برگزیده های پرشین تولز

وضعیت اینترنت پرسرعت و ADSL در کرج

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
من از ParsOnline تو کرج دارم

تا الان تو این 3 ماهه 2 بار قطع شده
با 64 هم 5-6 دانلود دارم!

حالا نمیدونم چرا اسمش ParsOffilne شده!

kamion

Registered User
لایک‌ها
604
سلام دوستان
می خوایم تو این تاپیک یه سری اطلاعات و تجربیات رو راجع به شرکت های ارائه دهنده ADSL در کرج و کیفیت اونها در مراکز مخابراتی مختلف بررسی کنیم تا برای کسانی که می خوان ADSL بگیرن یه کمکی بشه تا از شرکت های با کیفیت بگیرن و یه ضرری هم بشه واسه شرکت های بی کیفیت و از مشتریانشون کم کنیم (تا شاید یه فکری به حال وضع خرابشون بکنند)

خوب اول خودم شروع می کنم

من یه ماهی میشه از شرکت شبدیز (نماینده داتک در کرج) سرویس می گیرم مرکز مخابراتی ما شهید صدوقی (فردیس) هست. از سرعت سرویس بخوام بگم میشه گفت راضی ام سرویس 64 گرفتم معمولا 7.5 دانلود دارم. پشتیبانی شون هم خوبه و با احترام رفتار می کنند در ضمن شما هر مودمی داشته باشی می تونی از این شرکت سرویس بگیری و اجباری نیست که حتما ازشون مودم بخری یا حتما فلان مارک باشه در ضمن مودم هم قسطی می فروشن امانی هم میدن. تا اینجاش خوب بود:D

ولی یه مشکل خیلی خیلی بزرگ سرویس من داره که این یه ماه واقعا اشکمو درآورده . سرعت من نوسان داره یعنی چی ؟؟؟
یعنی این که معمولا هر 10 - 15 دقیقه یک بار (بعضی موقع ها این تایم کمتر و بعضی موقع ها بیشتر میشه) سرعت من به کل قطع میشه و Ping من Loss 100% میشه و بعد از چند دقیقه معمولا 2 - 10 دقیقه (بازم کم یا زیاد داره) دوباره به حالت اول بر میگرده نمی دونم تا حالا کسی این مشکل رو داشته یا نه من که اسمشو می ذارم نوسان سرعت

مثلا یه فایلی رو که دانلودش 1 ساعت طول میکشه وقتی برای دانلود می ذارم تقریبا 2.5 ساعت طول میکشه چون بین دانلود تقریبا 10 بار این اتفاق می افته و تقریبا 1.5 ساعت بدون دانلود وقت می گذره

از دوستان کرجی تا حالا کسی از شبدیز سرویس گرفته ؟؟؟؟؟؟؟؟ کیفیت اونا چجوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن من می خوام این ماه شرکتم رو عوض کنم شما چه شرکتی رو پیشنهاد می کنید. شاتل؟؟ پارس آنلاین ؟؟ صبا نت؟؟؟و...

من هم از شبدیز میگیرم دقیقا همین مشکلو دارم
ازشون خواستم پیگیری کنند گفتنند یه میکرو فیلتر دیگه هم باید سر راه خط تلفن بگذارید!آخه نمی دونم چه ربطی داره
در کل کارش درسته و پشتیبانی هم که عالی خودتون دارید ملاحضه میکنید.
تقریبا سرویس منو بعد از 6 روز راه اندازی کردند.
قیمتش هم منصفانه هست.
تنها مشکل همینه که گاهی وقتها گیر میکنه و دریافت نداره که انوم 2 روزه اینجوری شده؟

Officer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احتیاج به یک خط ADSl
64 که دو شرط زیر رو داشته باشه
opensky رو جواب بده
پول مدم نخواد و امانی بده

خیلی فوری خیلی
لطفا PM
موفق باشید

sinaarian

Registered User
لایک‌ها
2
احتیاج به یک خط ADSl
64 که دو شرط زیر رو داشته باشه
opensky رو جواب بده
پول مدم نخواد و امانی بده

خیلی فوری خیلی
لطفا PM
موفق باشید
تو کرج 4 تا شرکت که بیشتر سرویس نمیدند میخواهی فوری جواب بگیری زنگ بزن بهشون و بپرس که opensky رو جواب میدند یا نه؟

mydonya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من خودم مدتيه كه از صبانت گرفتم. كيفيتش واقعا عاليه.. باور كنيد تو اين 2 ماهي كه گرفتم قطعي نداشتم. هزينه هاش هم نسبت به جاهاي ديگه خيلي ارزونتره. مثلا براي سرويس 64K با هزينه ماليات كلا از من 13600 تومن گرفتن. مودمشون رو هم اصراري ندارن كه از خودشون بگيري. هزينه اوليه هم 15000 تومن ميگيرن. سرويس من يك هفته اي وصل شد. باورتون ميشه من از سرويس 64K صبا تا 15Kb دانلود داشتم.. البته گاهي به 30 هم ميرسه.. نميخوام زيادي ازشون تعريف كنم ولي به امتحانش ميرزه.. اگر شمارش درست يادم باشه 2207143 هستش.. البته من خودم با مدير فروشش تو كرج رفيق شدم.. 09122214328 خواستين زنگ بزنين..

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
توی کرج نسبت به تهران تفاوت قیمت هم دارین یا نه ؟

lucky15000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کسی میدونه شهرک اندیشه کرج ADSLداره من پرسیدم مسئول مخابرت محلمون هاج وواج منو نگاه میکرد اصلا انگار به گوشش نخورده فاز دو اندیشه اگه کسی اطلاعی داره ثواب داره بگه دعاش میکنم :eek::wacko:

hamiddvd

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من خودم مدتيه كه از صبانت گرفتم. كيفيتش واقعا عاليه.. باور كنيد تو اين 2 ماهي كه گرفتم قطعي نداشتم. هزينه هاش هم نسبت به جاهاي ديگه خيلي ارزونتره. مثلا براي سرويس 64K با هزينه ماليات كلا از من 13600 تومن گرفتن. مودمشون رو هم اصراري ندارن كه از خودشون بگيري. هزينه اوليه هم 15000 تومن ميگيرن. سرويس من يك هفته اي وصل شد. باورتون ميشه من از سرويس 64K صبا تا 15Kb دانلود داشتم.. البته گاهي به 30 هم ميرسه.. نميخوام زيادي ازشون تعريف كنم ولي به امتحانش ميرزه.. اگر شمارش درست يادم باشه 2207143 هستش.. البته من خودم با مدير فروشش تو كرج رفيق شدم.. 09122214328 خواستين زنگ بزنين..

آره صبانت کیفیتش خوبه ولی این محدودیتش باعث مشکله من 256 گرفت 5 روزه تموم شد.با توجه به میزان استفاده نمی صرفه.باید از شبدیز بگیرم.

www.karajdvd.com

arash rashno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان همشهری
من تمام پست های تاپیک رو خوندم
منم میخوام تا یک ماه آینده یک خط adsl بگیرم حالا هیچ اطلاعاتی هم ندارم
منطقه تلفنی ما هم شهید رشیدی قبل از ترمینال شهید کلانتری هست یعنی در دولت آباد البته خودمون در طرفهای میدان **** هستیم ولی منطقه تلفن ما اونجا هست
یک سوالی داشتم اگر بخوام 64 کیلوبایت در ثانیه بگیرم کدوم isp برای منطقه ما بهتره ؟؟؟؟؟؟
بعد چه خرج هایی باید بکنم یعنی : به جز خرید مودم و هزینه ماهیانه کدوم خرج ها رو دارم ؟؟؟؟؟
برای این کار باید بیان در داخل خونه هم کار خاصی انجام بدهند ؟؟؟؟؟؟؟
راستی من امروز در میدان **** دیدم که نوشته adsl شبدیز ماهیانه 9500 ؟؟؟؟ جریان چی بوده ؟؟؟؟

ممنون میشم به سوالات من جواب بدید

arash rashno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا کسی جواب ما رو نمیده ؟؟؟:(:(:(

sinaarian

Registered User
لایک‌ها
2
سلام به همه دوستان همشهری
من تمام پست های تاپیک رو خوندم
منم میخوام تا یک ماه آینده یک خط adsl بگیرم حالا هیچ اطلاعاتی هم ندارم
منطقه تلفنی ما هم شهید رشیدی قبل از ترمینال شهید کلانتری هست یعنی در دولت آباد البته خودمون در طرفهای میدان **** هستیم ولی منطقه تلفن ما اونجا هست
یک سوالی داشتم اگر بخوام 64 کیلوبایت در ثانیه بگیرم کدوم isp برای منطقه ما بهتره ؟؟؟؟؟؟
بعد چه خرج هایی باید بکنم یعنی : به جز خرید مودم و هزینه ماهیانه کدوم خرج ها رو دارم ؟؟؟؟؟
برای این کار باید بیان در داخل خونه هم کار خاصی انجام بدهند ؟؟؟؟؟؟؟
راستی من امروز در میدان **** دیدم که نوشته adsl شبدیز ماهیانه 9500 ؟؟؟؟ جریان چی بوده ؟؟؟؟

ممنون میشم به سوالات من جواب بدید
دوست عزیز اینکه ببینی کدوم شرکت تو مرکز مخابرات شما بهتر جواب میده یا .. فکر اشتباهیه. باید ببینی کدوم شرکتها تو مرکز مخابراتی شما سرویس میدند بعد بین اون شرکتها کدوم یکی سرویس دهیش کلا بهتره
هزینه ها هم به این صورت هست:
- پول مودم
- هزینه شارژ ماهیانه اینترنت + 3000 تومن حق مخابرات + 6درصد مالیات و عوارض

معمولا احتیاج نیست که کسی برای راه اندازی به خونتون بیاد مگه اینکه مشکلی باشه که سرویس براتون راه نیفته و مجبور باشند برای بررسی به منزلتون بیاند
شدیدا هم توصیه میکنم که از شبدیز سرویس نگیری چون به شدت مشتریهاشون زیاد شده و با کمبود پهنای باند مواجهند من خودم الآن 8 ماهه مشتریشونم و این ماه میخوام کنسل کنم، البته برای کسایی که میخواند فقط دانلود داشته باشند خوبه ولی برای وبگردی افتضاحه
اون سرویس 9600 تومنیشونم محدودیت دانلود 3گیگ داره و قیمت ماهیانه کلیش هم میشه 13300 تومن ( 9600 تومن هزینه شارژ ماهیانه + 3000 تومن حق مخابرات + 6 درصد مالیات)

arash rashno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز اینکه ببینی کدوم شرکت تو مرکز مخابرات شما بهتر جواب میده یا .. فکر اشتباهیه. باید ببینی کدوم شرکتها تو مرکز مخابراتی شما سرویس میدند بعد بین اون شرکتها کدوم یکی سرویس دهیش کلا بهتره
هزینه ها هم به این صورت هست:
- پول مودم
- هزینه شارژ ماهیانه اینترنت + 3000 تومن حق مخابرات + 6درصد مالیات و عوارض

معمولا احتیاج نیست که کسی برای راه اندازی به خونتون بیاد مگه اینکه مشکلی باشه که سرویس براتون راه نیفته و مجبور باشند برای بررسی به منزلتون بیاند
شدیدا هم توصیه میکنم که از شبدیز سرویس نگیری چون به شدت مشتریهاشون زیاد شده و با کمبود پهنای باند مواجهند من خودم الآن 8 ماهه مشتریشونم و این ماه میخوام کنسل کنم، البته برای کسایی که میخواند فقط دانلود داشته باشند خوبه ولی برای وبگردی افتضاحه
اون سرویس 9600 تومنیشونم محدودیت دانلود 3گیگ داره و قیمت ماهیانه کلیش هم میشه 13300 تومن ( 9600 تومن هزینه شارژ ماهیانه + 3000 تومن حق مخابرات + 6 درصد مالیات)
ممنون از جوابتون دوست عزیز
حالا اصلا چه شرکتهایی در کرج سرویس میدهند ؟؟؟؟؟
هزینه راهندازی هم باید در نظر بگیرم درسته

Officer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وضعیت اینترنت تو کرج فوق العاده مزخرفه الان همین شرکتی که بالا دارن در موردش حرف میزنند دقیقا 45 روز هست نتونسته اینترنت من رو وصل کنه

بازم حرف دارم ولی تا 5 شنبه بهشون وقت میدم نصب کنند وگرنه داستان به جاهای باریک کشیده میشه :f34r:

arash rashno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وضعیت اینترنت تو کرج فوق العاده مزخرفه الان همین شرکتی که بالا دارن در موردش حرف میزنند دقیقا 45 روز هست نتونسته اینترنت من رو وصل کنه

بازم حرف دارم ولی تا 5 شنبه بهشون وقت میدم نصب کنند وگرنه داستان به جاهای باریک کشیده میشه :f34r:

سلام شما در کدم منطقه کرج هستید و جز کدوم منطقه تلفنی ؟؟؟

sinaarian

Registered User
لایک‌ها
2
تا اونجا که میدونم این شرکتها تو کرج سرویس میدند:
- پارس آنلاین
- شاتل
- شبدیز
- صبانت
- دنیانت
- کیمیا

بله هزینه نصب رو هم باید در نظر گرفت که البته فقط یکبار پرداخت میکنی

arash rashno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا اونجا که میدونم این شرکتها تو کرج سرویس میدند:
- پارس آنلاین
- شاتل
- شبدیز
- صبانت
- دنیانت
- کیمیا

بله هزینه نصب رو هم باید در نظر گرفت که البته فقط یکبار پرداخت میکنی
ممنون از شما
به نظر شما من از کدوم شرکت بگیرم و یکی دیگه اینکه این 9500 شبدیز 128 هست یا 64 ؟؟؟؟
مودم خودم بگیرم بهتره یا از خود شرکت بگیرم ؟؟؟؟
انگار شبدیز مودم رو به صورت اقساط هم میده

sinaarian

Registered User
لایک‌ها
2

من متوجه نشدم منظورتون کدوم شرکته؟ یعنی کدوم شرکته که 45 روز برای شما وصل نکرده

sinaarian

Registered User
لایک‌ها
2
ممنون از شما
به نظر شما من از کدوم شرکت بگیرم و یکی دیگه اینکه این 9500 شبدیز 128 هست یا 64 ؟؟؟؟
مودم خودم بگیرم بهتره یا از خود شرکت بگیرم ؟؟؟؟
انگار شبدیز مودم رو به صورت اقساط هم میده
این سرویس شبدیز 128 هست ولی میگم بهتره ازشون سرویس نگیری
شبدیز فقط برای کسانی که همش میخواند دانلود کنند خوبه اونم به دلیل نداشتن محدودیت ترنسفر ماهیانه که باز بدرد شما نمیخوره چون این سرویس 9600 محدودیت 3 گیگ ماهانه داره
مودمم فرق نمیکنه که از کی بگیری فقط مودم خوبی بخر که با بیشتر isp ها سازگار باشه الآن ایسوس مودمهای خوبی تو بازار داره

بالا