟
قیمت هم برام بفرستید مرسی

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
مرسی
برای قسمت برداشت از حساب با ربات تلگرام میگه باید احراز هویت کنی این روش شما برای اینم جواب میده؟
قیمت هم برام بفرستید مرسی
سلام
لطفا در تلگرام به من پیام بدید یا به خطم تماس بگیرید 09370654434

ganboo

Registered User
لایک‌ها
259
آپ برای دوست عزیزم جناب بهمنی عزیز
بنده اکانتم رو با کمک ایشون وریفای کردم و کاملا راضیم.

بالا