برگزیده های پرشین تولز

وضعیت اینترنت پرسرعت و ADSL در کرج

Officer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورم همون شرکت خراب شده شبدیز بود

mmx_2020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من آلان 2 ماهه 64 پترس انلاين دارم خيلي گرون محدوديت هم داره ولي سرعتش نسبتاً خوبه در ضمن تمام شركتهاي ADSL كرج زير رو كردم تا يه شركت با قيمت مناسب پيدا كنم نشد. ولي يه خبر خوب تا اون جايي كه من خبر دارم آسياتك تا يه ماهه ديگه كرج ASDL مي ده 64 رو با قيمت 10 تومان و 128 رو با قيمت 20 تومان البته اگه تعرفه تغير نكنه و در ضمن يه شركت ديگه هم كه دوستم تو تهران داره ازش اينترنت ميگيره و ازش راضي است هم تا هفته آينده سرويس ميده 64 19 تومان و 128 29 تومان (فن آوا) اسمش است در ضمن هر دو سرويس فوق نامحدود است.

mmx_2020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من آلان 2 ماهه 64 پارس انلاين دارم خيلي گرون محدوديت هم داره ولي سرعتش نسبتاً خوبه در ضمن تمام شركتهاي ADSL كرج زير رو كردم تا يه شركت با قيمت مناسب پيدا كنم نشد. ولي يه خبر خوب تا اون جايي كه من خبر دارم آسياتك تا يه ماهه ديگه كرج ASDL مي ده 64 رو با قيمت 10 تومان و 128 رو با قيمت 20 تومان البته اگه تعرفه تغير نكنه و در ضمن يه شركت ديگه هم كه دوستم تو تهران داره ازش اينترنت ميگيره و ازش راضي است هم تا هفته آينده سرويس ميده 64 19 تومان و 128 29 تومان (فن آوا) اسمش است در ضمن هر دو سرويس فوق نامحدود است.

emad.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من حدود 5 ماهی هست که از پارس آنلاین سرویس میگیرم ، ازش راضیم منتها بعضی وقت ها سرعت به شدت کاهش پیدا میکنه ولی خوبیش این که محدودیت های ترانسفر اعمال نمیشه،هر چقدر بخوای میتونی دانلود کنی.
راستی پشتیبانیش بعضی وقت ها اعصاب آدم رو خرد میکنه باید کلی تو صف وایسی تا نوبتت بشه.

راستی این مودم سیمفونی که پارس آنلاین میده با این آسیاتک که قرار هست بیاد کرج سازگاری داره؟​

shabdiznet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان ادهم - پلاک 63
وضعیت اینترنت تو کرج فوق العاده مزخرفه الان همین شرکتی که بالا دارن در موردش حرف میزنند دقیقا 45 روز هست نتونسته اینترنت من رو وصل کنه

بازم حرف دارم ولی تا 5 شنبه بهشون وقت میدم نصب کنند وگرنه داستان به جاهای باریک کشیده میشه :f34r:
دوست عزیز
در اینکه وضعیت اینترنت در کل کشور ما در حد استاندارد نیست شکی نبوده ولی مطمئنا نیروهای اجرایی این شرکت در حد توان خود هر اقدامی را برای اانجام بهینه امور انجام داده اند. بدون شک نا تاکنون سابقه ای بر معطل ماندن کاربری برای راه اندازی تا این اندازه که شما ذکر کرده اید نداشته ایم مگر در صورتی که خط مورد نظر شما امکان نصب سرویس را نداشته باشد.( PCM-کافوی نوری - اهم بالای خط یا اتصالی)که در این صورت از شما درخواست می شود در صورت امکان خط دیگری را برای دریافت سرویس معرفی نمائید.این محدودیتها بر اثر مسائل فنی و استاندارد قابل ارائه توسط ADSL می باشد و بهیچ عنوان به امور داخلی یک شرکت یا وضعیت اینترنت مربوط نمی گردد. امیدواریم شما هم بتوانید با معرفی خط دیگری به جمع مشتریان فعال شرکت بپیوندید.

shabdiznet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز اینکه ببینی کدوم شرکت تو مرکز مخابرات شما بهتر جواب میده یا .. فکر اشتباهیه. باید ببینی کدوم شرکتها تو مرکز مخابراتی شما سرویس میدند بعد بین اون شرکتها کدوم یکی سرویس دهیش کلا بهتره
هزینه ها هم به این صورت هست:
- پول مودم
- هزینه شارژ ماهیانه اینترنت + 3000 تومن حق مخابرات + 6درصد مالیات و عوارض

معمولا احتیاج نیست که کسی برای راه اندازی به خونتون بیاد مگه اینکه مشکلی باشه که سرویس براتون راه نیفته و مجبور باشند برای بررسی به منزلتون بیاند
شدیدا هم توصیه میکنم که از شبدیز سرویس نگیری چون به شدت مشتریهاشون زیاد شده و با کمبود پهنای باند مواجهند من خودم الآن 8 ماهه مشتریشونم و این ماه میخوام کنسل کنم، البته برای کسایی که میخواند فقط دانلود داشته باشند خوبه ولی برای وبگردی افتضاحه
اون سرویس 9600 تومنیشونم محدودیت دانلود 3گیگ داره و قیمت ماهیانه کلیش هم میشه 13300 تومن ( 9600 تومن هزینه شارژ ماهیانه + 3000 تومن حق مخابرات + 6 درصد مالیات)

دوست عزیز سلام
انجام این مباحث در هر فرومی کار قابل تقدیری است و افتخار می کنیم که در کرج نیروهای فعال و مطلعی در جهت آگاه سازی همشهریان خود تلاش می کنند.
اما..
با توجه به شناخت نسبت به شما و آگاهی کامل از مباحث اینترنتی انتظار داشتیم با مسائل بصورت عمیقتر و موشکافانه تری برخورد کنید. در این پست شما اشاره به سرعت Download بالا کرده اید و ظاهرا شکایت شما مبنی بر سرعت بارگذاری صفحات می باشد. این امر نشاندهنده این است که این شرکت به قانون تامین امکانات و بعد فروش کاملا مقید بوده و بالا رفتن تعداد مشترکین باعث کاهش سرعت نشده است. تغییراتی که در سرعت باز کردن صفحات در ساعات مختلف شبانه روز ایجاد می شود با توجه به حجم کمتر صفحات نسبت به download ، باید متوجه علت کند بودن صفحات می شدید که متاسفانه این امور از دست شرکتهای ارائه دهنده سرویس خارج می باشد. امیدواریم که روزی شاهد حل تمامی مشکلات اینترنتی بصورت جامع در کشور باشیم.

arash rashno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست من کاربر:
shabdiznet
میشه بگید شبدیز منطقه ما رو ساپورت میکنه یا نه
منطقه خانم انصاری و منطقه تلفنی شهید رشیدی
ممنون

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
یکی از مشکلات شبدیز ping نسبتا بالای اون هست که باعت میشه مرور صفحات هم قدری کند به نظر برسه

153fs607260.jpg

shabdiznet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست من کاربر:
shabdiznet
میشه بگید شبدیز منطقه ما رو ساپورت میکنه یا نه
منطقه خانم انصاری و منطقه تلفنی شهید رشیدی
ممنون

سلام

مرکز مورد نظر شما در حال نصب و راه اندازی است و ظرف مدت کوتاهی واگذاری سرویس شروع خواهد شد. برای اطمینان از راه اندازی می توانید از طریق سایت شرکت www.shabdiznet.com اقدام به ثبت نام نموده تا هنگام راه اندازی با شما تماس گرفته شود. ضمنا شما می توانید در فروم سایت شبدیز پرسشهای خود را در مورد سرویسها مطرح کنید.

arash rashno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

مرکز مورد نظر شما در حال نصب و راه اندازی است و ظرف مدت کوتاهی واگذاری سرویس شروع خواهد شد. برای اطمینان از راه اندازی می توانید از طریق سایت شرکت www.shabdiznet.com اقدام به ثبت نام نموده تا هنگام راه اندازی با شما تماس گرفته شود. ضمنا شما می توانید در فروم سایت شبدیز پرسشهای خود را در مورد سرویسها مطرح کنید.
پس چه سرویسی منطقه ما رو در حال حاضر ساپورت میکنه من برای دو هفته آینده میخوام برای کار میخوام نمیتونم منتظر بمونم یعنی حداکثر بشه تا اوایل مرداد

arash rashno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی از مشکلات شبدیز ping نسبتا بالای اون هست که باعت میشه مرور صفحات هم قدری کند به نظر برسه

153fs607260.jpg
سلام
جریان پینگ چیه
یعنی اصلا پینگ یعنی چه ؟؟؟؟ شاید یه خورده سوالم ابتدای باشه

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
سلام
جریان پینگ چیه
یعنی اصلا پینگ یعنی چه ؟؟؟؟ شاید یه خورده سوالم ابتدای باشه
به طور ساده و خلاصه توی شبکه با استفاده از این دستور میشه فهمید که یک هاست (سایت) در دسترس هست یا خیر و اینکه چه مدت زمان طول میکشه که اطلاعات از طریق شبکه به اون هاست ارسال بشه و پاسخی دریافت بشه
این زمان معروف به زمان پینگ هست که توی عکس بالا پینگ حدود 500 میلی ثانیه هست که نسبتا عدد بالایی هست و این خوب نیست!
هرچه این زمان کمتر باشه شما صفحات جدید رو سریعتر باز میکنید

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
اين مال شاتله
153fs651127.jpg

شبديز پينگش بالاس محدوديت حجمي نداره.شاتل پينگش پايينه محدوديت حجمي داره!
127fs3700983.gif

arash rashno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان حالا که شبدیز هنوز در منطقه ما راه نیفتاده از کجا بگیرم البته قیمتشم ارزون باشه

arash rashno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان
من یه 5 - 6 تا شرکت نگاه کردم هیچ کدوم منطقه ما رو ساپوذت نمیدهند و همه در حال آماده سازی هستند :(:(:(:(:(
شما شرکتی رو نمیشناسید که در کرج با پیش شماره 270 و منطقه شهید رشیدی adsl بده
ممنون
منتظر راهنمایی دوستان هستم

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوستان بابت تاخیر طولانی معذرت می خوام

با این که شروع کننده تاپیک بودم ولی دیر به دیر میومدم

در مورد سوال بعضی از دوستان

من یه 6 ماهی میشه از شبدیز سرویس می گیرم

اون مشکلی که تو پست اول تاپیک گفتم تقریبا یک ماه نیم بعد از وصل شدن سرویسم بر طرف شد

یعنی وقتی از شرکت زنگ زدن جناب عیسی خوانی که مسئول ADSL شبدیز هستند گفتند که مشکل از تجهیزات ما در منطقه شما بوده ولی به هر حال دیگه از اون موقع مشکلی نبوده

در کل در بین ISP های کرج جدا میگم که شبدیز تکه فقط مشکل کوچیکی که بعضی موقع ها پیدا میشه PING بالا هست که من فقط ماه پیش چند روز باهاش مشکل داشتم ولی اون هم رفع شد

در ضمن الا سرویس جدیدی دارن به نام ADSL ارزان که سرعتش 128 kbps و محدودیت دانلود 3 GIG داره

من دو ماه ار این سرویس استفاده می کنم و چون دانلود زیاد ندارم برام عالیه هزینش هم با آبونمان و مالیات و ... کلا 13500 تومان ماهیانه

arash rashno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان بابت تاخیر طولانی معذرت می خوام

با این که شروع کننده تاپیک بودم ولی دیر به دیر میومدم

در مورد سوال بعضی از دوستان

من یه 6 ماهی میشه از شبدیز سرویس می گیرم

اون مشکلی که تو پست اول تاپیک گفتم تقریبا یک ماه نیم بعد از وصل شدن سرویسم بر طرف شد

یعنی وقتی از شرکت زنگ زدن جناب عیسی خوانی که مسئول ADSL شبدیز هستند گفتند که مشکل از تجهیزات ما در منطقه شما بوده ولی به هر حال دیگه از اون موقع مشکلی نبوده

در کل در بین ISP های کرج جدا میگم که شبدیز تکه فقط مشکل کوچیکی که بعضی موقع ها پیدا میشه PING بالا هست که من فقط ماه پیش چند روز باهاش مشکل داشتم ولی اون هم رفع شد

در ضمن الا سرویس جدیدی دارن به نام ADSL ارزان که سرعتش 128 kbps و محدودیت دانلود 3 GIG داره

من دو ماه ار این سرویس استفاده می کنم و چون دانلود زیاد ندارم برام عالیه هزینش هم با آبونمان و مالیات و ... کلا 13500 تومان ماهیانه
سلام منم میخوام از همین سرویسی بگیرم فقط منطقه ما تا دو هفته دیگه حاضر میشه

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوستان
من یه 5 - 6 تا شرکت نگاه کردم هیچ کدوم منطقه ما رو ساپوذت نمیدهند و همه در حال آماده سازی هستند :(:(:(:(:(
شما شرکتی رو نمیشناسید که در کرج با پیش شماره 270 و منطقه شهید رشیدی adsl بده
ممنون
منتظر راهنمایی دوستان هستم

اگر شبدیز ساپورت نمی کنه میتونی از پارسی نت بگیری که جدیدا وارد کرج شده من چک کردم پیش ماره شما رو هم ساپورت می کنه

فقط یک کمی قیمت هاش بالاست اونم نه خیلی زیاد شاید 2 - 3 هزار تومان که در مقابل نعمت ADSL مفته :happy:

اینم سایتش http://www.parsinet.net

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
نتیجه گیری کردید بالاخره - پارس آنلاین که حدود 2 هفتس بیچاره میکنه نتیجه بگیرید تا چنجش کنیم پول مفت ندیم.

بالا