برگزیده های پرشین تولز

وضعیت اینترنت پرسرعت و ADSL در کرج

ariatech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
می خوایم تو این تاپیک یه سری اطلاعات و تجربیات رو راجع به شرکت های ارائه دهنده ADSL در کرج و کیفیت اونها در مراکز مخابراتی مختلف بررسی کنیم تا برای کسانی که می خوان ADSL بگیرن یه کمکی بشه تا از شرکت های با کیفیت بگیرن و یه ضرری هم بشه واسه شرکت های بی کیفیت و از مشتریانشون کم کنیم (تا شاید یه فکری به حال وضع خرابشون بکنند)

خوب اول خودم شروع می کنم

من یه ماهی میشه از شرکت شبدیز (نماینده داتک در کرج) سرویس می گیرم مرکز مخابراتی ما شهید صدوقی (فردیس) هست. از سرعت سرویس بخوام بگم میشه گفت راضی ام سرویس 64 گرفتم معمولا 7.5 دانلود دارم. پشتیبانی شون هم خوبه و با احترام رفتار می کنند در ضمن شما هر مودمی داشته باشی می تونی از این شرکت سرویس بگیری و اجباری نیست که حتما ازشون مودم بخری یا حتما فلان مارک باشه در ضمن مودم هم قسطی می فروشن امانی هم میدن. تا اینجاش خوب بود:D

ولی یه مشکل خیلی خیلی بزرگ سرویس من داره که این یه ماه واقعا اشکمو درآورده . سرعت من نوسان داره یعنی چی ؟؟؟
یعنی این که معمولا هر 10 - 15 دقیقه یک بار (بعضی موقع ها این تایم کمتر و بعضی موقع ها بیشتر میشه) سرعت من به کل قطع میشه و Ping من Loss 100% میشه و بعد از چند دقیقه معمولا 2 - 10 دقیقه (بازم کم یا زیاد داره) دوباره به حالت اول بر میگرده نمی دونم تا حالا کسی این مشکل رو داشته یا نه من که اسمشو می ذارم نوسان سرعت

مثلا یه فایلی رو که دانلودش 1 ساعت طول میکشه وقتی برای دانلود می ذارم تقریبا 2.5 ساعت طول میکشه چون بین دانلود تقریبا 10 بار این اتفاق می افته و تقریبا 1.5 ساعت بدون دانلود وقت می گذره

از دوستان کرجی تا حالا کسی از شبدیز سرویس گرفته ؟؟؟؟؟؟؟؟ کیفیت اونا چجوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن من می خوام این ماه شرکتم رو عوض کنم شما چه شرکتی رو پیشنهاد می کنید. شاتل؟؟ پارس آنلاین ؟؟ صبا نت؟؟؟و...

شرکت آریاتِک با همکاری شرکت لایزر به عنوان دفتر فروش کرج سرویس های اینترنت پر سرعت ADSL را در شهر کرج در 5 مرکز مخابراتی ارائه نموده است.

مزایای سرویسهای ADSL آریاتِک - لایزر:

- عدم اشغال شدن خط تلفن به هنگام اتصال به اینترنت
- تماس با تلفن همزمان با مصرف اینترنت
- عدم پرداخت صورتحساب تلفن
- اینترنت 24 ساعته دائم
- عدم قطعی و Disconnection
- امکان مشاهد برنامه های شبکه های تلوزیونی از طریق اینترنت
- بدون نیاز به شماره گیری
- امکان استفاده از voice chat با سرعت بالا
- دانلود با سرعت بالا تا 20 برابر dail up
- امکان استفاده از IP PHONE و ***

مراکز تحت پوشش:
1- مرکز نصر آبادی (کرج) با پیش شماره های 220 تا 225
2- مرکز رجائی شهر (گوهردشت) با پیش شماره 44
3- مرکز حصارک (شهید آثاری) با پیش شماره 45
4- مرکز شهید رشیدی (دولت آباد) با پیش شماره 27
5- مرکز طالقانی (عظیمیه) با پیش شماره 25

تعرفه قیمت ها:
64 کیلوبیت ماهیانه 9200 تومان
128 کیلوبیت ماهیانه 11300 تومان
256 کیلوبیت ماهیانه 21000 تومان
512 کیلوبیت ماهیانه 199000 تومان نامحدود
هزینه مودم 30000 تومان و نصب و راه اندازی 10000 تومان می باشد

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 12-2543510 0261 در ساعات اداری از 9 صبح تا 5
بعد از ظهر تماس حاصل فرمائید.
فروش در خارج از ساعات اداری: 09354771561

www.ariatech.ir
www.laser.ir

ariatech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا من دوباره میخوام برم سراغ یک شرکت برای adsl تو منطقه گوهر دشت

فقط بشه باهاش دانلود کرد

قیمتش هم برای هر ماه بین 30 تا 50 هزار تومان باشه

پیشنهاد دوستان چی هست

شرکت آریاتِک با همکاری شرکت لایزر به عنوان دفتر فروش کرج سرویس های اینترنت پر سرعت ADSL را در شهر کرج در 5 مرکز مخابراتی ارائه نموده است.

- اینترنت 24 ساعته دائم

مراکز تحت پوشش:

تعرفه قیمت ها:
(سرويس هاي ويژه مخصوص دانلود و كافي نت ها نيز موجود است)

www.ariatech.ir
www.laser.ir

Asef

Registered User
لایک‌ها
21

- اینترنت 24 ساعته دائم

مراکز تحت پوشش:

تعرفه قیمت ها:
(سرويس هاي ويژه مخصوص دانلود و كافي نت ها نيز موجود است)

www.ariatech.ir
www.laser.ir
چند وقته توی کرج سرویس دهی رو شروع کرده
محدودیت دانلود سرویس ها به چه شکلی هست؟
کسی تا بجال استفاده کرده؟

ariatech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چند وقته توی کرج سرویس دهی رو شروع کرده
محدودیت دانلود سرویس ها به چه شکلی هست؟
کسی تا بجال استفاده کرده؟

سلام

64 كيلوبيت: 1.2 گيگ
128: 2.5 گيگ
128/256 : 3 گيگ
256/256: 3.5 گيگ
384: 4.5 گيگ
512: نامحدود
768: نامحدود
1024: نامحدود

لطفاً براي دريافت اطلاعات بيشتر با بخش فروش شركت تماس حاصل فرمائيد:

2543510 0261

popeno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا این Adsl کیمیا هم با وجودی که خیلی قیمتش زیاده یعنی من Adsl 128 k رو با مودم Asus Am602 و هزینه ی نصب و راهندازی و .... کلا 110 هزار تومان شد خوبه.
ولی چون یک خرده تاخیر داشتن برای نصب حدود 10 روز به من یک ماه 128 ن رایگان دادتد.
در کل قعطی نداشته تو این دو ماه که دارم و مودمشون هم خوبه.
مرکز مخابرات من هم 660-665 فردیس 2 هست.
کسی دیگه هم تو این مرکز adsl داره یا از کیمیا Adsl می گیره !؟.
ولی درباره ی شبدیز اول که اومد خیلی خوب بود ولی الان شاید چون یوزراش زیاد شدن ولی مثل بقیه ی ISp ها دستگاه اضافه نکرده سرویسش از رده خارجه.

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
شبدیز حسابی گند زده. من اینو اینجا میگم حالم ندارم زنگ بزنم بهشون چون به قول شایان یسری جملات دیفالت رو تحویل میدن و جز اعصاب خورد کنی چیزی نداره
حدود 4 5 ماهی میشه سرویس هاشون شدیدا افت پیدا کرده ولی از یه ماه پیش تقریبا دیگه افتضاح شده و مرور صفحات توی اکثر ساعات روز به طرز فجیعی کنده. واقعا نمیشه اطمینان داشت که توی دو سه ساعت بتونی به طور مداوم به کارات برسی و سرویس قطع نشه و مجبور به کانکت مجدد و .. نشی ...
اون قضیه پینگ هم که دیگه فاجعه شده اکثر مواقع 1000 به بالائه و همون مواقع هم مرور صفحات کند میشه. دیگه پینگ 300 400 هم برامون آرزو شده!! البته 3 نصف شب پینگ 300 داریم که جای تقدیر داره!!
در کل اگر کسی میخواد جدیدا سرویس بگیره اصلا شبدیز رو پیشنهاد نمیدم بهش منم اگر مجبور نبودم 1 روز هم ادامه نمیدادم...
امیدوارم جای گزین مناسبی پیدا بشه وگرنه همین آش و همین کاسه

64 كيلوبيت: 1.2 گيگ
128: 2.5 گيگ
128/256 : 3 گيگ
256/256: 3.5 گيگ
384: 4.5 گيگ
512: نامحدود
768: نامحدود
1024: نامحدود
این محدودیت ها که فاجعست!! بدرد یه زن خونه دار میخوره فقط :D

shabdiznet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان ادهم - پلاک 63
شبدیز حسابی گند زده. من اینو اینجا میگم حالم ندارم زنگ بزنم بهشون چون به قول شایان یسری جملات دیفالت رو تحویل میدن و جز اعصاب خورد کنی چیزی نداره
حدود 4 5 ماهی میشه سرویس هاشون شدیدا افت پیدا کرده ولی از یه ماه پیش تقریبا دیگه افتضاح شده و مرور صفحات توی اکثر ساعات روز به طرز فجیعی کنده. واقعا نمیشه اطمینان داشت که توی دو سه ساعت بتونی به طور مداوم به کارات برسی و سرویس قطع نشه و مجبور به کانکت مجدد و .. نشی ...
اون قضیه پینگ هم که دیگه فاجعه شده اکثر مواقع 1000 به بالائه و همون مواقع هم مرور صفحات کند میشه. دیگه پینگ 300 400 هم برامون آرزو شده!! البته 3 نصف شب پینگ 300 داریم که جای تقدیر داره!!
در کل اگر کسی میخواد جدیدا سرویس بگیره اصلا شبدیز رو پیشنهاد نمیدم بهش منم اگر مجبور نبودم 1 روز هم ادامه نمیدادم...
امیدوارم جای گزین مناسبی پیدا بشه وگرنه همین آش و همین کاسه

این محدودیت ها که فاجعست!! بدرد یه زن خونه دار میخوره فقط :D

دوست خوب آقای آصف

با توجه به شفافیت و برخورد صادقانه و محترمانه ای که روال کار این شرکت بوده انتظار داریم همین عملکرد را هم از دوستان قدیمی چون شما شاهد باشیم.
بر اساس گزارشات کارکرد سرویس شما که توسط خودتان نیز قابل مشاهده می باشد ، با یک سرویس 64Kbps توانسته اید 9.5 گیگا بایت دانلود ظرف 30 روز گذشته داشته باشید که در نوع خود یک رکورد قابل ثبت می باشد. در مورد قطعیهای مورد نظر شما ارتباطهای تا 27 ساعت نشانگر لینک قوی و Stable بودن سرویس شما حکایت دارد لذا خواهشمند است در صورتی که مشکل دیگری دارید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مطمئن باشید هیچ جمله کلیشه ای به شما گفته نخواهد شد. ضمنا مسئله ping هم که بارها برای شما و سایرین در همین فروم توضیح داده شده.

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
دوست خوب آقای آصف

با توجه به شفافیت و برخورد صادقانه و محترمانه ای که روال کار این شرکت بوده انتظار داریم همین عملکرد را هم از دوستان قدیمی چون شما شاهد باشیم.
بر اساس گزارشات کارکرد سرویس شما که توسط خودتان نیز قابل مشاهده می باشد ، با یک سرویس 64Kbps توانسته اید 9.5 گیگا بایت دانلود ظرف 30 روز گذشته داشته باشید که در نوع خود یک رکورد قابل ثبت می باشد. در مورد قطعیهای مورد نظر شما ارتباطهای تا 27 ساعت نشانگر لینک قوی و Stable بودن سرویس شما حکایت دارد لذا خواهشمند است در صورتی که مشکل دیگری دارید با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و مطمئن باشید هیچ جمله کلیشه ای به شما گفته نخواهد شد. ضمنا مسئله ping هم که بارها برای شما و سایرین در همین فروم توضیح داده شده.
برای اینکه متهم به بی صداقتی نشم پست های خودم توی همین تاپیک شاهد هستن که تا اینجا فقط تعریف کردم و نقاط ضعف رو کوچک نشون دادم ... به این علت که تا قبل از این واقعا راضی بودم و از این به بعد هم کمابیش راضیم ولی سرویسم روزبروز داره بد تر میشه...
من الان اینجا دارم میگم به علت پینگ بسیار بالا و قطعی های مکرر حسابی کلافه هستم!! انتظار ندارید که روزی 18 بار مزاحم بشم و بگم چرا سرویس قطعه و چرا اینجوره و اونجوره!! اگر قرار بر اصلاح باشه با یک بار تذکر درست میشه

من هم از برخورد کارکنانتون راضی هستم و هم بالنسبه سرعت دانلود خوبی از قدیم داشتم و دارم ولی همه چیز که دانلود نیست!! وقتی که من نمیتونم دوساعت با خیال راحت شروع کنم به آپیدت کردن سایت هام و هی باید پاشم برم کارای دیگه انجام بدم تا سرویس درست بشه آخه چه فایده داره؟؟؟؟ البته من به این نتیجه رسیدم دنبال یه سرویس ایده آل نمیشه گشت!! همیشه باید یه جای کار بلنگه
در ضمن با این قیمتی که شبدیز در کرج برای 64 دریافت میکنه دقیقا آسیاتک سرویس 128 ارائه میده و برای سرویس 64 نصف قیمتی هست که من دارم میپردازم!! البته احتمالا چون ما توی روستا های سیستان و بلوچستان زندگی میکنیم و اینجا رقیب جدی ای وجود نداره ما نباید با تهران مقایسه کنیم و از این نکته هم میشه گذشت!!

/
در مورد قضیه پینگ که فرمودید و توضیح دادید ... تا کی این وضع به این شکل میمونه و آیا شرکت شما در برابر اقدام غیر قانونی به گفته خودتون "رقبای محترم" کاری نمیتونید انجام بدید؟

مخلصیم

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
برای اینکه متهم به بی صداقتی نشم پست های خودم توی همین تاپیک شاهد هستن که تا اینجا فقط تعریف کردم و نقاط ضعف رو کوچک نشون دادم ... به این علت که تا قبل از این واقعا راضی بودم و از این به بعد هم کمابیش راضیم ولی سرویسم روزبروز داره بد تر میشه...
من الان اینجا دارم میگم به علت پینگ بسیار بالا و قطعی های مکرر حسابی کلافه هستم!! انتظار ندارید که روزی 18 بار مزاحم بشم و بگم چرا سرویس قطعه و چرا اینجوره و اونجوره!! اگر قرار بر اصلاح باشه با یک بار تذکر درست میشه

من هم از برخورد کارکنانتون راضی هستم و هم بالنسبه سرعت دانلود خوبی از قدیم داشتم و دارم ولی همه چیز که دانلود نیست!! وقتی که من نمیتونم دوساعت با خیال راحت شروع کنم به آپیدت کردن سایت هام و هی باید پاشم برم کارای دیگه انجام بدم تا سرویس درست بشه آخه چه فایده داره؟؟؟؟ البته من به این نتیجه رسیدم دنبال یه سرویس ایده آل نمیشه گشت!! همیشه باید یه جای کار بلنگه
در ضمن با این قیمتی که شبدیز در کرج برای 64 دریافت میکنه دقیقا آسیاتک سرویس 128 ارائه میده و برای سرویس 64 نصف قیمتی هست که من دارم میپردازم!! البته احتمالا چون ما توی روستا های سیستان و بلوچستان زندگی میکنیم و اینجا رقیب جدی ای وجود نداره ما نباید با تهران مقایسه کنیم و از این نکته هم میشه گذشت!!

/
در مورد قضیه پینگ که فرمودید و توضیح دادید ... تا کی این وضع به این شکل میمونه و آیا شرکت شما در برابر اقدام غیر قانونی به گفته خودتون "رقبای محترم" کاری نمیتونید انجام بدید؟

مخلصیم
البته اینم اضافه کنم یکی از کارهای خوب و جالب شبدیز همین ساپورتشون توی فروم ها هست که جای قدردانی داره ...

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
زمان 7:48 PM
15 Sep 2007

صفحات به زور باز میشن
پینگ روی 2000
50% loss
یک روال همیشگی و هر روزه که تقریبا از همین ساعت شروع میشه تا انتهای شب ادامه داره ...

54b3ms4.jpg

تکمیل: پینگ مربوط به حدود 1.5 ساعت رو اتچ کردم تا دوستان فنی خواستن بررسی کنن

کد:
    Packets: Sent = 1674, Received = 1223, Lost = 451 ([B]26% loss[/B]),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 368ms, Maximum = 4489ms, Average = 2320ms

فایل های ضمیمه

• shabdiz ping-status 20~21.30 PM 15 Sep.rar
    4.4 KB · نمایش ها: 10

shabdiznet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کرج - خیابان شهید بهشتی - خیابان ادهم - پلاک 63
با سلام

از رعایت انصاف جانبداری دو طرفه شما کمال تشکر را دارم. ولی شما هنوز هم روی مسئله Ping دقت می کنید. متاسفانه هنوز راه های قانونی کاملی برای جلوگیری از این گونه حملات در کشور نداریم و شما اگر مشکوک به اصل این موضوع هستید می توانید طی تماس خصوصی اطلاعات دقیقتری از شرکت ارسال کننده و شرکتهای مورد تعرض دریافت نمائید ولی بازهم عرض می شود Ping Time بالا فقط از این مورد نشات می گیرد و اگر شما مدت زمان Ping را با سوئیچ w- بالاتر ببرید مشاهده می کنید که تایم اوت ها به صفر خواهد رسید. در مورد شرکتی که شما نام برده اید با توجه به حفظ حرمت این فروم و متعهد بودن به شرط تبلیغ نکردن و تخریب نکردن رقبا جدا کردن سرویسهای خانگی و اداری خود معید بر متفاوت بودن ضریب شیرینگ و کیفیت متفاوت سرویسها است . لازم به ذکر است که کرج از معدود شهرهایی است در کشور ، که تقریبا تمام شرکتها حضور فعال دارند و همشهریان با توجه به کم حجم تر بودن بازار نسبت به تهران تقریبا با قیمتی مساوی با سرویسهای تهران خدمات دریافت می کنند پس جای شکر دارد که در شهر مورد نظر شما نیستیم.

un4given

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
میشه یکی واضح توضیح بده قضیه کیمیا چیه که همه ازش بد میگن :blink:

جدا واسم سوال شد کسی اگه میدونه یک کم ما رو دریابه

NeWeB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سوال اول : كسي تا حالا از پارسي نت تو كرج استفاده كرده؟

سوال دوم : الان تو كرج بهترين و ارزون ترين گزينه واسه خريد ADSL چيه؟

مرسي از دوستان :rolleyes:

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
سلام
میشه یکی واضح توضیح بده قضیه کیمیا چیه که همه ازش بد میگن :blink:

جدا واسم سوال شد کسی اگه میدونه یک کم ما رو دریابه
از چیش بد میگن؟
من اون موقع که از دایال آپش استفاده میکردم خوب بود و البته نسبتا گرون ...
از adsl ش خبر ندارم

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
از چیش بد میگن؟
من اون موقع که از دایال آپش استفاده میکردم خوب بود و البته نسبتا گرون ...
از adsl ش خبر ندارم
کجاش خوب بود بابا!
بیست تا تلفن نوشته بود رو کارتش نوزده تاش همیشه اشغال میزد!
2yy708y.gif

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
کجاش خوب بود بابا!
بیست تا تلفن نوشته بود رو کارتش نوزده تاش همیشه اشغال میزد!
2yy708y.gif
نمیدونم اخیرا چطور شده ولی من قضیه 1.5 سال پیش رو میگم. اواخر هم بیشتر از شاتل استفاده میکردم
در کل همه ISP های معروف بعد یه مدت بخاطر شلوغی بیش از حد افتضاح میشدن..
اتفاقی که الان داره در مورد ADSL میوفته ...
306.gif

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
بله آصف جان
منم دقیقا همون موقع رو میگم که وضعیت کیمیا این طوری بود
البته به نظر من بهتره برای گرفتن نتیجه خوب شرکت هایی رو انتخاب کنید که امتحانش رو پس دادن لااقل در چند شهر مختلف کار میکنند و به قول معروف حرفه ای عمل میکنند!شاید یکمی گرونتر سرویس بدن ولی آدم رو دق مرگ نمیکنن!
فکر نمیکنم کیمیا شرکتی اون چنان قابل اطمینان باشه

NeWeB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا جواب 3 نفر آدم راجبه ADSL پارسي نت نميدين اونوقت رفتين سراغ شبكه مزخرف كيميا . از اون 8 سال پيش تا الان با شبكش حال نمي كردم.

من و 2 نفر ديگه منتظر نظرتون در رابطه با پارسي نت هستيم .

مرسي :wacko:

بالا