برگزیده های پرشین تولز

وضعیت برخی از تاپیک ها

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

مدتی هست میخوام این متن رو اینجا بنویسم ولی گفتم شاید تغییری حاصل نمیشه دلیلش این باشه که از نظر قوانین فروم محدودیتی برای اون موارد درنظر نگرفتین

موضوع اینه که من جدیدا میبینم تاپیک های عجیب و غریبی توی فروم باز میشه از فروش اسلحه گرفته تا کرم های .... و فروش هندوانه و .....
سوالم اینه آیا درسته توی انجمن بزرگی مثل پرسین تولز که اکثر بخش هاش بصورت حرفه ای داره جلو میره موارد این چنینی مشاهده بشه

من که بیشتر توی بخش برنامه نویسی تحت وب و درآمد اینترنتی فعالیت میکنم و از هر دو هم بعنوان یک شغل پول درمیارم میتونم با کمال قدرت بگم این دو بخش جزو اولین های ایران هستند از نظر اطلاعات و کاربران

حالا واقعا توی چنین فضای درسته تاپیک های عجیب و غریب و غیر عرف انجمن اینترنتی باز بشه ؟
بنظر شما بهتر نیست یه قانونی برای موضوع تاپیک ها وضع بشه ؟

خوشحال میشم بعنوان یک کاربر قدیمی دیدگاه مدیران و سیاست گذاران فروم پرسین تولز رو بدونم . .البته اگه صلاح میدونید

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
والا ما هم گاهی به این موضوع فکر می کنیم.

ولی آیا قبول ندارید که حجم کاربران تخصصی توی فروم کمتر از کاربرهای عمومی است ؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
والا ما هم گاهی به این موضوع فکر می کنیم.

ولی آیا قبول ندارید که حجم کاربران تخصصی توی فروم کمتر از کاربرهای عمومی است ؟
درسته ! ولی فکر میکنید علتش چی باشه؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
معمولا فروم هایی که یک هدف خاص دارن مثلا DNForum که هدفش فقط Domain Owner هائی هست که حرفی برای گفتن یا جنسی برای فروش داشته باشن ؛ هست اومده و تاپیک باز کردن در بخشهایی که برای این کار در نظر گرفته رو محدود کرده . یا مثلا Digitalpoint که بخش خرید و فروشش یه سری حداقل هایی از قبیل تعداد پست یا سطح خاصی از Infraction ها رو در نظر گرفته .
اما پرشین تولز به خاطر این که هدفش کلیه کاربران اینترنتی در هر رشته و تخصصی هست نمیتونه این محدودیتها رو داشته باشه ... شاید ایده ای مشابه PersianNetwork برای بازارچه هم بتونه مشکلات رو کمتر کنه ( چون با توجه به خیل عظیم کاربران پی تی این مشکلات غیر قابل پیش بینی هستن )

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
خوب خیلی هم سخت بگیریم ، کاربرهای عمومی نمیان توی فروم.

یکی از دلایلی که بخش های تخصصی فروم کارش می گیره اینه که بازدید و رنک فروم بالاست و توی search engine ها result های خوبی ازش میاد. دلیل این چیزی نیست جز بازدید زیاد و لینکهایی که به فروم داده می شه.
خوب پس می بینید در حقیقت فعالیتهای اون گونه که شما مطرح کردید به طور ناخواسته داره به بخشهای تخصصی هم کمک می کنه.

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
پس عملا نمیشه راه کاری اندیشید ؟.

اگه منظور شما فقط تاپيک های فروش چيز های عجيبه ( که فکر نميکنم اينقدر خاص ، موضوع رو مطرح کرده باشيد ) همين الان داريم روش بحث ميکنيم ، که کلاً تاپيک ها در بازارچه يا جاهای مشابه قانونمند بشه !

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
دقیقا منظورم تاپیک های خاص بازارچه منظورم هست وگرنه کلیه بخش ها داره به مسیر حرفه ای خودش ادامه میده
ضمنا این موارد خیلی دقیق توی گوگل ایندکس میشه و چهره خوبی نداره

با همه این تفاسیر ما کاملا مطیع تصمیمات مدیریت انجمن هستیم همین که این اجازه رو داریم نظرات خودمون رو بگیم و مدیریت هم نظرات خودش رو بگه این یعنی حرکت به سمت جلو

موید باشید

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
در مورد بازارچه به زودی تصمیم گیری می شه.

ممنون بابت نظراتتون.

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
فکرمیکنم یه سیستم اعتباری هم بتونه به تعیین اعتبار فروشندگان کمک کنه ( گرچه موضوع بخث این Thread نیست )

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
فکرمیکنم یه سیستم اعتباری هم بتونه به تعیین اعتبار فروشندگان کمک کنه ( گرچه موضوع بخث این Thread نیست )

قبلا هم دوستی مطرح کرده بود
جناب knowhow هم اون زمان فکر می کنم موافق و حامی طرح بودند . اما به جایی نرسید ظاهرا :(

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
بله ولی بعد از بررسی دیدیم راه اندازیش در شرایط کنونی شدنی نیست.

زمان زیادی لازم داره و کلی چیزها باید تغییر کنه.

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
بله ولی بعد از بررسی دیدیم راه اندازیش در شرایط کنونی شدنی نیست.

زمان زیادی لازم داره و کلی چیزها باید تغییر کنه.

به نظر من هم راه های ساده تری وجود داره ، که البته قبلاً مطرح کرديم ، و مديران بايد تصميم بگيرند

بالا