برگزیده های پرشین تولز

وضعیت اسفناک بازارچه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

cyber-H

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای Admin سایت
سایت شما یکی از پر بازدید کننده ترین وب سایت های فارسی زبان می باشد و قسمت بازارچه آن حکم یک بندر گاه را ایفا می کند که در آنجا تاجران با کشتی های باریشان تجارت می کنند و بعضا دزد دریایی هم پیدا می شود
لطفا یکبار که شده تاپیک های بخش بازارچه را ملاحظه بفرمایید
افرادی هستند که خیلی راحت تصاویری از اکانت های paypal هایی که دزدیده اند در آن جا قرار می دهند و خدماتی ارایه می دهند که از خوده سایت اصلی آن ارزان تر هست ( مثل سایت rapidshare.com ) یا فروش ایگلد و پی پال خیلی ارزان
که نامی غیر از دزدی نمی شود بر روی این گونه اعمال گذاشت
یا در خدمات غیر الکترونیک که بخواهیم بررسی کنیم می رسیم به اشخاصی که اقدام به فروش تجهیزات مثل جلیقه ضد گلوله و دستگاه استراق صمع می کنند
واقعا چه کسی به یک جلیقه ضد گلوله نیاز دارد ؟؟؟
شاید بگویید که یک دزد بانک هیچ وقت از اینترنت استفاده نمی کند که بتواند از این شخص چنین اجناسی را بخرد
ولی چگونه می شود تضمین کرد که شخصی که جلیقه ضد گلوله یا دستگاه استراق صمع یا باتوم های برقی می خرد قصد بدی نداشته باشد ؟ شاید بخواهید مثال چاقو را بزنید که هم می شود با آن سیب پوست کند و هم کسی را به قتل رسانید
حال اگر باتوم و شوکر های برقی و اسپری ها را برای دفاع شخصی کنار بگذاریم جلیقه ضد گلوله و جالب تر از آن دستگاه استراق صمع برای چه دفاعی به کار برده می شود ؟

قوانین جرایم اینترنتی کامل نیست و سایت شما نیز توسط مرجعی نظارت نمی شود و نظارتی هم که می شود صرفا بدین منظور هست که مثلا فلان کلمه Se*x در بهمان صفحه پیدا شد و آن وب سایت را فیلتر کنند
حالا می خواهد ان سایت یک وب سایت پزشکی باشد و یا هر چیزه دیگر

آقای admin سایت تنها مرجعی که بر شما نظارت می کند خودتان هستید و وجدان و انصافتان

هر جور که خودتان می توانید با این مسایل کنار می آیید
ولی نگویید که من اصلا اهمیتی نمی دهم
و اگر قبل از این نمی دانستید
الان می دانید

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
دوست عزیز , شما هر سری با یه ای دی و 4 تا پست میای به فروشنده های قدیمی توهین میکنی.

حداقل بذار یخورده با جو و دوستان اشنا شی وبعد شروع به انتقاد کنی!

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
پی تی به جرات میشه گفت قدرتمند ترین فروم فارسی زبانه !
بارها فیلتر شده و احسان رسیدگی کرده ..
مطمئن باش اگه این فروم تعطیل شه احسان از نون خوردن میفته !
پس خودشون ههر کاری رو که صلاح میدونن انجام میدن ..
به هر حال شما میتونی توی تاپیک هایی که در این موارد هستن نری !
فروش باتون و جلیقه ی ضد گلوله هیچ منع قانونی نداره . اگه داشت تاحالا فروشنده هاشو گرفته بودن ..
اکونت های دزدی هم همه بسته میشن .. کسی هم که میخره با آگاهی تمام این کار رو میکنه !

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
بدون تعصب باید بگم بخش بازارچه پی تی در حال حاضر یکی از موفق ترین و منظم ترین بخشهای فرومه.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
من به مدیر این بخش که انصافا داره زحمت میکشه، یه خسته نباشید ویژه عرض میکنم....

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
ممنونم از لطف همه ی دوستان .

البته اگه انتقادی هم باشه بنده خوشحال میشم مطرح شه ولی از کسی که حداقل بنده ببینم خودش از فعالان فروم هست و ....

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اینو خوب اومدی حامد جان هنوز طرف 4 تا پست نزده شروع کرده میگه پی پال فلان و...

cyber-H هم مثل اینکه تنگنا remark نیست و اصله :lol:

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
cyber-H چطور بخودتون اجازه میدین...از راه نرسیده به یکی از فعالترین و منظمترین بخشهای این انجمن هست...انتقاد بیجا بکنید؟!
البته من نمیگم تخلفی نمیشه...ولی مدیر بازارچه در اولین فرصت اینگونه مباحث رو خاتمه میده.

farbod_123 عزیز...احسان از این انجمن نون نمیخوره!
تنها یکی از بخشهای پرشین تولز این انجمن هستش...بهتره یه سری به این لینک بزنید!

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بعضی جاها آره حق با شماست مثه همین جلیقه ضد گلوله،
اما اگه مدیریت بخواد تاپیک فروش جلیقه رو بگیره، صاب تاپیک دادش میره هوا که جلو کلت گازی رو هم بگیر، کلت گازی رو بستی باید بری سراغ اکاتنت پیپال و ایگول، اونا رو بستی یعنی خرید و فروش سی دی رو هم ببند، این رو هم بخوای ببندی که دیگه بازارچه میشه موزه تاریخ طبیعی !!

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
من تاحالا هرچی بد ریپورت زدم از بازارچه , حامد رسیدگی کرده , شکی در مدیر اونجا نیست !
اون چیزایی هم که میفروشن , منع قانونی نداره و بیشتر اینارو تو مغازه ها هم میفروشن .
مشکل شما رپید شیر هست , که اون به خریدار بستگی داره , نه به مدیر اونجا!
اگه تقلبی هست , خریدار نخره , تو بازار خودمون هم جنس تقلبی داریم هم اصل , بعضیا تقلبی میخرن چون ارزون تره ,بعضی ها اصل و گرون تر !طبیعی هست که جنس تقلبی سریعتر خراب میشه , خریدار هم از این موضوع آگاه هست , این اکانت های رپید رو هم که میفروشن , من شخصا دیدم چجوری هستن , رپید ممکنه بفهمه ولی یخورده طول میکشه فهمیدنش !!!
پس چیز الکی نمیدن و کار میکنه , اونقدر ها هم مشکل نداره !

Babak

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
32
دقیقا همه موارد رو من اطلاع دارم که حامد جان مو به مو انجام میده و چیز خاصی باقی نمیمونه که بخواد انجام بده ! پس خرده گرفتن به انجمن به اون بزرگی که شاید روزی بالای 300 200 پست ( شایدم خیلی بیشتر ) رو در خودش جای میده کار صحیحی نیست !
باید تشکر کرد از حامد جان بخاطر کمک بزرگشون/.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بچه ها زیاد گیر ندید..در نحوه مدیریت آقا حامد شکی نیست.تاپیک بسته بشه بهتره.

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
و البته اگه کمی انصاف به خرج داده و سری به تاپیک (حادثه ای برای حامد سام عزیز...) بزنید ملتفت خواهید شد ایشون با چه شرایط روحی و جسمی در انجمن حضور پیدا میکنند و . . .

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
حامد با تمام اتفاقات ناگواری که تو این مدت براش افتاده ، نذاشته خلا مدیریتی تو بخش ورزش و بازارچه به وجود بیاد و کارش واقعا عالیه. این بی انصافیه که بگیم وضع بازارچه اسفناکه!

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
از تمام دوستان واقعا تشکر میکنم به خاطر لطفی که به بنده دارن ولی میدونم بازارچه شاید تو وضعیت نرمالی نباشه ولی

دوست دارم با همکاری دوستان , این بخش و تمامی بخشها با روند خوب و رو به رشدی پیش بره !

اگه ایمان دارید که بنده تلاشم رو در این ضمینه انجام میدم که کمک میکنید به بهتر شدن ان , در غیر اینصورت هم وضع مشخصه !

satellite_babak

Registered User
لایک‌ها
0
درود

hamedsullivan عزیز از شما ممنون هستیم بخاطر داشتن مدیریت قوی در بازارچه....
امیدوارم کسالت شما هم رو به بهبودی بیشتر برود.:rolleyes:

ehsan310

Registered User
لایک‌ها
1
این انتقادات خیلی خطرناکه دوست عزیز به خصوص که شما تازه فقط 4 تا پست دارید چطوری میتونید این قدر قاطع برخورد کنید

من به جرات میگم که بخش بازرچه این سایت یکی از منظم ترین بازارچه هایی هست که تا به حال دیدم

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
عسفناك!!

چقدر بدم مياد از اين آدما كه ميخان همه جا رياست كنن اونم با 4 تا پست كه 3 تا ديگش معلون نيس چيه!!!

عزيز من شما ميگي بندرگاه توي بندرگاه هم همه چي پيدا ميشه از شير مرغ تا پشم گوسفند الكي سعي بر خدشه دار كردن اين فروم نكنيد

بهتر يكم فعاليت داشته باشيد بعد اظهار نظر كنيد و يخورده هم لحنتون عوض كنيد به من كه 2-3 تا پست هم بيشتر تو بازارچه ندارم حسابي برخورد چه برسه به قديمي ها

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا دیگه فک کنم بنده خدا جواب قانع کننده و البته معقول رو گرفتند . بعید میدونم صحبت بیش از این صلاح باشه .

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
اين هم يك اظهار نظر كوركورانه بود. كسي كه 4 تا پست دارد نميتونه اطلاع كافي از جزئيات و نحوه كار فروشندگان و حامد عزيز داشته باشه . انتقاد خوبه ولي نه طوري كه قصد تخريب هم توش باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا