برگزیده های پرشین تولز

وضعیت سرویس بیسیم داتک

DoctorX

Registered User
لایک‌ها
27
میخوام بدونم نمیشه به یه نحوی با یه وسیله ای ، آنتن جانبیی چیزی سیگنالو تقویت کرد ؟ممنون میشم جواب بدید .

شما که دیگه قدیمی هستین چرا؟

منم روزای اول این مشکلو داشتم که تو یه تاپیک دیگه همین فروم بهم پیشنهاد دادن پشت مودم یه قابلمه یا سینی بذارم (مثل دیش !!!!) اول فکر کردم سر کاریه ولی شدیداً مفید بود!!!

-----------------------------------------------

در مورد محدودیت های P2P شدیداً موافقم اوضاع تورنتم حدوداً یه ماهو نیمه ریخته به هم!

در ضمن من 128 دارم و حدوداً 13.5 KB/S دانلودمه متوسط (غیر P2P) و از اونجا که کامپیوتر من هیچ وقت خاموش نمی شه (!) هر ماه حدود 30 Gig می تونم دانلود کنم ... خلاصه اگر فقط برای دانلود این سرویس رو می گیرین که هیچی اگه نه اصلاً به درد کار دیگه نمی خوره ( گرچه بعد از یک ماه استفاده به علت اعتیاد به همین سرعت نصفه نیمه ، نمی تونین به Dial Up بر گردین ...)

اختلاف مبلغ بین 128 و 256 خیلی زیاد نیست و اگه راهی پیدا بشه که کاربرای عادی بتونن این سرویسو بگیرن به صرفه است برای دانلودرها

oceanic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

شما که دیگه قدیمی هستین چرا؟

منم روزای اول این مشکلو داشتم که تو یه تاپیک دیگه همین فروم بهم پیشنهاد دادن پشت مودم یه قابلمه یا سینی بذارم (مثل دیش !!!!) اول فکر کردم سر کاریه ولی شدیداً مفید بود!!!

در مورد محدودیت های P2P شدیداً موافقم اوضاع تورنتم حدوداً یه ماهو نیمه ریخته به هم!

در ضمن من 128 دارم و حدوداً 13.5 KB/S دانلودمه متوسط (غیر P2P) و از اونجا که کامپیوتر من هیچ وقت خاموش نمی شه (!) هر ماه حدود 30 Gig می تونم دانلود کنم ... خلاصه اگر فقط برای دانلود این سرویس رو می گیرین که هیچی اگه نه اصلاً به درد کار دیگه نمی خوره ( گرچه بعد از یک ماه استفاده به علت اعتیاد به همین سرعت نصفه نیمه ، نمی تونین به Dial Up بر گردین ...)

اختلاف مبلغ بین 128 و 256 خیلی زیاد نیست و اگه راهی پیدا بشه که کاربرای عادی بتونن این سرویسو بگیرن به صرفه است برای دانلودرها

آنتن دهیتون خوب شد با این کار ؟
excl.gif
امروز من بعد مدتها وضعیتم به حالت اولیه برگشت
127fs2782144.gif

DoctorX

Registered User
لایک‌ها
27
آنتن دهیتون خوب شد با این کار ؟

آره برای من که خیلی موثر بود ... قابلمه از سینی بهتره :lol: ... جهت بهترین دکلو پیدا می کنی و قابلمه رو به اون سمت می ذاری و مودم رو هم توش!

یه چیز دیگه ... کلاً من روزای شنبه و یکشنبه زمان پینگم به شدت میره بالا و از وبگردی میفتم تو این دو روز ... شماها دقت کنین ببینین همچین مشکلی ندارین؟ ... اینم بگم که دانلود مثل نقل ونبات میاد ولی یه صفحه رو به زور بالا میاره تو این دو روز !

بالا