برگزیده های پرشین تولز

وصل نشدن لپ تاپ به یک مودم وایرلس خاص

Mr.BeHRaD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
والا من چندساله به مشکل برخوردم هیچ جوره درست نمیشه هرکار بگین کردم تموم نظراتو خوندم اما حل نمیشه تنها راهش عوض کردن مودمه!یه مودم دیگه بخری اوکی میشه الان یه نیم ساعتی خاموشش کن بعد روشن کن و لپ تاپتم ریستارت کن میبینی پیدا میشه ولی فردا پسفردا باز میبینی گم میشه
هرکارر بگین کردم ااین مشکل حل شدنی نیست انگار دوتا دستگاه باهم قهر تشریف دارن

poorya69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام دوستان.
این مشکل قابل حل هست. اگه مودم تی پی لینک هست اینکارو بکنین:
از تنظیمات وایرلس در گزینه channel کشور رو ایران انتخاب کنین و نکته مهم که تاثیر داره انتخاب کانال هست که از 01 شروع میشه و در مودمهای قدیمی تا 11 و جدیدترها تا 13 و خیلی جدیدترها تا 15 داره و گزینه آخر Auto هست.
شما عدد این کانال رو از طریق لپ تاپ یا گوشی که وایرلس مودم رو شناسایی میکنه تغییر بدین از آخرین عدد مثلا اگه 13 هست تغییر بدین به 12 و تغییرات رو دخیره کنین. حالا با لپ تاپی که وایرلس رو شناسایی نمیکنه تست کنین ک آیا مودمو پیدا میکنه یا نه. اگه پیدا شد که چه عالی وگرنه عدد رو ب 11 تغییر بدین. این عدد رو اینقد کم کنین تا اون لپ تاپ، مودم رو شناسایی کنه...
واس مارکای دیگه مودم هم همین تغییر رو باید انجام بدین فقط جاش فرق میکنه.
موفق باشین...

kasraaziz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا تو را خدا یکی پاسخ درستی به این دوستمون بده ...من هم مشکل خوردم لب تابم ایسوس هست و مودمم tp link .....اصلا فقط این مودم را نمیشناسه همه مودم ها را میشناسه و در ضمن خانمم لب تابش لنووو است به راحتی و بدون کوچکترین مشکلی کار میکنه.... خواهر زاده ام دیشب لب تاب دل داشت خیلی راحت شناخت و وصل شد ولی این لب تاب ایسوس اصلا نمیشناسه و پیداش نمیکنه ....پس نتیجه لب تاب درسته چون به مودم های دیگه وصل میشه و مودم هم وایرلس آن درسته چون به لب تاب های دیگه وصل میشه اما خودم چی هم صاحب لب تابم و هم صاحب مودم از نصیبش بی بهره .....یه متخصص کمک کنه دیگه ..دیونه شدم

kasraaziz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یک مورد دیگه دوستان دارم شاخ در میارم ....ویندوز 7 را عوض کردم درحین نصب اگر مودم روشن باشد به قسمتی میرسی که میتوانی نام مودم را انتخاب وپسورد داد مثلا نام ssid مودم من مهدی است وقتی وارد میشم ازمن پسورد میخواد و هنگام دادن پسورد میگه پسوردت اشتباه است همه موارد را چک کردم . ویندوز 10 نصب کردم باز هم میگه پسورد اشتباهه ...این دیگه چه موردی است ...جالبه ویندوز لب تاب دل را عوض کردم به راحتی شناخت و پسورد هم قبول کرد ونصب شد.....خاک بر سر این ایسوس اصلا مودم تی پی لینک را آدم حساب نمیکنه...

poorya69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
آقا تو را خدا یکی پاسخ درستی به این دوستمون بده ...من هم مشکل خوردم لب تابم ایسوس هست و مودمم tp link .....اصلا فقط این مودم را نمیشناسه همه مودم ها را میشناسه و در ضمن خانمم لب تابش لنووو است به راحتی و بدون کوچکترین مشکلی کار میکنه.... خواهر زاده ام دیشب لب تاب دل داشت خیلی راحت شناخت و وصل شد ولی این لب تاب ایسوس اصلا نمیشناسه و پیداش نمیکنه ....پس نتیجه لب تاب درسته چون به مودم های دیگه وصل میشه و مودم هم وایرلس آن درسته چون به لب تاب های دیگه وصل میشه اما خودم چی هم صاحب لب تابم و هم صاحب مودم از نصیبش بی بهره .....یه متخصص کمک کنه دیگه ..دیونه شدم
سلام. راه حل اول رو برو اگه درست نشد راه بعدی رو بهت میگم:
اول مودم رو ریست کن. بعد با لپ تاپ ایسوس(همون ک کانکت نمیشه) از طریق وای فای ب مودم کانکت شو و تنظیماتشو انجام بده. معمولا این راه ساده جواب میده.
موفق باشی.

sana90

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
از راهنماییتون خیلی سپاسگذارم مشکلی که خیلی اذیتم می کرد و حل کرد ممنون از سایت خوبتون

kapak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام...من هم لپتاپ ای سوز دارم و لپتاپم فقط مودم خودمو نمیشناسه ...ولی مثلا اگه برم طبقه بالا مودمو میشناسه ....خیلی عجیبه!!!!!!!!!

kamran_14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دروود بر همه ی دوستای عزیز
یه لپ تاپ اسوس هست که تا چند روز پیش به آنتن وایرلس تی پی لینک وصل بود اما یهو دیگه اون شبکه رو اصلا پیدا نمیکنه. لپ تاپ رو با چند مودم دیگه امتحان کردم مشکلی نداره و پیدا میکنه و چند گوشی و لپ تاپ هم از همین اینترنت آنتن تی پی لینک هنوز دارن استفاده میکنن یعنی هیچکدوم لپ تاپ و آنتن مشکلی ندارند اما لپ تاپ این آنتن رو پیدا نمیکنه وایرلسش رو هم دوباره نصب کردم تاثیری نداشت قبلا هم برا یکی از دوستان این طور شده بود که لپ تاپش به همه ی مودمای وایرلس وصل میشد غیر مودم خودش که اصلا پیداش نمیکرد مشکل کار چیه؟
سلام منم دقیقا همین مشکلو دارم بالاخره مشکلتون با ریسیت مودم حل شد؟ میشه توضیح بدید چطوری حل شد. ممنون
خیلی به کمک نیاز دارم

shaZdeh23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان.
این مشکل قابل حل هست. اگه مودم تی پی لینک هست اینکارو بکنین:
از تنظیمات وایرلس در گزینه channel کشور رو ایران انتخاب کنین و نکته مهم که تاثیر داره انتخاب کانال هست که از 01 شروع میشه و در مودمهای قدیمی تا 11 و جدیدترها تا 13 و خیلی جدیدترها تا 15 داره و گزینه آخر Auto هست.
شما عدد این کانال رو از طریق لپ تاپ یا گوشی که وایرلس مودم رو شناسایی میکنه تغییر بدین از آخرین عدد مثلا اگه 13 هست تغییر بدین به 12 و تغییرات رو دخیره کنین. حالا با لپ تاپی که وایرلس رو شناسایی نمیکنه تست کنین ک آیا مودمو پیدا میکنه یا نه. اگه پیدا شد که چه عالی وگرنه عدد رو ب 11 تغییر بدین. این عدد رو اینقد کم کنین تا اون لپ تاپ، مودم رو شناسایی کنه...
واس مارکای دیگه مودم هم همین تغییر رو باید انجام بدین فقط جاش فرق میکنه.
موفق باشین...
داداش دمت گرم. مشکل من با این کار حل شد. چند سال بود این مشکلو با مودم tp_link داشتم ولی نمیدونستم چکارش کنم. کارت درسته

بالا