برگزیده های پرشین تولز

وزیر ژاپنی 'خودکشی کرد'

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
hanged.gif

وزیر کشاورزی ژاپن ساعاتی پیش از حاضر شدن در پارلمان این کشور برای پاسخگویی به برخی سوالات نمایندگان ظاهرا خودکشی کرده است.

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
توشیکاتسو ماتسوکا قرار بود در ارتباط با دو مورد رسوایی مالی - سیاسی توضیحاتی را به پارلمان این کشور ارائه دهد.

گفته می شود جسم بی جان وزیر کشاورزی این کشور پس از آن که تلاش کرده خود را حلق آویز کند در محل سکونتش پیدا شده است. مسئولان پس از آنکه آقای ماتسوکا به بیمارستان منتقل شد، اعلام کردند که وی درگذشته است.

وزیر کشاورزی ژاپن متهم شده بود که از دولت بابت هزینه های یک دفتر کار که مجانی بوده، پول می گرفته است. وی همچنین متهم بود از تاجری که رسوایی مالی داشته، کمک نقدی دریافت کرده است؛ احزاب مخالف دولت در ژاپن خواستار استعفای آقای ماتسوکا شده بودند.

اما، "شینزو آبه"، نخست وزیر ژاپن، از وزیر کشاورزی دفاع کرده و گفته بود که وی تعهدات قانونی خود را رعایت کرده است.

پس از پایان جنگ جهانی دوم این اولین باری است که یک مقام دولتی در ژاپن خودکشی کرده است.

"خودکشی"

منشی توشکاتسو ماتسوکا وی را در حالی که حلق آویز بوده در آپارتمان محل سکونتش پیدا کرده است. ظاهرا آقای ماتسوکا، 62 ساله، از خود یک یادداشت به جای گذاشته است.

وزیر کشاورزی ژاپن در چند ماه گذشته با اتهام فساد مالی مواجه بود چون برای یک دفتر کار، که همه هزینه های آن توسط دولت پرداخت می شده است، بالغ بر 230 هزار دلار هزینه دریافت کرده بود.

وی همچنین از یک تاجر ژاپنی که به خاطر تخلفات مالی تحت پیگرد قانونی بوده، کمک مالی دریافت کرده بوده است.

کریس هاگ، گزارشگر بی بی سی در توکیو، می گوید مرگ آقای ماتسوکا ضربه دیگری به نخست وزیر این کشور است. نتیجه آخرین نظرسنجی ها، که روز دوشنبه (28 مه) در توکیو منتشر شده است، نشان می دهد که حمایت از دولت وی در پایین ترین حد خود در هشت ماه گذشته است.

دولت آقای آبه هشت ماه پیش به روی کار آمد.

گزارشگر بی بی سی می گوید اکنون نخست وزیر ژاپن با سوالات زیادی مواجه است از جمله این که چرا وی به رغم مخالفت های برخی از اعضای حزبش، آقای ماتسوکا را به مقام وزارت منتصب کرد و همچنین آیا وزیر کشاورزی به خاطر مشارکت در فعالیتی بدتر از آنچه به مردم گفته شده، خودکشی کرده است.

Conker

Registered User
لایک‌ها
14
هاراگیری؟
127fs3899025.gif
وای وای وای
127fs3556139.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
بي ذوق اينهمه روش با كلاس طنابو انتخاب كرده !;)

Conker

Registered User
لایک‌ها
14
بي ذوق اينهمه روش با كلاس طنابو انتخاب كرده !;)
باید هاراگیری میکرد تا فرهنگ ژاپن بیشتر ترویج بشه و هاراگیری که جزئی از فرهنگ ژاپن هست دوباره زنده و یادآوری بشه. البته من نمیدونم هاراگیری الان دز ژاپن رسم هست یا نه اگر نیست گفتم

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
آدما یه روز همینطوری میمیرن ، حالا چه فرقی میکنه قبل از اینکه پیر بشن و 1001 مرض بگیرن مثلا در 60 سالگی خودشونو بکشن ! (کلی گفتم)

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
آدما یه روز همینطوری میمیرن ، حالا چه فرقی میکنه قبل از اینکه پیر بشن و 1001 مرض بگیرن مثلا در 60 سالگی خودشونو بکشن ! (کلی گفتم)
خب پس یه دفعه برو از همین حالا خودتو بکش چون ممکنه تا یه سال دیگه یه مرض لاعلاج بگیری!

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انا لله و انا الیه راجعون....

امیدواریم روحش در آن دنیا زیاد عذاب نکشد!بنده ی خدا یک اختلاصی کرده ، ببین چقدر میترسیده که خودشو کشته...کشور قانون مند به این میگن...خیلی جاهای دیگه سرمایه های ملت رو بالا میکشند یک لیوان کوکا(یا پپسی) روش!آب از آب هم تکون نمیخوره...

در ضمن دوستی گفته بود آیا هنوز هم در ژاپن ازین کارای خفن(هاریکری ، سپوکو و...) انجام میدن یا نه...در جواب باید گفت بله که البته کمی مدرن تر شده بدین صورت که با ثبت نام در سایت های مخفی در اینترنت که خصوصا در ژاپن به خاطر سرعت های فوق العاده بالا(7 گیگ:wacko:) تقریبا غیر قابل کنترل شده ، به صورت دسته جمعی خودکشی میکنند

این مسئله ی خودکشی باعث ایجاد یک بحران در ژاپن شد که توجه نهاد های مدنی و دولت را برانگیخت و در نتیجه دولت ژاپن شروع به ریشه کردن این مسئله کرده است...

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
چی میگی یاشار ، گفتم وقتی پیر شدن :) من هنوز جوونم ;)
امراض لاعلاج چه ربطی به سن داره؟ مثلاً مگه سرطان فقط مال سنای بالاست؟ تو هر سنی ممکنه بیاد سراغ آدم...
راستی بهتره این بحث رو اینجا ادامه ندی و گرنه الان باز برادر شیان میاد به من میگه تاپیک مقدس منو منحرف کردی...

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
امراض لاعلاج چه ربطی به سن داره؟ مثلاً مگه سرطان فقط مال سنای بالاست؟ تو هر سنی ممکنه بیاد سراغ آدم...
راستی بهتره این بحث رو اینجا ادامه ندی و گرنه الان باز برادر شیان میاد به من میگه تاپیک مقدس منو منحرف کردی...
آره درست میگی ، از اون نظر ، ولی حرف من چیز دیگه ایه ! ، من از پیر شدن بیزارم ، راست میگی بهتره این تاپیکو منحرف نکنیم ;)

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
چقدر وزیر باهالی دارن،تو ایران اگه اینترنت و خطوط تلفن و خطوط موبایل و .... به مدت 4 سال قطع باشن،بازم ******* میره از خودش تعریف می کنه و سرافراز از خانه ملت میاد بیرون :D

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
هوي تو قرار نبود تو. تاپيكاي من پست نزني!
اولاً هوی تو کلات!
دوماً من هر جا دلم بخواد پست می زنم. درست مثل خودت که به توافقات اهمیت نمیدی میای تو تاپیک میبینم که ... پست میدی!
سوماً هم بحث رو منحرف نکن لطفاً چون من هنوز هیچ کار بدی نکردم!

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
اولاً هوی تو کلات!
دوماً من هر جا دلم بخواد پست می زنم. درست مثل خودت که به توافقات اهمیت نمیدی میای تو تاپیک میبینم که ... پست میدی!
سوماً هم بحث رو منحرف نکن لطفاً چون من هنوز هیچ کار بدی نکردم!
یاشار !!!!!!!!!

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
چقدر وزیر باهالی دارن،تو ایران اگه اینترنت و خطوط تلفن و خطوط موبایل و .... به مدت 4 سال قطع باشن،بازم ******* میره از خودش تعریف می کنه و سرافراز از خانه ملت میاد بیرون :D
شاید هم در این حالت

Ghelyon.gif

بالا