برگزیده های پرشین تولز

وسایل آتش بازی چهارشنبه سوری از کجا بخریم ؟

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
سلام ملت
خوب هستید ؟

ببینید من دنبال سیگارت و منور و از این آتاش پاشغالا که همه جا هست نیستم .
موشکی ... چیزی که نورانی باشه بیشتر تا سر و صدا دار و البته خاص هم باشه نمی دونید از کجا میشه تهیه کرد ؟
لوزام خوشمله رنگی و نورانی و خاص و باحال می خوام
از کجا بخرم ؟
کسی می دونه ؟

پ.ن : چهارشنبه سوری جشن نور و آتش هست نه سر و صدا و وحشی بازی و جنگ خیابانی
لطفا یه کاری نکنید که بهانه دست بیگانه پرستهای متحجر بدیم برای محدود کردن این جشن بی نظیر
تشکر میشه از همگی :)

VETO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مولوی هر چی که بخوای پیدا میشه

VETO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:lol:

نه والا نمشناسم
تو بازارچه هم میفروشن.پست میکنن دم خونه
ببین به کارت میاد.
موفق باشی

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
شما مثل اینکه این برنامه های مستند تلویزیون رو ندیدید!
من که جرات نمیکنم از خونه بیرون برم.اونوقت شما دنبال وسایلش میگردید؟
اوه اوه چه صحنه های وحشتناکی نشون میده تلویزیون!

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
بیرونرفتن یا نرفتن بسته به سایز ت** هست!

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
عجب حالی دارین شما!
من اون شب خونه میمونم!

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما مثل اینکه این برنامه های مستند تلویزیون رو ندیدید!
من که جرات نمیکنم از خونه بیرون برم.اونوقت شما دنبال وسایلش میگردید؟
اوه اوه چه صحنه های وحشتناکی نشون میده تلویزیون!

همونایی که رفتن زیر تریلی 18 چرخ و کامیون و بزور میگن ما با ترقّه منفجر شدیم ؟؟؟؟ :D

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ملت
خوب هستید ؟

ببینید من دنبال سیگارت و منور و از این آتاش پاشغالا که همه جا هست نیستم .
موشکی ... چیزی که نورانی باشه بیشتر تا سر و صدا دار و البته خاص هم باشه نمی دونید از کجا میشه تهیه کرد ؟
لوزام خوشمله رنگی و نورانی و خاص و باحال می خوام
از کجا بخرم ؟
کسی می دونه ؟

پ.ن : چهارشنبه سوری جشن نور و آتش هست نه سر و صدا و وحشی بازی و جنگ خیابانی
لطفا یه کاری نکنید که بهانه دست بیگانه پرستهای متحجر بدیم برای محدود کردن این جشن بی نظیر
تشکر میشه از همگی :)

مولوی پر انواع و اقسام وسایل آتش بازیه ... جلو بازار تجریشم امروز دیدم زیاد ریخته بودن ... هرچی بخوای بود ...

در ضمن چهارشنبه سوری هفته دیگه (29 اسفند) هست ... گول تبلیغاتو نخورینا این هفته پاشین برین توخیابون ها ...
چون یه عده میرن این هفته تقو توق میکنن که مردم گول بخورن فکر کنن این هفته هست ...

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
kouroshm جان من امروز سرپل بودم . دیدم وسایل آتش بازی اما از همین منور ها و سیگارتا بود ... من از این چیزایی که توی این لینکس اینجا ندیدم http://sigaret.info/ ... آخرشم باید برم مولوی :(
اصلا حس خرید از بازارچه هم نیست چون من فردا صبح پول بریزم به حساب طرف کی می خواد پست کنه ؟ کی به دست من میرسه ؟
آخرش باید برم مولوی :(
فقط من تا حالا اونورا نرفتم . میشه بگید کجای مولوی باید برم ؟ من زمان دانشجویی وقتی می خواستم برم سمت بازار از بهارستان میرفتم پایین . البته جایی که من می رفتم توو ناصرخسرو بود . مولوی هم همونوراس . اما یه خیابونه بهرحال ... کجاش باید برم ؟

بعدشم ببین عزیزم من خودم اون سالی که اینا چهارشنبه سوری رو بخاطر ... جا بجا کردن هفته بعدش سر چارشنبه سوری اصلی آتش بازی کردم . این درست و وای به ملتی که چهارشنبه آخر سالشونم جا بجا می کنند مثل پرچم مثل خیلی چیزای دیگه این درست اما امسال عزیزم آخرین 4 شنبه ای که در سال 85 قرار داره همین چهار شنبه همین هفته اس . چهارشنبه بعدی اول 86 هست و برای امسال نیست . پس شب چهارشنبه ی آخر سال همین سه شنبه شب همین هفته اس . مخالفت باید روی اصول باشه .
شهرام همایون رو ول کن . طرف یه چیزی شبیه شب خیزه فقط ژستش فرق داره
کسی که می گه دنبال 10 تا کورشم که نفری 1000 دلار به ما کمک کنن !! معلومه بیزینس منه . حالا یکی مثل شب خیز شورت و کرست می فروشه یکی هم از کورش و داریوش مایه میذاره . که بنظر من با اینکه هردو یک چیزن اما دومی خیلی چیز تره !!
بماند

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
راستي پستي
به شهرستان هم ميفرستن ؟

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
kouroshm جان من امروز سرپل بودم . دیدم وسایل آتش بازی اما از همین منور ها و سیگارتا بود ... من از این چیزایی که توی این لینکس اینجا ندیدم http://sigaret.info/ ... آخرشم باید برم مولوی :(
اصلا حس خرید از بازارچه هم نیست چون من فردا صبح پول بریزم به حساب طرف کی می خواد پست کنه ؟ کی به دست من میرسه ؟
آخرش باید برم مولوی :(
فقط من تا حالا اونورا نرفتم . میشه بگید کجای مولوی باید برم ؟ من زمان دانشجویی وقتی می خواستم برم سمت بازار از بهارستان میرفتم پایین . البته جایی که من می رفتم توو ناصرخسرو بود . مولوی هم همونوراس . اما یه خیابونه بهرحال ... کجاش باید برم ؟

بعدشم ببین عزیزم من خودم اون سالی که اینا چهارشنبه سوری رو بخاطر ... جا بجا کردن هفته بعدش سر چارشنبه سوری اصلی آتش بازی کردم . این درست و وای به ملتی که چهارشنبه آخر سالشونم جا بجا می کنند مثل پرچم مثل خیلی چیزای دیگه این درست اما امسال عزیزم آخرین 4 شنبه ای که در سال 85 قرار داره همین چهار شنبه همین هفته اس . چهارشنبه بعدی اول 86 هست و برای امسال نیست . پس شب چهارشنبه ی آخر سال همین سه شنبه شب همین هفته اس . مخالفت باید روی اصول باشه .
شهرام همایون رو ول کن . طرف یه چیزی شبیه شب خیزه فقط ژستش فرق داره
کسی که می گه دنبال 10 تا کورشم که نفری 1000 دلار به ما کمک کنن !! معلومه بیزینس منه . حالا یکی مثل شب خیز شورت و کرست می فروشه یکی هم از کورش و داریوش مایه میذاره . که بنظر من با اینکه هردو یک چیزن اما دومی خیلی چیز تره !!
بماند

دوست عزیز برو بازار تهران بعد بپرس بازار آب نبات فروش ها کجاست ... مرکز کل ترقه های تهران بازار آب نبات فروش ها است و قیمت هاشم خیلی ارزونه ... منتها جای زیاد جالبی نیست و تنها هم نری بهتره ... در ضمن امسال یک مقدار سخت میگیرن اگر رفتی حواست باشه تابلو دستت نگیری تو خیابون بری ...

در مورد اینکه چرا چهارشنبه سوری 29 اسفند هست یک بار اینجا توضیح دادم در پایان اینجا هم میزارم... من اصلا" شهرام همایون رو قبول ندارم ولی چند تا کارشناس تاریخ و استاد دانشگاه تو VOA اومدن اونها هم اعتقاد داشتند که 29 هست.

تحویل سال نو حدود ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد است و از ساعت 24 تا لحظه تحویل سال روز 30 ام اسفند ماه میباشد ولی چون هر چهار سال یکبار (سال کبیسه) این زمان به حدود 12 ساعت میرسد هر 5 سالی 30 ام اسفند را در تقویم درج میکنند ولی به واقع این 3 ساعت و نیم جزء آخرین چهارشنبه سال (30 ام اسفند ماه) محسوب میگردد و 29 اسفند که شب آخرین چهارشنبه سال (30 ام اسفند) است چهارشنبه سوری واقعی است.

پس جشن باستانی سوری 29 اسفندماه است

حال خود دانید

بالا